Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 13 547 42.08
2. Paulina Kamińska KS Pogoń Ruda Śląska 16 344 21.50
3. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik I 15 322 21.47
4. Oliwia Dyja KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 16 293 18.31
5. Małgorzata Kopel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 275 19.64
6. Aleksandra Durkalec Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 260 18.57
7. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 15 247 16.47
8. Natalia Rudzińska RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 16 247 15.44
9. Paulina Hnida RMKS Rybnik I 15 244 16.27
10. Wiktoria Trznadel Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 15 244 16.27
11. Karolina Ciska KS Pogoń Ruda Śląska 15 238 15.87
12. Vittoria Conte RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 15 234 15.60
13. Marta Piontek MKS Strzelce Opolskie 16 224 14.00
14. Zofia Traka UKS Piłsudczyk Brzeg 16 214 13.38
15. Aleksandra Szecel MKS Strzelce Opolskie 15 212 14.13
16. Martyna Studzińska MKS Strzelce Opolskie 16 201 12.56
17. Klaudia Matczak KS Pogoń Ruda Śląska 15 195 13.00
18. Julita Kwiatkowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 16 183 11.44
19. Julia Gluza ISWJ Wisła 16 177 11.06
20. Nicola Banaś RMKS Rybnik I 16 171 10.69
21. Paulina Zuza UKS MOSM Bytom 13 171 13.15
22. Angelika Górniak KS Pogoń Ruda Śląska , UKS MOSM Bytom 16 166 10.38
23. Aleksandra Gazda KSK Stal Brzeg 13 166 12.77
24. Natalia Kobyłecka ISWJ Wisła 15 161 10.73
25. Kamila Załęska KSK Stal Brzeg 13 143 11.00
26. Julia Rubysz Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 14 141 10.07
27. Wiktoria Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 138 11.50
28. Zuzanna Bierut Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 134 10.31
29. Marta Bagińska ISWJ Wisła 14 132 9.43
30. Milena Mielcarz Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 13 132 10.15
31. Martyna Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 14 127 9.07
32. Julia Michalska KSK Stal Brzeg 13 125 9.62
33. Samanta Pinkas ISWJ Wisła 14 119 8.50
34. Karolina Jankowska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 14 107 7.64
35. Jagoda Brzyska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 16 105 6.56
36. Kaja Ziemińska KSK Stal Brzeg 13 105 8.08
37. Natalia Kwiecień Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 14 103 7.36
38. Dominika Bednarek RMKS Rybnik I 9 100 11.11
39. Maja Puda MKS Strzelce Opolskie 16 100 6.25
40. Laura Pietruch KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 98 8.17
41. Łucja Ograbek KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 15 96 6.40
42. Paulina Wojcieszek KS Pogoń Ruda Śląska 16 95 5.94
43. Magda Bernacka RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 7 94 13.43
44. Oliwia Galik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 89 9.89
45. Wiktoria Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 16 88 5.50
46. Klaudia Surowiecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 13 87 6.69
47. Julia Góra RMKS Rybnik I 16 87 5.44
48. Natalia Faber KS Pogoń Ruda Śląska 10 86 8.60
49. Alicja Chojnacka RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 12 83 6.92
50. Julia Stefańczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 14 83 5.93
51. Martyna Marciniak UKS Piłsudczyk Brzeg 12 82 6.83
52. Paulina Raudner RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 14 80 5.71
53. Laura Migas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 13 73 5.62
54. Justyna Krosny RMKS Rybnik I 12 69 5.75
55. Wiktoria Gredka ISWJ Wisła 14 69 4.93
56. Julia Radzka MKS Strzelce Opolskie 10 62 6.20
57. Katarzyna Kosztowniak UKS Piłsudczyk Brzeg 14 62 4.43
58. Dominika Smołka RMKS Rybnik I 15 61 4.07
59. Elżbieta Makarowska UKS MOSM Bytom 11 57 5.18
60. Hanna Klamka KSK Stal Brzeg 12 57 4.75
61. Marta Pyzowska UKS Piłsudczyk Brzeg 9 56 6.22
62. Angelika Gierszewska KS Pogoń Ruda Śląska 13 55 4.23
63. Wiktoria Trojanowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 55 5.50
64. Natalia Kamieńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 13 55 4.23
65. Renata Trzop RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 11 51 4.64
66. OLIWIA KELLER RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 8 51 6.38
67. Anna Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 15 49 3.27
68. Zuzanna Parnicka UKS Piłsudczyk Brzeg 14 48 3.43
69. Alicja Lesiakowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 46 3.83
70. Alicja Śmigielska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 45 3.75
71. Zuzanna Hordyńska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 43 5.38
72. Hanna Grobosz RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 9 42 4.67
73. Julia Czekaj Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 40 3.64
74. Zuzanna Ślusarczyk UKS MOSM Bytom 11 38 3.45
75. Marta Tiszbierek-Gawlik MKS Strzelce Opolskie 14 37 2.64
76. Dominika Góreczna UKS MOSM Bytom 7 36 5.14
77. Justyna Kołodziejska UKS Piłsudczyk Brzeg 11 35 3.18
78. Oliwia Stana UKS MOSM Bytom 12 35 2.92
79. Anna Frajd UKS Piłsudczyk Brzeg 12 34 2.83
80. ZUZANNA URBAN Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 32 2.29
81. Zofia Gołębiewska MKS Strzelce Opolskie 8 32 4.00
82. Nikola Pluta Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 13 31 2.38
83. Olga Gabryś KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 30 2.73
84. Amelia Kostyra MKS Strzelce Opolskie 10 29 2.90
85. Klaudia Hajduk KSK Stal Brzeg 13 28 2.15
86. Paulina Krukowska MKS Strzelce Opolskie 14 27 1.93
87. Amelia Wołkowska KSK Stal Brzeg 13 27 2.08
88. Agnieszka Szalbot ISWJ Wisła 12 26 2.17
89. Kinga Kiełbasa UKS MOSM Bytom 12 26 2.17
90. ROKSANA KWIECIEŃ Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 25 2.50
91. Oliwia Nowosielska KS Pogoń Ruda Śląska 9 24 2.67
92. KAMILA LIPOK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 23 1.77
93. ALICJA STRUŻEK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 22 2.20
94. Patrycja Zientek RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 6 22 3.67
95. Magda Barabasz ISWJ Wisła 10 20 2.00
96. Gabriela Króliczek RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 9 20 2.22
97. Wiktoria Majgier KSK Stal Brzeg 11 18 1.64
98. Paulina Urbańczyk UKS MOSM Bytom 12 16 1.33
99. Magdalena Niesporek RMKS RYBNIK II 8 16 2.00
100. Julia Podżorska ISWJ Wisła 15 16 1.07
101. Julia Sabuda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 16 1.78
102. Wiktoria Kocimska UKS Piłsudczyk Brzeg 13 16 1.23
103. Justyna Adamaszek Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 7 15 2.14
104. Natalia Szałaj KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 12 14 1.17
105. Kornelia Urban UKS Piłsudczyk Brzeg 8 12 1.50
106. Julia Dembska KS Pogoń Ruda Śląska 9 12 1.33
107. Aleksandra Ziółkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 12 1.09
108. Angelika Sławik KS Pogoń Ruda Śląska 8 12 1.50
109. Zuzanna Rosińska UKS Piłsudczyk Brzeg 12 12 1.00
110. Inez Sajdok Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 12 1.71
111. Weronika Rosół KSK Stal Brzeg 12 11 0.92
112. Maja Białoń MKS Strzelce Opolskie 12 10 0.83
113. Emilia Procner ISWJ Wisła 10 9 0.90
114. Amelia Perchuć MKS Strzelce Opolskie 9 8 0.89
115. Wanessa Dulnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 8 0.67
116. Marta Mendak Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 8 1.00
117. Aleksandra Trocuk UKS Piłsudczyk Brzeg 15 8 0.53
118. WIKTORIA BOJARSKA Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 7 1.00
119. PATRYCJA PENDZIAŁEK RMKS RYBNIK II 9 5 0.56
120. Julia Zawada ISWJ Wisła 12 2 0.17
121. AMELIA DACZKOWSKA Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 2 0.29
122. Natalia Kobiela Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 10 2 0.20
123. Aleksandra Grzywocz UKS MOSM Bytom 10 2 0.20
124. Julia Rulczyńska ISWJ Wisła 11 0 0.00
125. Oliwia Kucal RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 7 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL