Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
20.10.2018 UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno - MKS MOS Katowice --:--
20.10.2018 MKS MOS Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
20.10.2018 UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
20.10.2018 09:00 MCKS Czeladź - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
20.10.2018 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
20.10.2018 11:00 MCKS Czeladź - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
20.10.2018 09:00 MKS Strzelce Opolskie - MKKS Rybnik --:--
20.10.2018 10:00 UKS MOSM Bytom I - MKS Wodzisław Śląski --:--
20.10.2018 11:00 UKS MOSM Bytom I - MKKS Rybnik --:--
20.10.2018 12:00 MKS Strzelce Opolskie - MKS Wodzisław Śląski --:--
20.10.2018 09:00 MKKS II Rybnik - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
20.10.2018 10:00 MKKS II Rybnik - MKS Otmuchów --:--
20.10.2018 11:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKS Otmuchów --:--
20.10.2018 12:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - UKS MOSM Bytom II --:--
20.10.2018 13:00 MKKS II Rybnik - UKS MOSM Bytom II --:--
20.10.2018 10:15 KS UKS Kadet Oświęcim - MOSM Tychy --:--
20.10.2018 11:15 Żorska Akademia Koszykówki - STELA Cieszyn --:--
20.10.2018 12:15 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy --:--
20.10.2018 13:15 KS UKS Kadet Oświęcim - STELA Cieszyn --:--
10.11.2018 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
10.11.2018 STELA Cieszyn - MCKS Czeladź --:--
10.11.2018 STELA Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
10.11.2018 MOSM Tychy - MCKS Czeladź --:--
10.11.2018 Żorska Akademia Koszykówki - KS UKS Kadet Oświęcim --:--
10.11.2018 KS UKS Kadet Oświęcim - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
10.11.2018 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
10.11.2018 MKKS Rybnik - UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno --:--
10.11.2018 MKKS Rybnik - MKS MOS Katowice --:--
10.11.2018 09:00 MKS Wodzisław Śląski - MKS MOS Katowice --:--
10.11.2018 09:00 MKS Wodzisław Śląski - UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno --:--
10.11.2018 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom I --:--
10.11.2018 UKS MOSM Bytom I - MKS Strzelce Opolskie --:--
10.11.2018 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie --:--
10.11.2018 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno --:--
10.11.2018 UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
10.11.2018 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MKKS II Rybnik --:--
10.11.2018 UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno - MKKS II Rybnik --:--
10.11.2018 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
08.12.2018 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki --:--
08.12.2018 MCKS Czeladź - KS UKS Kadet Oświęcim --:--
08.12.2018 MCKS Czeladź - Żorska Akademia Koszykówki --:--
08.12.2018 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS UKS Kadet Oświęcim --:--
08.12.2018 UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno - UKS MOSM Bytom I --:--
08.12.2018 MKS MOS Katowice - MKS Strzelce Opolskie --:--
08.12.2018 MKS MOS Katowice - UKS MOSM Bytom I --:--
08.12.2018 UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno - MKS Strzelce Opolskie --:--
08.12.2018 MKKS Rybnik - MKS Wodzisław Śląski --:--
08.12.2018 MKKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
08.12.2018 09:00 MKS Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
08.12.2018 UKS MOSM Bytom II - MKS Otmuchów --:--
08.12.2018 MKS Otmuchów - UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno --:--
08.12.2018 UKS MOSM Bytom II - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
08.12.2018 MKS Otmuchów - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
08.12.2018 UKS MOSM Bytom II - UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno --:--
08.12.2018 09:00 STELA Cieszyn - MOSM Tychy --:--
08.12.2018 09:00 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
08.12.2018 09:00 STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL