Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz
Data Drużyny Wynik
27.09.2019 15:30 MOSM Tychy II - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 61:103
27.09.2019 15:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - UKS MOSM Bytom I 47:94
30.09.2019 18:45 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MKKS Rybnik 42:90
27.09.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec - MOSM Tychy 0:20
04.11.2019 17:45 UKS MOSM Bytom II - AZS Częstochowa 79:69
04.10.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MOSM Tychy II 64:67
04.10.2019 17:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 55:79
19.11.2019 18:00 UKS MOSM Bytom I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 105:37
04.10.2019 16:30 AZS Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 46:98
23.10.2019 17:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - UKS MOSM Bytom II 105:55
11.10.2019 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 72:77
22.10.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - KS Pogoń Ruda Śląska 96:38
17.12.2019 17:00 MKKS Rybnik - UKS MOSM Bytom I 63:68
11.10.2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 67:101
11.10.2019 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - Zagłębie Sosnowiec 101:41
17.10.2019 16:30 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 55:89
18.10.2019 15:30 MOSM Tychy II - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 56:91
18.10.2019 17:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKKS Rybnik 59:99
18.10.2019 16:00 AZS Częstochowa - MKS Dąbrowa Górnicza 60:129
18.10.2019 19:00 UKS MOSM Bytom II - Zagłębie Sosnowiec 97:70
25.10.2019 16:00 MOSM Tychy - AZS Częstochowa 148:35
25.10.2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 67:90
25.10.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MOSM Tychy II 97:46
25.10.2019 17:00 MKKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 121:48
25.10.2019 18:30 UKS MOSM Bytom I - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 129:76
08.11.2019 15:30 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom I 18:124
08.11.2019 15:30 MOSM Tychy II - MKKS Rybnik 34:133
08.11.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 65:47
25.11.2019 17:45 UKS MOSM Bytom II - MKS Dąbrowa Górnicza 64:87
10.01.2020 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MOSM Tychy 73:59
15.11.2019 16:00 MOSM Tychy - UKS MOSM Bytom II 110:58
15.11.2019 16:00 AZS Częstochowa - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 43:113
15.11.2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Zagłębie Sosnowiec 97:43
15.11.2019 17:00 MKKS Rybnik - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 108:65
15.11.2019 17:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska 77:51
15.11.2019 18:30 UKS MOSM Bytom I - MOSM Tychy II 149:40
22.11.2019 16:00 AZS Częstochowa - UKS MOSM Bytom II 50:72
22.11.2019 16:00 MOSM Tychy - Zagłębie Sosnowiec 134:37
22.11.2019 16:30 MKKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 84:42
22.11.2019 17:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MOSM Tychy II 100:33
22.11.2019 19:00 UKS MOSM Bytom I - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 132:57
29.11.2019 15:30 MOSM Tychy II - KS Pogoń Ruda Śląska 60:84
29.11.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 106:76
09.12.2019 19:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - UKS MOSM Bytom I 26:75
29.11.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec - AZS Częstochowa 62:79
29.11.2019 18:30 UKS MOSM Bytom II - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 52:85
06.12.2019 16:00 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 114:37
11.12.2019 17:30 Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 51:100
06.12.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 64:87
06.12.2019 17:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 71:82
06.12.2019 19:00 UKS MOSM Bytom I - MKKS Rybnik 76:67
13.12.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MOSM Tychy II 88:32
13.12.2019 17:00 MKKS Rybnik - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 91:74
13.12.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - KS Pogoń Ruda Śląska 76:50
13.12.2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Częstochowa 122:39
13.12.2019 18:30 Zagłębie Sosnowiec - UKS MOSM Bytom II 52:56
20.12.2019 16:15 AZS Częstochowa - MOSM Tychy 42:143
16.02.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MKS Dąbrowa Górnicza 77:64
20.12.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MKKS Rybnik 63:113
08.01.2020 18:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - UKS MOSM Bytom I 59:111
10.01.2020 15:30 MOSM Tychy II - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 51:80
09.01.2020 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom II 83:61
24.02.2020 17:00 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I --:--
31.01.2020 17:00 MKKS Rybnik - MOSM Tychy II 97:33
31.01.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 74:48
31.01.2020 18:30 UKS MOSM Bytom I - KS Pogoń Ruda Śląska 118:49
27.01.2020 19:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - AZS Częstochowa 100:39
07.02.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - MKS Dąbrowa Górnicza 0:20
07.02.2020 19:00 UKS MOSM Bytom II - MOSM Tychy 65:108
07.02.2020 15:30 MOSM Tychy II - UKS MOSM Bytom I 42:128
07.02.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 66:77
07.02.2020 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKKS Rybnik 51:103
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL