Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
19.10.2019 GUKS Gwarek Pawłowice - MKS MOS Katowice 20:0
19.10.2019 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - MKS MOS Katowice 20:0
19.10.2019 15:00 GUKS Gwarek Pawłowice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 4:15
19.10.2019 09:00 UKS MOSM Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2:92
19.10.2019 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 44:8
19.10.2019 11:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Pogoń Ruda Śląska 73:12
19.10.2019 12:00 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 8:13
20.10.2019 09:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RMKS Rybnik 19:17
20.10.2019 10:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS Rybnik 18:15
20.10.2019 11:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS Piłsudczyk Brzeg 36:26
24.11.2019 10:00 Żorska Akademia Koszykówki - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
24.11.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła --:--
24.11.2019 12:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
24.11.2019 13:00 Żorska Akademia Koszykówki - ISWJ Wisła --:--
16.11.2019 08:00 MKS MOS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 4:87
16.11.2019 09:00 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska - GUKS Gwarek Pawłowice 1:51
16.11.2019 10:00 GUKS Gwarek Pawłowice - Zagłębie Sosnowiec 6:78
16.11.2019 11:00 MKS MOS Katowice - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 49:8
16.11.2019 09:30 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 27:58
16.11.2019 10:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 47:14
16.11.2019 11:30 Żorska Akademia Koszykówki - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 77:18
16.11.2019 12:30 RMKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 42:31
16.11.2019 10:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - UKS MOSM Bytom 60:12
16.11.2019 11:30 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - KS Pogoń Ruda Śląska 52:27
16.11.2019 13:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom 71:8
17.11.2019 09:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ISWJ Wisła 35:25
17.11.2019 10:00 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła 28:38
17.11.2019 11:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Piłsudczyk Brzeg 45:9
30.11.2019 09:30 Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska --:--
30.11.2019 10:30 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
30.11.2019 11:30 Zagłębie Sosnowiec - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
07.12.2019 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS MOS Katowice --:--
07.12.2019 11:00 UKS MOSM Bytom - GUKS Gwarek Pawłowice --:--
07.12.2019 12:00 MKS MOS Katowice - UKS MOSM Bytom --:--
07.12.2019 13:00 KS Pogoń Ruda Śląska - GUKS Gwarek Pawłowice --:--
07.12.2019 11:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
07.12.2019 12:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Żorska Akademia Koszykówki --:--
07.12.2019 13:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
08.12.2019 11:00 ISWJ Wisła - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
08.12.2019 12:00 RMKS Rybnik - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
08.12.2019 13:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
08.12.2019 14:00 ISWJ Wisła - RMKS Rybnik --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL