Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 16 310 19.38
2. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 15 309 20.60
3. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 15 278 18.53
4. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 15 276 18.40
5. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 13 272 20.92
6. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 17 267 15.71
7. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 256 19.69
8. Adam Kuśka MKKS Rybnik 14 251 17.93
9. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 15 250 16.67
10. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 16 226 14.13
11. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 218 15.57
12. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 12 215 17.92
13. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 14 206 14.71
14. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 17 198 11.65
15. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 17 195 11.47
16. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 14 195 13.93
17. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 15 195 13.00
18. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 15 193 12.87
19. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 17 191 11.24
20. Jonatan Najman MCKS Czeladź 11 183 16.64
21. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 15 174 11.60
22. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 11 173 15.73
23. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 17 161 9.47
24. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 11 159 14.45
25. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 15 157 10.47
26. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 13 154 11.85
27. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 14 153 10.93
28. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 16 152 9.50
29. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 12 152 12.67
30. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 15 150 10.00
31. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 149 10.64
32. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 15 140 9.33
33. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 8 139 17.38
34. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 15 139 9.27
35. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 136 11.33
36. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 16 136 8.50
37. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 136 13.60
38. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 15 129 8.60
39. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 11 129 11.73
40. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 128 10.67
41. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Gliwice 8 128 16.00
42. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 16 126 7.88
43. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 12 120 10.00
44. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 118 8.43
45. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 13 114 8.77
46. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 16 111 6.94
47. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 12 111 9.25
48. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 15 109 7.27
49. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 13 107 8.23
50. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 13 106 8.15
51. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 104 8.00
52. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 16 102 6.38
53. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 9 102 11.33
54. Jakub Sikora MKKS Rybnik 13 102 7.85
55. Szymon Rosół MCKS Czeladź 13 102 7.85
56. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 15 101 6.73
57. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 15 99 6.60
58. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 15 98 6.53
59. Błażej Sładek MKKS Rybnik 11 95 8.64
60. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 12 93 7.75
61. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 13 92 7.08
62. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 10 92 9.20
63. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 12 89 7.42
64. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 13 88 6.77
65. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 87 6.69
66. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 87 7.91
67. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 12 86 7.17
68. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 11 85 7.73
69. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 16 84 5.25
70. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 14 82 5.86
71. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 14 80 5.71
72. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 17 80 4.71
73. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 12 79 6.58
74. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 9 78 8.67
75. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 78 5.57
76. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 13 75 5.77
77. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 11 74 6.73
78. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 73 5.21
79. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 14 72 5.14
80. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 71 5.92
81. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 8 71 8.88
82. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 14 70 5.00
83. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 70 6.36
84. Kacper Bielecki KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 8 69 8.63
85. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 17 68 4.00
86. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 11 67 6.09
87. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 12 67 5.58
88. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 8 66 8.25
89. Djamel Benlazereg MCKS Czeladź 9 61 6.78
90. Kacper Majewski MKKS Rybnik 11 60 5.45
91. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 13 59 4.54
92. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 9 58 6.44
93. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 9 55 6.11
94. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 14 55 3.93
95. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 9 52 5.78
96. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 15 51 3.19
97. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 9 49 5.44
98. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 10 48 4.80
99. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 45 4.09
100. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 14 45 3.21
101. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 44 5.50
102. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 12 44 3.67
103. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 11 43 3.91
104. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 12 43 3.58
105. Szymon Wojtyczka MCKS Czeladź 9 43 4.78
106. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 16 41 2.56
107. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 11 40 3.64
108. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 13 39 3.00
109. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 15 32 2.13
110. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 12 32 2.67
111. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 31 2.58
112. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 12 31 2.58
113. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 13 31 2.38
114. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 11 30 2.73
115. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 12 30 2.50
116. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 28 2.55
117. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 14 28 2.00
118. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 11 24 2.18
119. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 12 24 2.00
120. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 9 22 2.44
121. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 15 20 1.33
122. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 14 19 1.36
123. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 10 16 1.60
124. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 12 9 0.75
125. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 8 1.00
126. Mateusz Keler MCKS Czeladź 8 6 0.75
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL