Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
19.10.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - RMKS Rybnik I 26:113
19.10.2018 16:30 KSK Stal Brzeg - MKS Strzelce Opolskie 55:58
19.10.2018 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - UKS MOSM Bytom 101:46
19.10.2018 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 72:48
19.10.2018 17:30 ISWJ Wisła - UKS Piłsudczyk Brzeg 38:53
22.10.2018 17:30 RMKS RYBNIK II - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 38:96
25.10.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - KS Pogoń Ruda Śląska 58:76
29.10.2018 17:30 ISWJ Wisła - RMKS RYBNIK II 63:46
26.11.2018 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 87:63
26.10.2018 16:30 KSK Stal Brzeg - UKS MOSM Bytom 64:47
26.10.2018 17:00 MKS Strzelce Opolskie - RMKS Rybnik I 37:98
26.10.2018 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 121:28
09.11.2018 16:30 KSK Stal Brzeg - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 71:53
09.11.2018 17:00 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOSM Bytom 83:35
09.11.2018 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik I 66:74
08.11.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 73:78
09.11.2018 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - ISWJ Wisła 78:20
12.11.2018 12:00 RMKS RYBNIK II - UKS Piłsudczyk Brzeg 45:89
16.11.2018 16:00 RMKS Rybnik I - KSK Stal Brzeg 121:45
16.11.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - UKS MOSM Bytom 46:58
16.11.2018 17:00 MKS Strzelce Opolskie - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 61:83
16.11.2018 17:30 ISWJ Wisła - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 41:104
19.11.2018 17:30 RMKS RYBNIK II - KS Pogoń Ruda Śląska 52:81
10.01.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 87:41
22.11.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - ISWJ Wisła 63:24
23.11.2018 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - KS Pogoń Ruda Śląska 90:84
03.12.2018 17:30 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - RMKS RYBNIK II 43:88
23.11.2018 14:00 KSK Stal Brzeg - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 46:50
23.11.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Strzelce Opolskie 36:64
23.11.2018 16:00 RMKS Rybnik I - UKS MOSM Bytom 147:26
29.11.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - RMKS RYBNIK II 84:44
30.11.2018 16:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - KS Pogoń Ruda Śląska 43:68
07.01.2019 16:30 UKS Piłsudczyk Brzeg - ISWJ Wisła 93:46
30.11.2018 16:00 RMKS Rybnik I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 150:9
30.11.2018 16:15 UKS MOSM Bytom - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 27:61
17.12.2018 17:00 MKS Strzelce Opolskie - KSK Stal Brzeg 70:53
Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - UKS Piłsudczyk Brzeg --:--
07.12.2018 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 75:44
10.12.2018 17:30 RMKS RYBNIK II - ISWJ Wisła 65:55
06.12.2018 16:00 RMKS Rybnik I - MKS Strzelce Opolskie 133:43
07.12.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 25:94
07.12.2018 16:15 UKS MOSM Bytom - KSK Stal Brzeg 46:51
14.12.2018 15:00 UKS MOSM Bytom - MKS Strzelce Opolskie 43:60
14.12.2018 16:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - KSK Stal Brzeg 25:42
14.12.2018 16:00 RMKS Rybnik I - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 88:62
14.12.2018 16:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 69:52
14.12.2018 17:30 ISWJ Wisła - KS Pogoń Ruda Śląska 54:92
21.12.2018 16:00 UKS Piłsudczyk Brzeg - RMKS RYBNIK II 83:33
19.12.2018 16:30 KS Pogoń Ruda Śląska - RMKS RYBNIK II 97:40
20.12.2018 17:00 Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice - UKS Piłsudczyk Brzeg 66:56
21.12.2018 16:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE - ISWJ Wisła 78:47
21.12.2018 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS Strzelce Opolskie 110:54
21.12.2018 18:00 KSK Stal Brzeg - RMKS Rybnik I 39:87
03.01.2019 16:00 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 74:40
04.01.2019 16:00 UKS MOSM Bytom - RMKS Rybnik I 27:113
04.01.2019 17:00 MKS Strzelce Opolskie - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 98:35
04.01.2019 17:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - KSK Stal Brzeg 61:45
04.01.2019 16:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Piłsudczyk Brzeg 72:65
04.01.2019 17:30 ISWJ Wisła - Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 48:72
07.01.2019 17:30 RMKS RYBNIK II - Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 48:102
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL