Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 16 385 24.06
2. OLIWIA KELLER RMKS Rybnik 16 357 22.31
3. Sandra Hracka ISWJ Wisła 15 312 20.80
4. Amelia Ziajska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 16 298 18.63
5. Martyna Gozdek Olimpia Wodzisław Śląski 16 244 15.25
6. Otylia Kabelis Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 16 232 14.50
7. Urszula Słupska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 15 228 15.20
8. Wanesa Drankowska KSK Stal Brzeg 16 225 14.06
9. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek Olimpia Wodzisław Śląski 16 215 13.44
10. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 14 215 15.36
11. Sandra Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 16 206 12.88
12. Julia Szafraniec UKS La-Basket Piekary Śląskie 14 193 13.79
13. Maja Szafrańska KSK Stal Brzeg 15 184 12.27
14. ALICJA ROŚ RMKS Rybnik 16 180 11.25
15. Agata Martynek ISWJ Wisła 16 169 10.56
16. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 15 161 10.73
17. Weronika Pituła KSK Stal Brzeg 14 149 10.64
18. Emilia Kowalska KS Pogoń Ruda Śląska 13 140 10.77
19. Wiktoria Harmata Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 131 8.73
20. Alicja Petyniak ISWJ Wisła 14 125 8.93
21. Nikola Czakańska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 124 8.86
22. Liliana Klusa UKS La-Basket Piekary Śląskie 16 123 7.69
23. Patrycja Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 15 114 7.60
24. Patrycja Hnida Olimpia Wodzisław Śląski 16 110 6.88
25. Nikola Radwańska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 16 108 6.75
26. Maja Więcek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 107 7.64
27. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 16 105 6.56
28. MARTYNA WOWRA RMKS Rybnik 16 100 6.25
29. PATRYCJA PENDZIAŁEK RMKS Rybnik 16 99 6.19
30. Martyna Pluta Olimpia Wodzisław Śląski 14 97 6.93
31. Zofia Konczalska Olimpia Wodzisław Śląski 16 95 5.94
32. Oliwia Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 16 95 5.94
33. Kinga Karwot Olimpia Wodzisław Śląski 16 93 5.81
34. Nicole Skwarska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 16 93 5.81
35. Patrycja Wilgosiewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 14 85 6.07
36. Patrycja Przybyła MKS Strzelce Opolskie 11 80 7.27
37. Nina Kaleta ISWJ Wisła 16 79 4.94
38. Magda Juszczyk Olimpia Wodzisław Śląski 15 77 5.13
39. Emilia Wojtala Olimpia Wodzisław Śląski 16 77 4.81
40. Maja Zielińska KSK Stal Brzeg 14 74 5.29
41. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 13 72 5.54
42. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 16 68 4.25
43. Martyna Mikołajczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 68 5.23
44. Julia Kożuch ISWJ Wisła 14 66 4.71
45. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 14 65 4.64
46. Amelia Jadwiszczok Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 15 64 4.27
47. Kinga Wylenżek UKS La-Basket Piekary Śląskie 15 63 4.20
48. Emilia Sieja UKS La-Basket Piekary Śląskie 14 63 4.50
49. Nicola Franke KS Pogoń Ruda Śląska 16 60 3.75
50. Julia Kotulska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 14 57 4.07
51. Julia Strzałka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 55 3.44
52. Oliwia Binkowska UKS La-Basket Piekary Śląskie 16 54 3.38
53. Magdalena Nieckarz UKS La-Basket Piekary Śląskie 16 49 3.06
54. ALEKSANDRA NAKIELSKA RMKS Rybnik 14 48 3.43
55. Paulina Malorny UKS La-Basket Piekary Śląskie 14 47 3.36
56. Paulina Mizera KSK Stal Brzeg 14 46 3.29
57. Nikola Gawlas KSK Stal Brzeg 16 46 2.88
58. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 16 46 2.88
59. Martyna Lipińska KS Pogoń Ruda Śląska 13 45 3.46
60. Magdalena Łożyńska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 45 3.75
61. Natalia Cieśniarska KSK Stal Brzeg 15 44 2.93
62. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 16 41 2.56
63. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 14 37 2.64
64. Sonia Kaleta ISWJ Wisła 11 37 3.36
65. Agata Kolendo UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 37 3.70
66. Żaklina Błatoń Olimpia Wodzisław Śląski 16 35 2.19
67. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 16 31 1.94
68. Hanna Puda MKS Strzelce Opolskie 16 28 1.75
69. Barbara Pudlik UKS La-Basket Piekary Śląskie 14 27 1.93
70. PAULINA DUDA RMKS Rybnik 16 26 1.63
71. Oliwia Górny UKS La-Basket Piekary Śląskie 15 25 1.67
72. Sara Rusek KS Pogoń Ruda Śląska 13 24 1.85
73. Wiktoria Nyczaj KSK Stal Brzeg 12 23 1.92
74. Maja Żurawel MKS Strzelce Opolskie 12 21 1.75
75. Amelia Wojsa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 21 1.40
76. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 15 20 1.33
77. Vanessa Cyrulik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 20 1.25
78. Laura Galikowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 19 2.11
79. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 14 17 1.21
80. Angelika Gawlik KS Pogoń Ruda Śląska 16 16 1.00
81. Maja Jabłoniak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 16 1.07
82. Nikola Balla Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 9 14 1.56
83. Zofia Wójcik MKS Strzelce Opolskie 13 14 1.08
84. Oliwia Zielonka Olimpia Wodzisław Śląski 14 13 0.93
85. Oliwia Szuszkowska Olimpia Wodzisław Śląski 12 13 1.08
86. Natalia Kołkowska KSK Stal Brzeg 14 12 0.86
87. Patrycja Kwiatkowska KS Pogoń Ruda Śląska 16 12 0.75
88. Daria Jurczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 12 1.33
89. NATALIA PIŚNIAK RMKS Rybnik 13 12 0.92
90. Wiktoria Pankiewicz KSK Stal Brzeg 15 12 0.80
91. Emilia Dyjankiewicz KS Pogoń Ruda Śląska 12 11 0.92
92. Martyna Krawczyk KSK Stal Brzeg 11 10 0.91
93. Zuzanna Cygan Olimpia Wodzisław Śląski 15 10 0.67
94. Maja Adamkiewicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 10 0.71
95. Agata Karlikowska KSK Stal Brzeg 11 9 0.82
96. Kaja Kacprzak UKS La-Basket Piekary Śląskie 11 8 0.73
97. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 11 8 0.73
98. Anna Mikler ISWJ Wisła 9 8 0.89
99. Wiktoria Wijas Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 7 0.64
100. Nikola Mamok UKS La-Basket Piekary Śląskie 10 6 0.60
101. Julia Czyżycka KS Pogoń Ruda Śląska 16 6 0.38
102. Julia Domeredzka MKS Strzelce Opolskie 10 5 0.50
103. Alicja Bartczak MKS Strzelce Opolskie 11 4 0.36
104. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 9 2 0.22
105. Weronika Wylężek UKS La-Basket Piekary Śląskie 11 2 0.18
106. KAMILA BRZESKA RMKS Rybnik 10 1 0.10
107. Wiktoria Furmanek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL