Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Paweł Respondek BS Polonia Bytom 14 265 18.93
2. Dawid Rasztabiga Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 10 236 23.60
3. Michał Kuboszek REDWOOD STELA Cieszyn 8 201 25.13
4. Tomasz Stankala KS Pogoń Ruda Śląska 11 186 16.91
5. Artur Ziaja GKS Tychy 12 183 15.25
6. Jakub Chorążak KS Pogoń Ruda Śląska 14 176 12.57
7. Mateusz Respondek KS Pogoń Ruda Śląska 13 176 13.54
8. Kacper Nowakowski BS Polonia Bytom 13 176 13.54
9. Wiktor Czyżewski KS Pogoń Ruda Śląska 14 171 12.21
10. Wojciech Szpyrka BS Polonia Bytom 11 165 15.00
11. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz Romus Katowice 14 164 11.71
12. Szymon Wąsik Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 8 161 17.89
13. Wiktor Kozub Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 11 154 14.00
14. Michał Chudzik KKS Mickiewicz Romus Katowice 10 145 14.50
15. Jakub Stróżczyk KKS Mickiewicz Romus Katowice 8 144 18.00
16. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz Romus Katowice 8 138 17.25
17. Tomasz Bzdyra GKS Tychy 9 126 14.00
18. Michał Brzozowski Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 11 125 11.36
19. Artur Danielak GKS Tychy 12 119 9.92
20. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz Romus Katowice 9 119 13.22
21. Wojciech Kuśmierz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 12 116 9.67
22. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz Romus Katowice 9 115 12.78
23. Jakub Nowak GKS Tychy 9 114 12.67
24. Filip Wspaniały GKS Tychy 12 111 9.25
25. Radosław Pyplok KS Pogoń Ruda Śląska 13 98 7.54
26. Kajetan Misztal REDWOOD STELA Cieszyn 7 94 13.43
27. Oskar Suwała BS Polonia Bytom 10 92 9.20
28. Aleksander Hosumbek BS Polonia Bytom 12 91 7.58
29. Kacper Szczepanek GKS Tychy 10 91 9.10
30. Antoni Viscardi GKS Tychy 12 91 7.58
31. Marek Dragon BS Polonia Bytom 14 90 6.43
32. Piotr Szafarczyk REDWOOD STELA Cieszyn 11 89 8.09
33. Dawid Kinczewski KS Pogoń Ruda Śląska 11 88 8.00
34. Fabian Gancarz KS Pogoń Ruda Śląska 13 87 6.69
35. Mateusz Tobiasz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 10 85 7.73
36. Szymon Tobiasz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 11 84 7.64
37. Kacper Trzaska Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 8 84 10.50
38. Ignacy Jakacki GKS Tychy 11 77 7.00
39. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz Romus Katowice 13 77 5.92
40. Szymon Kałuża REDWOOD STELA Cieszyn 9 72 8.00
41. Paweł Łysień REDWOOD STELA Cieszyn 12 71 5.92
42. Dawid Zapotoczny Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 10 63 6.30
43. Cyprian Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 10 62 6.20
44. Wiktor Kaniewski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 12 61 5.08
45. Amadeusz Materowski KKS Mickiewicz Romus Katowice 12 59 4.92
46. Dominik Malak REDWOOD STELA Cieszyn 10 57 5.70
47. Rafał Sebrala KS Pogoń Ruda Śląska 13 56 4.31
48. Adrian Zaborski Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 11 55 5.00
49. Piotr Górnik MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 3 55 18.33
50. Paweł Brandysiok BS Polonia Bytom 10 54 5.40
51. Waldemar Bastek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 9 54 6.00
52. Artur Trociński Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 12 52 4.33
53. Michał Kozłowski MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 3 52 17.33
54. Grzegorz Nowak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 12 51 4.25
55. Filip Hadam GKS Tychy 9 50 5.56
56. Paweł Gierlotka GKS Tychy 10 47 4.70
57. Wojciech Tracz MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 2 45 22.50
58. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 6 41 6.83
59. Mariusz Gnatowicz KSK STAL BRZEG 2 38 19.00
60. Filip Kałuża KKS Mickiewicz Romus Katowice 8 37 4.63
61. Jacek Nowak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 8 37 4.63
62. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz Romus Katowice 10 37 3.70
63. Borys Macura REDWOOD STELA Cieszyn 11 33 3.00
64. Piotr Jasiołek Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 11 33 3.00
65. Łukasz Polakowski GKS Tychy 10 32 3.20
66. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz Romus Katowice 8 32 4.00
67. Kacper Jarek Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 6 31 5.17
68. Marcin Matuszek REDWOOD STELA Cieszyn 7 30 4.29
69. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 10 29 2.90
70. Mateusz Ozga MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 3 27 9.00
71. Dominik Nadolnik Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 9 26 2.89
72. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 2 25 12.50
73. Tomasz Pieszyński KSK STAL BRZEG 2 25 12.50
74. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 2 24 12.00
75. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 2 23 11.50
76. Jakub Greń BS Polonia Bytom 8 23 2.88
77. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 2 22 11.00
78. Paweł Ligocki REDWOOD STELA Cieszyn 7 22 3.14
79. Karol Dudek Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 8 21 2.63
80. Oliwier Gęborski REDWOOD STELA Cieszyn 6 18 3.00
81. Dawid Szulc KS Start Meble Dobrodzień 1 16 16.00
82. Adam Walenciak KS Pogoń Ruda Śląska 8 13 1.63
83. Mateusz Czarnojan REDWOOD STELA Cieszyn 8 13 1.63
84. Michał Kucharski KSK STAL BRZEG 1 12 12.00
85. Miłosz Wołk KSK STAL BRZEG 2 12 6.00
86. Natan Kampka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 10 11 1.10
87. Michał Binek KSK STAL BRZEG 2 10 5.00
88. Tomasz Panek Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 6 9 1.50
89. Jakub Klof Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 8 9 1.00
90. Igor Wolf KSK STAL BRZEG 1 9 9.00
91. Tomasz Kucharski MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 2 8 4.00
92. Mateusz Łyczko MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 3 8 2.67
93. Filip Dors KKS Mickiewicz Romus Katowice 8 7 0.88
94. Patryk Bień MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 2 6 3.00
95. Arkadiusz Fedorowicz KSK STAL BRZEG 1 6 6.00
96. Marcel Wieszołek KS Start Meble Dobrodzień 1 6 6.00
97. Maciej Stępień KSK STAL BRZEG 1 5 5.00
98. Arkadiusz Świgut MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 2 5 2.50
99. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 2 4 2.00
100. Mateusz Nowicki KS Pogoń Ruda Śląska 7 4 0.57
101. Marek Szupieńko KSK STAL BRZEG 2 3 1.50
102. Szymon Żyłka KS Pogoń Ruda Śląska 7 3 0.43
103. Tobiasz Pawełczyk KS Start Meble Dobrodzień 2 3 1.50
104. Ziemowit Boczoń Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest 7 2 0.29
105. Bartosz Wańczyk KSK STAL BRZEG 1 2 2.00
106. Maciej Wasilewski MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 2 2 1.00
107. Dominik Rak KS Start Meble Dobrodzień 1 2 2.00
108. Krzysztof Zieliński MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 2 1 0.50
109. Michał Szatanik KS Start Meble Dobrodzień 2 1 0.50
110. Gabriel Wiącek Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 6 1 0.17
111. Tomasz Sikora KS Start Meble Dobrodzień 1 0 0.00
112. Mateusz Tomczak KSK STAL BRZEG 2 0 0.00
113. Mikołaj Lipiński KSK STAL BRZEG 1 0 0.00
114. Jacek Wieczorek MUKS Akademia Koszykówki JEŁOWA 2 0 0.00
115. Marcin Stefaniszyn KSK STAL BRZEG 1 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL