Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Klaudia Keller RMKS Rybnik 14 493 35.21
2. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 14 297 21.21
3. Maja Zielińska UKS Piłsudczyk Brzeg 12 236 19.67
4. Martyna Pełka MKS Strzelce Opolskie 14 208 14.86
5. Katarzyna Radecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 14 205 14.64
6. Oliwia Uciecha ISWJ Wisła 13 182 14.00
7. Agnieszka Lemke MKS Strzelce Opolskie 14 180 12.86
8. Natalia Niedoba MKS Strzelce Opolskie 14 177 12.64
9. Hanna Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 12 162 13.50
10. Magda Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 14 159 11.36
11. Nela Salak UKS Piłsudczyk Brzeg 11 157 14.27
12. Milena Maciejczyk ISWJ Wisła 12 155 12.92
13. Wiktoria Chrząszcz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 13 131 10.08
14. Sara Hołomek ISWJ Wisła 12 131 10.92
15. Tatiana Redłowska Zagłębie Sosnowiec I 8 127 15.88
16. Noemi Grabiec ISWJ Wisła 11 123 11.18
17. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec I 8 117 14.63
18. Maja Troszka RMKS Rybnik 12 113 9.42
19. Julia Jargoń RMKS Rybnik 13 113 8.69
20. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec I 8 100 12.50
21. Amelia Szastak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 94 9.40
22. Dominika Rybarczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 12 93 7.75
23. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec I 8 92 11.50
24. Natalia Targas UKS SP 27 Katowice 12 90 7.50
25. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec I 8 87 10.88
26. Maja Targiel UKS SP 27 Katowice 12 86 7.17
27. Hanna Wasylewicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 10 83 8.30
28. Nina Sosnal UKS SP 27 Katowice 12 82 6.83
29. Marta Makuła ŻAK Żory, RMKS Rybnik 8 79 9.88
30. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec I 7 75 10.71
31. Wiktoria Gawlak ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 14 66 4.71
32. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec I 8 64 8.00
33. Julia Szydłowska RMKS Rybnik 13 64 4.92
34. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec I, Zagłębie Sosnowiec II 7 64 9.14
35. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec I, Zagłębie Sosnowiec II 6 63 10.50
36. Hanna Mórawska UKS Piłsudczyk Brzeg 7 61 8.71
37. Natasza Litkowycz UKS SP 27 Katowice 11 60 5.45
38. Aleksandra Iżycka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 59 7.38
39. Amelia Niczke RMKS Rybnik 13 56 4.31
40. Natalia Alasińska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 56 7.00
41. Maja Stajak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 11 56 5.09
42. Paulina Manowska UKS SP 27 Katowice 12 54 4.50
43. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec I 8 54 6.75
44. Milena Raudner RMKS Rybnik 10 50 5.00
45. Maja Wronka ISWJ Wisła 13 50 3.85
46. Julia Kowalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 9 50 5.56
47. Kaja Piotrowska ISWJ Wisła 12 45 3.75
48. Katarzyna Knesz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 13 44 3.38
49. Jenifer Domagalska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 9 43 4.78
50. Maria Podolska ISWJ Wisła 12 40 3.33
51. Angel Kibanda UKS Piłsudczyk Brzeg 12 40 3.33
52. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec I 8 38 4.75
53. Maja Fedyk MKS Strzelce Opolskie 11 37 3.36
54. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec I 7 35 5.00
55. Roksana Koperska UKS SP 27 Katowice 9 34 3.78
56. Karolina Gałązka ISWJ Wisła 7 33 4.71
57. Natalia Wasilewska UKS Piłsudczyk Brzeg 9 33 3.67
58. Emilia Wojtala ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 12 33 2.75
59. Zuzanna Frankowska MKS Strzelce Opolskie 8 32 4.00
60. Dominika Orzechowska UKS Piłsudczyk Brzeg 12 30 2.50
61. Agnieszka Musielak UKS SP 27 Katowice 11 28 2.55
62. Oliwia Wieczorek RMKS Rybnik 14 25 1.79
63. Liliana Kucharowska UKS SP 27 Katowice 11 25 2.27
64. Nikola Nycz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 8 24 3.00
65. Aleksandra Bącela UKS SP 27 Katowice 6 22 3.67
66. Milena Sinkowska UKS Piłsudczyk Brzeg 12 21 1.75
67. Julia Kotzwander MKS Strzelce Opolskie 13 18 1.38
68. Oliwia Malcherczyk ŻAK Żory, RMKS Rybnik 8 17 2.13
69. Julia Palij UKS Piłsudczyk Brzeg 8 16 2.00
70. Joanna Mołodyńska ISWJ Wisła 11 13 1.18
71. Otylia Oraczewska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 9 13 1.44
72. Monika Wasilewska UKS Piłsudczyk Brzeg 7 12 1.71
73. Patrycja Josz UKS SP 27 Katowice 10 10 1.00
74. Magdalena Sitko RMKS Rybnik 12 8 0.67
75. Paulina Gąsiorek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 7 8 1.14
76. Alicja Ptak ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 6 0.67
77. Julia Pendziałek RMKS Rybnik 11 6 0.55
78. Aleksandra Gruszka UKS SP 27 Katowice 8 4 0.50
79. Hana Daczkowska UKS SP 27 Katowice 8 4 0.50
80. Maria Pilch ISWJ Wisła 8 4 0.50
81. Julia Mrozik ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 8 2 0.25
82. DOMINIKA MICHALIK MKS Strzelce Opolskie 10 2 0.20
83. Gaja Nowicka ISWJ Wisła 11 2 0.18
84. Amelia Styrnol ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 9 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL