Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 16 322 16 0 42 0 0 0 39 0 0 0 364 0
2. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 16 310 16 0 16 0 0 0 20 0 0 0 326 0
3. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 16 302 16 0 14 0 0 0 37 0 0 0 316 0
4. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 14 293 14 0 25 0 0 0 32 0 0 0 318 0
5. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 16 285 16 0 5 0 0 0 27 0 0 0 290 0
6. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II 14 268 14 0 32 0 0 0 25 0 0 0 300 0
7. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 17 267 17 0 38 0 0 0 37 0 0 0 305 0
8. Adam Kuśka MKKS Rybnik 14 251 14 0 37 0 0 0 25 0 0 0 288 0
9. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 15 250 15 0 28 0 0 0 33 0 0 0 278 0
10. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 231 15 0 16 0 0 0 35 0 0 0 247 0
11. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 16 226 16 0 8 0 0 0 30 0 0 0 234 0
12. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 16 223 16 0 2 0 0 0 32 0 0 0 225 0
13. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 17 223 17 0 8 0 0 0 37 0 0 0 231 0
14. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 12 215 12 0 4 0 0 0 24 0 0 0 219 0
15. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 15 214 15 0 17 0 0 0 50 0 0 0 231 0
16. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 17 201 17 0 39 0 0 0 46 0 0 0 240 0
17. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 17 198 17 0 23 0 0 0 33 0 0 0 221 0
18. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 15 195 15 0 50 0 0 0 23 0 0 0 245 0
19. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 17 195 17 0 0 0 0 0 42 0 0 0 195 0
20. Jonatan Najman MCKS Czeladź 11 183 11 0 13 0 0 0 20 0 0 0 196 0
21. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice I 16 181 16 0 12 0 0 0 19 0 0 0 193 0
22. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 15 174 15 0 6 0 0 0 16 0 0 0 180 0
23. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 11 173 11 0 4 0 0 0 17 0 0 0 177 0
24. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 16 171 16 0 32 0 0 0 31 0 0 0 203 0
25. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 12 165 12 0 20 0 0 0 27 0 0 0 185 0
26. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Gliwice 10 164 10 0 2 0 0 0 20 0 0 0 166 0
27. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 16 162 16 0 7 0 0 0 38 0 0 0 169 0
28. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 17 161 17 0 7 0 0 0 44 0 0 0 168 0
29. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 16 156 16 0 10 0 0 0 36 0 0 0 166 0
30. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 13 155 13 0 9 0 0 0 32 0 0 0 164 0
31. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 13 154 13 0 5 0 0 0 31 0 0 0 159 0
32. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 16 152 16 0 16 0 0 0 28 0 0 0 168 0
33. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 149 13 0 0 0 0 0 22 0 0 0 149 0
34. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 16 146 16 0 13 0 0 0 28 0 0 0 159 0
35. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II 16 141 16 0 19 0 0 0 21 0 0 0 160 0
36. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 141 13 0 9 0 0 0 40 0 0 0 150 0
37. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 8 139 8 0 25 0 0 0 10 0 0 0 164 0
38. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 16 137 16 0 22 0 0 0 45 0 0 0 159 0
39. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 136 10 0 16 0 0 0 24 0 0 0 152 0
40. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 16 136 16 0 0 0 0 0 27 0 0 0 136 0
41. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 17 133 17 0 15 0 0 0 27 0 0 0 148 0
42. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 11 129 11 0 16 0 0 0 20 0 0 0 145 0
43. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 15 129 15 0 3 0 0 0 42 0 0 0 132 0
44. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice I 13 122 13 0 7 0 0 0 30 0 0 0 129 0
45. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 120 15 0 5 0 0 0 21 0 0 0 125 0
46. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 12 120 12 0 23 0 0 0 13 0 0 0 143 0
47. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice I 13 119 13 0 13 0 0 0 25 0 0 0 132 0
48. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 13 114 13 0 0 0 0 0 32 0 0 0 114 0
49. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 16 111 16 0 19 0 0 0 23 0 0 0 130 0
50. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 16 111 16 0 1 0 0 0 28 0 0 0 112 0
51. Łukasz Lewiński KŚ AZS Katowice I 7 110 7 0 10 0 0 0 9 0 0 0 120 0
52. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 11 110 11 0 6 0 0 0 28 0 0 0 116 0
53. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 15 109 15 0 0 0 0 0 28 0 0 0 109 0
54. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 109 14 0 0 0 0 0 35 0 0 0 109 0
55. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice I 15 109 15 0 0 0 0 0 25 0 0 0 109 0
56. Szymon Rosół MCKS Czeladź 14 108 14 0 4 0 0 0 27 0 0 0 112 0
57. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 17 108 17 0 4 0 0 0 33 0 0 0 112 0
58. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 13 106 13 0 7 0 0 0 37 0 0 0 113 0
59. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 16 105 16 0 5 0 0 0 34 0 0 0 110 0
60. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 7 101 7 0 8 0 0 0 21 0 0 0 109 0
61. Jakub Sikora MKKS Rybnik 13 101 13 0 17 0 0 0 35 0 0 0 118 0
62. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 13 99 13 0 9 0 0 0 16 0 0 0 108 0
63. Kacper Kłaczek KŚ AZS Katowice II 6 99 6 0 9 0 0 0 26 0 0 0 108 0
64. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 14 99 14 0 17 0 0 0 29 0 0 0 116 0
65. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 14 98 14 0 0 0 0 0 41 0 0 0 98 0
66. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 15 98 15 0 3 0 0 0 32 0 0 0 101 0
67. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 12 97 12 0 0 0 0 0 28 0 0 0 97 0
68. Błażej Sładek MKKS Rybnik 11 95 11 0 12 0 0 0 42 0 0 0 107 0
69. Nikodem Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 95 5 0 8 0 0 0 8 0 0 0 103 0
70. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 12 93 12 0 3 0 0 0 48 0 0 0 96 0
71. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 10 92 10 0 2 0 0 0 38 0 0 0 94 0
72. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice I 16 90 16 0 3 0 0 0 44 0 0 0 93 0
73. Mikołaj Musiał MCKS Czeladź 7 89 7 0 0 0 0 0 18 0 0 0 89 0
74. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 14 88 14 0 2 0 0 0 27 0 0 0 90 0
75. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 13 86 13 0 6 0 0 0 21 0 0 0 92 0
76. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 16 86 16 0 8 0 0 0 49 0 0 0 94 0
77. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 15 86 15 0 10 0 0 0 31 0 0 0 96 0
78. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 86 13 0 18 0 0 0 22 0 0 0 104 0
79. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 13 85 13 0 4 0 0 0 22 0 0 0 89 0
80. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 16 84 16 0 16 0 0 0 11 0 0 0 100 0
81. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 14 83 14 0 0 0 0 0 24 0 0 0 83 0
82. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 13 82 13 0 8 0 0 0 21 0 0 0 90 0
83. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 17 80 17 0 5 0 0 0 45 0 0 0 85 0
84. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 9 78 9 0 14 0 0 0 11 0 0 0 92 0
85. Filip Pawełka KŚ AZS Katowice II 5 77 5 0 4 0 0 0 11 0 0 0 81 0
86. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 12 76 12 0 1 0 0 0 29 0 0 0 77 0
87. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 15 75 15 0 5 0 0 0 28 0 0 0 80 0
88. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 74 15 0 10 0 0 0 34 0 0 0 84 0
89. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 73 12 0 15 0 0 0 26 0 0 0 88 0
90. Wiktor Damaszek MKS Strzelce Opolskie 7 73 7 0 10 0 0 0 17 0 0 0 83 0
91. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 9 71 9 0 2 0 0 0 9 0 0 0 73 0
92. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 14 70 14 0 2 0 0 0 46 0 0 0 72 0
93. Kacper Bielecki KŚ AZS Katowice I 8 69 8 0 4 0 0 0 14 0 0 0 73 0
94. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 17 68 17 0 2 0 0 0 35 0 0 0 70 0
95. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 8 66 8 0 0 0 0 0 22 0 0 0 66 0
96. Rafał Koczy MKKS Rybnik 7 65 7 0 7 0 0 0 15 0 0 0 72 0
97. Djamel Benlazereg MCKS Czeladź 9 61 9 0 0 0 0 0 33 0 0 0 61 0
98. Kacper Majewski MKKS Rybnik 11 60 11 0 0 0 0 0 10 0 0 0 60 0
99. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 13 59 13 0 6 0 0 0 23 0 0 0 65 0
100. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 9 58 9 0 6 0 0 0 11 0 0 0 64 0
101. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 14 55 14 0 4 0 0 0 11 0 0 0 59 0
102. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 9 55 9 0 0 0 0 0 27 0 0 0 55 0
103. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 11 54 11 0 0 0 0 0 12 0 0 0 54 0
104. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 53 9 0 5 0 0 0 14 0 0 0 58 0
105. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 9 52 9 0 5 0 0 0 35 0 0 0 57 0
106. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 15 51 15 0 0 0 0 0 31 0 0 0 51 0
107. Mateusz Bajor KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 50 6 0 6 0 0 0 8 0 0 0 56 0
108. Sebastian Wojciechowski KŚ AZS Katowice I 4 50 4 0 9 0 0 0 3 0 0 0 59 0
109. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 13 50 13 0 6 0 0 0 32 0 0 0 56 0
110. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice I 9 49 9 0 7 0 0 0 9 0 0 0 56 0
111. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II 12 48 12 0 8 0 0 0 12 0 0 0 56 0
112. Szymon Wojtyczka MCKS Czeladź 10 47 10 0 0 0 0 0 8 0 0 0 47 0
113. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 12 46 12 0 2 0 0 0 19 0 0 0 48 0
114. Marek Bienioszek Żorska Akademia Koszykówki 5 46 5 0 3 0 0 0 10 0 0 0 49 0
115. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 14 45 14 0 0 0 0 0 21 0 0 0 45 0
116. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 12 43 12 0 4 0 0 0 31 0 0 0 47 0
117. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 16 41 16 0 9 0 0 0 23 0 0 0 50 0
118. Vahe Muradyan KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 41 5 0 2 0 0 0 7 0 0 0 43 0
119. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 11 40 11 0 7 0 0 0 8 0 0 0 47 0
120. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 14 40 14 0 9 0 0 0 14 0 0 0 49 0
121. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 15 37 15 0 3 0 0 0 10 0 0 0 40 0
122. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 16 36 16 0 1 0 0 0 31 0 0 0 37 0
123. Piotr Adamus KŚ AZS Katowice II 4 36 4 0 7 0 0 0 10 0 0 0 43 0
124. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 13 35 13 0 6 0 0 0 15 0 0 0 41 0
125. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II 12 33 12 0 2 0 0 0 9 0 0 0 35 0
126. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 13 32 13 0 0 0 0 0 7 0 0 0 32 0
127. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 12 32 12 0 1 0 0 0 17 0 0 0 33 0
128. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 12 31 12 0 4 0 0 0 15 0 0 0 35 0
129. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 31 12 0 2 0 0 0 25 0 0 0 33 0
130. Filip Stachura KŚ AZS Katowice II 7 30 7 0 4 0 0 0 4 0 0 0 34 0
131. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 5 30 5 0 8 0 0 0 7 0 0 0 38 0
132. Piotr Cebula MKS Strzelce Opolskie 7 28 7 0 0 0 0 0 13 0 0 0 28 0
133. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 14 28 14 0 3 0 0 0 10 0 0 0 31 0
134. Szymon Miczajka Ofensywa Racibórz 3 27 3 0 0 0 0 0 8 0 0 0 27 0
135. Kamil Kłoszewski KŚ AZS Katowice II 3 27 3 0 3 0 0 0 6 0 0 0 30 0
136. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 12 27 12 0 3 0 0 0 21 0 0 0 30 0
137. Andrzej Nadybski MKS Strzelce Opolskie 5 27 5 0 2 0 0 0 10 0 0 0 29 0
138. Piotr Karpacz KŚ AZS Katowice I 2 26 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 26 0
139. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 5 26 5 0 3 0 0 0 2 0 0 0 29 0
140. Patryk Rozynek KŚ AZS Katowice I 5 24 5 0 4 0 0 0 7 0 0 0 28 0
141. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 12 24 12 0 6 0 0 0 4 0 0 0 30 0
142. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 9 22 9 0 4 0 0 0 2 0 0 0 26 0
143. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 15 22 15 0 3 0 0 0 17 0 0 0 25 0
144. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 8 22 8 0 1 0 0 0 12 0 0 0 23 0
145. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 15 20 15 0 2 0 0 0 26 0 0 0 22 0
146. Kamil Christ KŚ AZS Katowice II 2 19 2 0 3 0 0 0 6 0 0 0 22 0
147. Maciej Piszczek KŚ AZS Gliwice 1 19 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 19 0
148. Daniel Cembrzyński MCKS Czeladź 8 18 8 0 1 0 0 0 11 0 0 0 19 0
149. Dawid Kampka Ofensywa Racibórz 5 17 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 17 0
150. Zbigniew Szczepaniak Ofensywa Racibórz 5 17 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 17 0
151. Filip Taisner KŚ AZS Gliwice 1 17 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17 0
152. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 10 16 10 0 0 0 0 0 13 0 0 0 16 0
153. Marcin Witek KŚ AZS Gliwice 3 15 3 0 1 0 0 0 9 0 0 0 16 0
154. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 6 15 6 0 1 0 0 0 6 0 0 0 16 0
155. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 8 15 8 0 0 0 0 0 10 0 0 0 15 0
156. Patryk Szołtysek Żorska Akademia Koszykówki 4 15 4 0 1 0 0 0 9 0 0 0 16 0
157. Dawid Józefowski KŚ AZS Gliwice 1 14 1 0 1 0 0 0 3 0 0 0 15 0
158. Grzegorz Sawicki MKS Strzelce Opolskie 1 13 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 14 0
159. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki 5 13 5 0 1 0 0 0 7 0 0 0 14 0
160. Edmund Tomko MKKS Rybnik 2 12 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 12 0
161. Kamil Kruk MCKS Czeladź 4 12 4 0 0 0 0 0 6 0 0 0 12 0
162. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 8 11 8 0 0 0 0 0 3 0 0 0 11 0
163. Krzysztof Strzałkowski Żorska Akademia Koszykówki 3 11 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 11 0
164. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 1 11 1 0 3 0 0 0 1 0 0 0 14 0
165. Andrzej Pisarek KKS Tarnowskie Góry 7 10 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 10 0
166. Mikołaj Adamczak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 10 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 10 0
167. Szymon Tomczak KŚ AZS Katowice I 4 9 4 0 1 0 0 0 2 0 0 0 10 0
168. Marek Sidor MKKS Rybnik 2 9 2 0 0 0 0 0 6 0 0 0 9 0
169. Jakub Siewniak KŚ AZS Katowice II 5 9 5 0 1 0 0 0 7 0 0 0 10 0
170. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 12 9 12 0 2 0 0 0 6 0 0 0 11 0
171. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 8 8 0 0 0 0 0 3 0 0 0 8 0
172. Jakub Marszołek KŚ AZS Katowice II 5 8 5 0 0 0 0 0 14 0 0 0 8 0
173. Patryk Polis KŚ AZS Katowice I 5 8 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 8 0
174. Kamil Budzisz KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 8 3 0 0 0 0 0 7 0 0 0 8 0
175. Daniel Koneczny KŚ AZS Katowice II 1 7 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 7 0
176. Jakub Król KS MUSTAF BLACHOWNIA 7 6 7 0 0 0 0 0 14 0 0 0 6 0
177. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 2 6 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 6 0
178. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 3 6 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 8 0
179. Mateusz Keler MCKS Czeladź 8 6 8 0 0 0 0 0 5 0 0 0 6 0
180. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 8 6 8 0 0 0 0 0 7 0 0 0 6 0
181. Daniel Sikora MKKS Rybnik 3 5 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 5 0
182. Mateusz Pomaranik KŚ AZS Gliwice 6 4 6 0 0 0 0 0 9 0 0 0 4 0
183. Łukasz Stanek KŚ AZS Gliwice 2 4 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
184. Sławomir Tyczka KKS Tarnowskie Góry 3 4 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 4 0
185. Krzysztof Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
186. Dawid Witek MCKS Czeladź 2 4 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
187. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 7 4 7 0 0 0 0 0 10 0 0 0 4 0
188. Maciej Szkutnik MCKS Czeladź 5 4 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 4 0
189. Mateusz Tobiasz KŚ AZS Gliwice 3 4 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
190. Rafał Grzybek MKKS Rybnik 1 3 1 0 1 0 0 0 2 0 0 0 4 0
191. Olaf Łukomski KKS Tarnowskie Góry 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
192. Maciej Konior MKS Strzelce Opolskie 5 2 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
193. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
194. Jakub Dulniawka MKS Strzelce Opolskie 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
195. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 2 2 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 2 0
196. Zygmunt Wranik Ofensywa Racibórz 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
197. Szymon Barteczko KŚ AZS Katowice I 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
198. Jakub Szczerba KKS Tarnowskie Góry 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
199. Tomasz Ciba KŚ AZS Gliwice 1 2 1 0 0 0 0 0 4 0 0 0 2 0
200. Gregorio Mendoza-Szmit KŚ AZS Katowice II 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
201. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
202. Bogdan Wandzik KKS Tarnowskie Góry 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
203. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
204. Karol Nadybski MKS Strzelce Opolskie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206. Łukasz Januszewicz Żorska Akademia Koszykówki 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207. Artur Gładysz MCKS Czeladź 2 0 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
208. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
210. Maksymilian Przybyła Żorska Akademia Koszykówki 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
211. Patryk Polczyk KŚ AZS Gliwice 1 0 1 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
212. Michał Kuraj MCKS Czeladź 1 0 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
213. Daniel Krasoń KKS Tarnowskie Góry 3 0 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL