Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 6 0.00
2. Zbigniew Szczepaniak Ofensywa Racibórz 3 0.00
3. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 4 0.00
4. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
5. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
6. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
7. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice I 5 0.00
8. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 3 0.00
9. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
10. Adam Kuśka MKKS Rybnik 5 0.00
11. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
12. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
13. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 6 0.00
14. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 5 0.00
15. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
16. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
17. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
18. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 0.00
19. Szymon Miczajka Ofensywa Racibórz 3 0.00
20. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
21. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 4 0.00
22. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 6 0.00
23. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
24. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 5 0.00
25. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 0.00
26. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 4 0.00
27. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 0.00
28. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
29. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
30. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 6 0.00
31. Andrzej Nadybski MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
32. Filip Stachura KŚ AZS Katowice II 3 0.00
33. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 6 0.00
34. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
35. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
36. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 0.00
37. Błażej Sładek MKKS Rybnik 3 0.00
38. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 4 0.00
39. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
40. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 6 0.00
41. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 6 0.00
42. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 6 0.00
43. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
44. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 6 0.00
45. Krzysztof Strzałkowski Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
46. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 6 0.00
47. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
48. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 4 0.00
49. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 0.00
50. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 6 0.00
51. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 0.00
52. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
53. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 3 0.00
54. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 5 0.00
55. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
56. Mikołaj Adamczak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 0.00
57. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 4 0.00
58. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 4 0.00
59. Szymon Rosół MCKS Czeladź 5 0.00
60. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
61. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 4 0.00
62. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 6 0.00
63. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 6 0.00
64. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 3 0.00
65. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00
66. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
67. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
68. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 5 0.00
69. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
70. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 0.00
71. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 5 0.00
72. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
73. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 3 0.00
74. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 6 0.00
75. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
76. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 5 0.00
77. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
78. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
79. Daniel Cembrzyński MCKS Czeladź 4 0.00
80. Daniel Sikora MKKS Rybnik 3 0.00
81. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II 6 0.00
82. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 5 0.00
83. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
84. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00
85. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
86. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
87. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
88. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
89. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice I 6 0.00
90. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 6 0.00
91. Mateusz Pomaranik KŚ AZS Gliwice 4 0.00
92. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 6 0.00
93. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 6 0.00
94. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 4 0.00
95. Jakub Sikora MKKS Rybnik 3 0.00
96. Jonatan Najman MCKS Czeladź 4 0.00
97. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
98. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 5 0.00
99. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
100. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 3 0.00
101. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice I 6 0.00
102. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
103. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
104. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
105. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 0.00
106. Mikołaj Musiał MCKS Czeladź 6 0.00
107. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
108. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 4 0.00
109. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice I 6 0.00
110. Piotr Adamus KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 3 0.00
111. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 6 0.00
112. Patryk Polis KŚ AZS Katowice I 4 0.00
113. Vahe Muradyan KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 0.00
114. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
115. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00
116. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice I 6 0.00
117. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice I 4 0.00
118. Marcin Witek KŚ AZS Gliwice 3 0.00
119. Djamel Benlazereg MCKS Czeladź 3 0.00
120. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
121. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 5 0.00
122. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 3 0.00
123. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
124. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 5 0.00
125. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 6 0.00
126. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 6 0.00
127. Jakub Dulniawka MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
128. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 0.00
129. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 5 0.00
130. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 6 0.00
131. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
132. Mateusz Keler MCKS Czeladź 3 0.00
133. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
134. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
135. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 0.00
136. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 6 0.00
137. Marek Bienioszek Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
138. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
139. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
140. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 6 0.00
141. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
142. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 6 0.00
143. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00
Obraz Obraz Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL