Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
20.10.2018 09:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Żorska Akademia Koszykówki 43:17
20.10.2018 10:00 Żorska Akademia Koszykówki - MKS MOS Katowice 18:36
20.10.2018 11:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 2:29
20.10.2018 12:00 Żorska Akademia Koszykówki - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12:43
20.10.2018 13:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - MKS MOS Katowice 23:19
20.10.2018 09:30 ISWJ Wisła II - GUKS Gwarek Pawłowice 59:9
20.10.2018 10:30 GUKS Gwarek Pawłowice - UKS MOSM Bytom I 10:43
20.10.2018 11:30 ISWJ Wisła II - UKS La-Basket Piekary Śląskie 11:39
20.10.2018 12:30 GUKS Gwarek Pawłowice - UKS La-Basket Piekary Śląskie 4:76
20.10.2018 13:30 ISWJ Wisła II - UKS MOSM Bytom I 51:8
20.10.2018 10:00 RMKS Rybnik - Olimpia Wodzisław Śląski 21:48
20.10.2018 11:00 Olimpia Wodzisław Śląski - ISWJ Wisła I 50:14
20.10.2018 12:00 RMKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 36:25
20.10.2018 13:00 Olimpia Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska 30:5
20.10.2018 14:00 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła I 15:51
24.11.2018 10:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Orzeł Jaworzno 20:0
24.11.2018 11:00 UKS Orzeł Jaworzno - UKS Piłsudczyk Brzeg 0:20
24.11.2018 12:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10:51
24.11.2018 13:30 UKS Orzeł Jaworzno - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 0:20
24.11.2018 14:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Piłsudczyk Brzeg 22:51
10.11.2018 UKS Piłsudczyk Brzeg - UKS La-Basket Piekary Śląskie 20:0
10.11.2018 10:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy - UKS La-Basket Piekary Śląskie 24:34
10.11.2018 11:00 UKS Piłsudczyk Brzeg - UKS MOSM Bytom I 43:6
10.11.2018 12:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy - UKS MOSM Bytom I 46:7
15.11.2018 17:15 UKS Piłsudczyk Brzeg - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 24:29
10.11.2018 09:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS MOS Katowice 47:9
10.11.2018 10:00 MKS MOS Katowice - Olimpia Wodzisław Śląski 27:22
10.11.2018 11:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik 33:19
10.11.2018 12:00 MKS MOS Katowice - RMKS Rybnik 43:20
10.11.2018 13:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław Śląski 34:22
12.11.2018 10:00 UKS Orzeł Jaworzno - GUKS Gwarek Pawłowice 57:16
12.11.2018 11:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła II 25:38
12.11.2018 12:05 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - GUKS Gwarek Pawłowice 42:15
12.11.2018 13:00 UKS Orzeł Jaworzno - ISWJ Wisła II 26:12
25.11.2018 09:00 ISWJ Wisła I - KS Pogoń Ruda Śląska 17:15
25.11.2018 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki 19:54
25.11.2018 11:00 ISWJ Wisła I - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 15:41
25.11.2018 12:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 12:51
25.11.2018 13:00 ISWJ Wisła I - Żorska Akademia Koszykówki 19:41
01.12.2018 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10:42
01.12.2018 10:00 ISWJ Wisła I - MKS MOS Katowice 19:39
01.12.2018 11:00 ISWJ Wisła I - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 29:45
01.12.2018 12:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS MOS Katowice 12:43
08.12.2018 09:00 UKS La-Basket Piekary Śląskie - UKS MOSM Bytom I 84:6
08.12.2018 10:00 UKS MOSM Bytom I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16:54
08.12.2018 11:00 UKS La-Basket Piekary Śląskie - UKS Orzeł Jaworzno 40:18
08.12.2018 12:00 UKS MOSM Bytom I - UKS Orzeł Jaworzno 12:54
08.12.2018 13:00 UKS La-Basket Piekary Śląskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 71:12
08.12.2018 09:30 Olimpia Wodzisław Śląski - Żorska Akademia Koszykówki 50:20
08.12.2018 10:30 RMKS Rybnik - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9:43
08.12.2018 11:30 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 27:40
08.12.2018 12:30 Olimpia Wodzisław Śląski - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 31:26
08.12.2018 10:05 GUKS Gwarek Pawłowice - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 2:53
08.12.2018 11:00 ISWJ Wisła II - UKS Piłsudczyk Brzeg 13:26
08.12.2018 12:00 ISWJ Wisła II - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 16:40
08.12.2018 13:00 GUKS Gwarek Pawłowice - UKS Piłsudczyk Brzeg 3:71
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL