Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Dominika Bednarek RMKS Rybnik 15 259 15 0 5 0 0 0 15 0 0 0 264 0
2. Małgorzata Kopel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 15 215 15 0 6 0 0 0 20 0 0 0 221 0
3. Wiktoria Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 14 208 14 0 0 0 0 0 33 0 0 0 208 0
4. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik 14 206 14 0 9 0 0 0 16 0 0 0 215 0
5. Samanta Kwaśniak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 16 195 16 0 4 0 0 0 28 0 0 0 199 0
6. Wiktoria Giza UKS MOSM Bytom 16 186 16 0 8 0 0 0 40 0 0 0 194 0
7. Marta Piontek MKS Strzelce Opolskie 15 179 15 0 7 0 0 0 22 0 0 0 186 0
8. Paulina Zuza UKS MOSM Bytom 15 174 15 0 2 0 0 0 29 0 0 0 176 0
9. Natalia Kwiecień KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 15 173 15 0 11 0 0 0 26 0 0 0 184 0
10. Karolina Jankowska MKS MOS Katowice 15 168 15 0 2 0 0 0 39 0 0 0 170 0
11. Zuzanna Walecka RMKS Rybnik 15 165 15 0 4 0 0 0 24 0 0 0 169 0
12. Aleksandra Szecel MKS Strzelce Opolskie 15 157 15 0 0 0 0 0 26 0 0 0 157 0
13. Martyna Studzińska MKS Strzelce Opolskie 15 149 15 0 2 0 0 0 30 0 0 0 151 0
14. Oliwia Pełka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 145 11 0 1 0 0 0 7 0 0 0 146 0
15. Martyna Gandziarowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 14 145 14 0 0 0 0 0 33 0 0 0 145 0
16. Elżbieta Makarowska UKS MOSM Bytom 16 135 16 0 0 0 0 0 29 0 0 0 135 0
17. Wiktoria Trznadel MKS MOS Katowice 13 132 13 0 11 0 0 0 27 0 0 0 143 0
18. Dominika Jaworek UKS MOSM Bytom 16 129 16 0 1 0 0 0 22 0 0 0 130 0
19. Aleksandra Gazda KSK Stal Brzeg 13 129 13 0 11 0 0 0 15 0 0 0 140 0
20. Jagoda Brzyska MKS MOS Katowice 15 124 15 0 1 0 0 0 27 0 0 0 125 0
21. Milena Mielcarz MKS MOS Katowice 14 124 14 0 0 0 0 0 36 0 0 0 124 0
22. Vittoria Conte RMKS Rybnik 12 117 12 0 0 0 0 0 11 0 0 0 117 0
23. Agata Wawak MKS Strzelce Opolskie 14 116 14 0 4 0 0 0 29 0 0 0 120 0
24. Aleksandra Kubica RMKS Rybnik 15 115 15 0 0 0 0 0 17 0 0 0 115 0
25. Kaja Ziemińska KSK Stal Brzeg 14 113 14 0 1 0 0 0 17 0 0 0 114 0
26. Julia Michalska KSK Stal Brzeg 15 108 15 0 0 0 0 0 27 0 0 0 108 0
27. Pola Popowicz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 16 103 16 0 0 0 0 0 27 0 0 0 103 0
28. Kamila Załęska KSK Stal Brzeg 14 100 14 0 4 0 0 0 36 0 0 0 104 0
29. Katarzyna Królczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 15 96 15 0 0 0 0 0 20 0 0 0 96 0
30. Natalia Faber UKS MOSM Bytom 10 96 10 0 1 0 0 0 17 0 0 0 97 0
31. Nikola Telega ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 93 11 0 2 0 0 0 18 0 0 0 95 0
32. Amelia Cymerman KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 14 91 14 0 1 0 0 0 27 0 0 0 92 0
33. Julia Stefańczyk MKS MOS Katowice 12 89 12 0 1 0 0 0 17 0 0 0 90 0
34. Jasmina Yalcin ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 86 11 0 0 0 0 0 8 0 0 0 86 0
35. Maja Puda MKS Strzelce Opolskie 15 83 15 0 2 0 0 0 33 0 0 0 85 0
36. Angelika Górniak UKS MOSM Bytom 13 82 13 0 4 0 0 0 34 0 0 0 86 0
37. Alicja Chojnacka RMKS Rybnik 15 80 15 0 2 0 0 0 22 0 0 0 82 0
38. Zofia Gołębiewska MKS Strzelce Opolskie 15 79 15 0 2 0 0 0 33 0 0 0 81 0
39. Natalia Huk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 78 11 0 0 0 0 0 20 0 0 0 78 0
40. Paulina Raudner RMKS Rybnik 14 73 14 0 0 0 0 0 14 0 0 0 73 0
41. Julia Rubysz Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 15 73 15 0 4 0 0 0 10 0 0 0 77 0
42. Julia Gracz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 16 73 16 0 0 0 0 0 25 0 0 0 73 0
43. Iga Zielińska MKS MOS Katowice 9 69 9 0 1 0 0 0 8 0 0 0 70 0
44. Wiktoria Śpiewak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 16 66 16 0 0 0 0 0 26 0 0 0 66 0
45. Aleksandra Holeczek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 65 9 0 0 0 0 0 22 0 0 0 65 0
46. Zuzanna Nowak MKS MOS Katowice 12 64 12 0 0 0 0 0 28 0 0 0 64 0
47. Anna Mazur KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 15 64 15 0 1 0 0 0 13 0 0 0 65 0
48. Alicja Śmigielska MKS MOS Katowice 11 60 11 0 1 0 0 0 15 0 0 0 61 0
49. Magda Bernacka RMKS Rybnik 15 56 15 0 0 0 0 0 11 0 0 0 56 0
50. Hanna Klamka KSK Stal Brzeg 15 55 15 0 2 0 0 0 6 0 0 0 57 0
51. Nikol Spyra ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 52 11 0 0 0 0 0 17 0 0 0 52 0
52. Natalia Gola Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 15 51 15 0 0 0 0 0 22 0 0 0 51 0
53. Wiktoria Majgier KSK Stal Brzeg 15 50 15 0 0 0 0 0 45 0 0 0 50 0
54. Nikola Pluta KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 14 48 14 0 0 0 0 0 27 0 0 0 48 0
55. Zuzanna Paliga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 15 47 15 0 0 0 0 0 40 0 0 0 47 0
56. Dominika Biedak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 15 45 15 0 0 0 0 0 27 0 0 0 45 0
57. Martyna Kanarska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 13 44 13 0 0 0 0 0 21 0 0 0 44 0
58. Natalia Szałaj KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 44 13 0 0 0 0 0 6 0 0 0 44 0
59. Zuzanna Ostyńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 16 43 16 0 0 0 0 0 15 0 0 0 43 0
60. Olga Krzemieńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 41 14 0 0 0 0 0 29 0 0 0 41 0
61. Victoria Zebzda Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 12 40 12 0 0 0 0 0 18 0 0 0 40 0
62. Magdalena Niesporek RMKS Rybnik 14 40 14 0 1 0 0 0 15 0 0 0 41 0
63. Zuzanna Grosicka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 15 37 15 0 0 0 0 0 17 0 0 0 37 0
64. Klaudia Hajduk KSK Stal Brzeg 15 37 15 0 0 0 0 0 19 0 0 0 37 0
65. Dominika Góreczna UKS MOSM Bytom 14 36 14 0 1 0 0 0 30 0 0 0 37 0
66. Weronika Borek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 32 10 0 0 0 0 0 10 0 0 0 32 0
67. Maja Sobocińska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 4 32 4 0 0 0 0 0 8 0 0 0 32 0
68. Agata Sojka MKS MOS Katowice 4 31 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 31 0
69. Klaudia Surowiecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 16 29 16 0 0 0 0 0 6 0 0 0 29 0
70. Amelia Wołkowska KSK Stal Brzeg 15 27 15 0 0 0 0 0 31 0 0 0 27 0
71. Patrycja Zientek RMKS Rybnik 12 26 12 0 0 0 0 0 10 0 0 0 26 0
72. Katarzyna Piorun MKS MOS Katowice 10 26 10 0 0 0 0 0 5 0 0 0 26 0
73. Wiktoria Kozłowska KSK Stal Brzeg 15 26 15 0 0 0 0 0 8 0 0 0 26 0
74. Katarzyna Mazur KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 9 26 9 0 0 0 0 0 1 0 0 0 26 0
75. Aleksandra Grzywocz UKS MOSM Bytom 15 25 15 0 1 0 0 0 25 0 0 0 26 0
76. Kinga Kiełbasa UKS MOSM Bytom 15 25 15 0 0 0 0 0 26 0 0 0 25 0
77. Paulina Krukowska MKS Strzelce Opolskie 12 24 12 0 0 0 0 0 11 0 0 0 24 0
78. Oliwia Stana UKS MOSM Bytom 13 21 13 0 0 0 0 0 5 0 0 0 21 0
79. Amelia Kostyra MKS Strzelce Opolskie 14 21 14 0 0 0 0 0 19 0 0 0 21 0
80. Tatiana Kiryłowicz MKS MOS Katowice 6 20 6 0 0 0 0 0 4 0 0 0 20 0
81. Amelia Sokołowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 7 18 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 18 0
82. Amelia Perchuć MKS Strzelce Opolskie 10 18 10 0 0 0 0 0 12 0 0 0 18 0
83. Marta Mendak MKS MOS Katowice 10 18 10 0 0 0 0 0 3 0 0 0 18 0
84. Laura Domańska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 16 18 16 0 0 0 0 0 10 0 0 0 18 0
85. Klaudia Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 18 7 0 0 0 0 0 9 0 0 0 18 0
86. Hanna Grobosz RMKS Rybnik 8 17 8 0 0 0 0 0 3 0 0 0 17 0
87. Julia Bączkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 16 11 0 0 0 0 0 11 0 0 0 16 0
88. Zofia Wróbel ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 16 10 0 0 0 0 0 10 0 0 0 16 0
89. Paulina Urbańczyk UKS MOSM Bytom 13 16 13 0 1 0 0 0 10 0 0 0 17 0
90. Natalia Drózd ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 10 14 10 0 0 0 0 0 3 0 0 0 14 0
91. Klaudia Łaś Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 15 13 15 0 0 0 0 0 21 0 0 0 13 0
92. Monika Lewtak Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 14 11 14 0 0 0 0 0 5 0 0 0 11 0
93. Wiktoria Sowa KSK Stal Brzeg 6 10 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 10 0
94. Justyna Stachura MKS MOS Katowice 7 10 7 0 0 0 0 0 8 0 0 0 10 0
95. Aurelia Schab KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 5 10 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 10 0
96. Olga Thammavong MKS MOS Katowice 5 10 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 10 0
97. Wiktoria Dąbrowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 13 10 13 0 0 0 0 0 6 0 0 0 10 0
98. Patrycja Kudlek UKS MOSM Bytom 5 10 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 10 0
99. Natalia Niewiara KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 10 8 0 0 0 0 0 5 0 0 0 10 0
100. Małgorzata Parkitna MKS Strzelce Opolskie 14 8 14 0 0 0 0 0 21 0 0 0 8 0
101. Martyna Marszałek KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 8 7 0 1 0 0 0 4 0 0 0 9 0
102. Martyna Szpara Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 16 8 16 0 0 0 0 0 2 0 0 0 8 0
103. Amelia Wiktorska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 8 10 0 0 0 0 0 6 0 0 0 8 0
104. Julia Malinowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 7 7 0 0 0 0 0 10 0 0 0 7 0
105. Natalia Kobiela MKS MOS Katowice 7 6 7 0 0 0 0 0 4 0 0 0 6 0
106. Dagmara Kiec UKS MOSM Bytom 6 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0
107. Katarzyna Ślifierz UKS MOSM Bytom 10 6 10 0 0 0 0 0 9 0 0 0 6 0
108. Małgorzata Kaczmarczyk Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 9 6 9 0 0 0 0 0 8 0 0 0 6 0
109. Marta Tiszbierek-Gawlik MKS Strzelce Opolskie 10 6 10 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6 0
110. Wiktoria Kot Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 13 5 13 0 0 0 0 0 8 0 0 0 5 0
111. Wiktoria Jacak MKS MOS Katowice 13 5 13 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0
112. Jassica Elsner ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 11 4 11 0 0 0 0 0 5 0 0 0 4 0
113. Paulina Oleś RMKS Rybnik 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
114. Julia Suska KSK Stal Brzeg 12 3 12 0 0 0 0 0 7 0 0 0 3 0
115. Weronika Rosół KSK Stal Brzeg 14 3 14 0 0 0 0 0 11 0 0 0 3 0
116. Oliwia Kucal RMKS Rybnik 6 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
117. Wiktoria Danicka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 3 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
118. Magdalena Brzoska MKS MOS Katowice 3 2 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 2 0
119. Wiktoria Gajda KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 4 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
120. Katarzyna Łopuszańska MKS Strzelce Opolskie 4 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
121. Maja Białoń MKS Strzelce Opolskie 14 2 14 0 0 0 0 0 14 0 0 0 2 0
122. Natalia Wolak Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
123. Sylwia Łaś Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 6 2 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
124. Oliwia Skiba ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 4 2 4 0 0 0 0 0 10 0 0 0 2 0
125. Martyna Kapusta RMKS Rybnik 4 2 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
126. Emilia Kuśnierz UKS MOSM Bytom 4 2 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
127. Gabriela Króliczek RMKS Rybnik 10 2 10 0 0 0 0 0 15 0 0 0 2 0
128. Natalia Turoń ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
129. Iga Kozłowska RMKS Rybnik 8 0 8 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
130. Emilia Szczepaniak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
131. Natasza Pawlikowska MKS MOS Katowice 4 0 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
132. Magdalena Jankowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
133. Natalia Wojciechowska MKS MOS Katowice 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
134. Joanna Gajda KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
135. Aleksandra Pabiś Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136. Aleksandra Pietras KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 0 8 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0
137. Zuzanna Wawak MKS Strzelce Opolskie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138. Laura Brawańska ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
139. Natalia Wacławczyk MKS Strzelce Opolskie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL