Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Brajan Płatek MKS Dąbrowa Górnicza II 18 380 21.11
2. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 18 373 20.72
3. Jan Czorny MKKS Rybnik 16 370 23.13
4. Krzysztof Machała MOSM Tychy 18 352 19.56
5. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 16 306 19.13
6. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza II 16 304 19.00
7. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza II 16 301 18.81
8. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza 15 286 19.07
9. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 15 280 18.67
10. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 18 276 15.33
11. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 8 265 33.13
12. Franciszek Skrabek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 263 16.44
13. Amadeusz Materowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 17 259 15.24
14. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza 18 257 14.28
15. Krzysztof Kempa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 17 254 14.94
16. Karol Łebek MOSM Tychy 18 253 14.06
17. Kamil Skrzypczyk GTK Gliwice 14 243 17.36
18. Gabriel Kruczek MKS Dąbrowa Górnicza 18 233 12.94
19. Klaudiusz Tarnawski UKS MOSM Bytom 13 225 17.31
20. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 18 221 12.28
21. Jeremiasz Santarius Stela Cieszyn 13 220 16.92
22. Karol Tokarz MKS Dąbrowa Górnicza II 18 220 12.22
23. Mateusz Frąc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 18 217 12.06
24. Filip Wspaniały MOSM Tychy 15 205 13.67
25. Kuba Piśla Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 203 18.45
26. Filip Maciejewski GTK Gliwice 10 200 20.00
27. Mateusz Cieślak MOSM Tychy 17 200 11.76
28. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 17 196 11.53
29. Mateusz Parfimczyk MKS Smyk Prudnik 14 191 13.64
30. Maksymilian Duda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 11 183 16.64
31. Michal Kończakowski GTK Gliwice 13 178 13.69
32. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 17 178 10.47
33. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 10 175 17.50
34. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom 18 174 9.67
35. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom 16 172 10.75
36. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 18 171 9.50
37. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 15 166 11.07
38. Maksymilian Pękała Stela Cieszyn 14 160 11.43
39. Michał Szarbatke Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 15 155 10.33
40. Michał Zięcina Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 18 150 8.33
41. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 18 148 8.22
42. Oliwier Rak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 15 145 9.67
43. Filip Dors Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 18 144 8.00
44. Michał Kula AZS Częstochowa 11 134 12.18
45. Robert Misiak MKS Dąbrowa Górnicza II 17 133 7.82
46. Jędrzej Breguła Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 17 131 7.71
47. Wiktor Woźniak MOSM Tychy 18 131 7.28
48. Mikołaj Szojda Stela Cieszyn 14 130 9.29
49. Jakub Kamiński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 17 129 7.59
50. Stanisław Reczek MKS Smyk Prudnik 11 128 11.64
51. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 17 127 7.47
52. Mateusz Pluta Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 13 123 9.46
53. Samuel Kuczera Stela Cieszyn 12 121 10.08
54. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 7 119 17.00
55. Robert Respondek AZS Częstochowa 14 111 7.93
56. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza II 18 110 6.11
57. Maciej Kaczmarek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 12 109 9.08
58. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 15 108 7.20
59. MICHAŁ DOMŻOŁ GTK Gliwice 14 103 7.36
60. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom 14 102 7.29
61. Michał Lenart Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 102 10.20
62. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 15 97 6.47
63. Wojciech Jagiełło Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 12 92 7.67
64. Konrad Zychowicz MKS Smyk Prudnik 13 91 7.00
65. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza 18 90 5.00
66. Jakub Nosol MKS Smyk Prudnik 11 90 8.18
67. Mateusz Walkowicz MKS Smyk Prudnik 14 90 6.43
68. Kacper Michałowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 18 87 4.83
69. Antoni Piotrowski AZS Częstochowa 12 81 6.75
70. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 18 81 4.50
71. Mateusz Czarnojan Stela Cieszyn 13 78 6.00
72. Michał Pyra MKS Smyk Prudnik 10 72 7.20
73. Barłomiej Miczka GTK Gliwice 13 70 5.38
74. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 70 4.38
75. Maciej Piwocha Stela Cieszyn 10 69 6.90
76. Adam Przybył UKS MOSM Bytom 15 69 4.60
77. Bartosz Szklarski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 10 68 6.80
78. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 16 68 4.25
79. Oliwier Kliniewski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 14 63 4.50
80. Karol Tryba MKS Dąbrowa Górnicza II 18 59 3.28
81. Jakub Zbaraszczuk MKS Smyk Prudnik 14 55 3.93
82. Marcel Dziewior AZS Częstochowa 14 54 3.86
83. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom 16 51 3.19
84. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza II 17 51 3.00
85. Dawid Manowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 18 49 2.72
86. Paweł Ligocki Stela Cieszyn 13 47 3.62
87. Piotr Sobera Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 18 46 2.56
88. Mikołaj Jopek GTK Gliwice 11 46 4.18
89. Bartosz Studniarski UKS MOSM Bytom 12 43 3.58
90. Oliwier Woźniak MOSM Tychy 14 43 3.07
91. Jakub Baran Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 14 39 2.79
92. Igor Łuczak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 16 39 2.44
93. Maksymilian Bauer Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 9 38 4.22
94. Jędrzej Krywult GTK Gliwice 13 37 2.85
95. Oliwier Zogrodnik MOSM Tychy 18 35 1.94
96. Mikołaj Susłowicz MKS Dąbrowa Górnicza II 14 34 2.43
97. FILIP OTTE MKS Smyk Prudnik 13 34 2.62
98. Jakub Margiciok MKKS Rybnik 12 34 2.83
99. Kacper Godlewski GTK Gliwice 13 32 2.46
100. Dominik Kondratowicz GTK Gliwice 11 30 2.73
101. Krystian Janus MKS Dąbrowa Górnicza 17 30 1.76
102. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 14 30 2.14
103. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 14 29 2.07
104. Hubert Twaróg MKKS Rybnik 16 26 1.63
105. Bartosz Dziekański Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 25 1.92
106. SZYMON OCIEPA AZS Częstochowa 9 24 2.67
107. Igor Łuczkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza II 13 23 1.77
108. Wiktor Dzidowski AZS Częstochowa 9 22 2.44
109. Szymon Hajbowicz GTK Gliwice 13 20 1.54
110. Wiktor Surma MKKS Rybnik 15 19 1.27
111. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom 10 18 1.80
112. MAKSYMILIAN LIKUS GTK Gliwice 9 16 1.78
113. Kacper Szulc Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 15 1.15
114. Paweł Magiera MKKS Rybnik 10 15 1.50
115. Dominik Załuski MKS Dąbrowa Górnicza 12 15 1.25
116. Adrian Tyfel AZS Częstochowa 7 13 1.86
117. Wiktor Zabiegała MKS Smyk Prudnik 8 12 1.50
118. Mateusz Jendros UKS MOSM Bytom 12 12 1.00
119. Piotr Haberko AZS Częstochowa 12 12 1.00
120. Oskar Stoń MKS Dąbrowa Górnicza II 9 12 1.33
121. Szymon Mainka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 13 11 0.85
122. Kacper Miłosek MKS Dąbrowa Górnicza 17 11 0.65
123. Jakub Mączka MKS Smyk Prudnik 7 9 1.29
124. Jakub Majchrzak MKS Dąbrowa Górnicza 16 9 0.56
125. Piotr Moczała MKKS Rybnik 9 7 0.78
126. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza II 10 7 0.70
127. Jakub Holewa Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 6 0.55
128. Mikołaj Surmacki AZS Częstochowa 7 6 0.86
129. Aleksander Wójcik GTK Gliwice 9 6 0.67
130. Igor Kuciński Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 5 0.38
131. Sergiusz Smolarski-Maj MKS Dąbrowa Górnicza II 10 5 0.50
132. Mateusz Kukułka MKS Smyk Prudnik 13 4 0.31
133. Szymon Ludwik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 4 0.40
134. JAn Nosowicz Stela Cieszyn 7 1 0.14
135. Marcel Kraszewski MKS Smyk Prudnik 7 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL