Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Marek Sidor Ofensywa Racibórz 14 259 14 0 19 0 0 0 36 0 0 0 278 0
2. Krzysztof Zieliński MKKS Rybnik 14 258 14 0 2 0 0 0 30 0 0 0 260 0
3. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 12 251 12 0 5 0 0 0 31 0 0 0 256 0
4. Szymon Wąsik GTK Gliwice 14 248 14 0 10 0 0 0 33 0 0 0 258 0
5. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 13 244 13 0 3 0 0 0 40 0 0 0 247 0
6. Jarosław Krawiec Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 217 14 0 15 0 0 0 36 0 0 0 232 0
7. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 12 214 12 0 4 0 0 0 22 0 0 0 218 0
8. Tomasz Krzymiński KŚ AZS SMS Katowice 9 195 9 0 32 0 0 0 16 0 0 0 227 0
9. Jakub Maroń KŚ AZS SMS Katowice 13 192 13 0 9 0 0 0 37 0 0 0 201 0
10. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 13 190 13 0 28 0 0 0 31 0 0 0 218 0
11. Kamil Michalik KŚ AZS Politechnika Śląska 14 186 14 0 12 0 0 0 53 0 0 0 198 0
12. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 14 182 14 0 35 0 0 0 36 0 0 0 217 0
13. Andrzej Mazur MKKS Rybnik 14 179 14 0 1 0 0 0 26 0 0 0 180 0
14. Marcin Wit Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 179 12 0 21 0 0 0 28 0 0 0 200 0
15. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 12 176 12 0 8 0 0 0 31 0 0 0 184 0
16. Adam Białdyga MKKS Rybnik 14 172 14 0 33 0 0 0 42 0 0 0 205 0
17. Błażej Sładek MKKS Rybnik 13 156 13 0 25 0 0 0 24 0 0 0 181 0
18. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 14 148 14 0 0 0 0 0 24 0 0 0 148 0
19. Mateusz Poloczek GTK Gliwice 14 138 14 0 8 0 0 0 44 0 0 0 146 0
20. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Politechnika Śląska 10 136 10 0 17 0 0 0 19 0 0 0 153 0
21. Marcin Wiśniewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 130 14 0 5 0 0 0 38 0 0 0 135 0
22. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 13 130 13 0 5 0 0 0 26 0 0 0 135 0
23. Michał Spinczyk GTK Gliwice 10 128 10 0 0 0 0 0 28 0 0 0 128 0
24. Michał Chudzik KŚ AZS SMS Katowice 9 127 9 0 6 0 0 0 15 0 0 0 133 0
25. Jakub Wania KŚ AZS Politechnika Śląska 12 113 12 0 4 0 0 0 35 0 0 0 117 0
26. Tomasz Czajkowski MKKS Rybnik 9 112 9 0 7 0 0 0 14 0 0 0 119 0
27. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 13 110 13 0 18 0 0 0 17 0 0 0 128 0
28. Patryk Polczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 107 14 0 12 0 0 0 39 0 0 0 119 0
29. Rafał Palacz KŚ AZS SMS Katowice 11 106 11 0 9 0 0 0 21 0 0 0 115 0
30. Maciej Czachor GTK Gliwice 11 103 11 0 18 0 0 0 15 0 0 0 121 0
31. Tomasz Tomanek MKKS Rybnik 14 101 14 0 15 0 0 0 23 0 0 0 116 0
32. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 10 99 10 0 13 0 0 0 46 0 0 0 112 0
33. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Politechnika Śląska 14 99 14 0 10 0 0 0 40 0 0 0 109 0
34. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 13 96 13 0 0 0 0 0 27 0 0 0 96 0
35. Jonatan Najman Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 94 8 0 4 0 0 0 9 0 0 0 98 0
36. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 14 87 14 0 9 0 0 0 28 0 0 0 96 0
37. Michał Podulka GTK Gliwice 14 87 14 0 5 0 0 0 28 0 0 0 92 0
38. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 7 87 7 0 12 0 0 0 7 0 0 0 99 0
39. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 10 84 10 0 13 0 0 0 16 0 0 0 97 0
40. Szymon Tobiasz GTK Gliwice 14 82 14 0 7 0 0 0 32 0 0 0 89 0
41. Kamil Augustynowicz KŚ AZS SMS Katowice 8 81 8 0 12 0 0 0 18 0 0 0 93 0
42. Szymon Kukuczka GTK Gliwice 13 78 13 0 2 0 0 0 36 0 0 0 80 0
43. Patryk Szołtysek Żorska Akademia Koszykówki 11 77 11 0 9 0 0 0 27 0 0 0 86 0
44. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 9 76 9 0 18 0 0 0 4 0 0 0 94 0
45. Jakub Złotoś KŚ AZS Politechnika Śląska 12 76 12 0 3 0 0 0 23 0 0 0 79 0
46. Sebastian Dukland KŚ AZS Politechnika Śląska 13 76 13 0 16 0 0 0 10 0 0 0 92 0
47. Mateusz Mucha MKKS Rybnik 5 75 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 75 0
48. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 10 72 10 0 7 0 0 0 19 0 0 0 79 0
49. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 9 70 9 0 10 0 0 0 24 0 0 0 80 0
50. Cyprian Błaszczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 5 67 5 0 8 0 0 0 9 0 0 0 75 0
51. Michał Jasiówka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 67 13 0 2 0 0 0 26 0 0 0 69 0
52. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 11 67 11 0 6 0 0 0 15 0 0 0 73 0
53. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 8 65 8 0 6 0 0 0 18 0 0 0 71 0
54. Rafał Koczy MKKS Rybnik 14 64 14 0 4 0 0 0 15 0 0 0 68 0
55. Szymon Kusyk GTK Gliwice 13 63 13 0 10 0 0 0 24 0 0 0 73 0
56. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 13 60 13 0 3 0 0 0 20 0 0 0 63 0
57. Łukasz Ochodek MKKS Rybnik 4 59 4 0 10 0 0 0 6 0 0 0 69 0
58. Olaf Klonowski KŚ AZS SMS Katowice 12 59 12 0 10 0 0 0 15 0 0 0 69 0
59. Grzegorz Rosiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 57 11 0 5 0 0 0 28 0 0 0 62 0
60. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 13 56 13 0 0 0 0 0 20 0 0 0 56 0
61. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 13 52 13 0 0 0 0 0 16 0 0 0 52 0
62. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 14 51 14 0 2 0 0 0 43 0 0 0 53 0
63. Emil Szwed Ofensywa Racibórz 7 50 7 0 1 0 0 0 15 0 0 0 51 0
64. Stanisław Heliński KŚ AZS SMS Katowice 2 50 2 0 3 0 0 0 5 0 0 0 53 0
65. Jakub Jendrysek Ofensywa Racibórz 11 49 11 0 5 0 0 0 8 0 0 0 54 0
66. Klaudiusz Borowski KŚ AZS SMS Katowice 13 49 13 0 12 0 0 0 25 0 0 0 61 0
67. Paweł Christ KŚ AZS SMS Katowice 10 47 10 0 4 0 0 0 16 0 0 0 51 0
68. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 12 47 12 0 0 0 0 0 22 0 0 0 47 0
69. Bartosz Matysiak KŚ AZS Politechnika Śląska 14 45 14 0 0 0 0 0 16 0 0 0 45 0
70. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 9 44 9 0 0 0 0 0 12 0 0 0 44 0
71. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom 5 39 5 0 9 0 0 0 8 0 0 0 48 0
72. Karol Dudek KŚ AZS SMS Katowice 13 38 13 0 4 0 0 0 20 0 0 0 42 0
73. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 5 37 5 0 6 0 0 0 4 0 0 0 43 0
74. Jakub Sikora MKKS Rybnik 11 35 11 0 5 0 0 0 9 0 0 0 40 0
75. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 3 35 3 0 1 0 0 0 8 0 0 0 36 0
76. Łukasz Piórkowski Ofensywa Racibórz 7 34 7 0 5 0 0 0 9 0 0 0 39 0
77. Damian Godula GTK Gliwice 5 32 5 0 1 0 0 0 8 0 0 0 33 0
78. Łukasz Zarzycki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 32 13 0 6 0 0 0 14 0 0 0 38 0
79. Filip Stachura KŚ AZS SMS Katowice 9 30 9 0 5 0 0 0 17 0 0 0 35 0
80. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 4 30 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 30 0
81. Marcel Mroczek KŚ AZS SMS Katowice 10 30 10 0 5 0 0 0 5 0 0 0 35 0
82. Kacper Trzaska Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 29 12 0 0 0 0 0 7 0 0 0 29 0
83. Michał Paluch KŚ AZS SMS Katowice 8 29 8 0 2 0 0 0 20 0 0 0 31 0
84. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 8 27 8 0 1 0 0 0 5 0 0 0 28 0
85. Patryk Polis Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 24 5 0 2 0 0 0 11 0 0 0 26 0
86. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 10 23 10 0 5 0 0 0 8 0 0 0 28 0
87. Adam Dziedzic Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 22 7 0 6 0 0 0 6 0 0 0 28 0
88. Szymon Wojtyczka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 22 10 0 0 0 0 0 5 0 0 0 22 0
89. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 14 21 14 0 1 0 0 0 34 0 0 0 22 0
90. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki 9 21 9 0 2 0 0 0 4 0 0 0 23 0
91. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 12 20 12 0 1 0 0 0 10 0 0 0 21 0
92. Piotr Adamus KŚ AZS SMS Katowice 2 20 2 0 3 0 0 0 2 0 0 0 23 0
93. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom 2 20 2 0 4 0 0 0 6 0 0 0 24 0
94. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom 5 19 5 0 2 0 0 0 6 0 0 0 21 0
95. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 14 18 14 0 2 0 0 0 5 0 0 0 20 0
96. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 8 17 8 0 1 0 0 0 9 0 0 0 18 0
97. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 2 16 2 0 1 0 0 0 12 0 0 0 17 0
98. Adrian Chrószcz KŚ AZS Politechnika Śląska 9 16 9 0 2 0 0 0 10 0 0 0 18 0
99. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 2 16 2 0 2 0 0 0 9 0 0 0 18 0
100. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 7 15 7 0 1 0 0 0 13 0 0 0 16 0
101. Adam Miller UKS MOSM Bytom 11 14 11 0 0 0 0 0 11 0 0 0 14 0
102. Sebastian Pietruszka KŚ AZS SMS Katowice 7 14 7 0 2 0 0 0 3 0 0 0 16 0
103. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 6 13 6 0 1 0 0 0 8 0 0 0 14 0
104. Jakub Siewniak KŚ AZS SMS Katowice 6 12 6 0 2 0 0 0 10 0 0 0 14 0
105. Damian Krawczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 12 12 0 0 0 0 0 21 0 0 0 12 0
106. Łukasz Kłaczek KŚ AZS SMS Katowice 1 11 1 0 1 0 0 0 2 0 0 0 12 0
107. Jacek Nowak GTK Gliwice 8 9 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 0
108. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 9 8 9 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
109. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 2 7 2 0 1 0 0 0 6 0 0 0 8 0
110. Mateusz Tobiasz KŚ AZS Politechnika Śląska 7 6 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6 0
111. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 9 6 9 0 0 0 0 0 5 0 0 0 6 0
112. Grzegorz Nowak GTK Gliwice 3 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0
113. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
114. Kamil Kłoszewski KŚ AZS SMS Katowice 1 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
115. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 2 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 0
116. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 1 3 1 0 1 0 0 0 3 0 0 0 4 0
117. Zygmunt Wranik Ofensywa Racibórz 5 3 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 4 0
118. KAROL KORCZYK GTK Gliwice 1 3 1 0 1 0 0 0 2 0 0 0 4 0
119. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
120. Kamil Grabowski KŚ AZS SMS Katowice 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
121. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
122. Grzegorz Piwczyk KŚ AZS SMS Katowice 4 2 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
123. Daniel Cembrzyński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
124. Mateusz Keler KŚ AZS Politechnika Śląska 8 0 8 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
125. Maciej Szlapa KŚ AZS SMS Katowice 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
126. Szymon Rosół Miejski Czeladzki Klub Sportowy 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
127. Damian Hofman UKS MOSM Bytom 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
128. Igor Krzych UKS MOSM Bytom 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129. Marcel Natanek KŚ AZS SMS Katowice 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
130. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
131. Kamil Kruk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL