Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Przechwyty suma Przechwyty śr
1. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 7 0.00
2. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 4 0.00
3. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 4 0.00
4. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
5. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
6. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice I 5 0.00
7. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 7 0.00
8. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 3 0.00
9. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
10. Adam Kuśka MKKS Rybnik 6 0.00
11. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00
12. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
13. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 6 0.00
14. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 5 0.00
15. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
16. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
17. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
18. Szymon Miczajka Ofensywa Racibórz 3 0.00
19. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
20. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 4 0.00
21. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
22. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
23. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 4 0.00
24. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 7 0.00
25. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
26. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 6 0.00
27. Andrzej Nadybski MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
28. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 6 0.00
29. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
30. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
31. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
32. Błażej Sładek MKKS Rybnik 4 0.00
33. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 4 0.00
34. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
35. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 7 0.00
36. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 7 0.00
37. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
38. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
39. Mateusz Pomaranik KŚ AZS Gliwice 4 0.00
40. Krzysztof Strzałkowski Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
41. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 6 0.00
42. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
43. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 4 0.00
44. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 7 0.00
45. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 0.00
46. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
47. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
48. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 3 0.00
49. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 5 0.00
50. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
51. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
52. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 5 0.00
53. Kacper Majewski MKKS Rybnik 5 0.00
54. Szymon Rosół MCKS Czeladź 5 0.00
55. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
56. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
57. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 4 0.00
58. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 7 0.00
59. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 6 0.00
60. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 4 0.00
61. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
62. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
63. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
64. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 6 0.00
65. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 0.00
66. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 5 0.00
67. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
68. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 7 0.00
69. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
70. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 6 0.00
71. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
72. Daniel Cembrzyński MCKS Czeladź 4 0.00
73. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 0.00
74. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II 7 0.00
75. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 5 0.00
76. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 7 0.00
77. Mateusz Keler MCKS Czeladź 3 0.00
78. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
79. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 0.00
80. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00
81. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
82. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
83. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
84. Zbigniew Szczepaniak Ofensywa Racibórz 3 0.00
85. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice I 7 0.00
86. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 7 0.00
87. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
88. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 7 0.00
89. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 6 0.00
90. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 4 0.00
91. Jakub Sikora MKKS Rybnik 4 0.00
92. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
93. Jonatan Najman MCKS Czeladź 4 0.00
94. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
95. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 5 0.00
96. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
97. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 0.00
98. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice I 7 0.00
99. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
100. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 0.00
101. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
102. Mikołaj Musiał MCKS Czeladź 6 0.00
103. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 6 0.00
104. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 4 0.00
105. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice I 7 0.00
106. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 6 0.00
107. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 0.00
108. Patryk Polis KŚ AZS Katowice I 4 0.00
109. Vahe Muradyan KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 0.00
110. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
111. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
112. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice I 7 0.00
113. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice I 5 0.00
114. Filip Stachura KŚ AZS Katowice II 4 0.00
115. Marcin Witek KŚ AZS Gliwice 3 0.00
116. Djamel Benlazereg MCKS Czeladź 3 0.00
117. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
118. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 0.00
119. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 5 0.00
120. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 3 0.00
121. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
122. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 6 0.00
123. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 6 0.00
124. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 6 0.00
125. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 6 0.00
126. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 6 0.00
127. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 5 0.00
128. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
129. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
130. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
131. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 7 0.00
132. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 6 0.00
133. Marek Bienioszek Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
134. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
135. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 6 0.00
136. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
137. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 6 0.00
138. Mikołaj Adamczak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 0.00
139. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL