Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 18 545 30.28
2. Maciej Gidek MCKS Czeladź 17 504 29.65
3. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 19 488 25.68
4. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 19 464 24.42
5. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 19 445 23.42
6. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 20 467 23.35
7. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 15 341 22.73
8. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 18 407 22.61
9. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 21 465 22.14
10. Damian Urbański MCKS Czeladź 21 463 22.05
11. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 216 21.60
12. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 19 404 21.26
13. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 8 153 19.13
14. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 20 380 19.00
15. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 15 282 18.80
16. Kacper Majewski MKKS Rybnik 15 273 18.20
17. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 16 288 18.00
18. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 387 17.59
19. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 261 17.40
20. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 19 330 17.37
21. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 17 291 17.12
22. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 154 17.11
23. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 22 373 16.95
24. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 271 16.94
25. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 286 16.82
26. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 20 336 16.80
27. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 332 16.60
28. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 20 331 16.55
29. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 16 264 16.50
30. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 14 230 16.43
31. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 15 246 16.40
32. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 18 292 16.22
33. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 15 240 16.00
34. Artur DANIELAK MOSM Tychy 20 313 15.65
35. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 18 281 15.61
36. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 15 229 15.27
37. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 19 287 15.11
38. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 21 317 15.10
39. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 14 202 14.43
40. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 18 259 14.39
41. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 302 14.38
42. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 11 158 14.36
43. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 15 214 14.27
44. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 13 185 14.23
45. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 21 293 13.95
46. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 137 13.70
47. Jakub Donocik Stela Cieszyn 17 232 13.65
48. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 136 13.60
49. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 16 214 13.38
50. Kajetan Grela MCKS Czeladź 20 267 13.35
51. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 18 238 13.22
52. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 21 274 13.05
53. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 265 12.62
54. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 16 200 12.50
55. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 212 12.47
56. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 185 12.33
57. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 19 234 12.32
58. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 270 12.27
59. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 16 194 12.13
60. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 106 11.78
61. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 19 220 11.58
62. Filip Wspaniały MOSM Tychy 17 179 10.53
63. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 208 10.40
64. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 15 156 10.40
65. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 104 10.40
66. Filip Dobosik AZS Częstochowa 13 132 10.15
67. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 13 131 10.08
68. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 137 9.79
69. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 19 184 9.68
70. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 20 189 9.45
71. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 18 169 9.39
72. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 93 9.30
73. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 16 147 9.19
74. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 19 172 9.05
75. Filip Hadam MOSM Tychy 18 161 8.94
76. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 16 143 8.94
77. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 15 132 8.80
78. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 19 163 8.58
79. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 135 8.44
80. Kacper Borus Stela Cieszyn 10 83 8.30
81. Filip Kłoda Stela Cieszyn 13 103 7.92
82. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 13 103 7.92
83. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 15 118 7.87
84. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 22 168 7.64
85. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 14 105 7.50
86. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 15 111 7.40
87. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 21 155 7.38
88. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 88 7.33
89. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 10 73 7.30
90. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 22 159 7.23
91. Jakub Dudek MKKS Rybnik 17 119 7.00
92. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 96 6.86
93. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 20 137 6.85
94. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 19 128 6.74
95. Jakub Król MCKS Czeladź 16 107 6.69
96. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 86 6.62
97. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 18 119 6.61
98. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 21 137 6.52
99. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 65 6.50
100. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 134 6.38
101. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 17 108 6.35
102. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 94 6.27
103. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 16 100 6.25
104. Igor Legierski MKKS Rybnik 16 99 6.19
105. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 74 6.17
106. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 19 116 6.11
107. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 61 6.10
108. Kacper Lech MKKS Rybnik 14 84 6.00
109. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 16 96 6.00
110. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 18 108 6.00
111. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 18 108 6.00
112. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 19 109 5.74
113. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 17 96 5.65
114. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 21 117 5.57
115. Filip Szuliński MCKS Czeladź 16 89 5.56
116. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 83 5.53
117. Jakub Greń UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 12 66 5.50
118. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 18 98 5.44
119. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 16 86 5.38
120. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 19 101 5.32
121. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 20 104 5.20
122. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 14 72 5.14
123. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 13 66 5.08
124. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 15 76 5.07
125. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 14 70 5.00
126. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 82 4.82
127. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 48 4.80
128. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 57 4.75
129. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 19 88 4.63
130. Jan Czorny MKKS Rybnik 10 46 4.60
131. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 78 4.59
132. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 15 68 4.53
133. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 12 53 4.42
134. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 21 92 4.38
135. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 19 82 4.32
136. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 14 60 4.29
137. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 50 4.17
138. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 61 4.07
139. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 17 68 4.00
140. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 36 4.00
141. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 14 55 3.93
142. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 22 86 3.91
143. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 46 3.83
144. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 18 69 3.83
145. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 23 3.83
146. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 21 79 3.76
147. Patryk Prasałek MOSM Tychy 20 75 3.75
148. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 19 71 3.74
149. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 37 3.70
150. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 70 3.68
151. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 19 69 3.63
152. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 47 3.62
153. Kacper Juras Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 32 3.56
154. Krzysztof Machała MOSM Tychy 14 48 3.43
155. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 17 58 3.41
156. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 11 37 3.36
157. Maciej Salita AZS Częstochowa 11 37 3.36
158. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 57 3.35
159. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 70 3.33
160. Kacper Grabski AZS Częstochowa 16 50 3.13
161. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 31 3.10
162. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 24 3.00
163. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 14 42 3.00
164. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 42 3.00
165. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 18 52 2.89
166. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 14 39 2.79
167. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 25 2.78
168. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 13 35 2.69
169. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza II 10 25 2.50
170. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 14 35 2.50
171. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 54 2.45
172. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 22 54 2.45
173. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 18 43 2.39
174. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 8 19 2.38
175. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 17 40 2.35
176. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 16 37 2.31
177. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 20 46 2.30
178. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 38 2.24
179. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 19 38 2.00
180. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 26 1.86
181. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 17 1.70
182. Maciej Golda MKKS Rybnik 10 17 1.70
183. Jakub Parko Żorska Akademia Koszykówki 10 17 1.70
184. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 22 1.69
185. Patryk Klemenc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 15 1.67
186. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 15 25 1.67
187. Borys Macura Stela Cieszyn 11 18 1.64
188. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 29 1.61
189. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 16 1.60
190. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 15 24 1.60
191. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 19 30 1.58
192. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 22 1.57
193. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 11 17 1.55
194. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 12 18 1.50
195. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 17 25 1.47
196. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 20 29 1.45
197. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 13 1.44
198. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 10 14 1.40
199. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 16 22 1.38
200. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 18 24 1.33
201. Antoni Viscardi MOSM Tychy 12 14 1.17
202. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 14 1.17
203. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 18 21 1.17
204. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 18 20 1.11
205. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 11 1.10
206. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 9 1.00
207. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 12 1.00
208. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 10 10 1.00
209. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 10 0.91
210. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 11 10 0.91
211. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 20 18 0.90
212. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 7 0.88
213. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 5 0.83
214. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 13 0.81
215. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 8 0.80
216. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 18 14 0.78
217. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 16 12 0.75
218. Bartłomiej Lubaszek UKS Junior Basket Katowice 11 8 0.73
219. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 10 0.67
220. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 4 0.67
221. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 7 0.64
222. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 10 5 0.50
223. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 9 4 0.44
224. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 18 8 0.44
225. ALAN BARAŃSKI UKS Junior Basket Katowice 11 3 0.27
226. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 9 2 0.22
227. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 11 2 0.18
228. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 12 2 0.17
229. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 10 1 0.10
230. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 12 1 0.08
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL