Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
19.10.2019 Żorska Akademia Koszykówki - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
19.10.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła --:--
19.10.2019 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
19.10.2019 Żorska Akademia Koszykówki - ISWJ Wisła --:--
19.10.2019 09:00 UKS MOSM Bytom - Zagłębie Sosnowiec --:--
19.10.2019 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska --:--
19.10.2019 11:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
19.10.2019 12:00 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska --:--
19.10.2019 13:00 GUKS Gwarek Pawłowice - MKS MOS Katowice --:--
19.10.2019 14:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - MKS MOS Katowice --:--
19.10.2019 15:00 GUKS Gwarek Pawłowice - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
20.10.2019 09:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RMKS Rybnik --:--
20.10.2019 10:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS Rybnik --:--
20.10.2019 11:30 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
16.11.2019 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ISWJ Wisła --:--
16.11.2019 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła --:--
16.11.2019 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
16.11.2019 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki --:--
16.11.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
16.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
16.11.2019 RMKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
16.11.2019 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - UKS MOSM Bytom --:--
16.11.2019 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom --:--
16.11.2019 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
16.11.2019 MKS MOS Katowice - Zagłębie Sosnowiec --:--
16.11.2019 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska - GUKS Gwarek Pawłowice --:--
16.11.2019 GUKS Gwarek Pawłowice - Zagłębie Sosnowiec --:--
16.11.2019 MKS MOS Katowice - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska --:--
07.12.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
07.12.2019 UKS Piłsudczyk Brzeg - Żorska Akademia Koszykówki --:--
07.12.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
07.12.2019 ISWJ Wisła - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
07.12.2019 RMKS Rybnik - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
07.12.2019 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
07.12.2019 ISWJ Wisła - RMKS Rybnik --:--
07.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska --:--
07.12.2019 Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
07.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
07.12.2019 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS MOS Katowice --:--
07.12.2019 11:00 UKS MOSM Bytom - GUKS Gwarek Pawłowice --:--
07.12.2019 12:00 MKS MOS Katowice - UKS MOSM Bytom --:--
07.12.2019 13:00 KS Pogoń Ruda Śląska - GUKS Gwarek Pawłowice --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL