Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Obowiązek informacyjny
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
SOM
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2011/2012
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał
Straty
Straty śr.
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Ćwierćfinały
Półfinały
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Straty suma
Straty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Straty suma
Straty śr.
1.
Paweł Lewandowski
Enea Astoria Bydgoszcz
5
26
5.20
2.
Paweł Hybiak
AZS Politechnika Poznań
5
24
4.80
3.
Paweł Bacik
UMKS Kielce
4
15
3.75
4.
Andrzej Paszkiewicz
KS Piaseczno
4
15
3.75
5.
Marcin Dymała
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
14
3.50
6.
Dorian Szyttenholm
Enea Astoria Bydgoszcz
5
17
3.40
7.
Mateusz Bierwagen
Enea Astoria Bydgoszcz
5
17
3.40
8.
Artur Busz
UMKS Kielce
4
13
3.25
9.
Dariusz Wyka
UMKS Kielce
4
12
3.00
10.
Marek Sobkowiak
AZS Politechnika Poznań
5
15
3.00
11.
Marcin Wróbel
UMKS Kielce
4
11
2.75
12.
Adrian Barszczyk
Enea Astoria Bydgoszcz
5
13
2.60
13.
Dominik Majewski
KS Piaseczno
4
10
2.50
14.
Jakub Dryjański
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
10
2.50
15.
Sebastian Laydych
Enea Astoria Bydgoszcz
5
11
2.20
16.
Łukasz Fąfara
UMKS Kielce
4
8
2.00
17.
Rafał Glapiński
WKS Śląsk Wrocław
4
8
2.00
18.
Tomasz Baszak
AZS Politechnika Poznań
5
10
2.00
19.
Paweł Stankiewicz
AZS Politechnika Poznań
5
10
2.00
20.
Damian Zapert
KS Piaseczno
4
8
2.00
21.
Michał Wojtyński
KS Piaseczno
4
8
2.00
22.
Patryk Andres
KS Piaseczno
4
7
1.75
23.
Tomasz Cielebąk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
7
1.75
24.
Wojciech Bocianowski
KS Piaseczno
4
7
1.75
25.
Mateusz Zębski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
6
1.50
26.
Grzegorz Kij
UMKS Kielce
4
6
1.50
27.
Marcin Kowalski
WKS Śląsk Wrocław
4
6
1.50
28.
Norbert Kulon
WKS Śląsk Wrocław
4
5
1.25
29.
Radosław Hyży
WKS Śląsk Wrocław
4
5
1.25
30.
Adrian Mroczek-Truskowski
WKS Śląsk Wrocław
4
5
1.25
31.
Hubert Makuch
UMKS Kielce
4
5
1.25
32.
Patryk Rąpalski
Enea Astoria Bydgoszcz
5
6
1.20
33.
Maciej Rostalski
AZS Politechnika Poznań
5
5
1.00
34.
Sebastian Walczak
AZS Politechnika Poznań
3
3
1.00
35.
Mariusz Matczak
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
4
1.00
36.
Tomasz Wójcikowski
KS Piaseczno
4
4
1.00
37.
Marcin Kałowski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
4
1.00
38.
Adrian Andryańczyk
Enea Astoria Bydgoszcz
5
5
1.00
39.
Karol Tkacz
AZS Politechnika Poznań
4
4
1.00
40.
Wojciech Pagacz
Enea Astoria Bydgoszcz
5
5
1.00
41.
Michał Szydłowski
AZS Politechnika Poznań
5
4
0.80
42.
Filip Kowalewski
AZS Politechnika Poznań
5
4
0.80
43.
Łukasz Olejnik
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
3
0.75
44.
Mateusz Płatek
WKS Śląsk Wrocław
4
3
0.75
45.
Tomasz Borkowski
KS Piaseczno
4
3
0.75
46.
Artur Grygiel
WKS Śląsk Wrocław
4
3
0.75
47.
Konrad Rzeczkowski
AZS Politechnika Poznań
5
3
0.60
48.
Dariusz Kołacz
UMKS Kielce
2
1
0.50
49.
Paweł Mowlik
KS Piaseczno
2
1
0.50
50.
Mirosław Łopatka
WKS Śląsk Wrocław
4
2
0.50
51.
Krzysztof Spała
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
2
1
0.50
52.
Filip Czyżnielewski
Enea Astoria Bydgoszcz
4
2
0.50
53.
Rafał Pietrzak
KS Piaseczno
4
1
0.25
54.
Tomasz Bodziński
WKS Śląsk Wrocław
4
1
0.25
55.
Wojciech Leszczyński
WKS Śląsk Wrocław
4
1
0.25
56.
Jakub Lewandowski
UMKS Kielce
2
0
0.00
57.
Krzysztof Dziura
UMKS Kielce
2
0
0.00
58.
Tomasz Radzik
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
2
0
0.00
59.
Kamil Sierański
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
3
0
0.00
60.
Wojciech Szafranek
Enea Astoria Bydgoszcz
3
0
0.00
61.
Mikołaj Spała
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
2
0
0.00
62.
Tomasz Gierwazik
AZS Politechnika Poznań
5
0
0.00
02.07.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI NA OBOZIE SPORTOWYM W CHYBIU
20.06.2024
Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej 2024
16.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - TRZECIA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
07.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×