Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U17K
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Czas gry
Czas gry śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Małgorzata Lazar
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
5
0.00
2.
Karolina Dziewior
RKK AZS Racibórz
8
0.00
3.
Julia Ronin
MKS MOS Katowice
10
0.00
4.
Laura Strycharz
RKK AZS Racibórz
7
0.00
5.
Zofia Nikodym
RKK AZS Racibórz
9
0.00
6.
Martyna Bach
RKK AZS Racibórz
5
0.00
7.
Iga Broszko
RKK AZS Racibórz
8
0.00
8.
Karolina Baranowska
MKS MOS Katowice
10
0.00
9.
Wiktoria Witucka
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
6
0.00
10.
Emilia Brodacka
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
8
0.00
11.
Zuzanna Hanusek
RKK AZS Racibórz
6
0.00
12.
Natalia Targas
MKS MOS Katowice
10
0.00
13.
Natalia Larysz
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
6
0.00
14.
Marta Spyra
MKS MOS Katowice
5
0.00
15.
Maja Kaźmierczak
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
7
0.00
16.
Maria Podolska
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
17.
Martyna Cieślar
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
4
0.00
18.
Julia Hajbowicz
MKS MOS Katowice
8
0.00
19.
Otylia Oraczewska
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
5
0.00
20.
Emilia Mikołajczyk
RKK AZS Racibórz
10
0.00
21.
Natalia Gawlas
MKS MOS Katowice
7
0.00
22.
Monika Fiech
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
23.
Lena Akonom
RKK AZS Racibórz
6
0.00
24.
Kinga Macura
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
6
0.00
25.
Estera Żwak
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
5
0.00
26.
Kinga Mateja
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
5
0.00
27.
Martyna Sikora
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
5
0.00
28.
Yulia Vlasenko
ISWJ KMS Stalmach Wisła
5
0.00
29.
Paulina Gąsiorek
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
30.
Hanna Wróbel
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
7
0.00
31.
Julia Gawłowska
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
0.00
32.
Gabriela Bujok
ISWJ KMS Stalmach Wisła
6
0.00
33.
Aleksandra Staniewicz
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
8
0.00
34.
Karolina Bach
RKK AZS Racibórz
10
0.00
35.
Julia Wyrostek
RKK AZS Racibórz
10
0.00
36.
Wiktoria Dachowska
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
6
0.00
37.
Martyna Pilch
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
6
0.00
38.
Marzena Złocińska
Zagłębie Sosnowiec
6
0.00
39.
Oliwia Uciecha
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
40.
Dominika Bronakowska
Zagłębie Sosnowiec
5
0.00
41.
Marta Mielcarz
Zagłębie Sosnowiec
6
0.00
42.
Emilia Kania
Zagłębie Sosnowiec
7
0.00
43.
Maria Tyszczak
Zagłębie Sosnowiec
6
0.00
44.
Oliwia Żak
MKS MOS Katowice
5
0.00
45.
Karolina Gałązka
MKS MOS Katowice
5
0.00
46.
Milena Maciejczyk
Zagłębie Sosnowiec
6
0.00
47.
Maja Wronka
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
48.
Aleksandra Lesiak
Zagłębie Sosnowiec
6
0.00
49.
Bianka Michalak
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
10
0.00
50.
Julia Kuś
Zagłębie Sosnowiec
8
0.00
51.
Zuzanna Smędzik
Zagłębie Sosnowiec
7
0.00
52.
Patrycja Wilgosiewicz
MKS MOS Katowice
6
0.00
53.
Martyna Feliga
Zagłębie Sosnowiec
7
0.00
54.
Nadia Kłobukowska
Zagłębie Sosnowiec
5
0.00
55.
Nina Micek
Zagłębie Sosnowiec
7
0.00
56.
Julia Dendewicz
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
57.
Zuzanna Jankowska
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
10
0.00
58.
Karolina Kania
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
5
0.00
59.
Nikola Nycz
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
60.
Julia Hmielorz
RKK AZS Racibórz
5
0.00
61.
Alicja Szczerbowska
Zagłębie Sosnowiec
6
0.00
62.
Nadia Połętek
MKS MOS Katowice
9
0.00
63.
Natasza Litkowycz
MKS MOS Katowice
9
0.00
64.
Samanta Kruczek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
65.
Katarzyna Bajus
Zagłębie Sosnowiec
6
0.00
66.
Maria Pilch
ISWJ KMS Stalmach Wisła II
8
0.00
67.
Sara Hołomek
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
0.00
68.
Noemi Grabiec
ISWJ KMS Stalmach Wisła
8
0.00
69.
Martyna Neumann
ISWJ KMS Stalmach Wisła
7
0.00
70.
Paulina Manowska
MKS MOS Katowice
10
0.00
71.
Amelia Szastak
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
10
0.00
72.
Jenifer Domagalska
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
10
0.00
73.
Julia Kowalska
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Chrobry Basket Głuchołazy
10
0.00
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
11.04.2024
JUNIORKI STARSZE RMKS RYBNIK PIĄTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!
01.01.2024
POWOŁANIA I NOMINACJE TRENERSKIE DLA KADRY ŚLĄSKA 2010 I MŁODSI (30.12.23R.)
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×