Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze +/- suma +/- śr. Eval suma Eval śr.
1. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 14 0 0.00 205 14.64
2. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0 0.00 22 1.69
3. Filip Wspaniały MOSM Tychy 17 0 0.00 190 11.18
4. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0 0.00 315 15.00
5. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 0 0.00 61 6.10
6. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 16 0 0.00 12 0.75
7. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 0 0.00 80 4.71
8. Borys Macura Stela Cieszyn 11 0 0.00 19 1.73
9. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 15 0 0.00 233 15.53
10. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0 0.00 54 2.45
11. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 0 0.00 291 18.19
12. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 11 0 0.00 166 15.09
13. Jan Czorny MKKS Rybnik 10 0 0.00 50 5.00
14. Kacper Lech MKKS Rybnik 14 0 0.00 95 6.79
15. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 0 0.00 37 4.11
16. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 15 0 0.00 117 7.80
17. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 18 0 0.00 204 11.33
18. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0 0.00 280 12.73
19. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 18 0 0.00 110 6.11
20. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 13 0 0.00 35 2.69
21. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 16 0 0.00 290 18.13
22. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0 0.00 48 3.43
23. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0 0.00 270 12.86
24. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 18 0 0.00 15 0.83
25. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 19 0 0.00 32 1.68
26. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 20 0 0.00 149 7.45
27. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0 0.00 70 4.67
28. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 18 0 0.00 130 7.22
29. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 0 0.00 17 1.70
30. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 15 0 0.00 222 14.80
31. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 12 0 0.00 2 0.17
32. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 19 0 0.00 357 18.79
33. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 11 0 0.00 10 0.91
34. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0 0.00 50 2.78
35. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 17 0 0.00 25 1.47
36. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 17 0 0.00 59 3.47
37. Krzysztof Machała MOSM Tychy 14 0 0.00 48 3.43
38. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0 0.00 72 3.79
39. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 14 0 0.00 67 4.79
40. Jakub Greń UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 12 0 0.00 67 5.58
41. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0 0.00 5 0.83
42. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 14 0 0.00 40 2.86
43. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 18 0 0.00 273 15.17
44. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0 0.00 14 1.17
45. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 0 0.00 211 10.55
46. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 0 0.00 159 17.67
47. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 15 0 0.00 250 16.67
48. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 18 0 0.00 52 2.89
49. Jakub Dudek MKKS Rybnik 17 0 0.00 119 7.00
50. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 18 0 0.00 8 0.44
51. Damian Urbański MCKS Czeladź 21 0 0.00 498 23.71
52. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0 0.00 83 5.53
53. Filip Hadam MOSM Tychy 18 0 0.00 162 9.00
54. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 19 0 0.00 303 15.95
55. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 0 0.00 8 0.80
56. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 20 0 0.00 35 1.75
57. Kacper Majewski MKKS Rybnik 15 0 0.00 274 18.27
58. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 15 0 0.00 246 16.40
59. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 14 0 0.00 263 18.79
60. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 19 0 0.00 90 4.74
61. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0 0.00 101 7.21
62. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 67 6.70
63. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0 0.00 65 3.82
64. Jakub Król MCKS Czeladź 16 0 0.00 113 7.06
65. Kacper Juras Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 0 0.00 35 3.89
66. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 138 13.80
67. Filip Dobosik AZS Częstochowa 13 0 0.00 132 10.15
68. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 0 0.00 118 13.11
69. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 0 0.00 70 3.68
70. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 16 0 0.00 22 1.38
71. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0 0.00 23 1.64
72. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 20 0 0.00 409 20.45
73. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 13 0 0.00 185 14.23
74. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 104 10.40
75. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0 0.00 143 10.21
76. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 9 0 0.00 2 0.22
77. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0 0.00 12 1.20
78. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 18 0 0.00 448 24.89
79. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0 0.00 88 6.77
80. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 21 0 0.00 147 7.00
81. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 0 0.00 13 0.81
82. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 20 0 0.00 337 16.85
83. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 18 0 0.00 323 17.94
84. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 20 0 0.00 337 16.85
85. Maciej Golda MKKS Rybnik 10 0 0.00 17 1.70
86. Jakub Parko Żorska Akademia Koszykówki 10 0 0.00 17 1.70
87. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0 0.00 14 1.56
88. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 17 0 0.00 46 2.71
89. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 14 0 0.00 72 5.14
90. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0 0.00 265 17.67
91. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 17 0 0.00 303 17.82
92. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 11 0 0.00 18 1.64
93. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0 0.00 87 3.95
94. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0 0.00 131 6.89
95. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 10 0 0.00 10 1.00
96. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 0 0.00 62 5.17
97. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 15 0 0.00 132 8.80
98. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 14 0 0.00 73 5.21
99. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 21 0 0.00 294 14.00
100. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0 0.00 46 3.83
101. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 18 0 0.00 580 32.22
102. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 16 0 0.00 218 13.63
103. Bartłomiej Lubaszek UKS Junior Basket Katowice 11 0 0.00 8 0.73
104. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 33 3.30
105. ALAN BARAŃSKI UKS Junior Basket Katowice 11 0 0.00 4 0.36
106. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0 0.00 10 0.91
107. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 15 0 0.00 158 10.53
108. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 15 0 0.00 283 18.87
109. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 19 0 0.00 484 25.47
110. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 13 0 0.00 148 11.38
111. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 22 0 0.00 431 19.59
112. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0 0.00 100 6.67
113. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 0 0.00 37 3.70
114. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 10 0 0.00 79 7.90
115. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 19 0 0.00 189 9.95
116. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 16 0 0.00 215 13.44
117. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 20 0 0.00 531 26.55
118. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 15 0 0.00 10 0.67
119. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 14 0 0.00 111 7.93
120. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 17 0 0.00 78 4.59
121. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0 0.00 147 7.00
122. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 17 0 0.00 100 5.88
123. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0 0.00 320 15.24
124. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 21 0 0.00 79 3.76
125. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 18 0 0.00 24 1.33
126. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 14 0 0.00 42 3.00
127. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 15 0 0.00 68 4.53
128. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 0 0.00 341 17.05
129. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 14 0 0.00 40 2.86
130. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 18 0 0.00 243 13.50
131. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0 0.00 138 8.63
132. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 18 0 0.00 20 1.11
133. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 98 9.80
134. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 18 0 0.00 24 1.33
135. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 18 0 0.00 313 17.39
136. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 12 0 0.00 19 1.58
137. Antoni Viscardi MOSM Tychy 12 0 0.00 14 1.17
138. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0 0.00 103 6.06
139. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 8 0 0.00 177 22.13
140. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 13 0 0.00 69 5.31
141. Patryk Klemenc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0 0.00 15 1.67
142. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 231 23.10
143. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0 0.00 19 1.90
144. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 16 0 0.00 201 12.56
145. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 16 0 0.00 103 6.44
146. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0 0.00 146 14.60
147. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 19 0 0.00 109 5.74
148. Kajetan Grela MCKS Czeladź 20 0 0.00 267 13.35
149. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 19 0 0.00 254 13.37
150. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 9 0 0.00 4 0.44
151. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 15 0 0.00 28 1.87
152. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 10 0 0.00 6 0.60
153. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 21 0 0.00 93 4.43
154. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 12 0 0.00 54 4.50
155. Maciej Gidek MCKS Czeladź 17 0 0.00 549 32.29
156. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 12 0 0.00 1 0.08
157. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 0 0.00 307 18.06
158. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 11 0 0.00 2 0.18
159. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 22 0 0.00 173 7.86
160. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 14 0 0.00 59 4.21
161. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 15 0 0.00 352 23.47
162. Filip Kłoda Stela Cieszyn 13 0 0.00 103 7.92
163. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 0 0.00 12 1.33
164. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 15 0 0.00 118 7.87
165. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 10 0 0.00 1 0.10
166. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 21 0 0.00 117 5.57
167. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 19 0 0.00 512 26.95
168. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 19 0 0.00 101 5.32
169. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0 0.00 23 3.83
170. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0 0.00 13 1.08
171. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 0 0.00 48 4.80
172. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 18 0 0.00 108 6.00
173. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 11 0 0.00 40 3.64
174. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0 0.00 31 2.21
175. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza II 10 0 0.00 30 3.00
176. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 0 0.00 24 3.00
177. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0 0.00 469 22.33
178. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 17 0 0.00 121 7.12
179. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 10 0 0.00 14 1.40
180. Kacper Borus Stela Cieszyn 10 0 0.00 85 8.50
181. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0 0.00 7 0.64
182. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0 0.00 25 2.78
183. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0 0.00 71 3.94
184. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 19 0 0.00 195 10.26
185. Kacper Grabski AZS Częstochowa 16 0 0.00 50 3.13
186. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 15 0 0.00 92 6.13
187. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 16 0 0.00 153 9.56
188. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0 0.00 70 3.33
189. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 13 0 0.00 111 8.54
190. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 19 0 0.00 39 2.05
191. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0 0.00 196 9.80
192. Maciej Salita AZS Częstochowa 11 0 0.00 37 3.36
193. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 16 0 0.00 38 2.38
194. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0 0.00 75 6.25
195. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 22 0 0.00 428 19.45
196. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 0 0.00 7 0.88
197. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 19 0 0.00 132 6.95
198. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 8 0 0.00 21 2.63
199. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 21 0 0.00 157 7.48
200. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0 0.00 50 2.50
201. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 19 0 0.00 246 12.95
202. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0 0.00 47 3.62
203. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0 0.00 58 2.64
204. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 22 0 0.00 171 7.77
205. Filip Szuliński MCKS Czeladź 16 0 0.00 97 6.06
206. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0 0.00 196 13.07
207. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 16 0 0.00 271 16.94
208. Jakub Donocik Stela Cieszyn 17 0 0.00 239 14.06
209. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0 0.00 90 7.50
210. Patryk Prasałek MOSM Tychy 20 0 0.00 78 3.90
211. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 15 0 0.00 30 2.00
212. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 18 0 0.00 121 6.72
213. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 0 0.00 4 0.67
214. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 0 0.00 227 13.35
215. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 19 0 0.00 88 4.63
216. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 19 0 0.00 172 9.05
217. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 20 0 0.00 104 5.20
218. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 17 0 0.00 39 2.29
219. Igor Legierski MKKS Rybnik 16 0 0.00 107 6.69
220. Artur DANIELAK MOSM Tychy 20 0 0.00 319 15.95
221. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 16 0 0.00 92 5.75
222. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 21 0 0.00 307 14.62
223. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0 0.00 29 1.61
224. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 0 0.00 51 4.25
225. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 20 0 0.00 20 1.00
226. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Dąbrowa Górnicza I 19 0 0.00 431 22.68
227. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 19 0 0.00 474 24.95
228. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 19 0 0.00 76 4.00
229. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 16 0 0.00 112 7.00
230. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 16 0 0.00 156 9.75
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL