Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 9 196 21.78
2. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 137 17.13
3. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec 9 137 15.22
4. Oliwia Uciecha ISWJ Wisła 9 128 14.22
5. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 7 127 18.14
6. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 9 124 13.78
7. Milena Widenka Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 105 13.13
8. Julia Szydłowska RMKS Rybnik 9 105 11.67
9. Patrycja Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 7 105 15.00
10. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 6 97 16.17
11. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec 9 95 10.56
12. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec 8 94 11.75
13. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec 7 91 13.00
14. Sara Hołomek ISWJ Wisła 8 88 11.00
15. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 9 85 9.44
16. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec 6 78 13.00
17. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 76 9.50
18. Maria Lubecka ISWJ Wisła 7 76 10.86
19. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 9 74 8.22
20. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 7 73 10.43
21. Milena Raudner RMKS Rybnik 9 68 7.56
22. Jagoda Stachnik Zagłębie Sosnowiec 6 65 10.83
23. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 9 65 7.22
24. Milena Maciejczyk ISWJ Wisła 7 64 9.14
25. NOEMI GRABIEC ISWJ Wisła 9 63 7.00
26. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 6 61 10.17
27. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 7 59 8.43
28. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec 5 56 11.20
29. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 9 53 5.89
30. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 6 53 8.83
31. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 53 6.63
32. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 9 51 5.67
33. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec 5 49 9.80
34. Milena Tekieli ISWJ Wisła, Zagłębie Sosnowiec 9 48 5.33
35. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec 7 47 6.71
36. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 9 46 5.11
37. Julia Szafraniec Zagłębie Sosnowiec 5 46 9.20
38. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 9 46 5.11
39. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 9 42 4.67
40. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 6 41 6.83
41. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 9 41 4.56
42. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 40 5.00
43. Julianna Łuc RMKS Rybnik 8 40 5.00
44. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 7 38 5.43
45. Paulina Manowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 38 4.75
46. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 36 4.00
47. Emila Olszewska RMKS Rybnik 7 35 5.00
48. Karolina Gałązka ISWJ Wisła 8 34 4.25
49. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 7 34 4.86
50. Aleksandra Bącela Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 32 3.56
51. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 32 4.00
52. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 30 3.33
53. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 7 29 4.14
54. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 7 27 3.86
55. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 9 27 3.00
56. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 5 26 5.20
57. Emilia Bojda Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 26 4.33
58. Julia Hmielorz Zagłębie Sosnowiec 6 25 4.17
59. Hanna Mórawska UKS Piłsudczyk Brzeg 5 24 4.80
60. Natalia Tomko RMKS Rybnik 7 24 3.43
61. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 5 21 4.20
62. Hana Daczkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 20 2.86
63. Maja Wronka ISWJ Wisła 8 20 2.50
64. Oliwia Głodny KS Pogoń Ruda Śląska 9 19 2.11
65. MARTYNA KUBIEŃ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 5 18 3.60
66. Wiktoria Badura Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 16 2.67
67. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 6 16 2.67
68. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 7 16 2.29
69. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 7 15 2.14
70. Natasza Litkowycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 15 1.67
71. MARIA PODOLSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 14 1.75
72. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 5 14 2.80
73. Maja Fedyk MKS Strzelce Opolskie 7 14 2.00
74. Julia Korus KS Pogoń Ruda Śląska 9 14 1.56
75. Anna Mikler ISWJ Wisła 9 13 1.44
76. Weronika Namysło KS Pogoń Ruda Śląska 5 11 2.20
77. OLIWIA SZAFARCZYK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 11 1.38
78. Agnieszka Musielak KS Pogoń Ruda Śląska 6 11 1.83
79. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 11 1.57
80. Wiktoria Kasprzak KS Pogoń Ruda Śląska 7 10 1.43
81. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 6 10 1.67
82. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 7 9 1.29
83. Magdalena Sitko RMKS Rybnik 9 9 1.00
84. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 7 8 1.14
85. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 6 7 1.17
86. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 6 7 1.17
87. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 4 6 1.50
88. Monika Wasilewska UKS Piłsudczyk Brzeg 4 6 1.50
89. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 7 6 0.86
90. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 5 0.83
91. Alicja Szefer RMKS Rybnik 5 4 0.80
92. Lena Nowakowska Żorska Akademia Koszykówki 6 4 0.67
93. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 7 2 0.29
94. Natalia Herba Żorska Akademia Koszykówki 5 2 0.40
95. NATALIA BUKOWCZAN Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 6 2 0.33
96. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 6 0 0.00
97. Angelika Ciszewska KS Pogoń Ruda Śląska 5 0 0.00
98. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0 0.00
99. Nikola Wielogórska KS Pogoń Ruda Śląska 5 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL