Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
30.09.2017 11:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - KS Start Meble Dobrodzień 47:81
30.09.2017 14:00 KŚ AZS Katowice I - KS MUSTAF BLACHOWNIA 100:49
01.10.2017 15:00 MKS Strzelce Opolskie - KŚ AZS Katowice II 70:79
01.10.2017 17:00 Ofensywa Racibórz - KŚ AZS Gliwice 57:56
01.10.2017 18:00 KKS Tarnowskie Góry - MKKS Rybnik 92:53
02.10.2017 19:00 MCKS Czeladź - Żorska Akademia Koszykówki 88:59
07.10.2017 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - KS MUSTAF BLACHOWNIA 80:66
07.10.2017 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - MKS Strzelce Opolskie 126:54
07.10.2017 14:00 KŚ AZS Katowice II - MCKS Czeladź 50:71
07.10.2017 15:00 MKKS Rybnik - KŚ AZS Katowice I 40:80
07.10.2017 19:00 KKS Tarnowskie Góry - KŚ AZS Gliwice 90:46
08.10.2017 16:00 Żorska Akademia Koszykówki - Ofensywa Racibórz 63:96
14.10.2017 18:30 MCKS Czeladź - KS Start Meble Dobrodzień 73:104
14.10.2017 19:00 MKS Strzelce Opolskie - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 54:93
15.10.2017 16:00 KŚ AZS Katowice I - KŚ AZS Gliwice 88:59
15.10.2017 17:00 Ofensywa Racibórz - KŚ AZS Katowice II 111:73
15.10.2017 17:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - MKKS Rybnik 97:76
15.10.2017 18:00 KKS Tarnowskie Góry - Żorska Akademia Koszykówki 85:58
21.10.2017 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - MKKS Rybnik 98:66
21.10.2017 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - Ofensywa Racibórz 136:87
21.10.2017 19:00 KŚ AZS Gliwice - KS MUSTAF BLACHOWNIA 78:74
21.10.2017 19:00 MKS Strzelce Opolskie - MCKS Czeladź 60:72
22.10.2017 16:00 KŚ AZS Katowice II - KKS Tarnowskie Góry 86:105
22.10.2017 18:30 KŚ AZS Katowice I - Żorska Akademia Koszykówki 98:76
28.10.2017 15:00 MKKS Rybnik - KŚ AZS Gliwice 82:71
28.10.2017 18:30 MCKS Czeladź - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 74:76
29.10.2017 17:00 Ofensywa Racibórz - MKS Strzelce Opolskie 108:65
29.10.2017 17:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - Żorska Akademia Koszykówki 109:74
29.10.2017 18:00 KKS Tarnowskie Góry - KS Start Meble Dobrodzień 67:103
30.10.2017 17:30 KŚ AZS Katowice I - KŚ AZS Katowice II 99:64
04.11.2017 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - KŚ AZS Gliwice 63:50
04.11.2017 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - KŚ AZS Katowice I 102:73
04.11.2017 18:30 MCKS Czeladź - Ofensywa Racibórz 78:87
05.11.2017 16:00 KŚ AZS Katowice II - KS MUSTAF BLACHOWNIA 105:107
05.11.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MKKS Rybnik 91:68
06.11.2017 19:00 MKS Strzelce Opolskie - KKS Tarnowskie Góry 53:121
18.11.2017 13:30 KŚ AZS Katowice I - MKS Strzelce Opolskie 98:42
18.11.2017 15:00 MKKS Rybnik - KŚ AZS Katowice II 61:95
18.11.2017 15:00 KŚ AZS Gliwice - Żorska Akademia Koszykówki 77:57
19.11.2017 17:00 Ofensywa Racibórz - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 89:74
19.11.2017 17:00 KKS Tarnowskie Góry - MCKS Czeladź 86:60
19.11.2017 20:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - KS Start Meble Dobrodzień 81:94
25.11.2017 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - Żorska Akademia Koszykówki 84:62
25.11.2017 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - MKKS Rybnik 87:76
25.11.2017 18:30 MCKS Czeladź - KŚ AZS Katowice I 65:100
25.11.2017 19:00 MKS Strzelce Opolskie - KS MUSTAF BLACHOWNIA 56:76
26.11.2017 16:30 KŚ AZS Gliwice - KŚ AZS Katowice II 106:69
26.11.2017 17:00 Ofensywa Racibórz - KKS Tarnowskie Góry 89:83
02.12.2017 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - KKS Tarnowskie Góry 56:70
02.12.2017 15:00 MKKS Rybnik - MKS Strzelce Opolskie 84:71
02.12.2017 18:00 Żorska Akademia Koszykówki - KŚ AZS Katowice II 72:84
03.12.2017 16:00 KŚ AZS Katowice I - Ofensywa Racibórz 84:90
03.12.2017 16:00 KŚ AZS Gliwice - KS Start Meble Dobrodzień 87:90
03.12.2017 17:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - MCKS Czeladź 83:73
08.12.2017 17:00 MKKS Rybnik - MCKS Czeladź 98:66
09.12.2017 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - KŚ AZS Katowice II 67:70
09.12.2017 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - Żorska Akademia Koszykówki 136:72
09.12.2017 16:00 Ofensywa Racibórz - KS MUSTAF BLACHOWNIA --:--
09.12.2017 19:00 MKS Strzelce Opolskie - KŚ AZS Gliwice 83:89
09.12.2017 20:00 KKS Tarnowskie Góry - KŚ AZS Katowice I 71:54
16.12.2017 16:00 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Strzelce Opolskie --:--
16.12.2017 17:00 MKKS Rybnik - Ofensywa Racibórz --:--
16.12.2017 18:00 KŚ AZS Katowice I - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
16.12.2017 19:30 KKS Tarnowskie Góry - KS MUSTAF BLACHOWNIA --:--
17.12.2017 14:30 KŚ AZS Katowice II - KS Start Meble Dobrodzień --:--
17.12.2017 15:30 KŚ AZS Gliwice - MCKS Czeladź --:--
13.01.2018 Żorska Akademia Koszykówki - MCKS Czeladź --:--
13.01.2018 KŚ AZS Gliwice - Ofensywa Racibórz --:--
13.01.2018 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
13.01.2018 15:00 MKKS Rybnik - KKS Tarnowskie Góry --:--
13.01.2018 15:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - KŚ AZS Katowice I --:--
13.01.2018 16:00 KŚ AZS Katowice II - MKS Strzelce Opolskie --:--
20.01.2018 KŚ AZS Gliwice - KKS Tarnowskie Góry --:--
20.01.2018 15:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
20.01.2018 16:00 KŚ AZS Katowice I - MKKS Rybnik --:--
20.01.2018 17:00 Ofensywa Racibórz - Żorska Akademia Koszykówki --:--
20.01.2018 18:30 MCKS Czeladź - KŚ AZS Katowice II --:--
20.01.2018 19:00 MKS Strzelce Opolskie - KS Start Meble Dobrodzień --:--
27.01.2018 Żorska Akademia Koszykówki - KKS Tarnowskie Góry --:--
27.01.2018 KŚ AZS Gliwice - KŚ AZS Katowice I --:--
27.01.2018 MKKS Rybnik - KS MUSTAF BLACHOWNIA --:--
27.01.2018 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - MKS Strzelce Opolskie --:--
27.01.2018 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - MCKS Czeladź --:--
27.01.2018 16:00 KŚ AZS Katowice II - Ofensywa Racibórz --:--
03.02.2018 MKKS Rybnik - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
03.02.2018 KKS Tarnowskie Góry - KŚ AZS Katowice II --:--
03.02.2018 15:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - KŚ AZS Gliwice --:--
03.02.2018 16:00 Żorska Akademia Koszykówki - KŚ AZS Katowice I --:--
03.02.2018 17:00 Ofensywa Racibórz - KS Start Meble Dobrodzień --:--
03.02.2018 18:30 MCKS Czeladź - MKS Strzelce Opolskie --:--
10.02.2018 Żorska Akademia Koszykówki - KS MUSTAF BLACHOWNIA --:--
10.02.2018 KŚ AZS Gliwice - MKKS Rybnik --:--
10.02.2018 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - MCKS Czeladź --:--
10.02.2018 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - KKS Tarnowskie Góry --:--
10.02.2018 16:00 KŚ AZS Katowice II - KŚ AZS Katowice I --:--
10.02.2018 19:00 MKS Strzelce Opolskie - Ofensywa Racibórz --:--
17.02.2018 KŚ AZS Gliwice - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
17.02.2018 MKKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki --:--
17.02.2018 KKS Tarnowskie Góry - MKS Strzelce Opolskie --:--
17.02.2018 15:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - KŚ AZS Katowice II --:--
17.02.2018 16:00 KŚ AZS Katowice I - KS Start Meble Dobrodzień --:--
17.02.2018 17:00 Ofensywa Racibórz - MCKS Czeladź --:--
24.02.2018 Żorska Akademia Koszykówki - KŚ AZS Gliwice --:--
24.02.2018 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - Ofensywa Racibórz --:--
24.02.2018 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - KS MUSTAF BLACHOWNIA --:--
24.02.2018 16:00 KŚ AZS Katowice II - MKKS Rybnik --:--
24.02.2018 18:30 MCKS Czeladź - KKS Tarnowskie Góry --:--
24.02.2018 19:00 MKS Strzelce Opolskie - KŚ AZS Katowice I --:--
03.03.2018 Żorska Akademia Koszykówki - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
03.03.2018 KŚ AZS Katowice II - KŚ AZS Gliwice --:--
03.03.2018 MKKS Rybnik - KS Start Meble Dobrodzień --:--
03.03.2018 KKS Tarnowskie Góry - Ofensywa Racibórz --:--
03.03.2018 15:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - MKS Strzelce Opolskie --:--
03.03.2018 16:00 KŚ AZS Katowice I - MCKS Czeladź --:--
10.03.2018 12:00 KKS Tarnowskie Góry - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
10.03.2018 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - KŚ AZS Gliwice --:--
10.03.2018 16:00 KŚ AZS Katowice II - Żorska Akademia Koszykówki --:--
10.03.2018 17:00 Ofensywa Racibórz - KŚ AZS Katowice I --:--
10.03.2018 18:30 MCKS Czeladź - KS MUSTAF BLACHOWNIA --:--
10.03.2018 19:00 MKS Strzelce Opolskie - MKKS Rybnik --:--
17.03.2018 Żorska Akademia Koszykówki - KS Start Meble Dobrodzień --:--
17.03.2018 KŚ AZS Gliwice - MKS Strzelce Opolskie --:--
17.03.2018 15:00 KS MUSTAF BLACHOWNIA - Ofensywa Racibórz --:--
17.03.2018 16:00 KŚ AZS Katowice II - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
17.03.2018 16:00 KŚ AZS Katowice I - KKS Tarnowskie Góry --:--
17.03.2018 18:30 MCKS Czeladź - MKKS Rybnik --:--
24.03.2018 KS MUSTAF BLACHOWNIA - KKS Tarnowskie Góry --:--
24.03.2018 12:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - KŚ AZS Katowice I --:--
24.03.2018 13:00 KS Start Meble Dobrodzień - KŚ AZS Katowice II --:--
24.03.2018 17:00 Ofensywa Racibórz - MKKS Rybnik --:--
24.03.2018 18:30 MCKS Czeladź - KŚ AZS Gliwice --:--
24.03.2018 19:00 MKS Strzelce Opolskie - Żorska Akademia Koszykówki --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL