Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 12 254 21.17
2. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 14 252 18.00
3. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II 12 229 19.08
4. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 12 225 18.75
5. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 11 208 18.91
6. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 12 207 17.25
7. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 13 195 15.00
8. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 12 186 15.50
9. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 10 180 18.00
10. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 13 180 13.85
11. Jonatan Najman MCKS Czeladź 10 165 16.50
12. Adam Kuśka MKKS Rybnik 11 162 14.73
13. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 155 14.09
14. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 13 148 11.38
15. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 12 147 12.25
16. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 10 138 13.80
17. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 12 138 11.50
18. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 12 137 11.42
19. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 136 13.60
20. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 11 134 12.18
21. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice I 13 134 10.31
22. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 11 131 11.91
23. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 12 131 10.92
24. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 11 129 11.73
25. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 12 128 10.67
26. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 12 128 10.67
27. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 10 127 12.70
28. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 12 122 10.17
29. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 13 120 9.23
30. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 115 8.85
31. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 7 114 16.29
32. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice I 12 111 9.25
33. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 10 108 10.80
34. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 11 108 9.82
35. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 12 106 8.83
36. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 8 105 13.13
37. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 102 11.33
38. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 8 102 12.75
39. Szymon Rosół MCKS Czeladź 13 102 7.85
40. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 97 8.82
41. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 97 8.82
42. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 7 97 13.86
43. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 11 97 8.82
44. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 8 94 11.75
45. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 14 92 6.57
46. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 10 92 9.20
47. Mikołaj Musiał MCKS Czeladź 7 89 12.71
48. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 11 89 8.09
49. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 11 88 8.00
50. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 13 86 6.62
51. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 10 86 8.60
52. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 86 9.56
53. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 11 84 7.64
54. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 11 82 7.45
55. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice I 10 81 8.10
56. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice I 12 80 6.67
57. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 12 80 6.67
58. Błażej Sładek MKKS Rybnik 9 77 8.56
59. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 9 77 8.56
60. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 12 77 6.42
61. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 13 76 5.85
62. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice I 13 74 5.69
63. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 10 73 7.30
64. Jakub Sikora MKKS Rybnik 10 71 7.10
65. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 10 70 7.00
66. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 13 70 5.38
67. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 11 70 6.36
68. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 13 69 5.31
69. Kacper Bielecki KŚ AZS Katowice I 8 69 8.63
70. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 11 68 6.18
71. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 9 67 7.44
72. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 13 67 5.15
73. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 67 6.09
74. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 8 66 8.25
75. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 9 64 7.11
76. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 13 64 4.92
77. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 61 6.10
78. Djamel Benlazereg MCKS Czeladź 9 61 6.78
79. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 12 59 4.92
80. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 8 58 7.25
81. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 13 57 4.38
82. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 11 56 5.09
83. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 9 56 6.22
84. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 9 55 6.11
85. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 10 55 5.50
86. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 8 54 6.75
87. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 6 53 8.83
88. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 10 52 5.20
89. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 51 5.67
90. Kacper Majewski MKKS Rybnik 10 51 5.10
91. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 12 50 4.17
92. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice I 9 49 5.44
93. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 9 47 5.22
94. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 45 4.09
95. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 10 42 4.20
96. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 9 40 4.44
97. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 39 6.50
98. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 7 39 5.57
99. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 12 39 3.00
100. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 12 39 3.25
101. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 11 38 3.45
102. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 9 36 4.00
103. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 12 35 2.92
104. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 35 5.00
105. Szymon Wojtyczka MCKS Czeladź 8 35 4.38
106. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 9 34 3.78
107. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 12 30 2.50
108. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 10 30 3.00
109. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 11 30 2.73
110. Filip Stachura KŚ AZS Katowice II 7 30 4.29
111. Piotr Cebula MKS Strzelce Opolskie 7 28 4.00
112. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 10 27 2.70
113. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 26 2.89
114. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 10 25 2.50
115. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 11 23 2.09
116. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 7 22 3.14
117. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 9 22 2.44
118. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 11 19 1.73
119. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 10 19 1.90
120. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 9 18 2.00
121. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 8 18 2.25
122. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 10 16 1.60
123. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 10 11 1.10
124. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 8 10 1.25
125. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 10 9 0.90
126. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 8 1.14
127. Mateusz Keler MCKS Czeladź 7 6 0.86
128. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 6 1.00
129. Mateusz Pomaranik KŚ AZS Gliwice 6 4 0.67
130. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 10 4 0.40
131. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 2 0.33

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL