Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 19 413 21.74
2. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 19 375 19.74
3. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 17 335 19.71
4. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 19 369 19.42
5. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 21 407 19.38
6. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 22 411 18.68
7. Adam Kuśka MKKS Rybnik 19 334 17.58
8. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 21 369 17.57
9. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 22 374 17.00
10. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 18 293 16.28
11. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Gliwice 13 206 15.85
12. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 15 236 15.73
13. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 12 186 15.50
14. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 22 338 15.36
15. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 20 303 15.15
16. Jonatan Najman MCKS Czeladź 17 255 15.00
17. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 21 302 14.38
18. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 18 257 14.28
19. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 18 246 13.67
20. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 22 299 13.59
21. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 15 195 13.00
22. Filip Pawełka KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 11 141 12.82
23. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 22 280 12.73
24. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 22 275 12.50
25. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 16 196 12.25
26. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 11 129 11.73
27. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 22 253 11.50
28. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 20 227 11.35
29. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 20 226 11.30
30. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 15 165 11.00
31. Wiktor Damaszek MKS Strzelce Opolskie 12 130 10.83
32. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 16 168 10.50
33. Błażej Sładek MKKS Rybnik 16 165 10.31
34. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 194 10.21
35. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 15 153 10.20
36. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 22 223 10.14
37. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 20 202 10.10
38. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 12 119 9.92
39. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 22 217 9.86
40. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 18 177 9.83
41. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 21 206 9.81
42. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 22 213 9.68
43. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 21 202 9.62
44. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 13 124 9.54
45. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 22 209 9.50
46. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 17 161 9.47
47. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 122 9.38
48. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 21 191 9.10
49. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 12 108 9.00
50. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 21 188 8.95
51. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 16 140 8.75
52. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 19 165 8.68
53. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 19 165 8.68
54. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 17 146 8.59
55. Rafał Koczy MKKS Rybnik 11 92 8.36
56. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 18 150 8.33
57. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 18 147 8.17
58. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 20 163 8.15
59. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 14 113 8.07
60. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 18 145 8.06
61. Jakub Sikora MKKS Rybnik 18 144 8.00
62. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 21 167 7.95
63. Szymon Rosół MCKS Czeladź 14 108 7.71
64. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 16 122 7.63
65. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 20 151 7.55
66. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 22 163 7.41
67. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 22 160 7.27
68. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 19 138 7.26
69. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 20 142 7.10
70. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 21 147 7.00
71. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 17 115 6.76
72. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 15 98 6.53
73. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 20 129 6.45
74. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 21 135 6.43
75. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 19 119 6.26
76. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 20 125 6.25
77. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 22 136 6.18
78. Kacper Majewski MKKS Rybnik 15 91 6.07
79. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 17 103 6.06
80. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 19 113 5.95
81. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 21 122 5.81
82. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 18 103 5.72
83. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 21 119 5.67
84. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 17 91 5.35
85. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 22 115 5.23
86. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 16 81 5.06
87. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 15 75 5.00
88. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 11 55 5.00
89. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 70 5.00
90. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 14 70 5.00
91. Szymon Wojtyczka MCKS Czeladź 15 72 4.80
92. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 22 102 4.64
93. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 22 98 4.45
94. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 15 62 4.13
95. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 16 66 4.13
96. Patryk Rozynek KŚ AZS Katowice I 11 45 4.09
97. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 19 76 4.00
98. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 14 55 3.93
99. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 22 86 3.91
100. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 15 56 3.73
101. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 17 63 3.71
102. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 18 65 3.61
103. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 18 72 3.60
104. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 11 38 3.45
105. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 14 48 3.43
106. Daniel Cembrzyński MCKS Czeladź 12 41 3.42
107. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 15 47 3.13
108. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 19 58 3.05
109. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 20 58 2.90
110. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 20 55 2.75
111. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 18 46 2.56
112. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 18 46 2.56
113. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 13 33 2.54
114. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 14 34 2.43
115. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 19 44 2.32
116. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 15 34 2.27
117. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 20 45 2.25
118. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 41 2.16
119. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 20 41 2.05
120. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 18 31 1.72
121. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 14 24 1.71
122. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 11 16 1.45
123. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 20 28 1.40
124. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 11 11 1.00
125. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 8 0.73
126. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 15 9 0.60
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL