Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
21.09.2018 16:30 UKS MOSM Bytom II - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
16.10.2018 18:00 MOSM Tychy II - MKKS Rybnik --:--
21.09.2018 16:30 Zagłębie Sosnowiec - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 31:91
21.09.2018 17:45 MKS Dąbrowa Górnicza I - MCKiS Jaworzno II 153:18
24.09.2018 17:00 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - UKS MOSM Bytom I --:--
02.10.2018 17:00 MKKS Rybnik II - Żorska Akademia Koszykówki --:--
25.09.2018 18:30 MCKiS Jaworzno I - MKS Dąbrowa Górnicza II --:--
25.09.2018 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - AZS Częstochowa --:--
28.09.2018 16:00 Zagłębie Sosnowiec - MKS Dąbrowa Górnicza I --:--
28.09.2018 GTK Gliwice - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
28.09.2018 16:30 UKS MOSM Bytom I - MKKS Rybnik II --:--
28.09.2018 15:30 MOSM Tychy II - UKS MOSM Bytom II --:--
28.09.2018 17:00 MKKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
18.10.2018 17:15 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - MCKiS Jaworzno I --:--
05.10.2018 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
05.10.2018 16:30 UKS MOSM Bytom II - MKKS Rybnik --:--
05.10.2018 AZS Częstochowa - MCKiS Jaworzno II --:--
05.10.2018 17:45 MKS Dąbrowa Górnicza I - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry --:--
05.10.2018 15:45 MOSM Tychy I - MKS Dąbrowa Górnicza II --:--
05.10.2018 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - UKS MOSM Bytom I --:--
05.10.2018 17:00 MKKS Rybnik II - GTK Gliwice --:--
08.10.2018 GTK Gliwice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
08.10.2018 16:00 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MKKS Rybnik II --:--
08.10.2018 15:30 MOSM Tychy II - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
08.10.2018 17:00 MKKS Rybnik - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
08.10.2018 16:00 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - MOSM Tychy I --:--
08.10.2018 16:00 Zagłębie Sosnowiec - AZS Częstochowa --:--
09.10.2018 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MCKiS Jaworzno II --:--
12.10.2018 UKS MOSM Bytom I - GTK Gliwice --:--
12.10.2018 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
12.10.2018 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS MOSM Bytom II --:--
12.10.2018 17:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MOSM Tychy II --:--
12.10.2018 AZS Częstochowa - MKS Dąbrowa Górnicza I --:--
12.10.2018 16:30 MCKiS Jaworzno II - Zagłębie Sosnowiec --:--
12.10.2018 15:45 MOSM Tychy I - MCKiS Jaworzno I --:--
12.10.2018 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice --:--
16.10.2018 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Zagłębie Sosnowiec --:--
19.10.2018 16:30 MCKiS Jaworzno II - MKS Dąbrowa Górnicza I --:--
19.10.2018 UKS MOSM Bytom I - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
19.10.2018 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MKKS Rybnik II --:--
19.10.2018 MKS Dąbrowa Górnicza II - MCKiS Jaworzno I --:--
19.10.2018 17:00 MKKS Rybnik - MOSM Tychy II --:--
19.10.2018 17:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - UKS MOSM Bytom II --:--
26.10.2018 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKKS Rybnik --:--
26.10.2018 UKS MOSM Bytom II - MOSM Tychy II --:--
26.10.2018 AZS Częstochowa - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry --:--
26.10.2018 17:45 MKS Dąbrowa Górnicza I - Zagłębie Sosnowiec --:--
26.10.2018 16:30 MCKiS Jaworzno I - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice --:--
26.10.2018 17:00 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - GTK Gliwice --:--
26.10.2018 17:00 MKKS Rybnik II - UKS MOSM Bytom I --:--
05.11.2018 UKS MOSM Bytom I - Żorska Akademia Koszykówki --:--
05.11.2018 GTK Gliwice - MKKS Rybnik II --:--
05.11.2018 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy I --:--
05.11.2018 17:00 MKKS Rybnik - UKS MOSM Bytom II --:--
05.11.2018 17:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
05.11.2018 16:30 MCKiS Jaworzno II - AZS Częstochowa --:--
06.11.2018 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKS Dąbrowa Górnicza I --:--
09.11.2018 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MOSM Tychy II --:--
09.11.2018 17:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MKKS Rybnik --:--
09.11.2018 AZS Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec --:--
09.11.2018 16:30 MCKiS Jaworzno II - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry --:--
09.11.2018 15:45 MOSM Tychy I - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice --:--
09.11.2018 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - GTK Gliwice --:--
09.11.2018 17:00 MKKS Rybnik II - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
16.11.2018 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - Żorska Akademia Koszykówki --:--
16.11.2018 GTK Gliwice - UKS MOSM Bytom I --:--
16.11.2018 UKS MOSM Bytom II - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
16.11.2018 15:30 MOSM Tychy II - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
16.11.2018 16:00 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II --:--
16.11.2018 16:30 MCKiS Jaworzno I - MOSM Tychy I --:--
16.11.2018 16:00 Zagłębie Sosnowiec - MCKiS Jaworzno II --:--
16.11.2018 17:45 MKS Dąbrowa Górnicza I - AZS Częstochowa --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL