Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2021/2022
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U14K
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Runda Zasadnicza
Straty
Straty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Straty suma
Straty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Straty suma
Straty śr.
1.
Aleksandra Lesiak
Zagłębie Sosnowiec
11
0.00
2.
Milena Maciejczyk
ISWJ Wisła
9
0.00
3.
Karolina Gałązka
ISWJ Wisła
9
0.00
4.
Lena Kwiatkowska
Zagłębie Sosnowiec
9
0.00
5.
Emilia Kania
Zagłębie Sosnowiec
7
0.00
6.
Oliwia Gasińska
Zagłębie Sosnowiec
10
0.00
7.
Antonina Kłosok
Zagłębie Sosnowiec
11
0.00
8.
Sandra Piotrowicz
Zagłębie Sosnowiec
10
0.00
9.
Dominika Bronakowska
Zagłębie Sosnowiec
11
0.00
10.
Maja Wronka
ISWJ Wisła
11
0.00
11.
Zuzanna Hoc
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
12
0.00
12.
Julia Gawędzka
UKS SP 27 Katowice
9
0.00
13.
Roksana Koperska
UKS SP 27 Katowice
8
0.00
14.
Patrycja Josz
UKS SP 27 Katowice
9
0.00
15.
Liliana Kucharowska
UKS SP 27 Katowice
10
0.00
16.
Karolina Dziubany
UKS SP 27 Katowice
5
0.00
17.
Zuzanna Fajler
UKS SP 27 Katowice
7
0.00
18.
Paulina Manowska
UKS SP 27 Katowice
10
0.00
19.
Martyna Neumann
UKS MOSM Bytom
10
0.00
20.
Joanna Mołodyńska
ISWJ Wisła
10
0.00
21.
Gaja Nowicka
ISWJ Wisła
11
0.00
22.
Joanna Kaczmarek
UKS MOSM Bytom
12
0.00
23.
Kaja Piotrowska
ISWJ Wisła
11
0.00
24.
Sara Hołomek
ISWJ Wisła
10
0.00
25.
Maria Pilch
ISWJ Wisła
8
0.00
26.
Oliwia Głodny
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
27.
Martyna Zakrzewska
UKS MOSM Bytom
12
0.00
28.
Oliwia Sobek
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
29.
Weronika Namysło
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
30.
Nikola Wielogórska
KS Pogoń Ruda Śląska
6
0.00
31.
Alicja Szczerbowska
Zagłębie Sosnowiec
10
0.00
32.
Odetta Łypik
UKS MOSM Bytom
11
0.00
33.
Julia Korus
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
34.
Aleksandra Bącela
UKS SP 27 Katowice
10
0.00
35.
Wiktoria Puszczewicz
Zagłębie Sosnowiec
9
0.00
36.
Natalia Alasińska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
12
0.00
37.
Nikola Nycz
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
13
0.00
38.
Malwina Mytnik
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
9
0.00
39.
Karolina Kania
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
12
0.00
40.
Anna Rychlewska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
8
0.00
41.
Zuzanna Jankowska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
10
0.00
42.
Paulina Gąsiorek
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
11
0.00
43.
Otylia Oraczewska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
13
0.00
44.
Aleksandra Iżycka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
11
0.00
45.
Marta Dąbrowska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
13
0.00
46.
Aleksandra Janicka
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
11
0.00
47.
Oliwia Kanarska
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
13
0.00
48.
Klaudia Kurczabińska
UKS SP 27 Katowice
7
0.00
49.
Zofia Żurek
UKS SP 27 Katowice
10
0.00
50.
Maja Zaczyńska
STARS Gliwice
12
0.00
51.
Julia Hajbowicz
STARS Gliwice
12
0.00
52.
Julia Jeżewska
STARS Gliwice
10
0.00
53.
Julia Łuczycka
STARS Gliwice
12
0.00
54.
Zuzanna Krzyszkowska
STARS Gliwice
11
0.00
55.
Nela Cieśla
STARS Gliwice
7
0.00
56.
Nina Pawlak
UKS SP 27 Katowice
7
0.00
57.
Amelia Monkowicz
UKS MOSM Bytom
9
0.00
58.
Alicja Skalna
UKS MOSM Bytom
11
0.00
59.
Zuzanna Targoś
UKS MOSM Bytom
12
0.00
60.
Zuzanna Niestroj
UKS MOSM Bytom
10
0.00
61.
Kinga Babiuch
UKS MOSM Bytom
6
0.00
62.
Kamila Cuglowska
UKS MOSM Bytom
12
0.00
63.
Maria Podolska
ISWJ Wisła
11
0.00
64.
Klaudia Góralczyk
UKS MOSM Bytom
12
0.00
65.
Julia Myszkowska
STARS Gliwice
9
0.00
66.
Marta Spyra
KS Pogoń Ruda Śląska
5
0.00
67.
Daria Owczarek
KS Pogoń Ruda Śląska
4
0.00
68.
Julia Gruszczyńska
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
69.
Malwina Gajowiak
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
70.
Karolina Bulik
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
71.
Julia Bogdan
KS Pogoń Ruda Śląska
4
0.00
72.
Maja Gaworska
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
73.
Iga Gęsiarz
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
74.
Oliwia Kajdas
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
75.
Nadia Konieczkowicz
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
76.
Nicola Księżyk
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
77.
Amelia Kuroń
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
78.
Maria Rogacz
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
79.
Zofia Żak
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
80.
Anna Caban
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
81.
Zuzanna Łagodzińska
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
82.
Julia Cykowska
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
83.
Pola Grzywacz
UKS Dwójka Kamienica Polska
1
0.00
84.
Milena Pleszczyńska
UKS MOSM Bytom
10
0.00
85.
Tola Dziekan
UKS SP 27 Katowice
5
0.00
86.
Karolina Baranowska
ISWJ Wisła
9
0.00
87.
Emilia Szczuka
RKK AZS Racibórz
8
0.00
88.
Iga Broszko
RKK AZS Racibórz
9
0.00
89.
Martyna Pytlik
RKK AZS Racibórz
7
0.00
90.
Martyna Bach
RKK AZS Racibórz
6
0.00
91.
Zofia Nikodym
RKK AZS Racibórz
9
0.00
92.
Alicja Dziadosz
RKK AZS Racibórz
6
0.00
93.
Laura Strycharz
RKK AZS Racibórz
5
0.00
94.
Maja Winkler
RKK AZS Racibórz
5
0.00
95.
Julia Ronin
RKK AZS Racibórz
9
0.00
96.
Karolina Dziewior
RKK AZS Racibórz
9
0.00
97.
Zuzanna Hanusek
RKK AZS Racibórz
9
0.00
98.
Malwina Brzozowska
RKK AZS Racibórz
8
0.00
99.
Aleksandra Bogdanowicz
STARS Gliwice
12
0.00
100.
Maja Wieczorek
STARS Gliwice
11
0.00
101.
Hanna Mesjasz
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
102.
Oliwia Kapica
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
103.
Antonina Weszka
STARS Gliwice
9
0.00
104.
Aleksandra Szołtysik
STARS Gliwice
6
0.00
105.
Karolina Bach
RKK AZS Racibórz
5
0.00
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
11.04.2024
JUNIORKI STARSZE RMKS RYBNIK PIĄTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×