Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sandra Hracka ISWJ Wisła 13 369 28.38
2. Oliwia Keller RMKS Rybnik 14 306 21.86
3. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice 14 285 20.36
4. Wanesa Drankowska KSK Stal Brzeg 14 261 18.64
5. Karolina Marszałek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 235 16.79
6. Natalia Jankowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 218 15.57
7. Martyna Miedza UKS MOSM Bytom 10 214 21.40
8. Urszula Słupska MKS MOS Katowice 14 206 14.71
9. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec 13 179 13.77
10. Klaudia Keller RMKS Rybnik 14 177 12.64
11. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 10 173 17.30
12. Zofia Konczalska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl., RMKS Rybnik 15 168 11.20
13. Sylwia Kak MKS MOS Katowice 14 161 11.50
14. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec 14 154 11.00
15. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 152 10.86
16. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 151 10.79
17. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 143 10.21
18. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 14 130 9.29
19. Martyna Wowra RMKS Rybnik 14 128 9.14
20. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec 14 119 8.50
21. Maja Gańczarczyk-Dec ISWJ Wisła 14 117 8.36
22. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 115 9.58
23. Patrycja Pendziałek RMKS Rybnik 14 109 7.79
24. Agnieszka Szczepańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 108 7.20
25. Alicja Roś RMKS Rybnik 13 108 8.31
26. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 14 93 6.64
27. Zofia Ratajczak Zagłębie Sosnowiec 9 92 10.22
28. Agata Kasprzycka KSK Stal Brzeg 12 91 7.58
29. Patrycja Wilgosiewicz MKS MOS Katowice 14 89 6.36
30. Maja Troszka RMKS Rybnik 13 85 6.54
31. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec 13 85 6.54
32. Julia Jargoń RMKS Rybnik 14 82 5.86
33. Otylia Kabelis MKS MOS Katowice 14 81 5.79
34. Oliwia Uciecha ISWJ Wisła 14 75 5.36
35. Agata Martynek ISWJ Wisła 14 75 5.36
36. Natalia Cieśniarska KSK Stal Brzeg 14 68 4.86
37. Wiktoria Nyczaj KSK Stal Brzeg 14 68 4.86
38. Kinga Witek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 67 4.79
39. Nikola Radwańska MKS MOS Katowice 11 65 5.91
40. Zuzanna Grosicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 13 61 4.69
41. Sonia Giza Zagłębie Sosnowiec 11 60 5.45
42. Aleksandra Jazłowiecka-Świstek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 9 60 6.67
43. Zuzanna Madzia ISWJ Wisła 13 59 4.54
44. Julia Szafraniec Zagłębie Sosnowiec 12 59 4.92
45. Kinga Wylenżek UKS MOSM Bytom 14 58 4.14
46. Olga Przegendza UKS MOSM Bytom 11 56 5.09
47. Barbara Pudlik UKS MOSM Bytom 13 48 3.69
48. Patrycja Olszewska UKS MOSM Bytom 13 46 3.54
49. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec 11 44 4.00
50. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec 9 41 4.56
51. Lena Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 40 3.33
52. Maja Grochowicz UKS MOSM Bytom 13 40 3.08
53. Maria Lubecka ISWJ Wisła 11 40 3.64
54. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec 9 36 4.00
55. Nikola Gawlas KSK Stal Brzeg 12 36 3.00
56. Aleksandra Nakielska RMKS Rybnik 13 36 2.77
57. Magdalena Łożyńska MKS MOS Katowice 9 36 4.00
58. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 30 2.50
59. Alicja Cerazy UKS MOSM Bytom 14 29 2.07
60. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec 9 28 3.11
61. Martyna Pluta ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 7 25 3.57
62. Maja Pilarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 7 25 3.57
63. Oliwia Nowak MKS MOS Katowice 13 25 1.92
64. Wiktoria Poloczek UKS MOSM Bytom 10 22 2.20
65. Magdalena Pawińska UKS MOSM Bytom 14 22 1.57
66. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 21 1.62
67. Julia Szydłowska RMKS Rybnik 10 20 2.00
68. NOEMI GRABIEC ISWJ Wisła 9 19 2.11
69. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec 7 19 2.71
70. Nicole Skwarska MKS MOS Katowice 11 19 1.73
71. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 18 2.25
72. Wiktoria Gawlak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 16 1.23
73. Agata Troszka RMKS Rybnik 11 16 1.45
74. Milena Skupień ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 14 1.40
75. Amelia Jadwiszczok MKS MOS Katowice 12 12 1.00
76. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 12 1.50
77. Julia Kotulska MKS MOS Katowice 8 11 1.38
78. Zuzanna Cygan ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 8 10 1.25
79. Maja Trzewicarz MKS MOS Katowice 13 9 0.69
80. Alicja Ptak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 8 0.80
81. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 8 8 1.00
82. Martyna Neumann UKS MOSM Bytom 11 7 0.64
83. Małgorzata Piwoda KSK Stal Brzeg 10 7 0.70
84. Julia Budzowska KSK Stal Brzeg 11 6 0.55
85. Aleksandra Paszek UKS MOSM Bytom 11 6 0.55
86. Martyna Krawczyk KSK Stal Brzeg 10 4 0.40
87. Emilia Rek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 10 2 0.20
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL