Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Majka Stefaniak Olimpia Wodzisław Śląski 11 192 17.45
2. Laura Stukator Olimpia Wodzisław Śląski 11 168 15.27
3. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 11 146 13.27
4. Vanessa Turek Olimpia Wodzisław Śląski 11 142 12.91
5. Dominika Bednarek Olimpia Wodzisław Śląski 9 140 15.56
6. Anna Juszczyk Olimpia Wodzisław Śląski 11 135 12.27
7. Martyna Miedza UKS MOSM Bytom 10 134 13.40
8. Natalia Kwiecień Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 11 121 11.00
9. Maja Pyrdoł Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 113 9.42
10. Katarzyna Piorun Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 113 9.42
11. Oliwia Bęben KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 112 10.18
12. Amelia Ziajska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 9 109 12.11
13. Pola Popowicz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 105 10.50
14. Marta Grabska ISWJ Wisła 11 102 9.27
15. Wiktoria Pawlus Olimpia Wodzisław Śląski 11 95 8.64
16. Sandra Hracka ISWJ Wisła 11 94 8.55
17. Sandra Kielak KS Pogoń Ruda Śląska 10 91 9.10
18. Joanna Gajda KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 89 8.09
19. Emilia Szczepaniak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 81 7.36
20. Wiktoria Dratwińska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 79 7.18
21. Hanna Wójcik Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 77 6.42
22. Kinga Dosa KS Pogoń Ruda Śląska 11 75 6.82
23. Julia Gracz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 73 7.30
24. Nicola Tomaszewska UKS MOSM Bytom 9 69 7.67
25. Magda Barabasz ISWJ Wisła 10 64 6.40
26. Sylwia Kak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 62 5.64
27. Agata Bąk Olimpia Wodzisław Śląski 8 60 7.50
28. Natalia Jankowska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 56 5.60
29. Martyna Kuczmańska UKS MOSM Bytom 10 55 5.50
30. Natalia Gola Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 9 52 5.78
31. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 11 51 4.64
32. Laura Brawańska Olimpia Wodzisław Śląski 11 51 4.64
33. Karolina Guzik Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 11 49 4.45
34. Maja Wołkowycka Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 48 4.00
35. Agnieszka Szczepańska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 46 4.60
36. Martyna Kanarska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 45 4.50
37. Karolina Herman ISWJ Wisła 11 45 4.09
38. Katarzyna Mazur KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec , Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 10 43 4.30
39. Karolina Szykowska KS Pogoń Ruda Śląska 10 42 4.20
40. Wanessa Kozłowska UKS MOSM Bytom 10 42 4.20
41. Julia Mochocka KS Pogoń Ruda Śląska 10 42 4.20
42. Emilia Kowalska KS Pogoń Ruda Śląska 9 39 4.33
43. Karolina Marszałek Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 7 35 5.00
44. Oliwia Łazarczyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 34 3.09
45. Lena Kowalska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 8 31 3.88
46. Aurelia Schab KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 30 3.00
47. Kinga Halamoda KS Pogoń Ruda Śląska 9 29 3.22
48. Laura Domańska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 10 29 2.90
49. Sandra Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 6 28 4.67
50. Katarzyna Dziendziel ISWJ Wisła 11 24 2.18
51. Karolina Golik KS Pogoń Ruda Śląska 10 24 2.40
52. Julia Bączkiewicz Olimpia Wodzisław Śląski 9 23 2.56
53. Alicja Augustyniak KS Pogoń Ruda Śląska 11 23 2.09
54. Nicole Mazur UKS MOSM Bytom 8 23 2.88
55. Julia Gęsiarz KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec , Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 23 3.29
56. Magda Bernacka Olimpia Wodzisław Śląski 7 21 3.00
57. Wiktoria Noga KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 21 1.91
58. Magdalena Bury ISWJ Wisła 11 19 1.73
59. Liliana Arsenicz ISWJ Wisła 11 18 1.64
60. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 11 17 1.55
61. Martyna Klimas Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 16 2.29
62. Nikola Kopko UKS MOSM Bytom 8 13 1.63
63. Zuzanna Grosicka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 8 13 1.63
64. Natalia Hen UKS MOSM Bytom 7 12 1.71
65. Weronika Szewczyk Olimpia Wodzisław Śląski 8 12 1.50
66. Kinga Witek Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 8 12 1.50
67. Wiktoria Danicka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 6 11 1.83
68. Natalia Szczygieł KS Pogoń Ruda Śląska 11 11 1.00
69. Alicja Petyniak ISWJ Wisła 10 10 1.00
70. Wiktoria Poloczek UKS MOSM Bytom 5 9 1.80
71. Dorota Neuman UKS MOSM Bytom 9 8 0.89
72. Monika Lewtak Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy 8 7 0.88
73. Iga Łazarczyk KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 7 0.70
74. Maja Mitręga ISWJ Wisła 7 6 0.86
75. Martyna Naróg UKS MOSM Bytom 8 5 0.63
76. Natalia Różacka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 4 0.50
77. Sabina Szalbot-Bugajska ISWJ Wisła 8 4 0.50
78. Wiktoria Jończyk UKS MOSM Bytom 7 4 0.57
79. Gabriela Pijewska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 4 0.40
80. Nicola Franke KS Pogoń Ruda Śląska 6 4 0.67
81. Anna Tim Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 9 3 0.33
82. Oliwia Skwarska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 3 0.43
83. Zofia Owczarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 3 0.43
84. Samira Antczak Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL