Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Marek Sidor Ofensywa Racibórz 14 259 18.50
2. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 14 258 18.43
3. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 12 251 20.92
4. Szymon Wąsik GTK Gliwice 14 248 17.71
5. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 13 244 18.77
6. Jarosław Krawiec Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 217 15.50
7. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 12 214 17.83
8. Tomasz Krzymiński KŚ AZS SMS Katowice 9 195 21.67
9. Jakub Maroń KŚ AZS SMS Katowice 13 192 14.77
10. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 13 190 14.62
11. Kamil Michalik KŚ AZS Politechnika Śląska 14 186 13.29
12. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 14 182 13.00
13. Marcin Wit Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 179 14.92
14. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 14 179 12.79
15. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 12 176 14.67
16. Adam Białdyga MKKS Rybnik 14 172 12.29
17. Błażej Sładek MKKS Rybnik 13 156 12.00
18. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 14 148 10.57
19. Mateusz Poloczek GTK Gliwice 14 138 9.86
20. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Politechnika Śląska 10 136 13.60
21. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 13 130 10.00
22. Marcin Wiśniewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 130 9.29
23. Michał Spinczyk GTK Gliwice 10 128 12.80
24. Michał Chudzik KŚ AZS SMS Katowice 9 127 14.11
25. Jakub Wania KŚ AZS Politechnika Śląska 12 113 9.42
26. Tomasz Czajkowski MKKS Rybnik 9 112 12.44
27. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 13 110 8.46
28. Patryk Polczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 107 7.64
29. Rafał Palacz KŚ AZS SMS Katowice 11 106 9.64
30. Maciej Czachor GTK Gliwice 11 103 9.36
31. Tomasz Tomanek MKKS Rybnik 14 101 7.21
32. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 10 99 9.90
33. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Politechnika Śląska 14 99 7.07
34. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 13 96 7.38
35. Jonatan Najman Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 94 11.75
36. Michał Podulka GTK Gliwice 14 87 6.21
37. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 14 87 6.21
38. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 7 87 12.43
39. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 10 84 8.40
40. Szymon Tobiasz GTK Gliwice 14 82 5.86
41. Kamil Augustynowicz KŚ AZS SMS Katowice 8 81 10.13
42. Szymon Kukuczka GTK Gliwice 13 78 6.00
43. Patryk Szołtysek Żorska Akademia Koszykówki 11 77 7.00
44. Jakub Złotoś KŚ AZS Politechnika Śląska 12 76 6.33
45. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 9 76 8.44
46. Sebastian Dukland KŚ AZS Politechnika Śląska 13 76 5.85
47. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 10 72 7.20
48. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 9 70 7.78
49. Michał Jasiówka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 67 5.15
50. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 11 67 6.09
51. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 8 65 8.13
52. Rafał Koczy MKKS Rybnik 14 64 4.57
53. Szymon Kusyk GTK Gliwice 13 63 4.85
54. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 13 60 4.62
55. Olaf Klonowski KŚ AZS SMS Katowice 12 59 4.92
56. Grzegorz Rosiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 57 5.18
57. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 13 56 4.31
58. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 13 52 4.00
59. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 14 51 3.64
60. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 7 50 7.14
61. Jakub Jendrysek Ofensywa Racibórz 11 49 4.45
62. Klaudiusz Borowski KŚ AZS SMS Katowice 13 49 3.77
63. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 12 47 3.92
64. Paweł Christ KŚ AZS SMS Katowice 10 47 4.70
65. Bartosz Matysiak KŚ AZS Politechnika Śląska 14 45 3.21
66. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 9 44 4.89
67. Karol Dudek KŚ AZS SMS Katowice 13 38 2.92
68. Jakub Sikora MKKS Rybnik 11 35 3.18
69. Łukasz Piórkowski Ofensywa Racibórz 7 34 4.86
70. Łukasz Zarzycki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 32 2.46
71. Filip Stachura KŚ AZS SMS Katowice 9 30 3.33
72. Marcel Mroczek KŚ AZS SMS Katowice 10 30 3.00
73. Kacper Trzaska Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 29 2.42
74. Michał Paluch KŚ AZS SMS Katowice 8 29 3.63
75. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 8 27 3.38
76. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 10 23 2.30
77. Adam Dziedzic Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 22 3.14
78. Szymon Wojtyczka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 22 2.20
79. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 14 21 1.50
80. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki 9 21 2.33
81. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 12 20 1.67
82. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 14 18 1.29
83. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 8 17 2.13
84. Adrian Chrószcz KŚ AZS Politechnika Śląska 9 16 1.78
85. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 7 15 2.14
86. Sebastian Pietruszka KŚ AZS SMS Katowice 7 14 2.00
87. Adam Miller UKS MOSM Bytom 11 14 1.27
88. Damian Krawczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 12 1.00
89. Jacek Nowak GTK Gliwice 8 9 1.13
90. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 9 8 0.89
91. Mateusz Tobiasz KŚ AZS Politechnika Śląska 7 6 0.86
92. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 9 6 0.67
93. Mateusz Keler KŚ AZS Politechnika Śląska 8 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL