Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 6 23 3.83 0 0.00
2. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 22 3.67 0 0.00
3. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 21 3.50 0 0.00
4. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice I 6 19 3.17 0 0.00
5. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 6 19 3.17 0 0.00
6. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 6 19 3.17 0 0.00
7. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 18 3.60 0 0.00
8. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 6 18 3.00 0 0.00
9. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 5 17 3.40 0 0.00
10. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 6 17 2.83 0 0.00
11. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 6 17 2.83 0 0.00
12. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 6 17 2.83 0 0.00
13. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 17 4.25 0 0.00
14. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 6 17 2.83 0 0.00
15. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 4 17 4.25 0 0.00
16. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 6 16 2.67 0 0.00
17. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 6 16 2.67 0 0.00
18. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 16 2.67 0 0.00
19. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 6 16 2.67 0 0.00
20. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 16 3.20 0 0.00
21. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 6 15 2.50 0 0.00
22. Mikołaj Musiał MCKS Czeladź 6 15 2.50 0 0.00
23. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 15 2.50 0 0.00
24. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice I 6 14 2.33 0 0.00
25. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 6 14 2.33 0 0.00
26. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 5 14 2.80 0 0.00
27. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 6 14 2.33 0 0.00
28. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II 6 14 2.33 0 0.00
29. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 6 14 2.33 0 0.00
30. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 5 13 2.60 0 0.00
31. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 13 2.17 0 0.00
32. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 6 13 2.17 0 0.00
33. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 6 13 2.17 0 0.00
34. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 6 13 2.17 0 0.00
35. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 6 13 2.17 0 0.00
36. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 5 12 2.40 0 0.00
37. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 6 12 2.00 0 0.00
38. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 6 12 2.00 0 0.00
39. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 12 2.00 0 0.00
40. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 12 2.00 0 0.00
41. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 6 12 2.00 0 0.00
42. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 6 12 2.00 0 0.00
43. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 12 2.00 0 0.00
44. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 6 12 2.00 0 0.00
45. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 6 12 2.00 0 0.00
46. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 6 12 2.00 0 0.00
47. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 6 11 1.83 0 0.00
48. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice I 6 11 1.83 0 0.00
49. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 6 11 1.83 0 0.00
50. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 6 11 1.83 0 0.00
51. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 4 11 2.75 0 0.00
52. Djamel Benlazereg MCKS Czeladź 3 11 3.67 0 0.00
53. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 6 11 1.83 0 0.00
54. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 6 11 1.83 0 0.00
55. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 11 1.83 0 0.00
56. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 5 11 2.20 0 0.00
57. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 5 11 2.20 0 0.00
58. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 10 1.67 0 0.00
59. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 6 10 1.67 0 0.00
60. Andrzej Nadybski MKS Strzelce Opolskie 5 10 2.00 0 0.00
61. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 10 1.67 0 0.00
62. Szymon Rosół MCKS Czeladź 5 10 2.00 0 0.00
63. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 5 10 2.00 0 0.00
64. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 5 10 2.00 0 0.00
65. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 4 9 2.25 0 0.00
66. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 6 9 1.50 0 0.00
67. Marcin Witek KŚ AZS Gliwice 3 9 3.00 0 0.00
68. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 4 9 2.25 0 0.00
69. Piotr Adamus KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 3 9 3.00 0 0.00
70. Błażej Sładek MKKS Rybnik 3 9 3.00 0 0.00
71. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 5 9 1.80 0 0.00
72. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 5 9 1.80 0 0.00
73. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 3 9 3.00 0 0.00
74. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 8 2.00 0 0.00
75. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 5 8 1.60 0 0.00
76. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 5 8 1.60 0 0.00
77. Szymon Miczajka Ofensywa Racibórz 3 8 2.67 0 0.00
78. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 8 1.33 0 0.00
79. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 5 8 1.60 0 0.00
80. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 8 2.67 0 0.00
81. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 8 1.60 0 0.00
82. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 6 8 1.33 0 0.00
83. Adam Kuśka MKKS Rybnik 5 7 1.40 0 0.00
84. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 5 7 1.40 0 0.00
85. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 7 1.40 0 0.00
86. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 4 7 1.75 0 0.00
87. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 4 7 1.75 0 0.00
88. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 5 7 1.40 0 0.00
89. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 5 7 1.40 0 0.00
90. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 6 7 1.17 0 0.00
91. Vahe Muradyan KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 7 1.40 0 0.00
92. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 5 7 1.40 0 0.00
93. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 6 7 1.17 0 0.00
94. Mateusz Pomaranik KŚ AZS Gliwice 4 7 1.75 0 0.00
95. Marek Bienioszek Żorska Akademia Koszykówki 4 7 1.75 0 0.00
96. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 7 1.75 0 0.00
97. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 5 6 1.20 0 0.00
98. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 6 6 1.00 0 0.00
99. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice I 5 6 1.20 0 0.00
100. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 6 2.00 0 0.00
101. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 3 6 2.00 0 0.00
102. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 6 1.50 0 0.00
103. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 4 6 1.50 0 0.00
104. Patryk Polis KŚ AZS Katowice I 4 5 1.25 0 0.00
105. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 5 0.83 0 0.00
106. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 4 5 1.25 0 0.00
107. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 3 5 1.67 0 0.00
108. Zbigniew Szczepaniak Ofensywa Racibórz 3 5 1.67 0 0.00
109. Jonatan Najman MCKS Czeladź 4 5 1.25 0 0.00
110. Krzysztof Strzałkowski Żorska Akademia Koszykówki 3 4 1.33 0 0.00
111. Jakub Sikora MKKS Rybnik 3 4 1.33 0 0.00
112. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 6 4 0.67 0 0.00
113. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 4 1.00 0 0.00
114. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice I 4 4 1.00 0 0.00
115. Daniel Sikora MKKS Rybnik 3 4 1.33 0 0.00
116. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 3 4 1.33 0 0.00
117. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 4 0.67 0 0.00
118. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 5 3 0.60 0 0.00
119. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 5 3 0.60 0 0.00
120. Daniel Cembrzyński MCKS Czeladź 4 3 0.75 0 0.00
121. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 5 3 0.60 0 0.00
122. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 3 0.50 0 0.00
123. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 4 3 0.75 0 0.00
124. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 3 3 1.00 0 0.00
125. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice I 6 3 0.50 0 0.00
126. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 5 3 0.60 0 0.00
127. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 3 3 1.00 0 0.00
128. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 5 3 0.60 0 0.00
129. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 3 2 0.67 0 0.00
130. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 2 0.50 0 0.00
131. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 5 2 0.40 0 0.00
132. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 6 2 0.33 0 0.00
133. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 2 0.50 0 0.00
134. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 5 2 0.40 0 0.00
135. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 6 2 0.33 0 0.00
136. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 4 1 0.25 0 0.00
137. Mikołaj Adamczak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 1 0.33 0 0.00
138. Filip Stachura KŚ AZS Katowice II 3 1 0.33 0 0.00
139. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 3 1 0.33 0 0.00
140. Jakub Dulniawka MKS Strzelce Opolskie 3 1 0.33 0 0.00
141. Mateusz Keler MCKS Czeladź 3 1 0.33 0 0.00
142. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 0 0.00 0 0.00
143. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 4 0 0.00 0 0.00
Obraz Obraz Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL