Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
07.10.2020 16:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Stela Cieszyn 100:54
07.10.2020 16:00 AZS Częstochowa - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 23:144
07.10.2020 18:00 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 98:64
07.10.2020 16:30 MKKS Rybnik - MKS Smyk Prudnik 74:48
07.10.2020 18:45 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom 70:85
30.10.2020 19:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - GTK Gliwice 75:58
14.10.2020 16:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - AZS Częstochowa 77:47
14.10.2020 18:30 Stela Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza II 68:134
08.12.2020 15:15 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MOSM Tychy 90:44
14.10.2020 18:00 UKS MOSM Bytom - MKS Smyk Prudnik 79:41
14.10.2020 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 106:66
14.10.2020 19:00 GTK Gliwice - MKKS Rybnik 39:81
20.10.2020 19:30 MKKS Rybnik - MKS Dąbrowa Górnicza 108:66
21.10.2020 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - UKS MOSM Bytom 54:44
09.11.2020 17:00 MKS Smyk Prudnik - GTK Gliwice 63:55
21.10.2020 19:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 61:101
03.11.2020 16:30 MOSM Tychy - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 108:61
27.11.2020 17:30 AZS Częstochowa - Stela Cieszyn 69:68
28.10.2020 16:00 AZS Częstochowa - MOSM Tychy 51:124
28.10.2020 18:30 Stela Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 79:126
29.10.2020 19:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKS Dąbrowa Górnicza II 81:87
28.10.2020 18:00 UKS MOSM Bytom - GTK Gliwice 106:47
28.10.2020 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Smyk Prudnik 73:44
28.11.2020 12:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MKKS Rybnik 66:84
04.11.2020 16:30 MKKS Rybnik - UKS MOSM Bytom 54:74
04.11.2020 17:00 MKS Smyk Prudnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 73:62
04.11.2020 19:00 GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 52:69
04.11.2020 18:00 MOSM Tychy - Stela Cieszyn 125:54
04.11.2020 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 131:45
04.11.2020 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - AZS Częstochowa 131:62
18.11.2020 17:00 MKS Smyk Prudnik - MKKS Rybnik 37:92
18.11.2020 18:00 UKS MOSM Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza 104:45
18.11.2020 19:00 GTK Gliwice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 75:67
18.11.2020 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - AZS Częstochowa 138:24
18.11.2020 18:30 Stela Cieszyn - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 82:103
18.11.2020 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 65:97
25.11.2020 16:00 AZS Częstochowa - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 93:90
25.11.2020 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - Stela Cieszyn 125:80
23.12.2020 15:30 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 83:90
25.11.2020 16:30 MKKS Rybnik - GTK Gliwice 90:61
25.11.2020 17:00 MKS Smyk Prudnik - UKS MOSM Bytom 35:83
25.11.2020 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MKS Dąbrowa Górnicza 53:73
02.12.2020 16:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MOSM Tychy 72:79
02.12.2020 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MKS Dąbrowa Górnicza II 100:63
02.12.2020 18:30 Stela Cieszyn - AZS Częstochowa 88:76
02.12.2020 18:00 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 84:52
02.12.2020 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKKS Rybnik 74:91
02.12.2020 19:00 GTK Gliwice - MKS Smyk Prudnik 83:53
07.12.2020 19:30 MKKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 71:64
09.12.2020 17:00 MKS Smyk Prudnik - MKS Dąbrowa Górnicza 54:66
09.12.2020 19:00 GTK Gliwice - UKS MOSM Bytom 53:78
09.12.2020 18:00 MOSM Tychy - AZS Częstochowa 138:46
09.12.2020 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - Stela Cieszyn 111:48
09.12.2020 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 106:83
16.12.2020 11:00 UKS MOSM Bytom - MKKS Rybnik 88:70
16.12.2020 18:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MKS Smyk Prudnik 59:38
16.12.2020 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 88:63
16.12.2020 16:00 AZS Częstochowa - MKS Dąbrowa Górnicza II 82:123
16.12.2020 16:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 64:85
16.12.2020 18:30 Stela Cieszyn - MOSM Tychy 57:106

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL