Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Szecel MKS Strzelce Opolskie 5 107 21.40
2. Wiktoria Trznadel MKS MOS Katowice I 4 97 24.25
3. Pola Popowicz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 5 80 16.00
4. Martyna Kanarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 5 69 13.80
5. Karolina Jankowska MKS MOS Katowice I 4 69 17.25
6. Milena Mielcarz MKS MOS Katowice I 4 67 16.75
7. Dominika Bednarek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 66 22.00
8. Kamila Załęska KSK Stal Brzeg 5 63 12.60
9. Małgorzata Kopel MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 4 60 15.00
10. Sandra Hracka ISWJ Wisła 4 58 14.50
11. Angelika Górniak UKS MOSM Bytom 4 56 14.00
12. Paulina Zuza UKS MOSM Bytom 4 56 14.00
13. Aleksandra Gazda KSK Stal Brzeg 5 55 11.00
14. Martyna Studzińska MKS Strzelce Opolskie 4 49 12.25
15. Natalia Faber KS Pogoń Ruda Śląska 3 47 15.67
16. Majka Stefaniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 44 14.67
17. Laura Stukator ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 43 10.75
18. Oliwia Bęben ISWJ Wisła 4 41 10.25
19. Julia Michalska KSK Stal Brzeg 5 40 8.00
20. Karolina Kiraga ISWJ Wisła 4 40 10.00
21. Agata Bąk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 39 9.75
22. Julia Gracz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 5 39 7.80
23. Kinga Dosa KS Pogoń Ruda Śląska 5 37 7.40
24. Katarzyna Piorun MKS MOS Katowice II 4 36 9.00
25. Amelia Ziajska MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 4 35 8.75
26. Maja Wołkowycka MKS MOS Katowice II 4 34 8.50
27. Maja Pyrdoł MKS MOS Katowice II 4 33 8.25
28. Martyna Gozdek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 32 10.67
29. Marta Grabska ISWJ Wisła 4 31 7.75
30. Maja Frąckiewicz MKS MOS Katowice I 4 30 7.50
31. Wiktoria Pawlus ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 30 7.50
32. Agata Martynek ISWJ Wisła 4 28 7.00
33. Paulina Krukowska MKS Strzelce Opolskie 4 27 6.75
34. Amelia Kostyra MKS Strzelce Opolskie 5 26 5.20
35. Julia Stefańczyk MKS MOS Katowice I 3 26 8.67
36. Julia Mróz KS Pogoń Ruda Śląska 5 23 4.60
37. Natalia Gola MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 5 23 4.60
38. Katarzyna Mazur MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 4 22 5.50
39. Alicja Augustyniak KS Pogoń Ruda Śląska 5 21 4.20
40. Zofia Gołębiewska MKS Strzelce Opolskie 4 21 5.25
41. Anna Juszczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 20 6.67
42. Paulina Urbańczyk UKS MOSM Bytom 4 20 5.00
43. Laura Domańska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 5 20 4.00
44. Dominika Góreczna UKS MOSM Bytom 4 19 4.75
45. Maja Białoń MKS Strzelce Opolskie 5 18 3.60
46. Daria Gajos MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 5 18 3.60
47. Vanessa Turek ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 17 5.67
48. Victoria Zebzda MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 3 17 5.67
49. Urszula Słupska MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 2 16 8.00
50. Laura Brawańska ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 16 4.00
51. Wiktoria Majgier KSK Stal Brzeg 5 16 3.20
52. Kaja Ziemińska KSK Stal Brzeg 3 16 5.33
53. Liliana Arsenicz ISWJ Wisła 3 15 5.00
54. Amelia Wołkowska KSK Stal Brzeg 5 15 3.00
55. Sandra Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 5 14 2.80
56. Ewa Lewandowska KS Pogoń Ruda Śląska 4 13 3.25
57. Marta Tiszbierek-Gawlik MKS Strzelce Opolskie 5 13 2.60
58. Katarzyna Dziendziel ISWJ Wisła 4 12 3.00
59. Paulina Raudner ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 12 3.00
60. Martyna Gandziarowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 5 11 2.20
61. Oliwia Toboła KS Pogoń Ruda Śląska 4 11 2.75
62. Hanna Klamka KSK Stal Brzeg 4 11 2.75
63. Karolina Guzik MKS MOS Katowice II 3 10 3.33
64. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 4 10 2.50
65. Magda Barabasz ISWJ Wisła 2 9 4.50
66. Wiktoria Dratwińska ISWJ Wisła 4 9 2.25
67. Otylia Kabelis MKS MOS Katowice II, MKS MOS Katowice I 4 9 2.25
68. Kinga Halamoda KS Pogoń Ruda Śląska 5 8 1.60
69. Emilia Kowalska KS Pogoń Ruda Śląska 3 8 2.67
70. Weronika Rosół KSK Stal Brzeg 5 8 1.60
71. Sandra Kielak KS Pogoń Ruda Śląska 5 7 1.40
72. Julia Bączkiewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 4 6 1.50
73. Nicole Mazur UKS MOSM Bytom 4 6 1.50
74. Martyna Klimas MKS MOS Katowice II 4 6 1.50
75. Julia Mochocka KS Pogoń Ruda Śląska 3 5 1.67
76. Anna Mazur MKS MOS Katowice I 4 5 1.25
77. Natalia Szczygieł KS Pogoń Ruda Śląska 5 5 1.00
78. Wiktoria Danicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 4 4 1.00
79. Wiktoria Matysiak UKS MOSM Bytom 4 4 1.00
80. Joanna Hanik ISWJ Wisła 2 4 2.00
81. Oliwia Skwarska MKS MOS Katowice II 4 3 0.75
82. Julia Kożuch ISWJ Wisła 2 2 1.00
83. Monika Lewtak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 5 2 0.40
84. Agata Kasprzycka KSK Stal Brzeg 3 2 0.67
85. Weronika Szewczyk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 3 2 0.67
86. Wiktoria Śleboda UKS MOSM Bytom 4 2 0.50
87. Wanessa Kozłowska UKS MOSM Bytom 4 2 0.50
88. Magdalena Nieckarz UKS MOSM Bytom 4 1 0.25
89. Zofia Owczarczyk MKS MOS Katowice II 4 0 0.00
90. Barbara Pudlik UKS MOSM Bytom 3 0 0.00
91. Julia Domeredzka MKS Strzelce Opolskie 3 0 0.00
92. Liliana Klusa UKS MOSM Bytom 4 0 0.00
93. Anna Tim MKS MOS Katowice II 2 0 0.00
94. Kinga Wylenżek UKS MOSM Bytom 4 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL