Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 8 364 45.50
2. Maja Frąckiewicz RMKS Rybnik I 11 282 25.64
3. Paulina Kamińska KS Pogoń Ruda Śląska 11 246 22.36
4. Aleksandra Durkalec Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 218 19.82
5. Małgorzata Kopel Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 216 19.64
6. Oliwia Dyja KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 213 19.36
7. Natalia Rudzińska RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 11 196 17.82
8. Wiktoria Trznadel Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 9 180 20.00
9. Karolina Ciska KS Pogoń Ruda Śląska 11 177 16.09
10. Vittoria Conte RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 10 171 17.10
11. Paulina Hnida RMKS Rybnik I 10 171 17.10
12. Marta Piontek MKS Strzelce Opolskie 11 163 14.82
13. Martyna Studzińska MKS Strzelce Opolskie 11 156 14.18
14. Aleksandra Szecel MKS Strzelce Opolskie 10 155 15.50
15. Zofia Traka UKS Piłsudczyk Brzeg 10 154 15.40
16. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 148 14.80
17. Aleksandra Gazda KSK Stal Brzeg 11 146 13.27
18. Angelika Górniak KS Pogoń Ruda Śląska , UKS MOSM Bytom 11 138 12.55
19. Nicola Banaś RMKS Rybnik I 11 134 12.18
20. Klaudia Matczak KS Pogoń Ruda Śląska 10 127 12.70
21. Julia Gluza ISWJ Wisła 11 122 11.09
22. Julita Kwiatkowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 122 11.09
23. Paulina Zuza UKS MOSM Bytom 10 116 11.60
24. Wiktoria Łepska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 109 13.63
25. Martyna Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 10 106 10.60
26. Kamila Załęska KSK Stal Brzeg 11 106 9.64
27. Julia Rubysz Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 105 9.55
28. Natalia Kobyłecka ISWJ Wisła 10 104 10.40
29. Julia Michalska KSK Stal Brzeg 11 101 9.18
30. Magda Bernacka RMKS RYBNIK II 7 94 13.43
31. Kaja Ziemińska KSK Stal Brzeg 11 90 8.18
32. Zuzanna Bierut Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 87 8.70
33. Maja Puda MKS Strzelce Opolskie 11 85 7.73
34. Natalia Faber KS Pogoń Ruda Śląska 9 84 9.33
35. Marta Bagińska ISWJ Wisła 10 83 8.30
36. Alicja Chojnacka RMKS RYBNIK II 10 83 8.30
37. Laura Pietruch KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 9 82 9.11
38. Paulina Raudner RMKS RYBNIK II 10 80 8.00
39. Julia Góra RMKS Rybnik I 11 80 7.27
40. Oliwia Galik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 77 9.63
41. Łucja Ograbek KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 76 6.91
42. Jagoda Brzyska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 10 71 7.10
43. Karolina Jankowska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 10 70 7.00
44. Laura Migas KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 66 8.25
45. Samanta Pinkas ISWJ Wisła 9 64 7.11
46. Klaudia Surowiecka Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 10 63 6.30
47. Milena Mielcarz Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 61 8.71
48. Justyna Krosny RMKS Rybnik I 7 59 8.43
49. Wiktoria Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 11 59 5.36
50. Paulina Wojcieszek KS Pogoń Ruda Śląska 11 58 5.27
51. Martyna Marciniak UKS Piłsudczyk Brzeg 7 58 8.29
52. Dominika Smołka RMKS Rybnik I 11 57 5.18
53. Hanna Klamka KSK Stal Brzeg 11 57 5.18
54. Natalia Kwiecień Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 55 6.88
55. Angelika Gierszewska KS Pogoń Ruda Śląska 11 53 4.82
56. Elżbieta Makarowska UKS MOSM Bytom 10 53 5.30
57. Natalia Kamieńska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 11 53 4.82
58. OLIWIA KELLER RMKS RYBNIK II 8 51 6.38
59. Julia Stefańczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 51 6.38
60. Katarzyna Kosztowniak UKS Piłsudczyk Brzeg 10 49 4.90
61. Wiktoria Gredka ISWJ Wisła 10 48 4.80
62. Wiktoria Trojanowska Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice 8 47 5.88
63. Renata Trzop RMKS RYBNIK II 8 43 5.38
64. Alicja Lesiakowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 42 4.20
65. Hanna Grobosz RMKS RYBNIK II 9 42 4.67
66. Zuzanna Hordyńska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 41 5.86
67. Marta Pyzowska UKS Piłsudczyk Brzeg 5 38 7.60
68. Zuzanna Parnicka UKS Piłsudczyk Brzeg 8 38 4.75
69. Alicja Śmigielska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 31 4.43
70. Anna Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 9 30 3.33
71. Dominika Góreczna UKS MOSM Bytom 6 30 5.00
72. Olga Gabryś KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 8 28 3.50
73. Julia Czekaj Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 28 3.50
74. ZUZANNA URBAN Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 27 2.45
75. Marta Tiszbierek-Gawlik MKS Strzelce Opolskie 9 26 2.89
76. ROKSANA KWIECIEŃ Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 25 2.78
77. Klaudia Hajduk KSK Stal Brzeg 11 24 2.18
78. Oliwia Nowosielska KS Pogoń Ruda Śląska 9 24 2.67
79. Kinga Kiełbasa UKS MOSM Bytom 10 24 2.40
80. Nikola Pluta Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 22 2.75
81. Agnieszka Szalbot ISWJ Wisła 8 22 2.75
82. Patrycja Zientek RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 6 22 3.67
83. Amelia Kostyra MKS Strzelce Opolskie 7 21 3.00
84. Paulina Krukowska MKS Strzelce Opolskie 9 21 2.33
85. Oliwia Stana UKS MOSM Bytom 10 21 2.10
86. Justyna Kołodziejska UKS Piłsudczyk Brzeg 6 20 3.33
87. Amelia Wołkowska KSK Stal Brzeg 11 20 1.82
88. Zuzanna Ślusarczyk UKS MOSM Bytom 9 20 2.22
89. KAMILA LIPOK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 19 1.90
90. Gabriela Króliczek RMKS RYBNIK II 8 18 2.25
91. Anna Frajd UKS Piłsudczyk Brzeg 7 16 2.29
92. Magdalena Niesporek RMKS RYBNIK II 8 16 2.00
93. Laura Musiolik RMKS Rybnik I 7 15 2.14
94. Wiktoria Majgier KSK Stal Brzeg 9 14 1.56
95. Natalia Szałaj KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 10 14 1.40
96. Wiktoria Kocimska UKS Piłsudczyk Brzeg 8 14 1.75
97. ALICJA STRUŻEK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 13 1.86
98. Kornelia Urban UKS Piłsudczyk Brzeg 5 12 2.40
99. Julia Dembska KS Pogoń Ruda Śląska 9 12 1.33
100. Angelika Sławik KS Pogoń Ruda Śląska 6 12 2.00
101. Weronika Rosół KSK Stal Brzeg 11 11 1.00
102. Paulina Urbańczyk UKS MOSM Bytom 9 10 1.11
103. Maja Białoń MKS Strzelce Opolskie 11 10 0.91
104. Aleksandra Ziółkowska Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 10 1.11
105. Emilia Procner ISWJ Wisła 8 9 1.13
106. Julia Podżorska ISWJ Wisła 10 9 0.90
107. Magda Barabasz ISWJ Wisła 8 8 1.00
108. Amelia Perchuć MKS Strzelce Opolskie 9 8 0.89
109. Marta Mendak Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 8 1.00
110. Aleksandra Trocuk UKS Piłsudczyk Brzeg 9 8 0.89
111. Zuzanna Rosińska UKS Piłsudczyk Brzeg 8 8 1.00
112. Julia Sabuda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 8 1.33
113. WIKTORIA BOJARSKA Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 7 1.00
114. Agnieszka Socha UKS Piłsudczyk Brzeg 6 5 0.83
115. PATRYCJA PENDZIAŁEK RMKS RYBNIK II 9 5 0.56
116. Sara Olczyk UKS Piłsudczyk Brzeg 5 4 0.80
117. Wanessa Dulnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 2 0.22
118. Julia Zawada ISWJ Wisła 9 2 0.22
119. AMELIA DACZKOWSKA Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 2 0.33
120. Natalia Kobiela Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 2 0.29
121. Julia Rulczyńska ISWJ Wisła 10 0 0.00
122. Oliwia Kucal RMKS Rybnik I, RMKS RYBNIK II 7 0 0.00
123. Aleksandra Grzywocz UKS MOSM Bytom 8 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL