Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
20.10.2018 09:00 MCKS Czeladź - MKS Dąbrowa Górnicza 15:64
20.10.2018 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 35:29
20.10.2018 11:00 MCKS Czeladź - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 20:36
20.10.2018 09:00 MKS Strzelce Opolskie - MKKS Rybnik 13:57
20.10.2018 10:30 UKS MOSM Bytom I - MKS Wodzisław Śląski 15:22
20.10.2018 11:30 UKS MOSM Bytom I - MKKS Rybnik 12:53
20.10.2018 12:35 MKS Strzelce Opolskie - MKS Wodzisław Śląski 37:21
20.10.2018 09:00 UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno - MKS MOS Katowice 7:66
20.10.2018 10:00 MKS MOS Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 61:14
20.10.2018 11:00 UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno - KS Pogoń Ruda Śląska 25:30
20.10.2018 09:00 MKKS II Rybnik - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15:27
20.10.2018 10:00 MKKS II Rybnik - MKS Otmuchów 6:52
20.10.2018 11:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKS Otmuchów 13:53
20.10.2018 12:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - UKS MOSM Bytom II 39:14
20.10.2018 13:00 MKKS II Rybnik - UKS MOSM Bytom II 21:11
20.10.2018 10:15 KS UKS Kadet Oświęcim - MOSM Tychy 20:43
20.10.2018 11:15 Żorska Akademia Koszykówki - STELA Cieszyn 54:40
20.10.2018 12:15 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy 58:40
20.10.2018 13:20 KS UKS Kadet Oświęcim - STELA Cieszyn 28:49
10.11.2018 09:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno 45:21
10.11.2018 10:00 UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18:28
10.11.2018 11:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MKKS II Rybnik 52:41
10.11.2018 12:00 UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno - MKKS II Rybnik 15:34
10.11.2018 13:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 27:25
11.11.2018 10:00 Żorska Akademia Koszykówki - KS UKS Kadet Oświęcim 65:20
11.11.2018 11:00 KS UKS Kadet Oświęcim - MKS Dąbrowa Górnicza 26:62
11.11.2018 12:20 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza 54:37
17.11.2018 MKS Wodzisław Śląski - MKS MOS Katowice 20:0
17.11.2018 MKKS Rybnik - MKS MOS Katowice 20:0
17.11.2018 10:00 MKKS Rybnik - UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno 89:0
17.11.2018 11:30 MKS Wodzisław Śląski - UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno 58:9
24.11.2018 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom I 24:34
24.11.2018 10:00 UKS MOSM Bytom I - MKS Strzelce Opolskie 8:19
24.11.2018 11:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie 4:36
25.11.2018 09:30 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 45:26
25.11.2018 10:45 STELA Cieszyn - MCKS Czeladź 50:18
25.11.2018 11:45 STELA Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 45:20
25.11.2018 12:45 MOSM Tychy - MCKS Czeladź 36:18
08.12.2018 09:00 UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno - UKS MOSM Bytom I 17:30
08.12.2018 10:10 MKS MOS Katowice - MKS Strzelce Opolskie 38:35
08.12.2018 12:25 MKS MOS Katowice - UKS MOSM Bytom I 54:7
08.12.2018 12:25 UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno - MKS Strzelce Opolskie 5:44
08.12.2018 09:00 MKKS Rybnik - MKS Wodzisław Śląski 58:12
08.12.2018 10:00 MKS Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska 55:11
08.12.2018 11:00 MKKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska 83:16
08.12.2018 09:00 UKS MOSM Bytom II - MKS Otmuchów 16:52
08.12.2018 10:00 MKS Otmuchów - UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno 67:6
08.12.2018 11:00 UKS MOSM Bytom II - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 30:32
08.12.2018 12:00 MKS Otmuchów - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 54:8
08.12.2018 13:00 UKS MOSM Bytom II - UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno 24:15
08.12.2018 09:30 STELA Cieszyn - MOSM Tychy 47:67
08.12.2018 10:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 44:31
08.12.2018 12:30 STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza 71:52
09.12.2018 11:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki 16:59
09.12.2018 12:30 MCKS Czeladź - KS UKS Kadet Oświęcim 19:35
09.12.2018 13:30 MCKS Czeladź - Żorska Akademia Koszykówki 5:76
09.12.2018 14:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS UKS Kadet Oświęcim 63:24
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL