Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
19.10.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - RMKS Rybnik I --:--
19.10.2018 16:30 KSK Stal Brzeg - MKS Strzelce Opolskie 55:58
19.10.2018 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - UKS MOSM Bytom 101:46
19.10.2018 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 72:48
19.10.2018 17:30 ISWJ Wisła - UKS Piłsudczyk Brzeg 38:53
22.10.2018 17:30 RMKS RYBNIK II - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
25.10.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
26.10.2018 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
29.10.2018 17:30 ISWJ Wisła - RMKS RYBNIK II --:--
26.10.2018 16:30 KSK Stal Brzeg - UKS MOSM Bytom --:--
26.10.2018 17:00 MKS Strzelce Opolskie - RMKS Rybnik I --:--
26.10.2018 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
09.11.2018 16:30 KSK Stal Brzeg - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
09.11.2018 17:00 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOSM Bytom --:--
09.11.2018 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik I --:--
08.11.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE --:--
09.11.2018 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła --:--
12.11.2018 17:30 RMKS RYBNIK II - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
16.11.2018 16:00 RMKS Rybnik I - KSK Stal Brzeg --:--
16.11.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS MOSM Bytom --:--
16.11.2018 17:00 MKS Strzelce Opolskie - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec --:--
16.11.2018 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
16.11.2018 17:30 ISWJ Wisła - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE --:--
19.11.2018 17:30 RMKS RYBNIK II - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
22.11.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ISWJ Wisła --:--
23.11.2018 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
26.11.2018 17:30 RMKS RYBNIK II - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE --:--
23.11.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Strzelce Opolskie --:--
23.11.2018 16:00 RMKS Rybnik I - UKS MOSM Bytom --:--
23.11.2018 16:30 KSK Stal Brzeg - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec --:--
29.11.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - RMKS RYBNIK II --:--
30.11.2018 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
30.11.2018 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła --:--
30.11.2018 UKS MOSM Bytom - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec --:--
30.11.2018 16:00 RMKS Rybnik I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
30.11.2018 17:00 MKS Strzelce Opolskie - KSK Stal Brzeg --:--
07.12.2018 UKS MOSM Bytom - KSK Stal Brzeg --:--
07.12.2018 16:00 RMKS Rybnik I - MKS Strzelce Opolskie --:--
07.12.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec --:--
07.12.2018 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
07.12.2018 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE --:--
10.12.2018 17:30 RMKS RYBNIK II - ISWJ Wisła --:--
14.12.2018 UKS MOSM Bytom - MKS Strzelce Opolskie --:--
14.12.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KSK Stal Brzeg --:--
14.12.2018 16:00 RMKS Rybnik I - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec --:--
14.12.2018 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
14.12.2018 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS RYBNIK II --:--
14.12.2018 17:30 ISWJ Wisła - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
20.12.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
21.12.2018 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - ISWJ Wisła --:--
21.12.2018 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - RMKS RYBNIK II --:--
21.12.2018 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
21.12.2018 16:30 KSK Stal Brzeg - RMKS Rybnik I --:--
21.12.2018 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS Strzelce Opolskie --:--
04.01.2019 UKS MOSM Bytom - RMKS Rybnik I --:--
04.01.2019 17:00 MKS Strzelce Opolskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
04.01.2019 17:00 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - KSK Stal Brzeg --:--
04.01.2019 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - RMKS RYBNIK II --:--
04.01.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
04.01.2019 17:30 ISWJ Wisła - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL