Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
27.10.2018 ISWJ Wisła I - ISWJ Wisła II --:--
27.10.2018 ISWJ Wisła II - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
27.10.2018 ISWJ Wisła I - Żorska Akademia Koszykówki --:--
27.10.2018 ISWJ Wisła II - Żorska Akademia Koszykówki --:--
27.10.2018 ISWJ Wisła I - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
27.10.2018 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Orzeł Jaworzno --:--
27.10.2018 10:00 UKS Orzeł Jaworzno - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
27.10.2018 11:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS MOS Katowice --:--
27.10.2018 12:00 UKS Orzeł Jaworzno - MKS MOS Katowice --:--
27.10.2018 13:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
27.10.2018 10:00 RMKS RYBNIK - MMKS Kędzierzyn-Koźle --:--
27.10.2018 11:00 Olimpia Wodzisław Śląski - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
27.10.2018 12:00 RMKS RYBNIK - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
27.10.2018 13:00 Olimpia Wodzisław Śląski - MMKS Kędzierzyn-Koźle --:--
27.10.2018 9:00 Olimpia Wodzisław Śląski - RMKS RYBNIK --:--
17.11.2018 Żorska Akademia Koszykówki - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
17.11.2018 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
17.11.2018 Żorska Akademia Koszykówki - MMKS Kędzierzyn-Koźle --:--
17.11.2018 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - MMKS Kędzierzyn-Koźle --:--
17.11.2018 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
17.11.2018 RMKS RYBNIK - MKS MOS Katowice --:--
17.11.2018 Olimpia Wodzisław Śląski - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
17.11.2018 Olimpia Wodzisław Śląski - MKS MOS Katowice --:--
17.11.2018 RMKS RYBNIK - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
17.11.2018 UKS Orzeł Jaworzno - ISWJ Wisła II --:--
17.11.2018 KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła I --:--
17.11.2018 KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła II --:--
17.11.2018 UKS Orzeł Jaworzno - ISWJ Wisła I --:--
15.12.2018 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
15.12.2018 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła II --:--
15.12.2018 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ISWJ Wisła I --:--
15.12.2018 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła I --:--
15.12.2018 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ISWJ Wisła II --:--
15.12.2018 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
15.12.2018 Żorska Akademia Koszykówki - MKS MOS Katowice --:--
15.12.2018 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
15.12.2018 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - MKS MOS Katowice --:--
15.12.2018 Olimpia Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
15.12.2018 RMKS RYBNIK - UKS Orzeł Jaworzno --:--
15.12.2018 RMKS RYBNIK - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
15.12.2018 Olimpia Wodzisław Śląski - UKS Orzeł Jaworzno --:--
19.01.2019 UKS Piłsudczyk Brzeg - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
19.01.2019 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Orzeł Jaworzno --:--
19.01.2019 MMKS Kędzierzyn-Koźle - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
19.01.2019 UKS Piłsudczyk Brzeg - UKS Orzeł Jaworzno --:--
19.01.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS MOS Katowice --:--
19.01.2019 MKS MOS Katowice - ISWJ Wisła I --:--
19.01.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła II --:--
19.01.2019 MKS MOS Katowice - ISWJ Wisła II --:--
19.01.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - ISWJ Wisła I --:--
19.01.2019 Żorska Akademia Koszykówki - Olimpia Wodzisław Śląski --:--
19.01.2019 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - RMKS RYBNIK --:--
19.01.2019 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Olimpia Wodzisław Śląski --:--
19.01.2019 Żorska Akademia Koszykówki - RMKS RYBNIK --:--
09.03.2019 UKS Orzeł Jaworzno - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
09.03.2019 UKS Orzeł Jaworzno - Żorska Akademia Koszykówki --:--
09.03.2019 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki --:--
09.03.2019 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
09.03.2019 MKS MOS Katowice - MMKS Kędzierzyn-Koźle --:--
09.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
09.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MMKS Kędzierzyn-Koźle --:--
09.03.2019 MKS MOS Katowice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
09.03.2019 ISWJ Wisła II - RMKS RYBNIK --:--
09.03.2019 ISWJ Wisła I - Olimpia Wodzisław Śląski --:--
09.03.2019 ISWJ Wisła I - RMKS RYBNIK --:--
09.03.2019 ISWJ Wisła II - Olimpia Wodzisław Śląski --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL