Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
27.10.2018 09:00 STELA Cieszyn - Żorska Akademia Koszykówki 51:18
27.10.2018 11:45 STELA Cieszyn - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 20:0
27.10.2018 12:30 Żorska Akademia Koszykówki - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 20:0
27.10.2018 09:00 MOSM Tychy - MOSM Tychy II 46:2
27.10.2018 10:00 MOSM Tychy II - KS Pogoń Ruda Śląska 5:29
27.10.2018 11:00 MOSM Tychy - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 44:13
27.10.2018 12:00 MOSM Tychy II - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5:37
27.10.2018 13:00 MOSM Tychy - KS Pogoń Ruda Śląska 40:15
27.10.2018 09:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 59:3
27.10.2018 10:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MKS MOS Katowice 0:65
27.10.2018 11:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - KS UKS Kadet Oświęcim 57:12
27.10.2018 12:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - KS UKS Kadet Oświęcim 2:40
27.10.2018 13:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MKS MOS Katowice 41:31
12.11.2018 09:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 20:31
12.11.2018 10:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Żorska Akademia Koszykówki 16:60
12.11.2018 11:00 KS Pogoń Ruda Śląska - STELA Cieszyn 17:34
12.11.2018 12:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - STELA Cieszyn 13:41
12.11.2018 13:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki 14:35
17.11.2018 09:00 MCKS Czeladź - MKS Dąbrowa Górnicza 27:25
17.11.2018 10:30 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 40:7
17.11.2018 12:00 MCKS Czeladź - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 31:3
17.11.2018 10:00 KS UKS Kadet Oświęcim - MKS MOS Katowice 6:38
17.11.2018 11:00 MKS MOS Katowice - MOSM Tychy 24:34
17.11.2018 12:00 KS UKS Kadet Oświęcim - MOSM Tychy 10:37
17.11.2018 13:00 MKS MOS Katowice - MOSM Tychy II 39:3
17.11.2018 14:00 KS UKS Kadet Oświęcim - MOSM Tychy II 32:3
15.12.2018 09:30 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 56:3
15.12.2018 10:30 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 34:28
15.12.2018 11:45 MOSM Tychy II - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 19:20
15.12.2018 12:45 MOSM Tychy II - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 4:76
15.12.2018 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 18:9
15.12.2018 12:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 35:6
16.12.2018 09:30 MKS Dąbrowa Górnicza - KS UKS Kadet Oświęcim 39:13
16.12.2018 10:30 MCKS Czeladź - MKS MOS Katowice 10:33
16.12.2018 11:30 MCKS Czeladź - KS UKS Kadet Oświęcim 26:12
16.12.2018 12:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS MOS Katowice 18:48
05.01.2019 09:30 MKS MOS Katowice - KS Pogoń Ruda Śląska 39:19
05.01.2019 10:30 KS UKS Kadet Oświęcim - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 42:31
05.01.2019 11:30 KS UKS Kadet Oświęcim - KS Pogoń Ruda Śląska 37:16
05.01.2019 12:30 MKS MOS Katowice - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 49:30
06.01.2019 10:00 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza 22:39
06.01.2019 11:10 STELA Cieszyn - MCKS Czeladź 28:27
06.01.2019 12:30 STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza 19:51
06.01.2019 13:35 Żorska Akademia Koszykówki - MCKS Czeladź 38:40
06.01.2019 11:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 46:14
06.01.2019 12:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 8:35
19.01.2019 09:00 MOSM Tychy - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 48:15
19.01.2019 10:00 MOSM Tychy II - UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 4:28
20.01.2019 09:00 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 21:53
20.01.2019 10:15 STELA Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 59:11
20.01.2019 11:20 STELA Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 30:52
20.01.2019 12:30 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 68:14
20.01.2019 09:00 MCKS Czeladź - KS Pogoń Ruda Śląska 38:8
20.01.2019 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 31:46
20.01.2019 11:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pogoń Ruda Śląska 38:20
20.01.2019 12:00 MCKS Czeladź - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 37:17
09.03.2019 09:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 42:5
09.03.2019 10:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 12:54
09.03.2019 11:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 19:6
09.03.2019 12:00 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 22:42
10.03.2019 09:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 21:44
10.03.2019 10:30 MCKS Czeladź - MOSM Tychy 24:56
10.03.2019 11:30 MCKS Czeladź - MOSM Tychy II 51:4
10.03.2019 12:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy II 44:10
10.03.2019 10:00 KS UKS Kadet Oświęcim - Żorska Akademia Koszykówki 33:40
10.03.2019 11:00 MKS MOS Katowice - STELA Cieszyn 26:33
10.03.2019 12:00 MKS MOS Katowice - Żorska Akademia Koszykówki 27:23
10.03.2019 13:00 KS UKS Kadet Oświęcim - STELA Cieszyn 33:55
30.03.2019 UKS Orzeł MCKiS Jaworzno - MKS MOS Katowice --:--
30.03.2019 UKS Orzeł MCKiS Jaworzno - KS UKS Kadet Oświęcim --:--
30.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MCKS Czeladź --:--
30.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
30.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MCKS Czeladź --:--
30.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
30.03.2019 09:30 STELA Cieszyn - MOSM Tychy --:--
30.03.2019 10:30 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy II --:--
30.03.2019 11:30 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy --:--
30.03.2019 12:30 STELA Cieszyn - MOSM Tychy II --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL