Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 12 254 21.17
2. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 14 252 18.00
3. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 12 229 19.08
4. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 12 225 18.75
5. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 11 222 20.18
6. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 11 208 18.91
7. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 12 207 17.25
8. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 13 198 15.23
9. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 13 195 15.00
10. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 13 180 13.85
11. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 173 14.42
12. Jonatan Najman MCKS Czeladź 10 165 16.50
13. Adam Kuśka MKKS Rybnik 11 162 14.73
14. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 13 148 11.38
15. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 13 148 11.38
16. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 12 147 12.25
17. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 13 146 11.23
18. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 10 138 13.80
19. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 13 138 10.62
20. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 12 138 11.50
21. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 11 138 12.55
22. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 136 13.60
23. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 13 135 10.38
24. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 11 134 12.18
25. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 134 10.31
26. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 11 131 11.91
27. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 11 129 11.73
28. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 12 122 10.17
29. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 13 120 9.23
30. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 12 118 9.83
31. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 8 116 14.50
32. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 115 8.85
33. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 7 114 16.29
34. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 111 9.25
35. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 12 111 9.25
36. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 108 10.80
37. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 10 108 10.80
38. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 12 106 8.83
39. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 8 105 13.13
40. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 104 8.67
41. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 9 102 11.33
42. Szymon Rosół MCKS Czeladź 13 102 7.85
43. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 100 10.00
44. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 12 99 8.25
45. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 8 94 11.75
46. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 14 92 6.57
47. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 12 92 7.67
48. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 10 92 9.20
49. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 12 91 7.58
50. Mikołaj Musiał MCKS Czeladź 7 89 12.71
51. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 11 88 8.00
52. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 13 86 6.62
53. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 11 84 7.64
54. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 11 82 7.45
55. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 10 81 8.10
56. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 13 81 6.23
57. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 12 80 6.67
58. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 12 80 6.67
59. Błażej Sładek MKKS Rybnik 9 77 8.56
60. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 9 77 8.56
61. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 13 76 5.85
62. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 74 5.69
63. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 12 73 6.08
64. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 10 73 7.30
65. Jakub Sikora MKKS Rybnik 10 71 7.10
66. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 10 70 7.00
67. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 13 70 5.38
68. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 12 70 5.83
69. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 13 69 5.31
70. Kacper Bielecki KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 8 69 8.63
71. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 68 5.67
72. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 9 67 7.44
73. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 13 67 5.15
74. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 8 66 8.25
75. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 9 64 7.11
76. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 13 64 4.92
77. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 9 63 7.00
78. Djamel Benlazereg MCKS Czeladź 9 61 6.78
79. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 59 5.90
80. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 59 5.90
81. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 12 59 4.92
82. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 10 58 5.80
83. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 8 58 7.25
84. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 7 57 8.14
85. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 13 57 4.38
86. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 11 56 5.09
87. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 9 55 6.11
88. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 10 55 5.50
89. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 10 52 5.20
90. Kacper Majewski MKKS Rybnik 10 51 5.10
91. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 12 50 4.17
92. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 8 49 6.13
93. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 9 49 5.44
94. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 9 47 5.22
95. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 45 4.09
96. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 44 5.50
97. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 10 42 4.20
98. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 13 41 3.15
99. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 9 40 4.44
100. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 39 6.50
101. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 12 39 3.00
102. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 12 39 3.25
103. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 11 38 3.45
104. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 9 36 4.00
105. Szymon Wojtyczka MCKS Czeladź 8 35 4.38
106. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 10 34 3.40
107. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 12 30 2.50
108. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 10 30 3.00
109. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 11 30 2.73
110. Filip Stachura KŚ AZS Katowice II 7 30 4.29
111. Piotr Cebula MKS Strzelce Opolskie 7 28 4.00
112. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 10 27 2.70
113. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 26 2.60
114. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 10 25 2.50
115. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 12 23 1.92
116. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 7 22 3.14
117. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 9 22 2.44
118. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 11 19 1.73
119. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 11 19 1.73
120. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 9 18 2.00
121. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 9 18 2.00
122. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 10 16 1.60
123. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 11 15 1.36
124. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 10 11 1.10
125. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 8 10 1.25
126. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 8 1.00
127. Mateusz Keler MCKS Czeladź 7 6 0.86
128. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 6 1.00
129. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 10 4 0.40
130. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 2 0.33

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL