Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
2. Kacper Majewski MKKS Rybnik 15 0.00
3. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0.00
4. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 11 0.00
5. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 14 0.00
6. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 15 0.00
7. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza II 10 0.00
8. Filip Wspaniały MOSM Tychy 17 0.00
9. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
10. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 0.00
11. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 14 0.00
12. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 14 0.00
13. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 0.00
14. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0.00
15. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 16 0.00
16. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0.00
17. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0.00
18. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 0.00
19. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 19 0.00
20. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 17 0.00
21. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
22. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00
23. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 10 0.00
24. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0.00
25. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00
26. Borys Macura Stela Cieszyn 11 0.00
27. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
28. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 20 0.00
29. Kacper Borus Stela Cieszyn 10 0.00
30. Antoni Viscardi MOSM Tychy 12 0.00
31. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 19 0.00
32. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 19 0.00
33. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
34. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 20 0.00
35. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
36. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
37. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 21 0.00
38. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
39. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
40. Patryk Klemenc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0.00
41. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0.00
42. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 0.00
43. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 13 0.00
44. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0.00
45. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
46. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0.00
47. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 20 0.00
48. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00
49. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 0.00
50. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 18 0.00
51. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
52. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 16 0.00
53. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 15 0.00
54. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 18 0.00
55. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
56. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 0.00
57. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 21 0.00
58. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
59. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 20 0.00
60. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
61. Filip Kłoda Stela Cieszyn 13 0.00
62. Igor Legierski MKKS Rybnik 16 0.00
63. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 0.00
64. Bartłomiej Lubaszek UKS Junior Basket Katowice 11 0.00
65. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 15 0.00
66. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 0.00
67. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 16 0.00
68. ALAN BARAŃSKI UKS Junior Basket Katowice 11 0.00
69. Artur DANIELAK MOSM Tychy 20 0.00
70. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 18 0.00
71. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
72. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 0.00
73. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 15 0.00
74. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0.00
75. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 16 0.00
76. Jakub Dudek MKKS Rybnik 17 0.00
77. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 15 0.00
78. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 10 0.00
79. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0.00
80. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00
81. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00
82. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 15 0.00
83. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 19 0.00
84. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
85. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 15 0.00
86. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 0.00
87. Jakub Król MCKS Czeladź 16 0.00
88. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 21 0.00
89. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0.00
90. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0.00
91. Kacper Juras Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 0.00
92. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0.00
93. Kacper Grabski AZS Częstochowa 16 0.00
94. Filip Dobosik AZS Częstochowa 13 0.00
95. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 18 0.00
96. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 19 0.00
97. Jan Czorny MKKS Rybnik 10 0.00
98. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
99. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 15 0.00
100. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 11 0.00
101. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 14 0.00
102. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 16 0.00
103. Kacper Lech MKKS Rybnik 14 0.00
104. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00
105. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 0.00
106. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 14 0.00
107. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0.00
108. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 15 0.00
109. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 0.00
110. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 0.00
111. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 17 0.00
112. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 20 0.00
113. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 16 0.00
114. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0.00
115. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 19 0.00
116. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 19 0.00
117. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 19 0.00
118. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
119. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0.00
120. Maciej Golda MKKS Rybnik 10 0.00
121. Kajetan Grela MCKS Czeladź 20 0.00
122. Filip Szuliński MCKS Czeladź 16 0.00
123. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0.00
124. Jakub Parko Żorska Akademia Koszykówki 10 0.00
125. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 19 0.00
126. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0.00
127. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
128. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 17 0.00
129. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
130. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00
131. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 17 0.00
132. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 14 0.00
133. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 15 0.00
134. Krzysztof Machała MOSM Tychy 14 0.00
135. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00
136. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 16 0.00
137. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 12 0.00
138. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
139. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00
140. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
141. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0.00
142. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 21 0.00
143. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
144. Damian Urbański MCKS Czeladź 21 0.00
145. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00
146. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0.00
147. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0.00
148. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 19 0.00
149. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0.00
150. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 0.00
151. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 19 0.00
152. Filip Hadam MOSM Tychy 18 0.00
153. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 19 0.00
154. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
155. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00
156. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
157. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 19 0.00
158. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 0.00
159. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 16 0.00
160. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 19 0.00
161. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 19 0.00
162. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 0.00
163. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 16 0.00
164. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 20 0.00
165. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 13 0.00
166. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 18 0.00
167. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 16 0.00
168. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 18 0.00
169. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 19 0.00
170. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 18 0.00
171. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 19 0.00
172. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 18 0.00
173. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 16 0.00
174. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 18 0.00
175. Maciej Salita AZS Częstochowa 11 0.00
176. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0.00
177. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 0.00
178. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0.00
179. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 13 0.00
180. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0.00
181. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 18 0.00
182. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
183. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
184. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 20 0.00
185. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 18 0.00
186. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 16 0.00
187. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0.00
188. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
189. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 12 0.00
190. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00
191. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 16 0.00
192. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00
193. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 18 0.00
194. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 0.00
195. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0.00
196. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00
197. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 22 0.00
198. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 18 0.00
199. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 9 0.00
200. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0.00
201. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
202. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 10 0.00
203. Jakub Donocik Stela Cieszyn 17 0.00
204. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 17 0.00
205. Patryk Prasałek MOSM Tychy 20 0.00
206. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
207. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 21 0.00
208. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 18 0.00
209. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0.00
210. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 12 0.00
211. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00
212. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0.00
213. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 12 0.00
214. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 0.00
215. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 14 0.00
216. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0.00
217. Maciej Gidek MCKS Czeladź 17 0.00
218. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 19 0.00
219. Jakub Greń UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 12 0.00
220. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 0.00
221. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 0.00
222. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 10 0.00
223. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
224. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 14 0.00
225. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 0.00
226. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0.00
227. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 14 0.00
228. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 22 0.00
229. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00
230. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 15 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL