Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Julia Kluziak KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec , Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 6 141 23.50
2. Nikola Ponikowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 109 15.57
3. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk Brzeg 5 103 20.60
4. Michalina Mofina Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 93 11.63
5. Sandra Surdyka UKS Piłsudczyk Brzeg 7 87 12.43
6. Julia Nowakowska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 7 83 11.86
7. Martyna Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 73 9.13
8. Zuzanna Paradowska KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 73 10.43
9. Julia Rudyk UKS Piłsudczyk Brzeg 6 72 12.00
10. Małgorzata Struzik KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 66 9.43
11. Wiktoria Ozga KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 62 8.86
12. Martyna Gruszka KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 62 8.86
13. Karolina Długosz AZS Częstochowa 7 61 8.71
14. Zofia Traka UKS Piłsudczyk Brzeg 6 53 8.83
15. Katarzyna Jagła KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 53 7.57
16. Aleksandra Guzenda UKS Piłsudczyk Brzeg 7 51 7.29
17. Oliwia Dyja KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 6 47 7.83
18. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 47 6.71
19. Michalina Grzybek Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 43 5.38
20. Vittoria Conte KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 4 40 10.00
21. Malwina Bednarek AZS Częstochowa 6 37 6.17
22. Katarzyna Swoboda Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 35 4.38
23. Marta Thammavong Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 4 34 8.50
24. Zuzanna Wróbel UKS Piłsudczyk Brzeg 7 33 4.71
25. Emilia Pruciak AZS Częstochowa 5 31 6.20
26. Wiktoria Sipa Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 7 31 4.43
27. Dominika Gałka Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 7 30 4.29
28. Paulina Wionczek UKS Piłsudczyk Brzeg 7 28 4.00
29. Julia Najnigier Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 7 27 3.86
30. Paulina Kadłubek Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 5 25 5.00
31. Magdalena Kaczmarek Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 6 25 4.17
32. Maja Cykowska AZS Częstochowa 6 24 4.00
33. Natalia Długosz AZS Częstochowa 7 24 3.43
34. Natalia Marta Micek KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 7 24 3.43
35. Natalia Kozak Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 6 23 3.83
36. Barbara Cichosz AZS Częstochowa 6 21 3.50
37. Wiktoria Huras Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 4 20 5.00
38. Wiktoria Walczak UKS Piłsudczyk Brzeg 7 16 2.29
39. Pola Pilicka Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 7 16 2.29
40. Karolina Stolarz Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 13 1.63
41. Patrycja Szczypior AZS Częstochowa 5 10 2.00
42. Zuzanna Hordyńska Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 4 9 2.25
43. Patrycja Krzechki Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 5 6 1.20
44. Zuzanna Parnicka UKS Piłsudczyk Brzeg 4 6 1.50
45. Karolina Kluza AZS Częstochowa 6 5 0.83
46. Julia Gandera AZS Częstochowa 5 4 0.80
47. Julia Matuszczyk AZS Częstochowa 5 4 0.80
48. Klaudia Rams AZS Częstochowa 6 4 0.67
49. Julia Gorol Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 4 1 0.25
50. Patrycja Kupczyk Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka" Kamienica Polska 7 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL