Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice 12 305 12 0 40 0 0 0 22 0 0 0 345 0
2. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 14 272 14 0 41 0 0 0 38 0 0 0 313 0
3. Adam Richter Akademia Sportowa Lubliniec 12 271 12 0 41 0 0 0 28 0 0 0 312 0
4. Michał Bożomański NACOMI Cieszyn 14 245 14 0 19 0 0 0 25 0 0 0 264 0
5. Mateusz Kulicki Akademia Sportowa Lubliniec 8 242 8 0 0 0 0 0 15 0 0 0 242 0
6. Maciej Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 13 241 13 0 33 0 0 0 20 0 0 0 274 0
7. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 14 231 14 0 7 0 0 0 32 0 0 0 238 0
8. Artur Szymański MCKS Czeladź 14 225 14 0 15 0 0 0 29 0 0 0 240 0
9. Sebastian Pasieka Akademia Sportowa Lubliniec 12 208 12 0 19 0 0 0 17 0 0 0 227 0
10. Przemysław Rączka NACOMI Cieszyn 11 204 11 0 17 0 0 0 35 0 0 0 221 0
11. Jakub Zawadzki GKS Tychy II 11 178 11 0 12 0 0 0 25 0 0 0 190 0
12. Szymon Wąsik Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 177 11 0 11 0 0 0 24 0 0 0 188 0
13. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 9 175 9 0 0 0 0 0 32 0 0 0 175 0
14. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Politechnika Śląska 14 174 14 0 11 0 0 0 25 0 0 0 185 0
15. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 10 165 10 0 8 0 0 0 27 0 0 0 173 0
16. Mateusz Karwat GKS Tychy II 12 161 12 0 12 0 0 0 27 0 0 0 173 0
17. Maciej Surzycki NACOMI Cieszyn 12 161 12 0 15 0 0 0 27 0 0 0 176 0
18. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 11 158 11 0 27 0 0 0 23 0 0 0 185 0
19. Artur Donerstag MCKS Czeladź 14 155 14 0 25 0 0 0 44 0 0 0 180 0
20. Olaf Klonowski KŚ AZS Katowice 13 154 13 0 24 0 0 0 16 0 0 0 178 0
21. Jonatan Najman MCKS Czeladź 12 151 12 0 3 0 0 0 12 0 0 0 154 0
22. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 149 10 0 0 0 0 0 14 0 0 0 149 0
23. Mateusz Mucha Ofensywa Racibórz 8 146 8 0 8 0 0 0 15 0 0 0 154 0
24. Artur Ziaja GKS Tychy II 11 141 11 0 11 0 0 0 28 0 0 0 152 0
25. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 140 13 0 10 0 0 0 28 0 0 0 150 0
26. Michał Chudzik KŚ AZS Katowice 11 136 11 0 10 0 0 0 20 0 0 0 146 0
27. Kamil Michalik KŚ AZS Politechnika Śląska 12 132 12 0 7 0 0 0 31 0 0 0 139 0
28. Adam Pietrzik Akademia Sportowa Lubliniec 9 130 9 0 4 0 0 0 25 0 0 0 134 0
29. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 14 130 14 0 0 0 0 0 22 0 0 0 130 0
30. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 12 129 12 0 25 0 0 0 19 0 0 0 154 0
31. Michał Paluch KŚ AZS Katowice 12 124 12 0 11 0 0 0 27 0 0 0 135 0
32. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 11 123 11 0 14 0 0 0 10 0 0 0 137 0
33. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 120 13 0 12 0 0 0 33 0 0 0 132 0
34. Cyprian Błaszczyk KŚ AZS Politechnika Śląska 14 120 14 0 19 0 0 0 27 0 0 0 139 0
35. Kosma Kołcz KŚ AZS Politechnika Śląska 12 119 12 0 5 0 0 0 27 0 0 0 124 0
36. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 9 118 9 0 13 0 0 0 21 0 0 0 131 0
37. Dominik Malak NACOMI Cieszyn 12 112 12 0 16 0 0 0 30 0 0 0 128 0
38. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 106 6 0 4 0 0 0 5 0 0 0 110 0
39. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice 9 104 9 0 7 0 0 0 29 0 0 0 111 0
40. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 14 104 14 0 13 0 0 0 29 0 0 0 117 0
41. Karol Radoń Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 101 7 0 14 0 0 0 19 0 0 0 115 0
42. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 10 100 10 0 9 0 0 0 3 0 0 0 109 0
43. Łukasz Łośko NACOMI Cieszyn 14 100 14 0 19 0 0 0 11 0 0 0 119 0
44. Jakub Szypczak KŚ AZS Katowice 9 99 9 0 5 0 0 0 21 0 0 0 104 0
45. Łukasz Piórkowski Ofensywa Racibórz 11 99 11 0 7 0 0 0 15 0 0 0 106 0
46. Marcin Wiśniewski MCKS Czeladź 13 98 13 0 2 0 0 0 32 0 0 0 100 0
47. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 12 98 12 0 2 0 0 0 33 0 0 0 100 0
48. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Politechnika Śląska 12 97 12 0 3 0 0 0 16 0 0 0 100 0
49. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 12 93 12 0 10 0 0 0 24 0 0 0 103 0
50. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 9 88 9 0 15 0 0 0 15 0 0 0 103 0
51. Mateusz Poloczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 86 12 0 1 0 0 0 24 0 0 0 87 0
52. Łukasz Piotrowski GKS Tychy II 9 86 9 0 7 0 0 0 20 0 0 0 93 0
53. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Politechnika Śląska 14 86 14 0 13 0 0 0 24 0 0 0 99 0
54. Tomasz Kądzioła Ofensywa Racibórz 13 84 13 0 7 0 0 0 14 0 0 0 91 0
55. Szymon Kukuczka Ofensywa Racibórz 14 84 14 0 0 0 0 0 36 0 0 0 84 0
56. Łukasz Polakowski GKS Tychy II 11 83 11 0 12 0 0 0 26 0 0 0 95 0
57. Jakub Wania KŚ AZS Politechnika Śląska 12 77 12 0 5 0 0 0 21 0 0 0 82 0
58. Patryk Karaś MCKS Czeladź 13 77 13 0 4 0 0 0 21 0 0 0 81 0
59. Igor Wiliński KŚ AZS Katowice 6 72 6 0 4 0 0 0 7 0 0 0 76 0
60. Szymon Tobiasz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 72 14 0 5 0 0 0 26 0 0 0 77 0
61. Marcel Mroczek KŚ AZS Katowice 13 71 13 0 11 0 0 0 12 0 0 0 82 0
62. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 11 70 11 0 0 0 0 0 36 0 0 0 70 0
63. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 14 67 14 0 0 0 0 0 25 0 0 0 67 0
64. Jakub Wajner NACOMI Cieszyn 9 66 9 0 5 0 0 0 28 0 0 0 71 0
65. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 12 66 12 0 6 0 0 0 23 0 0 0 72 0
66. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 8 66 8 0 1 0 0 0 20 0 0 0 67 0
67. Mateusz Białkowski GKS Tychy II 10 64 10 0 3 0 0 0 11 0 0 0 67 0
68. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 64 11 0 3 0 0 0 23 0 0 0 67 0
69. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice 10 63 10 0 1 0 0 0 12 0 0 0 64 0
70. Marek Sidor Ofensywa Racibórz 3 63 3 0 6 0 0 0 8 0 0 0 69 0
71. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 6 62 6 0 2 0 0 0 12 0 0 0 64 0
72. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 14 60 14 0 3 0 0 0 15 0 0 0 63 0
73. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 11 55 11 0 4 0 0 0 9 0 0 0 59 0
74. Filip Wspaniały GKS Tychy II 11 53 11 0 3 0 0 0 31 0 0 0 56 0
75. Patryk Polczyk MCKS Czeladź 14 53 14 0 9 0 0 0 21 0 0 0 62 0
76. Dawid Pachowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 52 4 0 7 0 0 0 6 0 0 0 59 0
77. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 12 51 12 0 2 0 0 0 38 0 0 0 53 0
78. Marcin Sawicki Akademia Sportowa Lubliniec 10 51 10 0 8 0 0 0 19 0 0 0 59 0
79. Robert Szwed NACOMI Cieszyn 5 48 5 0 3 0 0 0 14 0 0 0 51 0
80. Alexander Pielczyk Ofensywa Racibórz 4 48 4 0 0 0 0 0 9 0 0 0 48 0
81. Bartosz Matysiak KŚ AZS Politechnika Śląska 13 47 13 0 0 0 0 0 17 0 0 0 47 0
82. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 12 42 12 0 2 0 0 0 7 0 0 0 44 0
83. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 9 41 9 0 9 0 0 0 10 0 0 0 50 0
84. Ignacy Jakacki GKS Tychy II 5 41 5 0 2 0 0 0 6 0 0 0 43 0
85. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 9 40 9 0 3 0 0 0 9 0 0 0 43 0
86. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 39 11 0 0 0 0 0 7 0 0 0 39 0
87. Denis Krafczyk Akademia Sportowa Lubliniec 7 38 7 0 2 0 0 0 12 0 0 0 40 0
88. Paweł Łysień NACOMI Cieszyn 13 37 13 0 7 0 0 0 22 0 0 0 44 0
89. Piotr Toman Akademia Sportowa Lubliniec 8 37 8 0 0 0 0 0 11 0 0 0 37 0
90. Patryk Mertus GKS Tychy II 11 37 11 0 1 0 0 0 18 0 0 0 38 0
91. Jakub Złotoś KŚ AZS Politechnika Śląska 10 36 10 0 0 0 0 0 18 0 0 0 36 0
92. Piotr Szafarczyk NACOMI Cieszyn 8 36 8 0 2 0 0 0 15 0 0 0 38 0
93. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice 10 35 10 0 5 0 0 0 11 0 0 0 40 0
94. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 12 35 12 0 4 0 0 0 9 0 0 0 39 0
95. Szymon Barys KŚ AZS Politechnika Śląska 9 35 9 0 2 0 0 0 9 0 0 0 37 0
96. Piotr Karpacz GKS Tychy II 2 32 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 32 0
97. Bartosz Kielichowski Akademia Sportowa Lubliniec 10 32 10 0 0 0 0 0 17 0 0 0 32 0
98. Piotr Pluta NACOMI Cieszyn 3 31 3 0 4 0 0 0 7 0 0 0 35 0
99. Tomasz Czekaj Żorska Akademia Koszykówki 7 29 7 0 2 0 0 0 6 0 0 0 31 0
100. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 9 29 9 0 2 0 0 0 13 0 0 0 31 0
101. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 5 29 5 0 1 0 0 0 11 0 0 0 30 0
102. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 28 11 0 4 0 0 0 5 0 0 0 32 0
103. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 3 28 3 0 3 0 0 0 5 0 0 0 31 0
104. Hamdi Ben Mohamed NACOMI Cieszyn 10 28 10 0 3 0 0 0 12 0 0 0 31 0
105. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Politechnika Śląska 6 27 6 0 7 0 0 0 0 0 0 0 34 0
106. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 4 26 4 0 3 0 0 0 6 0 0 0 29 0
107. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 10 25 10 0 0 0 0 0 20 0 0 0 25 0
108. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 10 25 10 0 0 0 0 0 8 0 0 0 25 0
109. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 9 25 9 0 2 0 0 0 12 0 0 0 27 0
110. Artur DANIELAK GKS Tychy II 8 24 8 0 1 0 0 0 11 0 0 0 25 0
111. Igor Nazarewicz GKS Tychy II 11 23 11 0 0 0 0 0 25 0 0 0 23 0
112. Kamil Kłoszewski KŚ AZS Katowice 4 22 4 0 1 0 0 0 5 0 0 0 23 0
113. Tomasz Borosz Akademia Sportowa Lubliniec 12 21 12 0 0 0 0 0 28 0 0 0 21 0
114. Łukasz Rotyński KŚ AZS Katowice 10 20 10 0 2 0 0 0 12 0 0 0 22 0
115. Dawid Trela Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 1 19 1 0 3 0 0 0 2 0 0 0 22 0
116. Karol Dudek KŚ AZS Katowice 10 18 10 0 2 0 0 0 17 0 0 0 20 0
117. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 4 18 4 0 3 0 0 0 4 0 0 0 21 0
118. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 12 17 12 0 0 0 0 0 4 0 0 0 17 0
119. Patryk Wichary Akademia Sportowa Lubliniec 6 17 6 0 2 0 0 0 11 0 0 0 19 0
120. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 2 17 2 0 3 0 0 0 1 0 0 0 20 0
121. Mateusz Kempski GKS Tychy II 5 17 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 17 0
122. Jacek Nowak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 17 7 0 1 0 0 0 2 0 0 0 18 0
123. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 9 16 9 0 1 0 0 0 14 0 0 0 17 0
124. Filip Stachura KŚ AZS Katowice 8 16 8 0 2 0 0 0 6 0 0 0 18 0
125. Marcin Matuszek NACOMI Cieszyn 12 16 12 0 0 0 0 0 10 0 0 0 16 0
126. Iwo Rybiński Ofensywa Racibórz 7 15 7 0 0 0 0 0 9 0 0 0 15 0
127. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 8 14 8 0 0 0 0 0 7 0 0 0 14 0
128. Kacper Trzaska MCKS Czeladź 7 14 7 0 0 0 0 0 6 0 0 0 14 0
129. Tomasz Kamiński Akademia Sportowa Lubliniec 3 12 3 0 0 0 0 0 7 0 0 0 12 0
130. Rafał Rabsztyn KŚ AZS Politechnika Śląska 6 12 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 12 0
131. Filip Hadam GKS Tychy II 3 9 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 10 0
132. Paweł Pawłowski GKS Tychy II 7 9 7 0 0 0 0 0 2 0 0 0 9 0
133. Kacper Borus NACOMI Cieszyn 5 8 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 8 0
134. Konrad Gumulak MCKS Czeladź 2 7 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 8 0
135. Seweryn Świtek Akademia Sportowa Lubliniec 8 7 8 0 1 0 0 0 3 0 0 0 8 0
136. Mateusz Tobiasz KŚ AZS Politechnika Śląska 5 6 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 6 0
137. Jakub Siewniak KŚ AZS Katowice 3 6 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 6 0
138. Kamil Szczepaniak NACOMI Cieszyn 2 5 2 0 1 0 0 0 4 0 0 0 6 0
139. Paweł Christ GKS Tychy II 5 5 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 6 0
140. Jakub Gąsiorek GKS Tychy II 2 5 2 0 1 0 0 0 2 0 0 0 6 0
141. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 3 5 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5 0
142. Filip Jabloński KŚ AZS Katowice 3 5 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5 0
143. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 4 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
144. Borys Macura NACOMI Cieszyn 6 4 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 4 0
145. Paweł Gierlotka GKS Tychy II 4 4 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
146. Szymon Nosiadek Ofensywa Racibórz 3 3 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3 0
147. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 7 3 7 0 1 0 0 0 5 0 0 0 4 0
148. Grzegorz Nowak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 3 5 0 1 0 0 0 4 0 0 0 4 0
149. Przemysław Paluch MCKS Czeladź 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
150. Fabian Gancarz MCKS Czeladź 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
151. Kacper Kruk NACOMI Cieszyn 6 2 6 0 1 0 0 0 4 0 0 0 3 0
152. Jan Wójtowicz NACOMI Cieszyn 1 2 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
153. Marcin Strządała NACOMI Cieszyn 2 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 1 0
154. Kacper Matuszek NACOMI Cieszyn 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
155. Szymon Suchanek NACOMI Cieszyn 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
156. Aleksander Wójcik KŚ AZS Katowice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
157. Mateusz Nowicki MCKS Czeladź 9 0 9 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0
158. Wojciech Smoleń NACOMI Cieszyn 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
159. Marcin Wroński KŚ AZS Katowice 3 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom 3 0 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL