Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
RMKS Rybnik - UKS Dwójka Kamienica Polska 20:0
25.09.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 65:54
25.09.2021 17:00 RKK AZS Racibórz - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 74:76
26.09.2021 18:00 Zagłębie Sosnowiec - ISWJ Wisła 85:38
25.09.2021 11:00 UKS Żak Nowy Sącz - Wisła CanPack Kraków 53:79
06.10.2021 17:00 MOSiR Bochnia - MTS Ikar Niepołomice 76:98
09.10.2021 11:00 Wisła CANPACK II Kraków - SPZ WJM Gmina Krasne 74:38
06.01.2022 15:00 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
02.10.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - RKK AZS Racibórz 42:98
02.10.2021 14:00 KSK Stal Brzeg - RMKS Rybnik 59:66
02.10.2021 16:00 ISWJ Wisła - AZS Uniwersytetu Śląskiego 48:75
02.10.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - Zagłębie Sosnowiec 82:76
03.10.2021 12:00 AZS Politechnika Korona Kraków II - UKS Żak Nowy Sącz 55:72
03.10.2021 14:00 Wisła CanPack Kraków - MTS Ikar Niepołomice 43:61
03.10.2021 17:00 SPZ WJM Gmina Krasne - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 47:93
05.10.2021 18:30 MLKS-MOS Rzeszów - Wisła CANPACK II Kraków 73:77
09.10.2021 11:00 MLKS-MOS Rzeszów - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 53:64
10.10.2021 12:30 UKS Żak Nowy Sącz - SPZ WJM Gmina Krasne 72:42
10.10.2021 17:00 MOSiR Bochnia - Wisła CanPack Kraków 70:73
31.10.2021 11:00 MTS Ikar Niepołomice - AZS Politechnika Korona Kraków II 95:73
09.10.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 75:57
09.10.2021 17:00 RKK AZS Racibórz - KSK Stal Brzeg 82:53
09.10.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - ISWJ Wisła 93:40
14.11.2021 12:00 UKS Dwójka Kamienica Polska - Zagłębie Sosnowiec 25:114
12.10.2021 18:30 MLKS-MOS Rzeszów - UKS Żak Nowy Sącz 58:72
16.10.2021 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne - MTS Ikar Niepołomice 57:79
16.10.2021 17:00 Wisła CANPACK II Kraków - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 52:70
17.10.2021 12:00 AZS Politechnika Korona Kraków II - MOSiR Bochnia 71:67
16.10.2021 12:00 UKS Dwójka Kamienica Polska - AZS Uniwersytetu Śląskiego 33:86
16.10.2021 14:00 KSK Stal Brzeg - Zagłębie Sosnowiec 50:74
16.10.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 58:57
17.10.2021 16:00 RMKS Rybnik - RKK AZS Racibórz 75:49
23.10.2021 11:00 Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik 41:65
23.10.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - KSK Stal Brzeg 77:51
23.10.2021 13:00 UKS Dwójka Kamienica Polska - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 48:87
23.10.2021 16:00 ISWJ Wisła - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 45:73
23.10.2021 11:00 MTS Ikar Niepołomice - MLKS-MOS Rzeszów 98:50
23.10.2021 15:00 UKS Żak Nowy Sącz - Wisła CANPACK II Kraków 78:57
24.10.2021 12:00 MOSiR Bochnia - SPZ WJM Gmina Krasne 90:57
24.10.2021 14:00 Wisła CanPack Kraków - AZS Politechnika Korona Kraków II 51:53
RKK AZS Racibórz - Zagłębie Sosnowiec --:--
30.10.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - ISWJ Wisła 56:83
30.10.2021 14:00 KSK Stal Brzeg - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 46:58
01.12.2021 18:30 RMKS Rybnik - AZS Uniwersytetu Śląskiego 46:25
30.10.2021 11:00 MLKS-MOS Rzeszów - MOSiR Bochnia 52:61
30.10.2021 12:00 Wisła CANPACK II Kraków - MTS Ikar Niepołomice 59:80
30.10.2021 17:30 SPZ WJM Gmina Krasne - Wisła CanPack Kraków 84:65
31.10.2021 17:00 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - UKS Żak Nowy Sącz 58:50
06.11.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - RKK AZS Racibórz 71:66
06.11.2021 16:00 ISWJ Wisła - KSK Stal Brzeg 45:84
06.11.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS Dwójka Kamienica Polska 82:46
07.01.2022 17:30 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - RMKS Rybnik --:--
06.11.2021 17:00 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - MTS Ikar Niepołomice 65:76
07.11.2021 12:00 AZS Politechnika Korona Kraków II - SPZ WJM Gmina Krasne 88:52
07.11.2021 13:00 Wisła CanPack Kraków - MLKS-MOS Rzeszów 48:66
08.11.2021 18:00 MOSiR Bochnia - Wisła CANPACK II Kraków 70:81
Zagłębie Sosnowiec - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
12.11.2021 16:00 ISWJ Wisła - RMKS Rybnik 50:91
13.11.2021 17:00 RKK AZS Racibórz - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 59:69
14.11.2021 12:00 KSK Stal Brzeg - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 63:74
02.11.2021 17:15 Wisła CANPACK II Kraków - Wisła CanPack Kraków 68:63
13.11.2021 10:00 UKS Żak Nowy Sącz - MTS Ikar Niepołomice 87:94
13.11.2021 12:00 AZS Politechnika Korona Kraków II - MLKS-MOS Rzeszów 86:84
14.11.2021 10:00 MOSiR Bochnia - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 44:81
16.11.2021 17:15 Wisła CANPACK II Kraków - AZS Politechnika Korona Kraków II 52:54
19.11.2021 19:30 UKS Żak Nowy Sącz - MOSiR Bochnia 84:54
20.11.2021 19:00 SPZ WJM Gmina Krasne - MLKS-MOS Rzeszów 68:60
21.11.2021 14:30 Wisła CanPack Kraków - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 55:70
20.11.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - KSK Stal Brzeg 43:117
20.11.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RMKS Rybnik 64:81
20.11.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Zagłębie Sosnowiec 35:67
16.12.2021 18:45 RKK AZS Racibórz - ISWJ Wisła --:--
27.11.2021 11:00 MTS Ikar Niepołomice - MOSiR Bochnia 83:58
27.11.2021 12:00 Wisła CanPack Kraków - UKS Żak Nowy Sącz 52:67
27.11.2021 13:00 AZS Politechnika Korona Kraków II - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 70:67
28.11.2021 17:00 SPZ WJM Gmina Krasne - Wisła CANPACK II Kraków 82:72
27.11.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - RMKS Rybnik 52:86
27.11.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RKK AZS Racibórz 64:63
27.11.2021 16:00 ISWJ Wisła - Zagłębie Sosnowiec 57:68
27.11.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - AZS Uniwersytetu Śląskiego 64:51
Zagłębie Sosnowiec - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
04.12.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - ISWJ Wisła 80:62
04.12.2021 16:00 RMKS Rybnik - KSK Stal Brzeg 79:61
05.12.2021 17:00 RKK AZS Racibórz - UKS Dwójka Kamienica Polska 84:28
MKS Pałac Młodzieży Tarnów - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
04.12.2021 15:00 MTS Ikar Niepołomice - Wisła CanPack Kraków 106:60
05.12.2021 12:00 Wisła CANPACK II Kraków - MLKS-MOS Rzeszów 74:38
21.01.2022 19:00 UKS Żak Nowy Sącz - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
11.12.2021 13:00 Wisła CanPack Kraków - MOSiR Bochnia --:--
11.12.2021 15:00 AZS Politechnika Korona Kraków II - MTS Ikar Niepołomice --:--
12.12.2021 12:00 SPZ WJM Gmina Krasne - UKS Żak Nowy Sącz --:--
12.12.2021 17:00 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - MLKS-MOS Rzeszów --:--
11.12.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
11.12.2021 19:00 KSK Stal Brzeg - RKK AZS Racibórz --:--
12.12.2021 15:00 ISWJ Wisła - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
15.12.2021 18:30 Zagłębie Sosnowiec - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
18.12.2021 Zagłębie Sosnowiec - KSK Stal Brzeg --:--
18.12.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
18.12.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
18.12.2021 16:00 RKK AZS Racibórz - RMKS Rybnik --:--
18.12.2021 16:00 MOSiR Bochnia - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
18.12.2021 17:00 MTS Ikar Niepołomice - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
19.12.2021 16:30 UKS Żak Nowy Sącz - MLKS-MOS Rzeszów --:--
19.12.2021 17:00 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Wisła CANPACK II Kraków --:--
08.01.2022 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - ISWJ Wisła --:--
08.01.2022 12:30 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
08.01.2022 14:00 KSK Stal Brzeg - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
08.01.2022 17:00 RMKS Rybnik - Zagłębie Sosnowiec --:--
08.01.2022 Wisła CANPACK II Kraków - UKS Żak Nowy Sącz --:--
08.01.2022 MLKS-MOS Rzeszów - MTS Ikar Niepołomice --:--
08.01.2022 AZS Politechnika Korona Kraków II - Wisła CanPack Kraków --:--
09.01.2022 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne - MOSiR Bochnia --:--
15.01.2022 Zagłębie Sosnowiec - RKK AZS Racibórz --:--
15.01.2022 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - RMKS Rybnik --:--
15.01.2022 16:00 ISWJ Wisła - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
15.01.2022 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - KSK Stal Brzeg --:--
15.01.2022 Wisła CanPack Kraków - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
15.01.2022 11:00 MTS Ikar Niepołomice - Wisła CANPACK II Kraków --:--
15.01.2022 16:30 UKS Żak Nowy Sącz - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
16.01.2022 11:00 MOSiR Bochnia - MLKS-MOS Rzeszów --:--
22.01.2022 Wisła CANPACK II Kraków - MOSiR Bochnia --:--
22.01.2022 MLKS-MOS Rzeszów - Wisła CanPack Kraków --:--
22.01.2022 11:00 MTS Ikar Niepołomice - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
23.01.2022 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
22.01.2022 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
22.01.2022 14:00 KSK Stal Brzeg - ISWJ Wisła --:--
22.01.2022 16:00 RKK AZS Racibórz - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
22.01.2022 17:00 RMKS Rybnik - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
29.01.2022 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - KSK Stal Brzeg --:--
29.01.2022 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - Zagłębie Sosnowiec --:--
29.01.2022 17:00 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła --:--
29.01.2022 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - RKK AZS Racibórz --:--
29.01.2022 MLKS-MOS Rzeszów - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
29.01.2022 Wisła CanPack Kraków - Wisła CANPACK II Kraków --:--
29.01.2022 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - MOSiR Bochnia --:--
30.01.2022 17:00 MTS Ikar Niepołomice - UKS Żak Nowy Sącz --:--
05.02.2022 Zagłębie Sosnowiec - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
05.02.2022 14:00 KSK Stal Brzeg - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
05.02.2022 16:00 ISWJ Wisła - RKK AZS Racibórz --:--
05.02.2022 17:00 RMKS Rybnik - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
05.02.2022 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Wisła CanPack Kraków --:--
05.02.2022 AZS Politechnika Korona Kraków II - Wisła CANPACK II Kraków --:--
05.02.2022 MLKS-MOS Rzeszów - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
06.02.2022 10:00 MOSiR Bochnia - UKS Żak Nowy Sącz --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL