Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
10.10.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie 70:33
10.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - SP13 Piekary Śląskie 50:34
23.10.2019 15:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS MOSM Bytom --:--
10.10.2019 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - ISWJ Wisła 18:56
10.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec II - UKS Orzeł Jaworzno --:--
10.10.2019 16:30 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 77:73
12.10.2019 13:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - UKS Piłsudczyk Brzeg 60:50
17.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
17.10.2019 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Strzelce Opolskie --:--
17.10.2019 17:00 SP13 Piekary Śląskie - UKS MOSM Bytom --:--
17.10.2019 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Zagłębie Sosnowiec II --:--
17.10.2019 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ISWJ Wisła --:--
17.10.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Żorska Akademia Koszykówki --:--
17.10.2019 17:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
24.10.2019 UKS Orzeł Jaworzno - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
24.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec II - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
24.10.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - SP13 Piekary Śląskie --:--
24.10.2019 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Zagłębie Sosnowiec I --:--
24.10.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOSM Bytom --:--
24.10.2019 16:30 RMKS Rybnik - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
24.10.2019 17:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - Żorska Akademia Koszykówki --:--
31.10.2019 UKS MOSM Bytom - Zagłębie Sosnowiec I --:--
31.10.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
31.10.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - SP13 Piekary Śląskie --:--
31.10.2019 Żorska Akademia Koszykówki - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
31.10.2019 17:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RMKS Rybnik --:--
31.10.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec II - ISWJ Wisła --:--
31.10.2019 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Orzeł Jaworzno --:--
07.11.2019 UKS Orzeł Jaworzno - ISWJ Wisła --:--
07.11.2019 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
07.11.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom --:--
07.11.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - MKS Strzelce Opolskie --:--
07.11.2019 16:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - SP13 Piekary Śląskie --:--
07.11.2019 17:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
09.11.2019 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - RMKS Rybnik --:--
14.11.2019 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
14.11.2019 SP13 Piekary Śląskie - Zagłębie Sosnowiec I --:--
14.11.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
14.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - RMKS Rybnik --:--
14.11.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
14.11.2019 UKS Orzeł Jaworzno - Zagłębie Sosnowiec II --:--
14.11.2019 17:30 ISWJ Wisła - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
21.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
23.11.2019 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
21.11.2019 UKS MOSM Bytom - SP13 Piekary Śląskie --:--
21.11.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec I --:--
21.11.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
21.11.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec II - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
21.11.2019 17:30 ISWJ Wisła - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
28.11.2019 UKS MOSM Bytom - MKS Strzelce Opolskie --:--
28.11.2019 SP13 Piekary Śląskie - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
28.11.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
28.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
28.11.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS Rybnik --:--
28.11.2019 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - UKS Orzeł Jaworzno --:--
28.11.2019 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Zagłębie Sosnowiec II --:--
05.12.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
05.12.2019 SP13 Piekary Śląskie - MKS Strzelce Opolskie --:--
05.12.2019 16:00 Zagłębie Sosnowiec I - UKS MOSM Bytom --:--
05.12.2019 UKS Orzeł Jaworzno - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
05.12.2019 17:30 ISWJ Wisła - Zagłębie Sosnowiec II --:--
05.12.2019 16:30 RMKS Rybnik - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
07.12.2019 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Żorska Akademia Koszykówki --:--
12.12.2019 UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
12.12.2019 SP13 Piekary Śląskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
12.12.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Zagłębie Sosnowiec I --:--
12.12.2019 16:30 RMKS Rybnik - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
12.12.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
12.12.2019 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
12.12.2019 17:30 ISWJ Wisła - UKS Orzeł Jaworzno --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL