Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 7 159 22.71
2. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II 7 140 20.00
3. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 7 124 17.71
4. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 7 123 17.57
5. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 118 16.86
6. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 7 116 16.57
7. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 107 17.83
8. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 7 99 14.14
9. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 7 98 14.00
10. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 7 96 13.71
11. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 5 96 19.20
12. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 7 89 12.71
13. Mikołaj Musiał MCKS Czeladź 7 89 12.71
14. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 7 86 12.29
15. Adam Kuśka MKKS Rybnik 6 85 14.17
16. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 5 83 16.60
17. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 7 81 11.57
18. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 5 81 16.20
19. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 7 80 11.43
20. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 5 75 15.00
21. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 73 12.17
22. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 7 70 10.00
23. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 7 70 10.00
24. Jonatan Najman MCKS Czeladź 4 70 17.50
25. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice I 7 68 9.71
26. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 7 67 9.57
27. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice I 7 67 9.57
28. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 7 66 9.43
29. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 66 9.43
30. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 65 10.83
31. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 65 10.83
32. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 7 65 9.29
33. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 7 64 9.14
34. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 64 10.67
35. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 5 64 12.80
36. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 7 63 9.00
37. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 63 10.50
38. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 7 63 9.00
39. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice I 7 62 8.86
40. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 58 8.29
41. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 57 8.14
42. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 7 57 8.14
43. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 7 55 7.86
44. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 4 54 13.50
45. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 3 53 17.67
46. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 4 52 13.00
47. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 50 8.33
48. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 5 49 9.80
49. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 48 9.60
50. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 6 48 8.00
51. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 7 48 6.86
52. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 7 47 6.71
53. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 47 9.40
54. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice I 7 46 6.57
55. Marek Bienioszek Żorska Akademia Koszykówki 5 46 9.20
56. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 7 46 6.57
57. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 6 45 7.50
58. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 6 43 7.17
59. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 7 43 6.14
60. Vahe Muradyan KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 41 8.20
61. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 7 41 5.86
62. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 4 41 10.25
63. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 7 40 5.71
64. Błażej Sładek MKKS Rybnik 4 38 9.50
65. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 6 38 6.33
66. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 7 38 5.43
67. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 6 37 6.17
68. Szymon Rosół MCKS Czeladź 6 37 6.17
69. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 7 36 5.14
70. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 36 12.00
71. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 6 35 5.83
72. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 34 5.67
73. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 6 34 5.67
74. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 5 34 6.80
75. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice I 5 33 6.60
76. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 7 33 4.71
77. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 4 32 8.00
78. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 4 32 8.00
79. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 7 31 4.43
80. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 31 5.17
81. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice I 5 30 6.00
82. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 6 30 5.00
83. Kacper Majewski MKKS Rybnik 5 29 5.80
84. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 4 28 7.00
85. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 28 4.67
86. Andrzej Nadybski MKS Strzelce Opolskie 5 27 5.40
87. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 7 27 3.86
88. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 5 26 5.20
89. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 7 26 3.71
90. Jakub Sikora MKKS Rybnik 4 26 6.50
91. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 7 25 3.57
92. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 7 25 3.57
93. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 24 6.00
94. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 7 23 3.29
95. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 5 23 4.60
96. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 5 23 4.60
97. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 5 23 4.60
98. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 6 23 3.83
99. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 7 22 3.14
100. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 4 21 5.25
101. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 7 21 3.00
102. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 20 2.86
103. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 5 20 4.00
104. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 19 4.75
105. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 5 18 3.60
106. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 6 18 3.00
107. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 17 5.67
108. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 4 17 4.25
109. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 6 16 2.67
110. Filip Stachura KŚ AZS Katowice II 4 16 4.00
111. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 5 16 3.20
112. Zbigniew Szczepaniak Ofensywa Racibórz 4 15 3.75
113. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 7 14 2.00
114. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 5 14 2.33
115. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 6 13 2.17
116. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 5 12 2.40
117. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 10 1.67
118. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 7 10 1.43
119. Patryk Polis KŚ AZS Katowice I 4 8 2.00
120. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 5 7 1.40
121. Daniel Cembrzyński MCKS Czeladź 5 7 1.40
122. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 5 7 1.40
123. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 6 1.50
124. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 4 1.00
125. Mateusz Pomaranik KŚ AZS Gliwice 5 4 0.80
126. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 5 4 0.80
127. Mateusz Keler MCKS Czeladź 4 4 1.00
128. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 4 4 1.00
129. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 5 4 0.80
130. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 3 0.50
131. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 2 0.50
132. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 7 1 0.14
133. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 6 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL