Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sandra Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 16 332 20.75
2. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 14 276 19.71
3. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 13 261 20.08
4. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec 15 236 15.73
5. Marta Makuła Żorska Akademia Koszykówki 16 217 13.56
6. KAJA PIOTROWSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 15 212 14.13
7. Oliwia Uciecha ISWJ Wisła 13 192 14.77
8. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec 15 170 11.33
9. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 12 166 13.83
10. Milena Widenka Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 15 166 11.07
11. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec 12 164 13.67
12. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec 14 157 11.21
13. Maria Lubecka ISWJ Wisła 13 155 11.92
14. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 13 150 11.54
15. Milena Maciejczyk ISWJ Wisła 13 143 11.00
16. Milena Raudner RMKS Rybnik 14 137 9.79
17. Julia Dendewicz Żorska Akademia Koszykówki 16 136 8.50
18. Sara Hołomek ISWJ Wisła 13 135 10.38
19. Julia Szydłowska RMKS Rybnik 13 134 10.31
20. Patrycja Węgrzyn MKS Strzelce Opolskie 11 128 11.64
21. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec 10 126 12.60
22. NOEMI GRABIEC ISWJ Wisła 15 124 8.27
23. Karolina Dziubany Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 121 8.64
24. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 13 114 8.77
25. Judyta Pych Żorska Akademia Koszykówki 16 112 7.00
26. Maja Targiel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 109 7.27
27. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 13 108 8.31
28. Samanta Kruczek Żorska Akademia Koszykówki 16 99 6.19
29. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec 9 95 10.56
30. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 14 91 6.50
31. Oliwia Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 16 90 5.63
32. Antonina Kłosok Zagłębie Sosnowiec 13 88 6.77
33. Milena Tekieli ISWJ Wisła, Zagłębie Sosnowiec 13 82 6.31
34. Wiktoria Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki 16 82 5.13
35. Karolina Gałązka ISWJ Wisła 14 79 5.64
36. Aleksandra Bącela Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 77 4.81
37. MARIA FUJA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 15 76 5.07
38. Jessica Franke KS Pogoń Ruda Śląska 13 70 5.38
39. Roksana Koperska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 67 4.19
40. Lena Marek MKS Strzelce Opolskie 12 65 5.42
41. Maja Wronka ISWJ Wisła 14 64 4.27
42. Wiktoria Orlik KS Pogoń Ruda Śląska 12 60 5.00
43. MAJA NIECKARZ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 15 59 3.93
44. Natasza Litkowycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 59 3.69
45. Liliana Kucharowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 58 3.63
46. Emila Olszewska RMKS Rybnik 12 58 4.83
47. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 14 57 4.07
48. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 15 57 3.80
49. Paulina Manowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 55 5.00
50. Paulina Wypchlak KS Pogoń Ruda Śląska 10 54 5.40
51. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 13 51 3.92
52. Paulina Szampera KS Pogoń Ruda Śląska 12 48 4.00
53. Jagna Ziebura ISWJ Wisła 12 47 3.92
54. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 10 47 4.70
55. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 14 46 3.29
56. Julianna Łuc RMKS Rybnik 13 46 3.54
57. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 14 42 3.00
58. Patrycja Miera RMKS Rybnik 8 41 5.13
59. Magda Herba Żorska Akademia Koszykówki 14 39 2.79
60. Julia Hmielorz Zagłębie Sosnowiec 12 37 3.08
61. Monika Wasilewska UKS Piłsudczyk Brzeg 9 37 3.70
62. Emilia Bojda Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 36 3.60
63. Oliwia Głodny KS Pogoń Ruda Śląska 15 35 2.33
64. ANNA ŚLIWKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 10 34 3.40
65. Natalia Tomko RMKS Rybnik 12 34 2.83
66. Magdalena Trlik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 33 4.13
67. NADIA KOTERZYNA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 11 31 2.82
68. Hanna Mórawska UKS Piłsudczyk Brzeg 7 31 4.43
69. Julia Kuś Zagłębie Sosnowiec 9 29 3.22
70. Maja Warakomska Żorska Akademia Koszykówki 11 28 2.55
71. ANNA SIATKA RMKS Rybnik 12 28 2.33
72. Hana Daczkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 26 2.36
73. Magdalena Sitko RMKS Rybnik 14 24 1.71
74. MARTYNA KUBIEŃ Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 11 24 2.18
75. Lena Owsińska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 23 2.09
76. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 12 20 1.67
77. MARIA PODOLSKA Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 15 19 1.27
78. Julia Korus KS Pogoń Ruda Śląska 15 19 1.27
79. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 13 17 1.31
80. Zuzanna Wiśniewska MKS Strzelce Opolskie 13 17 1.31
81. Agnieszka Musielak KS Pogoń Ruda Śląska 9 17 1.89
82. Weronika Namysło KS Pogoń Ruda Śląska 9 17 1.89
83. Maja Fedyk MKS Strzelce Opolskie 12 16 1.33
84. OLIWIA SZAFARCZYK Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 15 15 1.00
85. Patrycja Josz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 14 1.27
86. Anna Mikler ISWJ Wisła 15 13 0.87
87. Kinga Gwiaździńska Żorska Akademia Koszykówki 8 12 1.50
88. Anastazja Paturska KS Pogoń Ruda Śląska 9 12 1.33
89. Oliwia Sobek KS Pogoń Ruda Śląska 10 11 1.10
90. WIKTORIA BURY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 8 10 1.25
91. Wiktoria Kasprzak KS Pogoń Ruda Śląska 9 10 1.11
92. Oliwia Raczek RMKS Rybnik 8 7 0.88
93. Michalina Hołda Żorska Akademia Koszykówki 11 7 0.64
94. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 12 6 0.50
95. AGATA JOCHACY Towarzystwo Rekreacyjno-Sportowe "SIŁA" w Ustroniu 12 6 0.50
96. ZOFIA PUDELKO MKS Strzelce Opolskie 7 4 0.57
97. Kinga Zakowicz UKS Piłsudczyk Brzeg 11 3 0.27
98. Natalia Herba Żorska Akademia Koszykówki 10 2 0.20
99. Nikola Wielogórska KS Pogoń Ruda Śląska 9 2 0.22
100. Aleksandra Gruszka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL