Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Wiktoria Ponikiwska SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
2. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 0.00 0.00 0.00
3. Milena Graca MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0.00 0.00 0.00
4. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00 0.00 0.00
5. Martyna Zymek UKS Piłsudczyk Brzeg 3 0.00 0.00 0.00
6. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
7. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec I 3 0.00 0.00 0.00
8. Justyna Szuler Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
9. Nadia Połętek UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00 0.00 0.00
10. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
11. Lidia Cieślar ISWJ Wisła 2 0.00 0.00 0.00
12. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
13. Julia Kluf UKS MOSM Bytom 3 0.00 0.00 0.00
14. MAJA RASZKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
15. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
16. Natalia Bojarska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
17. Nicol Zagrabska UKS MOSM Bytom 3 0.00 0.00 0.00
18. Wiktoria Grelich RMKS Rybnik 2 0.00 0.00 0.00
19. Aleksandra Dąbrowska Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
20. Jenifer Domagalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
21. Alicja Szczerbowska Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00 0.00 0.00
22. Wiktoria Mozoła UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
23. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00 0.00 0.00
24. Milena Tekieli Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
25. Milena Widenka ISWJ Wisła 4 0.00 0.00 0.00
26. Julia Szafraniec SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
27. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
28. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
29. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
30. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
31. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 3 0.00 0.00 0.00
32. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
33. Joanna Kaczmarek SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
34. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
35. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
36. Natalia Mittas UKS MOSM Bytom 4 0.00 0.00 0.00
37. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
38. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
39. Oliwia Fuchs ISWJ Wisła 3 0.00 0.00 0.00
40. Natasza Litkowycz UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00 0.00 0.00
41. Kinga Forajter RMKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
42. Julia Cichoń ISWJ Wisła 4 0.00 0.00 0.00
43. Anna Palus KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
44. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
45. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 4 0.00 0.00 0.00
46. Maja Wronka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 3 0.00 0.00 0.00
47. NOEMI GRABIEC Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
48. Wiktoria Cieślar ISWJ Wisła 3 0.00 0.00 0.00
49. Wiktoria Buczyńska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
50. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
51. Oliwia Gasińska Zagłębie Sosnowiec II 2 0.00 0.00 0.00
52. Maja Pilarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
53. Maja Zawalich Zagłębie Sosnowiec II 2 0.00 0.00 0.00
54. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
55. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
56. Maria Lubecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
57. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 4 0.00 0.00 0.00
58. Nikola Mamok SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
59. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
60. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
61. Martyna Laskowska ISWJ Wisła 4 0.00 0.00 0.00
62. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
63. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
64. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
65. Weronika Łabaj SP13 Piekary Śląskie 4 0.00 0.00 0.00
66. Zuzanna Hoc MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
67. Maja Wodiany UKS Piłsudczyk Brzeg 3 0.00 0.00 0.00
68. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
69. Maria Wróbel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
70. Lena Buczek SP13 Piekary Śląskie 3 0.00 0.00 0.00
71. Lena Siedlarz UKS Orzeł Jaworzno 1 0.00 0.00 0.00
72. Sara Hołomek ISWJ Wisła 4 0.00 0.00 0.00
73. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
74. Julia Broda UKS MOSM Bytom 2 0.00 0.00 0.00
75. Weronika Górka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
76. PATRYCJA WÓJCIK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
77. Giulia Picari ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
78. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
79. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
80. Małgorzata Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
81. Emilia Kania Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00 0.00 0.00
82. Maja Stajak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
83. Roksana Wrona RMKS Rybnik 2 0.00 0.00 0.00
84. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
85. Milena Maciejczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
86. Justyna Wrzosek UKS MOSM Bytom 4 0.00 0.00 0.00
87. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
88. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec I 2 0.00 0.00 0.00
89. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 2 0.00 0.00 0.00
90. Anna Mikler ISWJ Wisła 4 0.00 0.00 0.00
91. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
92. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 3 0.00 0.00 0.00
93. Cansu Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
94. Paulina Malorny SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
95. Olimpia Buchczyk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
96. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
97. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
98. Martyna Cichy Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
99. Wiktoria Balicka SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
100. Emilia Siedlarz UKS Orzeł Jaworzno 1 0.00 0.00 0.00
101. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
102. WIKTORIA DĄBROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 2 0.00 0.00 0.00
103. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
104. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
105. Oliwia Uciecha Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
106. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
107. Julia Kwak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
108. Julianna Łuc RMKS Rybnik 2 0.00 0.00 0.00
109. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00 0.00 0.00
110. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
111. Julia Wawrzyniak UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00 0.00 0.00
112. Julia Saganek MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
113. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
114. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
115. Anna Królak UKS MOSM Bytom 2 0.00 0.00 0.00
116. Hanna Bartoś Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
117. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
118. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
119. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 3 0.00 0.00 0.00
120. Wiktoria Gawlak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
121. Oliwia Olesik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
122. Weronika Wylężek SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
123. Adrianna Urbańczyk UKS MOSM Bytom 2 0.00 0.00 0.00
124. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
125. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
126. Emilia Bojda Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 3 0.00 0.00 0.00
127. Monika Jagła Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
128. Deborah Donato UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00 0.00 0.00
129. Lena Master Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
130. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
131. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00 0.00 0.00
132. DOMINIKA MICHALIK MKS Strzelce Opolskie 3 0.00 0.00 0.00
133. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
134. Natalia Wilkosz SP13 Piekary Śląskie 3 0.00 0.00 0.00
135. Milena Skupień ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
136. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
137. Kinga Gwiaździńska Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00 0.00 0.00
138. Aleksandra Bącela UKS Orzeł Jaworzno 1 0.00 0.00 0.00
139. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
140. Magdalena Trlik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
141. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00 0.00 0.00
142. Zofia Paliga MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0.00 0.00 0.00
143. Sonia Moćko UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00 0.00 0.00
144. Melania Pilch ISWJ Wisła 3 0.00 0.00 0.00
145. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec II 2 0.00 0.00 0.00
146. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 3 0.00 0.00 0.00
147. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
148. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 2 0.00 0.00 0.00
149. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 2 0.00 0.00 0.00
150. Julia Wojewodzic Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
151. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
152. Natalia Balcer RMKS Rybnik 2 0.00 0.00 0.00
153. Martryna Zakrzewska KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00 0.00 0.00
154. Zuzanna Zych MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0.00 0.00 0.00
155. Odetta Łypik UKS MOSM Bytom 4 0.00 0.00 0.00
156. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
157. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
158. Emilia Machej Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 2 0.00 0.00 0.00
159. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 4 0.00 0.00 0.00
160. Martyna Malorny SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
161. Amelia Ziętek UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00 0.00 0.00
162. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
163. OLIWIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
164. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00 0.00 0.00
165. HANNA DUDARZ MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
166. Oliwia Suchecka SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
167. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
168. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 0.00 0.00 0.00
169. Bogna Borowska UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00 0.00 0.00
170. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
171. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00 0.00 0.00
172. Zuzanna Uliniarz Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00 0.00 0.00
173. Amelia Kukla Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 2 0.00 0.00 0.00
174. Olga Rączka UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00 0.00 0.00
175. Emilia Chrobak MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
176. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec II 2 0.00 0.00 0.00
177. Dominika Gomuła UKS MOSM Bytom 2 0.00 0.00 0.00
178. Maja Grochowicz UKS MOSM Bytom 3 0.00 0.00 0.00
179. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00 0.00 0.00
180. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
181. Maja Żurawel MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
182. Aleksandra Gorajczyk KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
183. Oliwia Dratwińska Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00 0.00 0.00
184. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00 0.00 0.00
185. Maja Sempik UKS Piłsudczyk Brzeg 2 0.00 0.00 0.00
186. Karolina Gałązka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
187. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 4 0.00 0.00 0.00
188. Agata Kolendo SP13 Piekary Śląskie 5 0.00 0.00 0.00
189. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
190. Sandra Piotrowicz Zagłębie Sosnowiec I 3 0.00 0.00 0.00
191. KLAUDIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 2 0.00 0.00 0.00
192. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00 0.00 0.00
193. Zuzanna Fajler Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
194. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
195. Emilia Rek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00 0.00 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL