Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Aleksandra Pszczolarska UKS Piomar Brzeg 9 236 26.22
2. Wiktoria Ozga KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 13 206 15.85
3. Julia Kluziak MKS MOS Katowice 12 183 15.25
4. Wiktoria Dziedzic KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 13 161 12.38
5. Małgorzata Struzik RMKS Rybnik 9 153 17.00
6. Oliwia Przysiężny RMKS Rybnik 12 149 12.42
7. Julia Strymecka RMKS Rybnik 12 144 12.00
8. Wiktoria Mendyk MKS MOS Katowice 11 142 12.91
9. Nikola Ponikowska RMKS Rybnik 9 142 15.78
10. Natalia Blachura MKS Czechowice-Dziedzice 13 134 10.31
11. Marta Thammavong MKS MOS Katowice 12 132 11.00
12. Alicja Wróbel MKS Czechowice-Dziedzice 9 113 12.56
13. Zuzanna Kwiatkowska KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 12 107 8.92
14. Zuzanna Paradowska RMKS Rybnik 10 104 10.40
15. Paulina Gumółka MKS Czechowice-Dziedzice 13 104 8.00
16. Roksana Kasperska MKS MOS Katowice 12 103 8.58
17. Karolina Stolarz MKS MOS Katowice 8 93 11.63
18. Natalia Marta Micek KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 13 88 6.77
19. Alicja Jarząb UKS Piomar Brzeg 9 86 9.56
20. Marta Matusiak MKS Strzelce Opolskie 12 84 7.00
21. Michalina Grzybek MKS MOS Katowice 12 76 6.33
22. Małgorzata Kozioł MKS Czechowice-Dziedzice 12 76 6.33
23. Wiktoria Chmielewska MKS Zabrze 7 74 10.57
24. Katarzyna Stasińska MKS Strzelce Opolskie 12 71 5.92
25. Zuzanna Malinowska UKS Piomar Brzeg 10 66 6.60
26. Aleksandra Durkalec MKS Czechowice-Dziedzice 11 63 5.73
27. Magdalena Lewandowska MMKS Kędzierzyn-Koźle 8 63 7.88
28. Maja Szydlik MKS Czechowice-Dziedzice 12 62 5.17
29. Małgorzata Beata Mykała MKS MOS Katowice 12 62 4.77
30. Natalia Bartoszek KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 8 61 7.63
31. Julia Nowakowska MKS MOS Katowice 11 60 5.45
32. Magdalena Pełka KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 12 59 4.92
33. Karolina Bochenek UKS Piomar Brzeg 9 57 6.33
34. Wiktoria Radzka MKS Strzelce Opolskie 12 55 4.58
35. Dominika Soroka UKS Piomar Brzeg 7 52 7.43
36. Dominika Dziech MKS Czechowice-Dziedzice 13 52 4.00
37. Martyna Flaszewska MKS Zabrze 7 51 7.29
38. Weronika Drabas RMKS Rybnik 8 48 6.00
39. Pola Kaźmierczak RMKS Rybnik 9 46 5.11
40. Klaudia Warmińska RMKS Rybnik 9 46 5.11
41. Agnieszka Kasprzyk MKS Czechowice-Dziedzice 13 45 3.46
42. Martyna Janusz UKS Piomar Brzeg 7 45 6.43
43. Katarzyna Jagła KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 12 44 3.67
44. Katarzyna Swoboda MKS MOS Katowice 11 44 4.00
45. Agnieszka Lisowska RMKS Rybnik 10 43 4.30
46. Hanna Oleksy MKS MOS Katowice 12 43 3.58
47. Daria Kryś MKS Strzelce Opolskie 12 42 3.50
48. Michalina Mofina MKS MOS Katowice 9 41 4.56
49. Julia Bugała MKS Strzelce Opolskie 11 41 3.73
50. Zuzanna Żera RMKS Rybnik 11 39 3.55
51. Oliwia Prusak UKS Piomar Brzeg 10 39 3.90
52. Maria Orłowska MKS Zabrze 7 38 5.43
53. Aleksandra Saternus KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 10 35 3.50
54. Karolina Wieczonkowska MKS Strzelce Opolskie 10 32 3.20
55. Zuzanna Fijałkowska MKS Strzelce Opolskie 12 32 2.67
56. Agnieszka Tutaj KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 11 32 2.91
57. Kinga Lewandowska UKS Piomar Brzeg 9 26 2.89
58. Natalia Kowalczyk UKS Piomar Brzeg 6 25 4.17
59. Julia Radzka MKS Strzelce Opolskie 11 25 2.27
60. Anna Kopaczewska MKS Strzelce Opolskie 12 24 2.00
61. Oliwia Pasterczyk UKS Piomar Brzeg 7 23 3.29
62. Aleksandra Rok KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 9 23 2.56
63. Magdalena Ciupek MMKS Kędzierzyn-Koźle 11 23 2.09
64. Hanna Frątczak UKS Piomar Brzeg 8 23 2.88
65. Martyna Minta KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 11 23 2.09
66. Magdalena Licznar MKS Strzelce Opolskie 12 23 1.92
67. Aleksandra Sójka UKS Piomar Brzeg 10 22 2.20
68. Zuzanna Skawińska MKS MOS Katowice 6 20 3.33
69. Julia Kuchta MKS Zabrze 7 18 2.57
70. Natalia Kowalik MKS Czechowice-Dziedzice 10 18 1.80
71. Pola Karczmarek RMKS Rybnik 7 18 2.57
72. Weronika Mażewska MMKS Kędzierzyn-Koźle 10 18 1.80
73. Malwina Ślachciak RMKS Rybnik 6 17 2.83
74. Zuzanna Lewandowska MMKS Kędzierzyn-Koźle 6 16 2.67
75. Agata Kaliciak MKS Strzelce Opolskie 12 16 1.33
76. Małgorzata Chmiała MKS Czechowice-Dziedzice 7 16 2.29
77. Patrycja Holeczek MMKS Kędzierzyn-Koźle 11 9 0.82
78. Natalia Lachendro MKS Zabrze 7 8 1.14
79. Jagoda Łempicka MMKS Kędzierzyn-Koźle 6 6 1.00
80. Karolina Pawlus MKS Czechowice-Dziedzice 8 6 0.75
81. Bogumiła Biesiada MMKS Kędzierzyn-Koźle 6 6 1.00
82. Julia Gmińska MKS Zabrze 7 6 0.86
83. Agnieszka Kapusta MMKS Kędzierzyn-Koźle 11 6 0.55
84. Aleksandra Malorny MMKS Kędzierzyn-Koźle 9 5 0.56
85. Julia Waleczek MKS Czechowice-Dziedzice 7 4 0.57
86. Aleksandra Kocur MKS Zabrze 7 4 0.57
87. Aleksandra Rak MMKS Kędzierzyn-Koźle 8 4 0.50
88. Julia Kątnik MKS Zabrze 6 2 0.33
89. Wiktoria Łupina MKS Strzelce Opolskie 9 2 0.22
90. Natalia Kliś MMKS Kędzierzyn-Koźle 10 2 0.20
91. Dominika Kamińska MKS Zabrze 7 1 0.14
92. Julia Dembska MKS Zabrze 6 1 0.17
93. Wiktoria Kłos MMKS Kędzierzyn-Koźle 9 0 0.00
94. Agnieszka Świecik MKS Zabrze 4 0 0.00
95. Wiktoria Wojewoda UKS Piomar Brzeg 6 0 0.00
96. Sonia Wojciechowska MMKS Kędzierzyn-Koźle 10 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL