Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2019/2020
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13K
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał B
Asysty
Asysty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Asysty suma
Asysty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Asysty suma
Asysty śr.
1.
OLIWIA SZPAK
TRS SIŁA Ustroń
2
0.00
2.
Wiktoria Zawierucha
Żorska Akademia Koszykówki
3
0.00
3.
Oliwia Malcherczyk
Żorska Akademia Koszykówki
4
0.00
4.
Michalina Hołda
Żorska Akademia Koszykówki
4
0.00
5.
Julia Dendewicz
Żorska Akademia Koszykówki
4
0.00
6.
Milena Szałaj
Żorska Akademia Koszykówki
3
0.00
7.
Judyta Pych
Żorska Akademia Koszykówki
4
0.00
8.
Marta Makuła
Żorska Akademia Koszykówki
4
0.00
9.
Magda Herba
Żorska Akademia Koszykówki
4
0.00
10.
Wiktoria Dąbrowska
TRS SIŁA Ustroń
2
0.00
11.
MAJA NIECKARZ
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
12.
Sandra Brzegowy
Żorska Akademia Koszykówki
2
0.00
13.
KLAUDIA SZPAK
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
14.
Kaja Piotrowska
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
15.
NADIA KOTERZYNA
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
16.
MARTYNA KUBIEŃ
TRS SIŁA Ustroń
2
0.00
17.
WIKTORIA BURY
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
18.
ANNA ŚLIWKA
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
19.
MAJA RASZKA
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
20.
Noemi Grabiec
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
21.
PATRYCJA WÓJCIK
TRS SIŁA Ustroń
2
0.00
22.
MARIA FUJA
TRS SIŁA Ustroń
3
0.00
23.
Sonia Moćko
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
24.
Oliwia Bujoczek
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
2
0.00
25.
Konstancja Sołtys
RMKS Rybnik
2
0.00
26.
Magdalena Smętek
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
0.00
27.
Aleksandra Bącela
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
28.
Bogna Borowska
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
29.
Julia Kruzel
UKS MOSM Bytom
4
0.00
30.
Adrianna Urbańczyk
UKS MOSM Bytom
4
0.00
31.
Odetta Łypik
UKS MOSM Bytom
3
0.00
32.
Roksana Wrona
RMKS Rybnik
3
0.00
33.
Julia Wawrzyniak
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
34.
Justyna Wrzosek
UKS MOSM Bytom
3
0.00
35.
Olga Rączka
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
36.
Nadia Połętek
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
37.
Natasza Litkowycz
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
38.
Lena Siedlarz
UKS Orzeł Jaworzno
1
0.00
39.
Julia Kravchenko
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
40.
Emilia Siedlarz
UKS Orzeł Jaworzno
1
0.00
41.
Deborah Donato
UKS Orzeł Jaworzno
2
0.00
42.
Magdalena Trlik
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
0.00
43.
Samanta Kruczek
Żorska Akademia Koszykówki
4
0.00
44.
Maja Warakomska
Żorska Akademia Koszykówki
3
0.00
45.
Maja Grochowicz
UKS MOSM Bytom
3
0.00
46.
Emilia Dobrska
RMKS Rybnik
4
0.00
47.
Zuzanna Jakielaszek
RMKS Rybnik
4
0.00
48.
Oliwia Wieczorek
RMKS Rybnik
4
0.00
49.
Aleksandra Paszek
UKS MOSM Bytom
3
0.00
50.
Hana Daczkowska
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
4
0.00
51.
Klaudia Keller
RMKS Rybnik
4
0.00
52.
Maja Troszka
RMKS Rybnik
4
0.00
53.
Julia Jargoń
RMKS Rybnik
4
0.00
54.
Maja Targiel
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
0.00
55.
Patrycja Olszewska
UKS MOSM Bytom
3
0.00
56.
Maja Fedyk
MKS Strzelce Opolskie
2
0.00
57.
Julia Kluf
UKS MOSM Bytom
3
0.00
58.
Olga Przegendza
UKS MOSM Bytom
3
0.00
59.
Zuzanna Wiśniewska
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
60.
Patrycja Węgrzyn
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
61.
Martyna Pełka
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
62.
Natalia Niedoba
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
63.
Lena Marek
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
64.
Agnieszka Lemke
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
65.
Julia Kotzwander
MKS Strzelce Opolskie
2
0.00
66.
Julianna Łuc
RMKS Rybnik
4
0.00
67.
Karolina Dziubany
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
4
0.00
68.
Wiktoria Szczepankiewicz
UKS MOSM Bytom
4
0.00
69.
Martyna Neumann
UKS MOSM Bytom
4
0.00
70.
Dominika Gomuła
UKS MOSM Bytom
3
0.00
71.
Paulina Manowska
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
0.00
72.
Maja Karwot
RMKS Rybnik
3
0.00
73.
ZOFIA PUDELKO
MKS Strzelce Opolskie
2
0.00
74.
DOMINIKA MICHALIK
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
75.
HANNA DUDARZ
MKS Strzelce Opolskie
3
0.00
76.
Zuzanna Fajler
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
2
0.00
77.
Lena Owsińska
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
4
0.00
78.
Kinga Gwiaździńska
Żorska Akademia Koszykówki
3
0.00
79.
Liliana Kucharowska
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
4
0.00
80.
Patrycja Josz
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
2
0.00
81.
Wiktoria Badura
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
0.00
82.
Wiktoria Buczyńska
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
2
0.00
83.
Roksana Koperska
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
0.00
84.
Aleksandra Gruszka
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
0.00
85.
Milena Raudner
RMKS Rybnik
4
0.00
86.
Oliwia Raczek
RMKS Rybnik
3
0.00
87.
Julia Saganek
MKS Strzelce Opolskie
2
0.00
19.05.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 i MŁODSI W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×