Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U16K
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał B
Przechwyty
Przechwyty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Dominika Szalbot
ISWJ Wisła
6
0.00
2.
Julia Markiel
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
4
0.00
3.
Natalia Kamieńska
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
6
0.00
4.
Julia Musiał
ISWJ Wisła
5
0.00
5.
Julia Rulczyńska
ISWJ Wisła
3
0.00
6.
Julia Podżorska
ISWJ Wisła
6
0.00
7.
Natalia Kobyłecka
ISWJ Wisła
4
0.00
8.
Małgorzata Kopel
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
3
0.00
9.
Laura Musiolik
RMKS Rybnik II
5
0.00
10.
Wiktoria Trojanowska
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
4
0.00
11.
Oliwia Malczyk
ISWJ Wisła
6
0.00
12.
Izabela Czogalik
RMKS Rybnik II
3
0.00
13.
Wiktoria Habura
RMKS Rybnik II
5
0.00
14.
Alicja Chojnacka
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
0.00
15.
Sandra Hracka
ISWJ Wisła
3
0.00
16.
Wiktoria Gredka
ISWJ Wisła
6
0.00
17.
Samanta Pinkas
ISWJ Wisła
3
0.00
18.
Julia Czekaj
UKS SP 27 Katowice
6
0.00
19.
Patrycja Szczypior
AZS Częstochowa
5
0.00
20.
Maja Sobocińska
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
5
0.00
21.
Patrycja Herman
GUKS Gwarek Pawłowice
5
0.00
22.
Joanna Bułka
GUKS Gwarek Pawłowice
5
0.00
23.
Angelika Pieniak
AZS Częstochowa
3
0.00
24.
Maja Cykowska
AZS Częstochowa
5
0.00
25.
Wiktoria Pietrajczuk
AZS Częstochowa
6
0.00
26.
Barbara Cichosz
AZS Częstochowa
6
0.00
27.
Julia Matuszczyk
AZS Częstochowa
4
0.00
28.
Julia Sabuda
UKS SP 27 Katowice
6
0.00
29.
Malwina Bednarek
AZS Częstochowa
6
0.00
30.
Emilia Puch
AZS Częstochowa
3
0.00
31.
Karolina Długosz
AZS Częstochowa
6
0.00
32.
Karolina Kluza
AZS Częstochowa
3
0.00
33.
Emilia Pruciak
AZS Częstochowa
6
0.00
34.
Julia Gandera
AZS Częstochowa
6
0.00
35.
Klaudia Rams
AZS Częstochowa
3
0.00
36.
Emilia Łaciak
UKS SP 27 Katowice
4
0.00
37.
Dominika Bednarek
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
6
0.00
38.
Maja Frąckiewicz
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
6
0.00
39.
Dominika Smołka
RMKS Rybnik II
5
0.00
40.
Julia Góra
RMKS Rybnik II
6
0.00
41.
Justyna Krosny
RMKS Rybnik II
5
0.00
42.
Zuzanna Żymełka
UKS SP 27 Katowice
3
0.00
43.
Julia Krzemień
UKS SP 27 Katowice
3
0.00
44.
Martyna Czyż
UKS SP 27 Katowice
6
0.00
45.
Aleksandra Kubica
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
0.00
46.
Kornelia Dec
UKS SP 27 Katowice
6
0.00
47.
Małgorzata Pojda
UKS SP 27 Katowice
6
0.00
48.
Julia Obecny
UKS SP 27 Katowice
5
0.00
49.
Aleksandra Płocharska
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
0.00
50.
Małgorzata Płocharska
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
0.00
51.
Małgorzata Kozioł
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
6
0.00
52.
Agnieszka Kasprzyk
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
6
0.00
53.
Julita Szewczyk
GUKS Gwarek Pawłowice
5
0.00
54.
Wanessa Dulnik
UKS SP 27 Katowice
3
0.00
55.
Aleksandra Ziółkowska
UKS SP 27 Katowice
4
0.00
56.
Vittoria Conte
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
5
0.00
57.
WIKTORIA BOJARSKA
UKS SP 27 Katowice
3
0.00
58.
Marta Bagińska
ISWJ Wisła
6
0.00
59.
Agnieszka Szalbot
ISWJ Wisła
5
0.00
60.
Julia Gluza
ISWJ Wisła
5
0.00
61.
Anna Szajthauer
ISWJ Wisła
4
0.00
62.
Aleksandra Durkalec
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
6
0.00
63.
Emilia Mielczarska
GUKS Gwarek Pawłowice
6
0.00
64.
Oliwia Rychły
GUKS Gwarek Pawłowice
4
0.00
65.
Amelia Mentel
GUKS Gwarek Pawłowice
5
0.00
66.
Karolina Uherek
GUKS Gwarek Pawłowice
5
0.00
67.
Natalia Gwiaździńska
GUKS Gwarek Pawłowice
5
0.00
68.
Samanta Kwaśniak
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
4
0.00
69.
Zuzanna Walecka
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
0.00
02.07.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI NA OBOZIE SPORTOWYM W CHYBIU
20.06.2024
Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej 2024
16.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - TRZECIA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
07.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×