Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
05.10.2019 12:00 KŚ AZS Katowice - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 79:76
05.10.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec - MCKS Czeladź 54:87
05.10.2019 18:30 Akademia Sportowa Lubliniec - Żorska Akademia Koszykówki 94:85
06.10.2019 17:00 Ofensywa Racibórz - UKS MOSM Bytom 85:83
06.10.2019 18:00 NACOMI Cieszyn - GKS Tychy II 79:74
12.10.2019 12:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Żorska Akademia Koszykówki 105:51
12.10.2019 18;30 MCKS Czeladź - KŚ AZS Katowice 108:76
12.10.2019 18:30 Akademia Sportowa Lubliniec - Zagłębie Sosnowiec 106:76
12.10.2019 15:00 GKS Tychy II - Ofensywa Racibórz 93:78
12.10.2019 17:00 KŚ AZS Politechnika Śląska - NACOMI Cieszyn 102:56
19.10.2019 11:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MCKS Czeladź --:--
19.10.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Żorska Akademia Koszykówki --:--
20.10.2019 17:00 KŚ AZS Katowice - Akademia Sportowa Lubliniec --:--
19.10.2019 18:00 UKS MOSM Bytom - GKS Tychy II --:--
20.10.2019 18:00 Ofensywa Racibórz - KŚ AZS Politechnika Śląska --:--
26.10.2019 KŚ AZS Politechnika Śląska - UKS MOSM Bytom --:--
27.10.2019 18:00 NACOMI Cieszyn - Ofensywa Racibórz --:--
26.10.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec - KŚ AZS Katowice --:--
26.10.2019 18:00 Żorska Akademia Koszykówki - MCKS Czeladź --:--
26.10.2019 18:30 Akademia Sportowa Lubliniec - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
09.11.2019 UKS MOSM Bytom - NACOMI Cieszyn --:--
09.11.2019 15:00 GKS Tychy II - KŚ AZS Politechnika Śląska --:--
09.11.2019 11:00 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Zagłębie Sosnowiec --:--
09.11.2019 16:00 KŚ AZS Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
09.11.2019 18;30 MCKS Czeladź - Akademia Sportowa Lubliniec --:--
16.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - Akademia Sportowa Lubliniec --:--
16.11.2019 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - KŚ AZS Katowice --:--
16.11.2019 18;30 MCKS Czeladź - Zagłębie Sosnowiec --:--
16.11.2019 UKS MOSM Bytom - Ofensywa Racibórz --:--
16.11.2019 15:00 GKS Tychy II - NACOMI Cieszyn --:--
23.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
23.11.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Akademia Sportowa Lubliniec --:--
24.11.2019 17:00 KŚ AZS Katowice - MCKS Czeladź --:--
23.11.2019 18:00 NACOMI Cieszyn - KŚ AZS Politechnika Śląska --:--
24.11.2019 17:00 Ofensywa Racibórz - GKS Tychy II --:--
30.11.2019 Żorska Akademia Koszykówki - Zagłębie Sosnowiec --:--
30.11.2019 18;30 MCKS Czeladź - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
30.11.2019 18:30 Akademia Sportowa Lubliniec - KŚ AZS Katowice --:--
30.11.2019 KŚ AZS Politechnika Śląska - Ofensywa Racibórz --:--
30.11.2019 15:00 GKS Tychy II - UKS MOSM Bytom --:--
07.12.2019 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Akademia Sportowa Lubliniec --:--
07.12.2019 16:00 KŚ AZS Katowice - Zagłębie Sosnowiec --:--
07.12.2019 18;30 MCKS Czeladź - Żorska Akademia Koszykówki --:--
07.12.2019 UKS MOSM Bytom - KŚ AZS Politechnika Śląska --:--
08.12.2019 17:00 Ofensywa Racibórz - NACOMI Cieszyn --:--
14.12.2019 Żorska Akademia Koszykówki - KŚ AZS Katowice --:--
14.12.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
14.12.2019 18:30 Akademia Sportowa Lubliniec - MCKS Czeladź --:--
14.12.2019 KŚ AZS Politechnika Śląska - GKS Tychy II --:--
15.12.2019 18:00 NACOMI Cieszyn - UKS MOSM Bytom --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL