Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 14 0.00 0 0.00
2. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00 0 0.00
3. Filip Wspaniały MOSM Tychy 17 0.00 0 0.00
4. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0.00 0 0.00
5. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 0.00 0 0.00
6. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 16 0.00 0 0.00
7. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 0.00 0 0.00
8. Borys Macura Stela Cieszyn 11 0.00 0 0.00
9. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 15 0.00 0 0.00
10. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0.00 0 0.00
11. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 0.00 0 0.00
12. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 11 0.00 0 0.00
13. Jan Czorny MKKS Rybnik 10 0.00 0 0.00
14. Kacper Lech MKKS Rybnik 14 0.00 0 0.00
15. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 0.00 0 0.00
16. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 15 0.00 0 0.00
17. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 18 0.00 0 0.00
18. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0.00 0 0.00
19. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 18 0.00 0 0.00
20. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 13 0.00 0 0.00
21. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 16 0.00 0 0.00
22. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0.00 0 0.00
23. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0.00 0 0.00
24. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 18 0.00 0 0.00
25. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 19 0.00 0 0.00
26. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 20 0.00 0 0.00
27. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0.00 0 0.00
28. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00 0 0.00
29. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 0.00 0 0.00
30. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 15 0.00 0 0.00
31. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 12 0.00 0 0.00
32. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 19 0.00 0 0.00
33. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00 0 0.00
34. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0.00 0 0.00
35. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 17 0.00 0 0.00
36. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 17 0.00 0 0.00
37. Krzysztof Machała MOSM Tychy 14 0.00 0 0.00
38. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0.00 0 0.00
39. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 14 0.00 0 0.00
40. Jakub Greń UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 12 0.00 0 0.00
41. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0 0.00
42. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 14 0.00 0 0.00
43. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 18 0.00 0 0.00
44. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00 0 0.00
45. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 0.00 0 0.00
46. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 0.00 0 0.00
47. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 15 0.00 0 0.00
48. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 18 0.00 0 0.00
49. Jakub Dudek MKKS Rybnik 17 0.00 0 0.00
50. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 18 0.00 0 0.00
51. Damian Urbański MCKS Czeladź 21 0.00 0 0.00
52. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0.00 0 0.00
53. Filip Hadam MOSM Tychy 18 0.00 0 0.00
54. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 19 0.00 0 0.00
55. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 0.00 0 0.00
56. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 20 0.00 0 0.00
57. Kacper Majewski MKKS Rybnik 15 0.00 0 0.00
58. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 15 0.00 0 0.00
59. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 14 0.00 0 0.00
60. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 19 0.00 0 0.00
61. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0.00 0 0.00
62. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
63. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00 0 0.00
64. Jakub Król MCKS Czeladź 16 0.00 0 0.00
65. Kacper Juras Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 0.00 0 0.00
66. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
67. Filip Dobosik AZS Częstochowa 13 0.00 0 0.00
68. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 0.00 0 0.00
69. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 0.00 0 0.00
70. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 16 0.00 0 0.00
71. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0.00 0 0.00
72. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 20 0.00 0 0.00
73. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00 0 0.00
74. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
75. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00 0 0.00
76. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 9 0.00 0 0.00
77. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00 0 0.00
78. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00 0 0.00
79. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00 0 0.00
80. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 21 0.00 0 0.00
81. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 0.00 0 0.00
82. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 20 0.00 0 0.00
83. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 18 0.00 0 0.00
84. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 20 0.00 0 0.00
85. Maciej Golda MKKS Rybnik 10 0.00 0 0.00
86. Jakub Parko Żorska Akademia Koszykówki 10 0.00 0 0.00
87. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00 0 0.00
88. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00 0 0.00
89. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 14 0.00 0 0.00
90. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00 0 0.00
91. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 17 0.00 0 0.00
92. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00 0 0.00
93. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0.00 0 0.00
94. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0.00 0 0.00
95. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 10 0.00 0 0.00
96. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 0.00 0 0.00
97. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 15 0.00 0 0.00
98. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 14 0.00 0 0.00
99. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 21 0.00 0 0.00
100. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
101. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00 0 0.00
102. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 16 0.00 0 0.00
103. Bartłomiej Lubaszek UKS Junior Basket Katowice 11 0.00 0 0.00
104. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
105. ALAN BARAŃSKI UKS Junior Basket Katowice 11 0.00 0 0.00
106. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0.00 0 0.00
107. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 15 0.00 0 0.00
108. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00 0 0.00
109. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 19 0.00 0 0.00
110. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 13 0.00 0 0.00
111. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0.00 0 0.00
112. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00 0 0.00
113. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 0.00 0 0.00
114. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00 0 0.00
115. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 19 0.00 0 0.00
116. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 16 0.00 0 0.00
117. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 20 0.00 0 0.00
118. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0.00 0 0.00
119. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 14 0.00 0 0.00
120. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00 0 0.00
121. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0.00 0 0.00
122. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 17 0.00 0 0.00
123. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0.00 0 0.00
124. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 21 0.00 0 0.00
125. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 18 0.00 0 0.00
126. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 14 0.00 0 0.00
127. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 15 0.00 0 0.00
128. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 0.00 0 0.00
129. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 14 0.00 0 0.00
130. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 18 0.00 0 0.00
131. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0.00 0 0.00
132. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 18 0.00 0 0.00
133. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
134. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 18 0.00 0 0.00
135. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 18 0.00 0 0.00
136. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 12 0.00 0 0.00
137. Antoni Viscardi MOSM Tychy 12 0.00 0 0.00
138. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00 0 0.00
139. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00 0 0.00
140. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 13 0.00 0 0.00
141. Patryk Klemenc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0.00 0 0.00
142. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
143. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00 0 0.00
144. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 16 0.00 0 0.00
145. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 16 0.00 0 0.00
146. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00 0 0.00
147. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 19 0.00 0 0.00
148. Kajetan Grela MCKS Czeladź 20 0.00 0 0.00
149. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 19 0.00 0 0.00
150. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00 0 0.00
151. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 15 0.00 0 0.00
152. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 10 0.00 0 0.00
153. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 21 0.00 0 0.00
154. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
155. Maciej Gidek MCKS Czeladź 17 0.00 0 0.00
156. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 12 0.00 0 0.00
157. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 0.00 0 0.00
158. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00 0 0.00
159. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 22 0.00 0 0.00
160. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00 0 0.00
161. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 15 0.00 0 0.00
162. Filip Kłoda Stela Cieszyn 13 0.00 0 0.00
163. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 0.00 0 0.00
164. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 15 0.00 0 0.00
165. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 10 0.00 0 0.00
166. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 21 0.00 0 0.00
167. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0.00 0 0.00
168. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 19 0.00 0 0.00
169. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00 0 0.00
170. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
171. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 0.00 0 0.00
172. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 18 0.00 0 0.00
173. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 11 0.00 0 0.00
174. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00 0 0.00
175. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza II 10 0.00 0 0.00
176. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 0.00 0 0.00
177. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0.00 0 0.00
178. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 17 0.00 0 0.00
179. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 10 0.00 0 0.00
180. Kacper Borus Stela Cieszyn 10 0.00 0 0.00
181. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00 0 0.00
182. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00 0 0.00
183. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0.00 0 0.00
184. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 19 0.00 0 0.00
185. Kacper Grabski AZS Częstochowa 16 0.00 0 0.00
186. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00 0 0.00
187. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 16 0.00 0 0.00
188. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0.00 0 0.00
189. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00 0 0.00
190. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 19 0.00 0 0.00
191. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0.00 0 0.00
192. Maciej Salita AZS Częstochowa 11 0.00 0 0.00
193. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 16 0.00 0 0.00
194. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00 0 0.00
195. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 22 0.00 0 0.00
196. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 0.00 0 0.00
197. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 19 0.00 0 0.00
198. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00 0 0.00
199. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0.00 0 0.00
200. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0.00 0 0.00
201. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 19 0.00 0 0.00
202. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0.00 0 0.00
203. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0.00 0 0.00
204. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0.00 0 0.00
205. Filip Szuliński MCKS Czeladź 16 0.00 0 0.00
206. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00 0 0.00
207. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 16 0.00 0 0.00
208. Jakub Donocik Stela Cieszyn 17 0.00 0 0.00
209. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00 0 0.00
210. Patryk Prasałek MOSM Tychy 20 0.00 0 0.00
211. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00 0 0.00
212. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 18 0.00 0 0.00
213. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0 0.00
214. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 0.00 0 0.00
215. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 19 0.00 0 0.00
216. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 19 0.00 0 0.00
217. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 20 0.00 0 0.00
218. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 0.00 0 0.00
219. Igor Legierski MKKS Rybnik 16 0.00 0 0.00
220. Artur DANIELAK MOSM Tychy 20 0.00 0 0.00
221. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 16 0.00 0 0.00
222. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0.00 0 0.00
223. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00 0 0.00
224. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00 0 0.00
225. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0.00 0 0.00
226. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 19 0.00 0 0.00
227. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 19 0.00 0 0.00
228. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 19 0.00 0 0.00
229. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 16 0.00 0 0.00
230. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 16 0.00 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL