Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
13.10.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - UKS Piłsudczyk Brzeg 52:71
13.10.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - ISWJ Wisła 168:20
13.10.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie 14:54
13.10.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - RMKS Rybnik 102:49
20.10.2020 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Żorska Akademia Koszykówki 73:75
20.10.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 28:50
20.10.2020 17:30 ISWJ Wisła - KS Pogoń Ruda Śląska 109:20
18.11.2020 15:00 UKS Piłsudczyk Brzeg - Zagłębie Sosnowiec 36:92
27.10.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 114:24
27.10.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - ISWJ Wisła 67:89
27.10.2020 17:30 RMKS Rybnik - MKS Strzelce Opolskie 20:0
26.11.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Piłsudczyk Brzeg 31:83
03.11.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Zagłębie Sosnowiec 0:20
03.11.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 70:34
03.11.2020 17:30 ISWJ Wisła - RMKS Rybnik 101:20
25.01.2021 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Żorska Akademia Koszykówki --:--
10.11.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 17:89
10.11.2020 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 85:58
10.11.2020 17:30 RMKS Rybnik - UKS Piłsudczyk Brzeg 24:88
10.11.2020 17:30 MKS Strzelce Opolskie - ISWJ Wisła 0:20
17.11.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Żorska Akademia Koszykówki 49:77
17.11.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - KS Pogoń Ruda Śląska 131:11
17.11.2020 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - MKS Strzelce Opolskie 20:0
17.11.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - RMKS Rybnik 51:17
24.11.2020 16:00 Żorska Akademia Koszykówki - Zagłębie Sosnowiec 42:111
24.11.2020 17:30 RMKS Rybnik - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 39:77
24.11.2020 17:30 MKS Strzelce Opolskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 66:42
24.11.2020 17:30 ISWJ Wisła - UKS Piłsudczyk Brzeg 67:54
01.12.2020 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - MKS Strzelce Opolskie 49:42
01.12.2020 16:00 Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik 126:16
01.12.2020 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki 21:77
01.12.2020 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła 19:44
08.12.2020 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 68:47
08.12.2020 17:30 RMKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 81:42
08.12.2020 17:30 MKS Strzelce Opolskie - Zagłębie Sosnowiec 22:97
08.12.2020 17:30 ISWJ Wisła - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 71:29
15.12.2020 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 54:40
15.12.2020 17:30 ISWJ Wisła - Zagłębie Sosnowiec 30:104
15.12.2020 17:30 MKS Strzelce Opolskie - KS Pogoń Ruda Śląska 79:48
15.12.2020 17:30 RMKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 53:103
19.01.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Zagłębie Sosnowiec 15:84
19.01.2021 17:30 ISWJ Wisła - Żorska Akademia Koszykówki 67:61
19.01.2021 17:30 MKS Strzelce Opolskie - RMKS Rybnik 66:64
15.02.2021 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
26.01.2021 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
26.01.2021 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
26.01.2021 17:30 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła --:--
09.02.2021 18:00 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
16.02.2021 16:00 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Strzelce Opolskie --:--
16.02.2021 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła --:--
16.02.2021 16:00 Zagłębie Sosnowiec - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
16.02.2021 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
23.02.2021 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
23.02.2021 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS Rybnik --:--
23.02.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
23.02.2021 17:30 ISWJ Wisła - MKS Strzelce Opolskie --:--
02.03.2021 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec --:--
02.03.2021 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
02.03.2021 17:30 MKS Strzelce Opolskie - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
02.03.2021 17:30 RMKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
09.03.2021 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Żorska Akademia Koszykówki --:--
09.03.2021 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - RMKS Rybnik --:--
09.03.2021 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła --:--
09.03.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Strzelce Opolskie --:--
16.03.2021 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
16.03.2021 17:30 ISWJ Wisła - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
16.03.2021 17:30 MKS Strzelce Opolskie - Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu --:--
16.03.2021 17:30 RMKS Rybnik - Zagłębie Sosnowiec --:--
23.03.2021 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - RMKS Rybnik --:--
23.03.2021 16:00 Zagłębie Sosnowiec - MKS Strzelce Opolskie --:--
23.03.2021 16:00 Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu - ISWJ Wisła --:--
23.03.2021 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL