Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Tomasz Krzymiński KŚ AZS SMS Katowice 5 122 24.40
2. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 10 225 22.50
3. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 11 215 19.55
4. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 10 179 17.90
5. Szymon Wąsik GTK Gliwice 11 193 17.55
6. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 8 134 16.75
7. Jakub Maroń KŚ AZS SMS Katowice 9 140 15.56
8. Jarosław Krawiec Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 165 15.00
9. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 9 134 14.89
10. Marek Sidor Ofensywa Racibórz 10 148 14.80
11. Marcin Wit Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 133 14.78
12. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 10 138 13.80
13. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 10 136 13.60
14. Kamil Michalik KŚ AZS Gliwice 11 147 13.36
15. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 10 132 13.20
16. Michał Spinczyk GTK Gliwice 10 128 12.80
17. Adam Białdyga MKKS Rybnik 11 140 12.73
18. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 11 136 12.36
19. Kamil Augustynowicz KŚ AZS SMS Katowice 6 74 12.33
20. Rafał Palacz KŚ AZS SMS Katowice 7 84 12.00
21. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 10 118 11.80
22. Błażej Sładek MKKS Rybnik 10 114 11.40
23. Michał Chudzik KŚ AZS SMS Katowice 7 79 11.29
24. Tomasz Czajkowski MKKS Rybnik 6 65 10.83
25. Marcin Wiśniewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 110 10.00
26. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 9 89 9.89
27. Maciej Czachor GTK Gliwice 11 103 9.36
28. Mateusz Poloczek GTK Gliwice 11 99 9.00
29. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 6 54 9.00
30. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 9 79 8.78
31. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 9 79 8.78
32. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Gliwice 11 94 8.55
33. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 6 50 8.33
34. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 7 57 8.14
35. Patryk Polczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 88 8.00
36. Patryk Szołtysek Żorska Akademia Koszykówki 9 71 7.89
37. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom 5 39 7.80
38. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 10 75 7.50
39. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 11 82 7.45
40. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 7 50 7.14
41. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 10 70 7.00
42. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 6 41 6.83
43. Michał Podulka GTK Gliwice 11 69 6.27
44. Łukasz Piórkowski Ofensywa Racibórz 5 31 6.20
45. Tomasz Tomanek MKKS Rybnik 11 66 6.00
46. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 10 59 5.90
47. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 9 53 5.89
48. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 8 47 5.88
49. Michał Jasiówka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 58 5.80
50. Szymon Tobiasz GTK Gliwice 11 63 5.73
51. Szymon Kukuczka GTK Gliwice 10 57 5.70
52. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 8 45 5.63
53. Szymon Kusyk GTK Gliwice 10 55 5.50
54. Jakub Jendrysek Ofensywa Racibórz 7 35 5.00
55. Paweł Christ KŚ AZS SMS Katowice 9 44 4.89
56. Rafał Koczy MKKS Rybnik 11 53 4.82
57. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 10 46 4.60
58. Grzegorz Rosiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 35 4.38
59. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 9 39 4.33
60. Olaf Klonowski KŚ AZS SMS Katowice 8 33 4.13
61. Jakub Sikora MKKS Rybnik 9 35 3.89
62. Klaudiusz Borowski KŚ AZS SMS Katowice 10 38 3.80
63. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 11 37 3.36
64. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 9 30 3.33
65. Michał Paluch KŚ AZS SMS Katowice 6 20 3.33
66. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 6 20 3.33
67. Adam Dziedzic Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 22 3.14
68. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 7 22 3.14
69. Karol Dudek KŚ AZS SMS Katowice 9 28 3.11
70. Kacper Trzaska Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 27 2.70
71. Szymon Wojtyczka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 21 2.63
72. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 10 26 2.60
73. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 5 13 2.60
74. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 9 22 2.44
75. Łukasz Zarzycki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 24 2.40
76. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 7 16 2.29
77. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 9 20 2.22
78. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 8 17 2.13
79. Sebastian Pietruszka KŚ AZS SMS Katowice 7 14 2.00
80. Filip Stachura KŚ AZS SMS Katowice 7 10 1.43
81. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 10 14 1.40
82. Adam Miller UKS MOSM Bytom 10 14 1.40
83. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki 5 7 1.40
84. Damian Krawczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 12 1.20
85. Jacek Nowak GTK Gliwice 6 7 1.17
86. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 11 12 1.09
87. Marcel Mroczek KŚ AZS SMS Katowice 6 6 1.00
88. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 6 4 0.67
89. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 6 4 0.67
90. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 7 4 0.57
91. Mateusz Keler KŚ AZS Gliwice 6 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL