Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michal Kończakowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 322 26.83
2. Witold Czerenkiewicz UKS MOSM Bytom I 13 295 22.69
3. Krzysztof Machała MOSM Tychy 10 274 27.40
4. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 10 260 26.00
5. Jan Czorny MKKS Rybnik 9 256 28.44
6. Justin Kaczorek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 236 21.45
7. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 13 217 16.69
8. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom I 13 210 16.15
9. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 8 205 25.63
10. FRANCISZEK SKRABEK KS Pogoń Ruda Śląska 10 204 20.40
11. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 12 203 16.92
12. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 10 183 18.30
13. Karol Łebek MOSM Tychy 9 183 20.33
14. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 10 179 17.90
15. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza 10 177 17.70
16. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 9 174 19.33
17. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom I 11 163 14.82
18. Michał Zięcina Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 12 162 13.50
19. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 14 160 11.43
20. Kamil Skrzypczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 157 13.08
21. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom I 13 157 12.08
22. Jakub Greń UKS MOSM Bytom I 13 157 12.08
23. Michał Lenart Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 154 14.00
24. MICHAŁ DOMŻOŁ Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 150 11.54
25. Daniel Dopierała Zagłębie Sosnowiec 9 149 16.56
26. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom I 13 144 11.08
27. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 133 12.09
28. Maksymilian Duda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 8 132 16.50
29. Mateusz Frąc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 131 11.91
30. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 130 14.44
31. Adam Przybył UKS MOSM Bytom II 10 128 12.80
32. WIKTOR WOŹNIAK MOSM Tychy, MOSM Tychy II 10 125 12.50
33. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 9 124 13.78
34. Mateusz Cieślak MOSM Tychy 9 124 13.78
35. Łukasz Łaski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 12 122 10.17
36. Jakub Kowalczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 121 11.00
37. Mikołaj Rduch MKKS Rybnik 12 119 9.92
38. Oliwier Panek MKS Dąbrowa Górnicza, UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 10 115 11.50
39. Kacper Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 10 113 11.30
40. Mateusz Jendros UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 10 109 10.90
41. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 109 10.90
42. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza 9 106 11.78
43. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 11 101 9.18
44. Oskar Lenarcik Zagłębie Sosnowiec 9 100 11.11
45. Kuba Piśla Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 6 97 16.17
46. Michał Mendyk Zagłębie Sosnowiec 8 95 11.88
47. Szymon Kawka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 12 89 7.42
48. MICHAŁ REINER KS Pogoń Ruda Śląska 12 87 7.25
49. SZYMON ŻYŁKA KS Pogoń Ruda Śląska 10 86 8.60
50. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom I 11 86 7.82
51. Filip Wspaniały MOSM Tychy 5 83 16.60
52. PATRYK LITWIŃSKI MOSM Tychy II 10 81 8.10
53. Igor Szydłowski MOSM Tychy II 10 81 8.10
54. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 10 80 8.00
55. Maciej Kaczmarek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 7 79 11.29
56. Antoni Piotrowski AZS Częstochowa 9 79 8.78
57. Michał Kula AZS Częstochowa 8 78 9.75
58. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza 10 77 7.70
59. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 77 5.92
60. Wojciech Findysz Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 75 10.71
61. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 9 74 8.22
62. Mateusz Mikoszek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 11 74 6.73
63. Filip Domagała Zagłębie Sosnowiec 9 72 8.00
64. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 6 71 11.83
65. Bartosz Dziekański UKS MOSM Bytom II 10 66 6.60
66. Jakub Chromik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 10 66 6.60
67. Dawid Jaczewski KS Pogoń Ruda Śląska 9 66 7.33
68. Filip Wicik UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 10 64 6.40
69. Krzysztof Kempa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 63 5.73
70. ROCH ANCZYKOWSKI MOSM Tychy II 12 63 5.25
71. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 61 5.55
72. Kacper Szulc Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 60 4.62
73. Jakub Cisowski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 11 56 5.09
74. Kajetan Kuczawski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 7 55 7.86
75. Maksymilian Cesarz KS Pogoń Ruda Śląska 10 54 5.40
76. OLIWIER WOŹNIAK MOSM Tychy 8 52 6.50
77. Kacper Godlewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 50 3.85
78. Dominik Kondratowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 50 3.85
79. Maciej Kacprzak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 7 49 7.00
80. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza 9 47 5.22
81. Bartosz Ptak UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 8 46 5.75
82. WIKTOR CZYŻEWSKI MOSM Tychy II 10 46 4.60
83. KACPER CZECZUTKA MOSM Tychy II 10 44 4.40
84. Jakub Cerak KS Pogoń Ruda Śląska 10 43 4.30
85. KAMIL STRZODA MOSM Tychy II 10 41 4.10
86. Oliwier Wąsowicz Zagłębie Sosnowiec 9 41 4.56
87. Grzegorz Bartoniek MKKS Rybnik 10 40 4.00
88. Karol Tokarz MKS Dąbrowa Górnicza 8 39 4.88
89. Radosław Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 10 39 3.90
90. Wiktor Dzidowski AZS Częstochowa 7 37 5.29
91. SZYMON EJCHORST MOSM Tychy II 11 35 3.18
92. Artur Wiśniewski MOSM Tychy, MOSM Tychy II 6 34 5.67
93. Oliwier Zogrodnik MOSM Tychy 8 33 4.13
94. JĘDRZEJ BREGUŁA Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 10 33 3.30
95. PATRYK KOZUBEK MOSM Tychy II 7 32 4.57
96. Jakub Jakubowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 9 32 3.56
97. MAKSYMILIAN LIKUS Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 31 2.82
98. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 10 30 3.00
99. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 11 30 2.73
100. Jan Zwoliński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 28 3.11
101. Filip Dors Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 8 28 3.50
102. Marcel Dziewior AZS Częstochowa 10 28 2.80
103. Maksymilian Bauer Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 8 28 3.50
104. Maksymilian Pleszczyński UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 9 27 3.00
105. Igor Nosek AZS Częstochowa 8 25 3.13
106. Kamil Targosz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 8 24 3.00
107. Filip Sośniak AZS Częstochowa 7 24 3.43
108. Karol Tryba MKS Dąbrowa Górnicza 7 23 3.29
109. Michał Wilczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 22 2.00
110. Jakub Baran Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 22 2.75
111. Igor Łuczkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 9 20 2.22
112. Mikołaj Jopek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 20 1.54
113. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza 6 18 3.00
114. KACPER DEREWOŃKO MOSM Tychy II 8 17 2.13
115. Aleksander Wójcik Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 17 1.89
116. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 8 17 2.13
117. Aleksander Wicik UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 8 16 2.00
118. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza 8 16 2.00
119. Kacper Myszor Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 9 15 1.67
120. Dawid Manowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 9 14 1.56
121. Szymon Krzywoń MOSM Tychy, MOSM Tychy II 7 13 1.86
122. Kacper Michałowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 8 13 1.63
123. Maksymilian Wawrzyczek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 12 1.20
124. Wojciech Bywalec UKS MOSM Bytom II 8 12 1.50
125. Radosław Grzesiak Zagłębie Sosnowiec 7 12 1.71
126. Wiktor Nogalski AZS Częstochowa 10 12 1.20
127. Krzysztof Tomala UKS MOSM Bytom II 8 10 1.25
128. Szymon Hajbowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 10 1.25
129. Jakub Holewa Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 10 0.77
130. Jacek Pawłowicz AZS Częstochowa 11 9 0.82
131. Szymon Matusiak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 9 9 1.00
132. Dominik Ufel KS Pogoń Ruda Śląska 12 9 0.75
133. Olaf Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 11 9 0.82
134. Maciej Kaczmarek AZS Częstochowa 8 8 1.00
135. Adam Polarczyk KS Pogoń Ruda Śląska 11 7 0.64
136. Kacper Majcherowicz MOSM Tychy II 11 6 0.55
137. Mateusz Kadzimierz KS Pogoń Ruda Śląska 7 6 0.86
138. Igor Kuciński Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 6 0.75
139. Kamil Chrzanowski KS Pogoń Ruda Śląska 8 4 0.50
140. Kamil Kołodziejczyk Zagłębie Sosnowiec 6 2 0.33
141. Piotr Haberko AZS Częstochowa 7 0 0.00
142. Tomasz Kałafut AZS Częstochowa 6 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL