Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Julia Szafraniec SP13 Piekary Śląskie 12 309 25.75
2. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 11 263 23.91
3. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 12 248 19.08
4. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec I 12 218 18.17
5. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 12 217 18.08
6. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec II 12 207 17.25
7. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 207 14.79
8. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec I 13 187 14.38
9. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 186 18.60
10. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec I 14 177 12.64
11. Sara Hołomek ISWJ Wisła 13 175 13.46
12. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 163 13.58
13. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 12 157 13.08
14. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 155 11.07
15. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec II 10 154 15.40
16. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec II 12 151 12.58
17. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 147 10.50
18. Paulina Malorny SP13 Piekary Śląskie 15 144 9.60
19. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec II 11 143 13.00
20. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec I 14 140 10.00
21. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 13 138 10.62
22. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 136 10.46
23. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec II 12 135 11.25
24. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 12 131 10.92
25. Lena Master Zagłębie Sosnowiec I 15 129 8.60
26. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 124 9.54
27. Milena Maciejczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 122 8.71
28. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec II 11 120 10.91
29. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec I 11 119 10.82
30. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 10 118 11.80
31. Oliwia Uciecha Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 114 8.14
32. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 15 114 7.60
33. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 8 107 13.38
34. Martyna Laskowska ISWJ Wisła 13 106 8.15
35. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 14 106 7.57
36. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 12 104 8.67
37. Milena Widenka ISWJ Wisła 13 101 7.77
38. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec II 10 100 10.00
39. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 11 99 9.00
40. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec I 13 98 7.54
41. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 97 8.08
42. Weronika Wylężek SP13 Piekary Śląskie 14 92 6.57
43. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 9 92 10.22
44. Agata Kolendo SP13 Piekary Śląskie 15 92 6.13
45. Nikola Mamok SP13 Piekary Śląskie 15 90 6.00
46. Monika Jagła Zagłębie Sosnowiec I 15 89 5.93
47. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 11 88 8.00
48. Justyna Szuler Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 85 6.07
49. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 81 6.75
50. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 11 81 7.36
51. Anna Mikler ISWJ Wisła 13 76 5.85
52. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 12 74 6.17
53. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 13 72 5.54
54. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 72 7.20
55. Emilia Bojda Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 13 69 5.31
56. Patrycja Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 66 9.43
57. Magdalena Trlik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 64 5.33
58. Martyna Cichy Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 64 4.57
59. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 62 6.20
60. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 61 6.78
61. Maria Wróbel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 61 4.36
62. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 12 60 5.00
63. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 8 57 7.13
64. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 13 57 4.38
65. Sandra Piotrowicz Zagłębie Sosnowiec I 14 56 4.00
66. Nadia Połętek UKS Orzeł Jaworzno 9 56 6.22
67. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec I 13 56 4.31
68. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 10 55 5.50
69. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 11 54 4.91
70. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 9 54 6.00
71. Joanna Kaczmarek SP13 Piekary Śląskie 15 52 3.47
72. Zuzanna Hoc MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 50 5.00
73. Maria Lubecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 50 4.17
74. NOEMI GRABIEC Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 50 5.00
75. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 11 49 4.45
76. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 13 49 3.77
77. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 10 49 4.90
78. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 48 3.69
79. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 14 47 3.36
80. Wiktoria Balicka SP13 Piekary Śląskie 15 47 3.13
81. Giulia Picari ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 44 3.14
82. Maja Wronka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 13 43 3.31
83. Emilia Machej Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 42 3.50
84. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 12 42 3.50
85. Hana Daczkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 42 6.00
86. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 11 41 3.73
87. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 12 41 3.42
88. Justyna Wrzosek UKS MOSM Bytom 11 41 3.73
89. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 8 40 5.00
90. Milena Tekieli Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12 39 3.25
91. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 38 3.80
92. Karolina Gałązka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 38 4.22
93. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 11 37 3.36
94. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 36 3.60
95. Maja Grochowicz UKS MOSM Bytom 8 36 4.50
96. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 12 36 3.00
97. Emilia Kania Zagłębie Sosnowiec II 12 35 2.92
98. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 34 3.40
99. Wiktoria Gawlak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 34 2.43
100. Jenifer Domagalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 33 3.30
101. Maja Pilarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 32 3.20
102. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 31 2.21
103. Julia Wawrzyniak UKS Orzeł Jaworzno 9 31 3.44
104. Martryna Zakrzewska KS Pogoń Ruda Śląska 8 30 3.75
105. Martyna Malorny SP13 Piekary Śląskie 15 29 1.93
106. Hanna Bartoś Zagłębie Sosnowiec I 14 29 2.07
107. Oliwia Olesik KS Pogoń Ruda Śląska 14 28 2.00
108. Maja Żurawel MKS Strzelce Opolskie 9 28 3.11
109. Aleksandra Paszek UKS MOSM Bytom 9 27 3.00
110. Julia Kwak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 27 2.08
111. Julia Kluf UKS MOSM Bytom 11 27 2.45
112. Małgorzata Połap KS Pogoń Ruda Śląska 15 27 1.80
113. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 14 26 1.86
114. Weronika Łabaj SP13 Piekary Śląskie 12 26 2.17
115. Julianna Łuc RMKS Rybnik 11 26 2.36
116. Natalia Bojarska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 25 3.57
117. Natasza Litkowycz UKS Orzeł Jaworzno 9 25 2.78
118. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 25 3.13
119. MARTYNA KUBIEŃ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 24 3.43
120. HANNA DUDARZ MKS Strzelce Opolskie 13 24 1.85
121. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 23 2.30
122. Anna Palus KS Pogoń Ruda Śląska 12 23 1.92
123. Milena Raudner RMKS Rybnik 8 23 2.88
124. Olga Rączka UKS Orzeł Jaworzno 9 22 2.44
125. Wiktoria Ponikiwska SP13 Piekary Śląskie 13 22 1.69
126. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 11 21 1.91
127. Kinga Forajter RMKS Rybnik 8 20 2.50
128. Cansu Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 20 1.54
129. Oliwia Gasińska Zagłębie Sosnowiec II 9 19 2.11
130. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 19 1.46
131. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 12 19 1.58
132. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 13 19 1.46
133. Alicja Szczerbowska Zagłębie Sosnowiec II 9 18 2.00
134. Deborah Donato UKS Orzeł Jaworzno 9 18 2.00
135. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 12 18 1.50
136. Zofia Paliga MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 18 2.25
137. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 11 18 1.64
138. Wiktoria Cieślar ISWJ Wisła 10 18 1.80
139. Roksana Wrona RMKS Rybnik 10 18 1.80
140. Oliwia Dratwińska Zagłębie Sosnowiec I 13 17 1.31
141. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 8 16 2.00
142. Maja Stajak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 15 1.88
143. Maja Karwot RMKS Rybnik 7 14 2.00
144. WIKTORIA DĄBROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 14 2.00
145. Weronika Górka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 14 1.27
146. Aleksandra Dąbrowska Zagłębie Sosnowiec I 12 13 1.08
147. Dominika Gomuła UKS MOSM Bytom 10 12 1.20
148. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 11 12 1.09
149. Zuzanna Jakielaszek RMKS Rybnik 8 12 1.50
150. Natalia Mittas UKS MOSM Bytom 10 12 1.20
151. Natalia Wilkosz SP13 Piekary Śląskie 12 12 1.00
152. KLAUDIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 12 1.50
153. PATRYCJA WÓJCIK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 11 1.57
154. Zuzanna Uliniarz Zagłębie Sosnowiec II 10 11 1.10
155. Oliwia Suchecka SP13 Piekary Śląskie 11 10 0.91
156. MAJA RASZKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 9 0.90
157. Aleksandra Gorajczyk KS Pogoń Ruda Śląska 8 9 1.13
158. Olimpia Buchczyk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 9 9 1.00
159. Milena Szałaj Żorska Akademia Koszykówki 7 8 1.14
160. Emilia Chrobak MKS Strzelce Opolskie 9 8 0.89
161. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 9 8 0.89
162. Oliwia Głodny KS Pogoń Ruda Śląska 9 8 0.89
163. Milena Skupień ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 8 0.89
164. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 9 7 0.78
165. Kinga Gwiaździńska Żorska Akademia Koszykówki 8 7 0.88
166. Aleksandra Bącela UKS Orzeł Jaworzno 8 6 0.75
167. Wiktoria Szczepankiewicz UKS MOSM Bytom 9 6 0.67
168. Julia Wojewodzic Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 6 0.86
169. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 7 6 0.86
170. Maria Pilch ISWJ Wisła 8 5 0.63
171. Martyna Zymek UKS Piłsudczyk Brzeg 10 4 0.40
172. Zuzanna Fajler Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 4 0.36
173. Wiktoria Buczyńska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 4 0.50
174. Odetta Łypik UKS MOSM Bytom 10 4 0.40
175. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 6 4 0.67
176. Julia Cichoń ISWJ Wisła 9 4 0.44
177. Anastazja Paturska KS Pogoń Ruda Śląska 8 3 0.38
178. OLIWIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 3 0.50
179. Wiktoria Badura Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 2 0.25
180. Milena Graca MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 2 0.25
181. Bogna Borowska UKS Orzeł Jaworzno 9 2 0.22
182. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 2 0.17
183. Wiktoria Mozoła UKS Piłsudczyk Brzeg 11 2 0.18
184. Amelia Ziętek UKS Orzeł Jaworzno 7 2 0.29
185. Maja Wodiany UKS Piłsudczyk Brzeg 7 2 0.29
186. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 10 2 0.20
187. Julia Kruzel UKS MOSM Bytom 10 2 0.20
188. Lena Buczek SP13 Piekary Śląskie 12 1 0.08
189. Maja Zawalich Zagłębie Sosnowiec II 6 1 0.17
190. Adrianna Urbańczyk UKS MOSM Bytom 11 0 0.00
191. Maja Sempik UKS Piłsudczyk Brzeg 8 0 0.00
192. Emilia Rek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 0 0.00
193. Melania Pilch ISWJ Wisła 9 0 0.00
194. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0 0.00
195. Julia Kravchenko UKS Orzeł Jaworzno 5 0 0.00
196. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 0 0.00
197. Sonia Moćko UKS Orzeł Jaworzno 9 0 0.00
198. Julia Saganek MKS Strzelce Opolskie 10 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL