Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Maja Pilarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
2. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 2 0.00
3. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 0.00
4. Maja Zawalich Zagłębie Sosnowiec II 2 0.00
5. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 3 0.00
6. Milena Graca MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0.00
7. WIKTORIA DĄBROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 2 0.00
8. KLAUDIA KELLER RMKS Rybnik 2 0.00
9. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
10. Julia Wojewodzic Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
11. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00
12. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
13. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
14. Martyna Zymek UKS Piłsudczyk Brzeg 3 0.00
15. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
16. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
17. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
18. Maria Lubecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
19. Natalia Balcer RMKS Rybnik 2 0.00
20. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 4 0.00
21. Martryna Zakrzewska KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00
22. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec I 3 0.00
23. Oliwia Uciecha Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
24. Wiktoria Ponikiwska SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
25. Nikola Mamok SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
26. Emilia Siedlarz UKS Orzeł Jaworzno 1 0.00
27. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
28. NOEMI GRABIEC Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
29. Paulina Malorny SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
30. Sonia Moćko UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00
31. Sandra Piotrowicz Zagłębie Sosnowiec I 3 0.00
32. Olimpia Buchczyk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
33. KLAUDIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 2 0.00
34. Wiktoria Cieślar ISWJ Wisła 3 0.00
35. Wiktoria Buczyńska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00
36. Melania Pilch ISWJ Wisła 3 0.00
37. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
38. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
39. Zuzanna Fajler Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00
40. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
41. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
42. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec II 2 0.00
43. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 3 0.00
44. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
45. Martyna Cichy Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
46. Emilia Rek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
47. Wiktoria Balicka SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
48. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
49. Oliwia Gasińska Zagłębie Sosnowiec II 2 0.00
50. Zofia Paliga MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0.00
51. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec I 2 0.00
52. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
53. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 2 0.00
54. Milena Skupień ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
55. Kinga Forajter RMKS Rybnik 3 0.00
56. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
57. Julia Cichoń ISWJ Wisła 4 0.00
58. Anna Mikler ISWJ Wisła 4 0.00
59. Aleksandra Bącela UKS Orzeł Jaworzno 1 0.00
60. Maja Sempik UKS Piłsudczyk Brzeg 2 0.00
61. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
62. Kinga Gwiaździńska Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
63. Anna Palus KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
64. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
65. Julia Szydłowska KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
66. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
67. Magdalena Trlik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
68. Karolina Gałązka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
69. Cansu Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
70. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 4 0.00
71. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 4 0.00
72. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00
73. Maja Wronka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 3 0.00
74. Natalia Wilkosz SP13 Piekary Śląskie 3 0.00
75. Agata Kolendo SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
76. Natasza Litkowycz UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00
77. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
78. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
79. Roksana Wrona RMKS Rybnik 2 0.00
80. Lena Master Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
81. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
82. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
83. MAJA TROSZKA RMKS Rybnik 3 0.00
84. Natalia Mittas UKS MOSM Bytom 4 0.00
85. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
86. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00
87. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
88. DOMINIKA MICHALIK MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
89. Maja Żurawel MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
90. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
91. Milena Maciejczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
92. Justyna Wrzosek UKS MOSM Bytom 4 0.00
93. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
94. Aleksandra Gorajczyk KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
95. Oliwia Fuchs ISWJ Wisła 3 0.00
96. Joanna Kaczmarek SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
97. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
98. Deborah Donato UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00
99. Oliwia Dratwińska Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
100. Maja Stajak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
101. Olga Rączka UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00
102. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
103. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
104. Giulia Picari ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
105. Adrianna Urbańczyk UKS MOSM Bytom 2 0.00
106. Emilia Chrobak MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
107. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
108. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
109. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
110. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
111. Julia Gajda KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
112. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
113. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec II 2 0.00
114. Dominika Gomuła UKS MOSM Bytom 2 0.00
115. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
116. Małgorzata Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
117. Emilia Bojda Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 3 0.00
118. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
119. Monika Jagła Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
120. Maja Grochowicz UKS MOSM Bytom 3 0.00
121. Emilia Kania Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00
122. Amelia Kukla Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 2 0.00
123. PATRYCJA WÓJCIK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
124. Weronika Wylężek SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
125. Jenifer Domagalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
126. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
127. Alicja Szczerbowska Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00
128. Sara Hołomek ISWJ Wisła 4 0.00
129. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 3 0.00
130. Bogna Borowska UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00
131. Wiktoria Mozoła UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
132. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00
133. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 0.00
134. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
135. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
136. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
137. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
138. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
139. Milena Tekieli Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
140. Wiktoria Gawlak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
141. Milena Widenka ISWJ Wisła 4 0.00
142. Julia Broda UKS MOSM Bytom 2 0.00
143. Oliwia Olesik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
144. Zuzanna Uliniarz Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00
145. Weronika Górka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
146. Oliwia Suchecka SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
147. Julia Szafraniec SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
148. Lena Siedlarz UKS Orzeł Jaworzno 1 0.00
149. Hanna Bartoś Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
150. MAJA RASZKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
151. Weronika Łabaj SP13 Piekary Śląskie 4 0.00
152. Julia Wawrzyniak UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00
153. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
154. Zuzanna Hoc MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
155. OLIWIA SZPAK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
156. JULIA JARGOŃ RMKS Rybnik 3 0.00
157. Julia Saganek MKS Strzelce Opolskie 4 0.00
158. Natalia Bojarska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00
159. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
160. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00
161. Maja Wodiany UKS Piłsudczyk Brzeg 3 0.00
162. HANNA DUDARZ MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
163. Nicol Zagrabska UKS MOSM Bytom 3 0.00
164. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
165. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
166. Wiktoria Grelich RMKS Rybnik 2 0.00
167. Maria Wróbel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
168. Lena Buczek SP13 Piekary Śląskie 3 0.00
169. Anna Królak UKS MOSM Bytom 2 0.00
170. Amelia Ziętek UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00
171. Aleksandra Dąbrowska Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
172. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 0.00
173. Nadia Połętek UKS Orzeł Jaworzno 2 0.00
174. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec I 4 0.00
175. Zuzanna Zych MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 2 0.00
176. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
177. Julia Kwak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
178. Odetta Łypik UKS MOSM Bytom 4 0.00
179. Emilia Dobrska RMKS Rybnik 3 0.00
180. Lidia Cieślar ISWJ Wisła 2 0.00
181. Martyna Laskowska ISWJ Wisła 4 0.00
182. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 4 0.00
183. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
184. Julianna Łuc RMKS Rybnik 2 0.00
185. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
186. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
187. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 5 0.00
188. Emilia Machej Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 2 0.00
189. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 0.00
190. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 4 0.00
191. Julia Kluf UKS MOSM Bytom 3 0.00
192. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec II 3 0.00
193. Justyna Szuler Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 0.00
194. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 3 0.00
195. Martyna Malorny SP13 Piekary Śląskie 5 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL