Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sabina Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 22 438 19.91
2. Paulina Liszka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 22 406 18.45
3. Monika Kominowska AZS Uniwersytetu Śląskiego 22 380 17.27
4. Alicja Matczyńska-Patla MTS Ikar Niepołomice 21 380 18.10
5. Aleksandra Lewoń-Sczansny RKK AZS Racibórz 19 362 19.05
6. Zuzanna Stęc RKK AZS Racibórz 22 356 16.18
7. Iwona Janas MTS Ikar Niepołomice 22 340 15.45
8. Oliwia Keller RMKS Rybnik 19 336 17.68
9. Beata Ossysek MTS Ikar Niepołomice 22 331 15.05
10. Magdalena Babieczko SPZ WJM Gmina Krasne 21 327 15.57
11. Aleksandra Noworól SPZ WJM Gmina Krasne 18 325 18.06
12. Laura Kotrys ISWJ Wisła 19 322 16.95
13. Aleksandra Wilk SPZ WJM Gmina Krasne 21 313 14.90
14. Marta Mielcarz Zagłębie Sosnowiec 22 308 14.00
15. Adrianna Policha MTS Ikar Niepołomice 22 306 13.91
16. Wiktoria Filipowska AZS Politechnika Korona Kraków II 21 305 14.52
17. Michella Nassisi MLKS-MOS Rzeszów 13 303 23.31
18. Aneta Bolek MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20 302 15.10
19. Natalia Malaga MKS Pałac Młodzieży Tarnów 18 295 16.39
20. Dominika Bednarek RMKS Rybnik 17 293 17.24
21. Klaudia Keller RMKS Rybnik 18 291 16.17
22. Martyna Gruszka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 22 290 13.18
23. Jagoda Szostak Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 19 282 14.84
24. Sara Dolenc AZS Politechnika Korona Kraków II 17 278 16.35
25. Justyna Brańka ISWJ Wisła 18 275 15.28
26. Diana Kosakowska UKS Żak Nowy Sącz 20 273 13.65
27. Paulina Słodowy ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 21 243 11.57
28. Natalia Szymczak KSK Stal Brzeg 19 232 12.21
29. Natalia Jankowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 21 232 11.05
30. Matylda Dobejko KSK Stal Brzeg 16 230 14.38
31. Julia Karwot RKK AZS Racibórz 22 229 10.41
32. Julia Dzieduszyńska KSK Stal Brzeg 19 227 11.95
33. Nikola Więcek MOSiR Bochnia 20 221 11.05
34. Pola Pilicka UKS Dwójka Kamienica Polska 19 219 11.53
35. Laura Cichy ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 20 214 10.70
36. Tatiana Redłowska Zagłębie Sosnowiec 17 214 12.59
37. Katarzyna Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 21 201 9.57
38. Anna Orzeł UKS Żak Nowy Sącz 18 198 11.00
39. Julia Hatalska AZS Politechnika Korona Kraków II 22 196 8.91
40. Klaudia Góral Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 20 195 9.75
41. Patrycja Pendziałek RMKS Rybnik 21 193 9.19
42. Debora Sajdak - Malec MKS Pałac Młodzieży Tarnów 21 191 9.10
43. Beata Koroszec AZS Politechnika Korona Kraków II 21 191 9.10
44. Żaneta Sobota KSK Stal Brzeg 20 189 9.45
45. Magdalena Cabała MOSiR Bochnia 13 188 14.46
46. Paulina Lipińska UKS Żak Nowy Sącz 18 186 10.33
47. Gabriela Pabian Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 20 186 9.30
48. Natalia Kwiecień Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 17 185 10.88
49. Nina Micek Zagłębie Sosnowiec 22 182 8.27
50. Łucja Dziadowiec MOSiR Bochnia 21 173 8.24
51. Barbara Śmiertka MKS Pałac Młodzieży Tarnów 21 171 8.14
52. Agata Kotonowicz UKS Dwójka Kamienica Polska 18 169 9.39
53. Julia Lachowicz KSK Stal Brzeg 18 160 8.89
54. Kinga Bursa Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 16 155 9.69
55. Ilona Syzdek SPZ WJM Gmina Krasne 21 154 7.33
56. Zuzanna Smędzik Zagłębie Sosnowiec 22 154 7.00
57. Julia Owca AZS Politechnika Korona Kraków II 19 153 8.05
58. Oliwia Łabuńska SPZ WJM Gmina Krasne 22 151 6.86
59. Aleksandra Kosińska Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 20 150 7.50
60. Bianka Michalak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20 147 7.35
61. Katarzyna Jagła ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 22 146 6.64
62. Majka Stefaniak ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 20 146 7.30
63. Maria Cichy ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 22 145 6.59
64. Sabina Stygar MLKS-MOS Rzeszów 13 139 10.69
65. Justyna Pilch ISWJ Wisła 12 135 11.25
66. Monika Barczuk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 134 6.09
67. Katarzyna Stec AZS Uniwersytetu Śląskiego 19 133 7.00
68. Julia Miler-Kuciapa MLKS-MOS Rzeszów 16 133 8.31
69. Marzena Złocińska Zagłębie Sosnowiec 21 133 6.33
70. Patrycja Łukasik MTS Ikar Niepołomice 16 132 8.25
71. Monika Opiatowska RKK AZS Racibórz 12 132 11.00
72. Kamila Śledź Zagłębie Sosnowiec 21 130 6.19
73. Aleksandra Michalczyk UKS Żak Nowy Sącz 15 128 8.53
74. Izabela Fałowska Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 18 128 7.11
75. Natalia Maryniak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 15 127 8.47
76. Milena Mielcarz AZS Uniwersytetu Śląskiego 13 125 9.62
77. Paulina Kamińska AZS Uniwersytetu Śląskiego 11 124 11.27
78. Karolina Ciężadło MTS Ikar Niepołomice 21 120 5.71
79. Pola Popowicz Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 21 118 5.62
80. Kaja Ziemińska Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 13 111 8.54
81. Alicja Botorek RKK AZS Racibórz 22 111 5.05
82. Julia Kolarz MOSiR Bochnia 22 111 5.05
83. Marlena Jurzica RMKS Rybnik 13 110 8.46
84. Jagoda Brzyska AZS Uniwersytetu Śląskiego 18 107 5.94
85. Katarzyna Chuda RKK AZS Racibórz 22 107 4.86
86. Wiktoria Pietrajczuk UKS Dwójka Kamienica Polska 15 106 7.07
87. Klaudia Chatys UKS Żak Nowy Sącz 22 105 4.77
88. Martyna Kanarska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20 104 5.20
89. Olga Kaźmirek MOSiR Bochnia 17 104 6.12
90. Weronika Sobczyk AZS Uniwersytetu Śląskiego 20 101 5.05
91. Sara Marczyk AZS Politechnika Korona Kraków II 13 101 7.77
92. Hanna Oleksy ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 18 100 5.56
93. Kamila Waliczek ISWJ Wisła 10 99 9.90
94. Ewelina Stefani UKS Dwójka Kamienica Polska 13 97 7.46
95. Oliwia Żak Zagłębie Sosnowiec 21 96 4.57
96. Beata Madej MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 18 95 5.28
97. Olga Włoczewska Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 19 93 4.65
98. Laura Stukator ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 17 92 5.41
99. Maria Tyszczak Zagłębie Sosnowiec 22 92 4.18
100. Magdalena Maksymowicz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 18 91 5.06
101. Julia Szymkowicz Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 14 91 6.50
102. Marta Grabska ISWJ Wisła 13 88 6.77
103. Agata Martynek ISWJ Wisła 19 88 4.63
104. Wiktoria Janiec KSK Stal Brzeg 13 83 6.38
105. Natalia Klotzer AZS Politechnika Korona Kraków II 22 82 3.73
106. Lidia Otręba MLKS-MOS Rzeszów 11 80 7.27
107. Aleksandra Lesiak Zagłębie Sosnowiec 17 78 4.59
108. Martyna Sommer UKS Żak Nowy Sącz 18 76 4.22
109. Natalia Lipińska MLKS-MOS Rzeszów 13 73 5.62
110. Maja Kot MOSiR Bochnia 17 73 4.29
111. Róża Lekka MOSiR Bochnia 14 73 5.21
112. Sara Janiec KSK Stal Brzeg 17 71 4.18
113. Katarzyna Pasek MKS Pałac Młodzieży Tarnów 22 70 3.18
114. Patrycja Czaja MOSiR Bochnia 16 69 4.31
115. Maja Zębala MOSiR Bochnia 19 69 3.63
116. Iga Florkiewicz AZS Politechnika Korona Kraków II 19 67 3.53
117. Wiktoria Anczykowska UKS Dwójka Kamienica Polska 11 66 6.00
118. Sylwia Kak AZS Uniwersytetu Śląskiego 18 66 3.67
119. Julia Kras Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 22 65 2.95
120. Katarzyna Piorun AZS Uniwersytetu Śląskiego 18 63 3.50
121. Daria Gajos MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20 63 3.15
122. Alicja Kucza RKK AZS Racibórz 18 62 3.44
123. Monika Kawa SPZ WJM Gmina Krasne 19 61 3.21
124. Alicja Roś RMKS Rybnik 11 60 5.45
125. Karolina Górka Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 15 59 3.93
126. Katarzyna Nowak UKS Żak Nowy Sącz 12 58 4.83
127. Maria Dubis MLKS-MOS Rzeszów 13 58 4.46
128. Julia Gracz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 16 58 3.63
129. Urszula Słupska AZS Uniwersytetu Śląskiego 12 58 4.83
130. Kamila Sowa UKS Żak Nowy Sącz 18 56 3.11
131. Aleksandra Krygowska AZS Politechnika Korona Kraków II 19 56 2.95
132. Pola Sygiet UKS Dwójka Kamienica Polska 17 52 3.06
133. Zuzanna Walecka ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 17 51 3.00
134. Patrycja Krzechki UKS Dwójka Kamienica Polska 12 51 4.25
135. Elżbieta Podżorska ISWJ Wisła 14 48 3.43
136. Amelia Ziajska AZS Uniwersytetu Śląskiego 11 48 4.36
137. Emilia Wawrzon MKS Pałac Młodzieży Tarnów 15 48 3.20
138. Natalia Orlicka Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 18 47 2.61
139. Justyna Tomczyk MTS Ikar Niepołomice 17 47 2.76
140. Dominika Bronakowska Zagłębie Sosnowiec 17 45 2.65
141. Magdalena Margol KSK Stal Brzeg 15 42 2.80
142. Agnieszka Krzyżak MTS Ikar Niepołomice 11 42 3.82
143. Maja Troszka RMKS Rybnik 15 42 2.80
144. Aleksandra Szecel MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 18 41 2.28
145. Julia Warmuz AZS Politechnika Korona Kraków II 21 40 1.90
146. Patrycja Machajska MLKS-MOS Rzeszów 10 39 3.90
147. Łucja Gósz MLKS-MOS Rzeszów 13 39 3.00
148. Maja Gańczarczyk-Dec ISWJ Wisła 14 39 2.79
149. Wiktoria Majgier Wisła CanPack Kraków 11 38 3.45
150. Agata Bąk ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 13 37 2.85
151. Wiktoria Jacków RKK AZS Racibórz 21 35 1.67
152. Katarzyna Skrzyniarz Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 17 34 2.00
153. Patrycja Hnida ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. 12 32 2.67
154. Oliwia Prudzic UKS Dwójka Kamienica Polska 12 31 2.58
155. Hanna Majchrzak Zagłębie Sosnowiec 11 31 2.82
156. Justyna Adamaszek Zagłębie Sosnowiec 16 30 1.88
157. Izabela Kotowicz MLKS-MOS Rzeszów 15 29 1.93
158. Stefania Seniow- Chmiel AZS Uniwersytetu Śląskiego 21 28 1.33
159. Natalia Gola MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 17 28 1.65
160. Anna Boroń Wisła CanPack Kraków, Wisła CANPACK II Kraków 14 28 2.00
161. Emilia Nocoń Wisła CanPack Kraków 11 25 2.27
162. Martyna Jakubczyk UKS Żak Nowy Sącz 11 24 2.18
163. Wanesa Drankowska KSK Stal Brzeg 12 24 2.00
164. Zuzanna Niżborska RKK AZS Racibórz 16 24 1.50
165. Sylwia Słowik MKS Pałac Młodzieży Tarnów 13 23 1.77
166. Aleksandra Kopacz MKS Pałac Młodzieży Tarnów 16 23 1.44
167. Martyna Gandziarowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 17 22 1.29
168. Katarzyna Pszczolarska KSK Stal Brzeg 18 21 1.17
169. Julia Girczys KSK Stal Brzeg 10 20 2.00
170. Aleksandra Szpecht MLKS-MOS Rzeszów 12 20 1.67
171. Wiktoria Zub RKK AZS Racibórz 16 20 1.25
172. Hanna Baran AZS Politechnika Korona Kraków II 15 19 1.27
173. Aleksandra Nakielska RMKS Rybnik 11 19 1.73
174. Wiktoria Tomana Wisła CanPack Kraków 12 19 1.58
175. Natalia Bartosiak UKS Dwójka Kamienica Polska 12 18 1.50
176. Maja Sakra SPZ WJM Gmina Krasne 19 14 0.74
177. Emilia Mroczek MOSiR Bochnia 11 14 1.27
178. Sonia Skoczeń UKS Żak Nowy Sącz 16 13 0.81
179. Sonia Twardowska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 12 12 1.00
180. Weronika Krawczyk KSK Stal Brzeg 12 11 0.92
181. Martyna Oracz UKS Żak Nowy Sącz 11 10 0.91
182. Ewa Lewandowska AZS Uniwersytetu Śląskiego 12 10 0.83
183. Katarzyna Łysek RKK AZS Racibórz 11 9 0.82
184. Karolina Przybył KSK Stal Brzeg 12 9 0.75
185. Emilia Śląska MLKS-MOS Rzeszów 8 9 1.13
186. Julia Szydłowska RMKS Rybnik 12 6 0.50
187. Natalia Krupa MLKS-MOS Rzeszów 8 2 0.25
188. Karolina Kukuła UKS Dwójka Kamienica Polska 17 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL