Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 1 26 26.00
2. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 1 24 24.00
3. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 23 23.00
4. Milena Widenka ISWJ Wisła 1 20 20.00
5. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 1 18 18.00
6. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 1 17 17.00
7. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 1 17 17.00
8. Julia Szafraniec SP13 Piekary Śląskie 1 16 16.00
9. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 1 14 14.00
10. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec I 1 14 14.00
11. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 1 13 13.00
12. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 1 11 11.00
13. Kinga Forajter RMKS Rybnik 1 10 10.00
14. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 1 10 10.00
15. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 1 10 10.00
16. Martyna Laskowska ISWJ Wisła 1 10 10.00
17. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 1 10 10.00
18. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 1 10 10.00
19. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 1 9 9.00
20. Zuzanna Hoc MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 9 9.00
21. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 8 8.00
22. Sara Hołomek ISWJ Wisła 1 8 8.00
23. Milena Raudner RMKS Rybnik 1 8 8.00
24. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec I 1 8 8.00
25. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 1 8 8.00
26. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 1 8 8.00
27. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 1 8 8.00
28. Anna Mikler ISWJ Wisła 1 8 8.00
29. Oliwia Fuchs ISWJ Wisła 1 8 8.00
30. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 1 6 6.00
31. Nikola Mamok SP13 Piekary Śląskie 1 6 6.00
32. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 1 6 6.00
33. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 1 6 6.00
34. Aleksandra Gorajczyk KS Pogoń Ruda Śląska 1 6 6.00
35. Anna Palus KS Pogoń Ruda Śląska 1 6 6.00
36. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec I 1 5 5.00
37. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec I 1 5 5.00
38. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 1 5 5.00
39. Monika Jagła Zagłębie Sosnowiec I 1 4 4.00
40. Małgorzata Połap KS Pogoń Ruda Śląska 1 4 4.00
41. Lena Master Zagłębie Sosnowiec I 1 4 4.00
42. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 4 4.00
43. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 1 4 4.00
44. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 4 4.00
45. Zuzanna Zych MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 4 4.00
46. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec I 1 4 4.00
47. Weronika Wylężek SP13 Piekary Śląskie 1 4 4.00
48. Zofia Paliga MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 4 4.00
49. Maja Stajak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 4 4.00
50. Sandra Piotrowicz Zagłębie Sosnowiec I, Zagłębie Sosnowiec II 1 4 4.00
51. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 1 4 4.00
52. KLAUDIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 3 3.00
53. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 1 3 3.00
54. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 2 2.00
55. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 1 2 2.00
56. Jenifer Domagalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 2 2.00
57. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 1 2 2.00
58. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 2 2.00
59. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 1 2 2.00
60. Emilia Chrobak MKS Strzelce Opolskie 1 2 2.00
61. Agata Kolendo SP13 Piekary Śląskie 1 2 2.00
62. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 1 2 2.00
63. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 1 2 2.00
64. Maja Pilarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 2 2.00
65. HANNA DUDARZ MKS Strzelce Opolskie 1 2 2.00
66. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 1 2 2.00
67. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec I 1 2 2.00
68. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 1 2 2.00
69. Wiktoria Balicka SP13 Piekary Śląskie 1 2 2.00
70. WIKTORIA DĄBROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 2 2.00
71. Milena Szałaj Żorska Akademia Koszykówki 1 2 2.00
72. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 2 2.00
73. Weronika Łabaj SP13 Piekary Śląskie 1 2 2.00
74. Wiktoria Ponikiwska SP13 Piekary Śląskie 1 2 2.00
75. Maja Fedyk MKS Strzelce Opolskie 1 2 2.00
76. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 1 2 2.00
77. NOEMI GRABIEC Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 1 1.00
78. OLIWIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 1 1.00
79. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 1 1.00
80. Hanna Bartoś Zagłębie Sosnowiec I 1 0 0.00
81. Patrycja Miera RMKS Rybnik 1 0 0.00
82. DOMINIKA MICHALIK MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
83. Aleksandra Dąbrowska Zagłębie Sosnowiec I 1 0 0.00
84. Natalia Wilkosz SP13 Piekary Śląskie 1 0 0.00
85. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 1 0 0.00
86. Paulina Malorny SP13 Piekary Śląskie 1 0 0.00
87. Joanna Kaczmarek SP13 Piekary Śląskie 1 0 0.00
88. Maja Żurawel MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
89. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 1 0 0.00
90. Oliwia Olesik KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
91. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 1 0 0.00
92. Zuzanna Jakielaszek RMKS Rybnik 1 0 0.00
93. PATRYCJA WÓJCIK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 0 0.00
94. Maja Sempik UKS Piłsudczyk Brzeg 1 0 0.00
95. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
96. Oliwia Raczek RMKS Rybnik 1 0 0.00
97. Wiktoria Cieślar ISWJ Wisła 1 0 0.00
98. Oliwia Suchecka SP13 Piekary Śląskie 1 0 0.00
99. Julia Saganek MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
100. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 0 0.00
101. Lidia Cieślar ISWJ Wisła 1 0 0.00
102. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
103. MAJA RASZKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 0 0.00
104. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 1 0 0.00
105. Wiktoria Grelich RMKS Rybnik 1 0 0.00
106. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
107. Oliwia Dratwińska Zagłębie Sosnowiec I 1 0 0.00
108. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 1 0 0.00
109. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 1 0 0.00
110. Wiktoria Mozoła UKS Piłsudczyk Brzeg 1 0 0.00
111. Milena Graca MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 0 0.00
112. Maja Wodiany UKS Piłsudczyk Brzeg 1 0 0.00
113. Julia Cichoń ISWJ Wisła 1 0 0.00
114. Martyna Malorny SP13 Piekary Śląskie 1 0 0.00
115. Natalia Balcer RMKS Rybnik 1 0 0.00
116. Olimpia Buchczyk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 1 0 0.00
117. Oliwia Sobek KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL