Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Nikodem Holisz Stela Cieszyn 18 616 34.22
2. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 18 546 30.33
3. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 14 490 35.00
4. Maciej Skrok-Wolski GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 18 426 23.67
5. Kajetan Misztal Stela Cieszyn 16 412 25.75
6. Filip Chlebiej GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 17 379 22.29
7. Seweryn Nowak GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 18 375 20.83
8. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 17 356 20.94
9. Aleksander Gałka AZS Częstochowa 18 330 18.33
10. Zahar Kusyi UKS MOS Opole 13 320 24.62
11. Paweł Maciejewski GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 16 314 19.63
12. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 15 301 20.07
13. Tomasz Matkowski UKS Jedynka Niemodlin 17 288 16.94
14. Jakub Tomaszewski Stela Cieszyn, MCKS Czeladź 16 284 17.75
15. Oliwier Botorek Stela Cieszyn 17 279 16.41
16. Franciszek Kala MKKS Rybnik 18 270 15.00
17. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 14 265 18.93
18. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 15 265 17.67
19. Mateusz Kubis UKS MOS Opole 18 262 14.56
20. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 17 261 15.35
21. Piotr Lorens Stela Cieszyn, MCKS Czeladź 16 247 15.44
22. Kacper Konik KS Start Meble Dobrodzień 16 219 13.69
23. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza , GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 18 210 11.67
24. Stanisław Bereza UKS SP 27 Katowice 13 208 16.00
25. Piotr Wesołowski GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 16 208 13.00
26. Bartosz Folga MOSM Tychy 16 207 12.94
27. Fabian Kołek KS Start Meble Dobrodzień 18 207 11.50
28. Adrian Konracki GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 17 206 12.12
29. Jakub Tomaszewski KS Start Meble Dobrodzień 17 200 11.76
30. Jakub Król UKS Jedynka Niemodlin 17 194 11.41
31. Filip Weszka GTK Gliwice II 18 192 10.67
32. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 13 190 14.62
33. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 14 176 12.57
34. Marcel Raczek UKS MOS Opole 18 175 9.72
35. Kamil Janus UKS MOSM Bytom 16 174 10.88
36. Artur Wojtyka MOSM Tychy 16 172 10.75
37. Marcel Walczuk GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 18 169 9.39
38. Wojciech Czapla GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 18 165 9.17
39. Wojciech Janicki UKS MOS Opole 15 163 10.87
40. Maciej Grabinski KS Start Meble Dobrodzień 17 162 9.53
41. Michał Poloczek KS Start Meble Dobrodzień 17 160 9.41
42. Bartosz Holisz Stela Cieszyn 16 151 9.44
43. Mikołaj Kozłowicz UKS SP 27 Katowice 13 150 11.54
44. Kacper Litwinowicz UKS Jedynka Niemodlin 15 149 9.93
45. Dawid Balcer Stela Cieszyn 16 141 8.81
46. Grzegorz Frymus MKS Dąbrowa Górnicza 15 140 9.33
47. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 13 138 10.62
48. Radosław Namysło KS Pogoń Ruda Śląska 15 137 9.13
49. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 18 136 7.56
50. Maksymilian Czapka UKS SP 27 Katowice 16 129 8.06
51. Milan Kaczorek GTK Gliwice I 15 125 8.33
52. Kornel Suchocki GTK Gliwice II 14 122 8.71
53. Łukasz Macioł KS Start Meble Dobrodzień 17 122 7.18
54. Mateusz Kempski MCKS Czeladź 17 118 6.94
55. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 17 117 6.88
56. Jan Kopacz UKS SP 27 Katowice 14 116 8.29
57. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 17 116 6.82
58. Jakub Bartków UKS Jedynka Niemodlin 14 115 8.21
59. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 13 114 8.77
60. Stanisław Słoniec MKS Dąbrowa Górnicza 14 114 8.14
61. Piotr Lupzik UKS Jedynka Niemodlin 17 113 6.65
62. Błażej Skop Stela Cieszyn, MCKS Czeladź 16 112 7.00
63. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 17 110 6.47
64. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 18 109 6.06
65. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 16 109 6.81
66. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 14 108 7.71
67. Michał Cieślar Stela Cieszyn 12 107 8.92
68. Daniel Smuszkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 17 107 6.29
69. Jakub Karkocha AZS Częstochowa 17 107 6.29
70. Szymon Morcziniec UKS MOS Opole 11 106 9.64
71. JAN SMERECZNIAK UKS SP 27 Katowice 16 104 6.50
72. Maciej Piętak UKS MOSM Bytom 15 100 6.67
73. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 17 99 5.82
74. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 14 98 7.00
75. Stanisław Kręglicki UKS SP 27 Katowice 13 96 7.38
76. Filip Barczyk UKS SP 27 Katowice 13 95 7.31
77. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 17 95 5.59
78. Kacper Łaszewski UKS Jedynka Niemodlin 17 94 5.53
79. Dawid Biela MKKS Rybnik 18 94 5.22
80. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 11 93 8.45
81. Mateusz Przywarka UKS MOSM Bytom 17 93 5.47
82. Michał Sikora KS Start Meble Dobrodzień 16 92 5.75
83. Adrian Cabaj MKS Dąbrowa Górnicza 18 92 5.11
84. Piotr Chrzan KS Start Meble Dobrodzień 16 91 5.69
85. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 18 84 4.67
86. Mateusz Buczak MOSM Tychy 16 84 5.25
87. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 13 83 6.38
88. Kajetan Sarna MKKS Rybnik 17 81 4.76
89. Piotr Mielczarek KS Start Meble Dobrodzień 16 79 4.94
90. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 9 78 8.67
91. Szymon Kozioł GTK Gliwice II 16 77 4.81
92. Adam Bugajski MCKS Czeladź 12 74 6.17
93. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 16 73 4.56
94. Wiktor Krzyżanowski AZS Częstochowa 13 72 5.54
95. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 15 70 4.67
96. Filip Nowakowski Stela Cieszyn, MCKS Czeladź 13 70 5.38
97. Maciej Kostka KS Pogoń Ruda Śląska 14 70 5.00
98. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 17 69 4.06
99. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 15 68 4.53
100. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 14 68 4.86
101. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 13 67 5.15
102. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 18 65 3.61
103. Filip Świątek UKS MOS Opole 15 63 4.20
104. Mikołaj Augustyniak AZS Częstochowa 16 62 3.88
105. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 9 56 6.22
106. Jacob Kachel MOSM Tychy 14 56 4.00
107. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 15 55 3.67
108. Piotr Jarema MOSM Tychy 14 54 3.86
109. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 11 54 4.91
110. Maciej Marciniak UKS MOS Opole 10 48 4.80
111. Szymon Studziński MKS Strzelce Opolskie 14 47 3.36
112. Kajetan Kozłowski GTK Gliwice II 11 45 4.09
113. Maciej Maj MKKS Rybnik 12 44 3.67
114. Paweł Śliwiński GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 14 41 2.93
115. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 17 41 2.41
116. Jakub Kubów UKS Jedynka Niemodlin 16 40 2.50
117. Piotr Słomka GTK Gliwice I, GTK Gliwice II 11 40 3.64
118. Patryk Pielot KS Start Meble Dobrodzień 12 39 3.25
119. Jakub Cierpich MOSM Tychy 15 38 2.53
120. Wojciech Igieliński MCKiS Jaworzno 11 38 3.45
121. ADAM RADASZEWSKI AZS Częstochowa 16 36 2.25
122. Adam Karkocha AZS Częstochowa 17 35 2.06
123. Nikodem Szymański GTK Gliwice II 16 35 2.19
124. Wiktor Kowalik MCKS Czeladź 13 32 2.46
125. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 11 30 2.73
126. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 18 30 1.67
127. Stanisław Rogowski AZS Częstochowa 10 30 3.00
128. Kasper Dudek MKKS Rybnik 9 29 3.22
129. Mateusz Mrożek MCKS Czeladź 15 28 1.87
130. Alan Pachura UKS MOS Opole 12 28 2.33
131. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 9 27 3.00
132. Antoni Pilis AZS Częstochowa 9 27 3.00
133. Andrzej Strzępka MCKS Czeladź 10 26 2.60
134. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 14 24 1.71
135. Franciszek Maciejuk GTK Gliwice II 9 24 2.67
136. Jakub Sabok KS Start Meble Dobrodzień 9 24 2.67
137. Maksymilian Tekla GTK Gliwice I 11 22 2.00
138. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 18 22 1.22
139. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 12 22 1.83
140. Wiktor Kłosiński UKS SP 27 Katowice 12 21 1.75
141. Przemysław Kochanek UKS Jedynka Niemodlin 9 21 2.33
142. Antoni Nosowicz Stela Cieszyn 11 21 1.91
143. Wiktor Krzyk UKS SP 27 Katowice 9 21 2.33
144. Antoni Szyszko UKS SP 27 Katowice 11 20 1.82
145. Kamil Jasiński MKS Dąbrowa Górnicza 9 20 2.22
146. Jakub Merta UKS MOSM Bytom 10 20 2.00
147. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 15 19 1.27
148. Mateusz Lis UKS SP 27 Katowice 11 17 1.55
149. David Mico`y Montesions AZS Częstochowa 10 17 1.70
150. Dominik Bioły KS Start Meble Dobrodzień 14 17 1.21
151. Tymon Mazanek GTK Gliwice II 14 16 1.14
152. Mateusz Nieckarz UKS Jedynka Niemodlin 11 16 1.45
153. Klaudiusz Brzenska KS Start Meble Dobrodzień 16 16 1.00
154. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 11 14 1.27
155. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 9 14 1.56
156. Michał Sempryk MKS Strzelce Opolskie 14 14 1.00
157. Kacper Łapa MCKiS Jaworzno 16 14 0.88
158. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 13 12 0.92
159. Szymon Przebinda Stela Cieszyn 12 12 1.00
160. Ivo Aszkiełowicz Stela Cieszyn 13 11 0.85
161. Maciej Głowacki UKS MOS Opole 9 11 1.22
162. Mateusz Koba Stela Cieszyn 11 11 1.00
163. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 11 10 0.91
164. FILIP JEZIK AZS Częstochowa 10 10 1.00
165. Kamil Dulski UKS Jedynka Niemodlin 11 8 0.73
166. Mikołaj Sarna UKS Jedynka Niemodlin 10 8 0.80
167. Jakub Klapan UKS Jedynka Niemodlin 12 7 0.58
168. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 13 6 0.46
169. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 13 4 0.31
170. Kacper Dąbrowski AZS Częstochowa 11 4 0.36
171. Tomasz Bierut UKS SP 27 Katowice 12 4 0.33
172. Adam Hajbowicz GTK Gliwice II 10 3 0.30
173. Mateusz Bielicki MCKS Czeladź 10 2 0.20
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL