Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2017/2018
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U16K
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał B
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Karolina Uherek
GUKS Gwarek Pawłowice
5
150
30.00
2.
Maja Frąckiewicz
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
6
144
24.00
3.
Małgorzata Kozioł
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
6
130
21.67
4.
Agnieszka Kasprzyk
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
6
112
18.67
5.
Martyna Czyż
UKS SP 27 Katowice
6
75
12.50
6.
Wiktoria Pietrajczuk
AZS Częstochowa
6
69
11.50
7.
Natalia Gwiaździńska
GUKS Gwarek Pawłowice
5
69
13.80
8.
Aleksandra Durkalec
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
6
67
11.17
9.
Malwina Bednarek
AZS Częstochowa
6
67
11.17
10.
Karolina Długosz
AZS Częstochowa
6
67
9.57
11.
Dominika Bednarek
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
6
66
11.00
12.
Oliwia Malczyk
ISWJ Wisła
6
65
10.83
13.
Emilia Pruciak
AZS Częstochowa
6
62
10.33
14.
Dominika Smołka
RMKS Rybnik II
5
52
10.40
15.
Julia Musiał
ISWJ Wisła
5
52
10.40
16.
Małgorzata Pojda
UKS SP 27 Katowice
6
49
8.17
17.
Zuzanna Walecka
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
48
16.00
18.
Samanta Kwaśniak
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
4
45
11.25
19.
Julia Góra
RMKS Rybnik II
6
40
6.67
20.
Julia Gluza
ISWJ Wisła
5
39
7.80
21.
Julia Krzemień
UKS SP 27 Katowice
3
38
12.67
22.
Kornelia Dec
UKS SP 27 Katowice
6
37
6.17
23.
Maja Cykowska
AZS Częstochowa
5
35
7.00
24.
Barbara Cichosz
AZS Częstochowa
6
32
5.33
25.
Vittoria Conte
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
5
32
6.40
26.
Dominika Szalbot
ISWJ Wisła
6
29
4.83
27.
Justyna Krosny
RMKS Rybnik II
5
28
5.60
28.
Marta Bagińska
ISWJ Wisła
6
28
4.67
29.
Maja Sobocińska
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
5
25
5.00
30.
Julita Szewczyk
GUKS Gwarek Pawłowice
5
25
5.00
31.
Agnieszka Szalbot
ISWJ Wisła
5
19
3.80
32.
Małgorzata Kopel
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
3
19
6.33
33.
Emilia Łaciak
UKS SP 27 Katowice
4
19
4.75
34.
Natalia Kobyłecka
ISWJ Wisła
4
18
4.50
35.
Zuzanna Żymełka
UKS SP 27 Katowice
3
18
6.00
36.
Julia Obecny
UKS SP 27 Katowice
5
17
3.40
37.
Amelia Mentel
GUKS Gwarek Pawłowice
5
17
3.40
38.
Oliwia Rychły
GUKS Gwarek Pawłowice
4
17
4.25
39.
Julia Matuszczyk
AZS Częstochowa
4
16
4.00
40.
Joanna Bułka
GUKS Gwarek Pawłowice
5
16
3.20
41.
Julia Sabuda
UKS SP 27 Katowice
6
13
2.17
42.
Patrycja Herman
GUKS Gwarek Pawłowice
5
12
2.40
43.
Klaudia Rams
AZS Częstochowa
3
10
3.33
44.
Julia Czekaj
UKS SP 27 Katowice
6
9
1.50
45.
Aleksandra Kubica
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
9
3.00
46.
Natalia Kamieńska
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
6
8
1.33
47.
Małgorzata Płocharska
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
8
2.67
48.
WIKTORIA BOJARSKA
UKS SP 27 Katowice
3
8
2.67
49.
Emilia Mielczarska
GUKS Gwarek Pawłowice
6
7
1.17
50.
Emilia Puch
AZS Częstochowa
3
6
2.00
51.
Aleksandra Płocharska
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
6
2.00
52.
Wiktoria Gredka
ISWJ Wisła
6
6
1.00
53.
Julia Gandera
AZS Częstochowa
6
6
1.00
54.
Julia Markiel
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
4
6
1.50
55.
Anna Szajthauer
ISWJ Wisła
4
5
1.25
56.
Wiktoria Habura
RMKS Rybnik II
5
4
0.80
57.
Samanta Pinkas
ISWJ Wisła
3
4
1.33
58.
Wanessa Dulnik
UKS SP 27 Katowice
3
4
1.33
59.
Laura Musiolik
RMKS Rybnik II
5
4
0.80
60.
Sandra Hracka
ISWJ Wisła
3
3
1.00
61.
Alicja Chojnacka
RMKS Rybnik II
,
RMKS Rybnik I
3
2
0.67
62.
Patrycja Szczypior
AZS Częstochowa
5
2
0.40
63.
Aleksandra Ziółkowska
UKS SP 27 Katowice
4
2
0.50
64.
Julia Podżorska
ISWJ Wisła
6
1
0.17
65.
Izabela Czogalik
RMKS Rybnik II
3
0
0.00
66.
Wiktoria Trojanowska
Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
4
0
0.00
67.
Karolina Kluza
AZS Częstochowa
3
0
0.00
68.
Angelika Pieniak
AZS Częstochowa
3
0
0.00
69.
Julia Rulczyńska
ISWJ Wisła
3
0
0.00
02.07.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI NA OBOZIE SPORTOWYM W CHYBIU
20.06.2024
Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej 2024
16.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - TRZECIA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
07.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×