Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Obowiązek informacyjny
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
SOM
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2011/2012
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
2 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał
Rzuty z gry
Skuteczność z gry
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
O utrzymanie
Ćwierćfinały
Półfinały
Finał
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty z gry suma
Celne rzuty z gry śr.
Oddane rzuty z gry suma
Oddane rzuty z gry śr.
Skuteczność z gry
1.
Adrian Andryańczyk
Enea Astoria Bydgoszcz
5
13
2.60
19
3.80
68.4
2.
Paweł Bacik
UMKS Kielce
4
21
5.25
33
8.25
63.6
3.
Tomasz Borkowski
KS Piaseczno
4
12
3.00
19
4.75
63.2
4.
Marcin Wróbel
UMKS Kielce
4
24
6.00
40
10.00
60
5.
Dorian Szyttenholm
Enea Astoria Bydgoszcz
5
20
4.00
34
6.80
58.8
6.
Jakub Dryjański
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
17
4.25
29
7.25
58.6
7.
Tomasz Bodziński
WKS Śląsk Wrocław
4
10
2.50
18
4.50
55.6
8.
Mariusz Matczak
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
17
4.25
33
8.25
51.5
9.
Radosław Hyży
WKS Śląsk Wrocław
4
22
5.50
43
10.75
51.2
10.
Rafał Pietrzak
KS Piaseczno
4
5
1.25
10
2.50
50
11.
Hubert Makuch
UMKS Kielce
4
16
4.00
32
8.00
50
12.
Dariusz Wyka
UMKS Kielce
4
23
5.75
48
12.00
47.9
13.
Artur Busz
UMKS Kielce
4
21
5.25
44
11.00
47.7
14.
Patryk Andres
KS Piaseczno
4
10
2.50
21
5.25
47.6
15.
Damian Zapert
KS Piaseczno
4
18
4.50
38
9.50
47.4
16.
Maciej Rostalski
AZS Politechnika Poznań
5
15
3.00
32
6.40
46.9
17.
Marek Sobkowiak
AZS Politechnika Poznań
5
17
3.40
37
7.40
45.9
18.
Michał Wojtyński
KS Piaseczno
4
22
5.50
48
12.00
45.8
19.
Norbert Kulon
WKS Śląsk Wrocław
4
14
3.50
31
7.75
45.2
20.
Michał Szydłowski
AZS Politechnika Poznań
5
18
3.60
40
8.00
45
21.
Sebastian Laydych
Enea Astoria Bydgoszcz
5
28
5.60
63
12.60
44.4
22.
Tomasz Baszak
AZS Politechnika Poznań
5
25
5.00
57
11.40
43.9
23.
Paweł Lewandowski
Enea Astoria Bydgoszcz
5
20
4.00
46
9.20
43.5
24.
Artur Grygiel
WKS Śląsk Wrocław
4
13
3.25
30
7.50
43.3
25.
Mateusz Bierwagen
Enea Astoria Bydgoszcz
5
39
7.80
91
18.20
42.9
26.
Dominik Majewski
KS Piaseczno
4
24
6.00
57
14.25
42.1
27.
Konrad Rzeczkowski
AZS Politechnika Poznań
5
5
1.00
12
2.40
41.7
28.
Wojciech Bocianowski
KS Piaseczno
4
14
3.50
34
8.50
41.2
29.
Marcin Dymała
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
15
3.75
38
9.50
39.5
30.
Łukasz Olejnik
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
14
3.50
37
9.25
37.8
31.
Mateusz Zębski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
6
1.50
16
4.00
37.5
32.
Adrian Barszczyk
Enea Astoria Bydgoszcz
5
10
2.00
27
5.40
37
33.
Rafał Glapiński
WKS Śląsk Wrocław
4
8
2.00
22
5.50
36.4
34.
Paweł Stankiewicz
AZS Politechnika Poznań
5
24
4.80
68
13.60
35.3
35.
Mirosław Łopatka
WKS Śląsk Wrocław
4
13
3.25
37
9.25
35.1
36.
Tomasz Cielebąk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
7
1.75
20
5.00
35
37.
Marcin Kałowski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
14
3.50
42
10.50
33.3
38.
Łukasz Fąfara
UMKS Kielce
4
9
2.25
28
7.00
32.1
39.
Paweł Hybiak
AZS Politechnika Poznań
5
19
3.80
61
12.20
31.1
40.
Adrian Mroczek-Truskowski
WKS Śląsk Wrocław
4
13
3.25
42
10.50
31
41.
Filip Czyżnielewski
Enea Astoria Bydgoszcz
4
4
1.00
13
3.25
30.8
42.
Andrzej Paszkiewicz
KS Piaseczno
4
12
3.00
40
10.00
30
43.
Grzegorz Kij
UMKS Kielce
4
5
1.25
17
4.25
29.4
44.
Tomasz Wójcikowski
KS Piaseczno
4
2
0.50
8
2.00
25
45.
Marcin Kowalski
WKS Śląsk Wrocław
4
4
1.00
17
4.25
23.5
46.
Tomasz Gierwazik
AZS Politechnika Poznań
5
4
0.80
21
4.20
19
47.
Mateusz Płatek
WKS Śląsk Wrocław
4
1
0.25
8
2.00
12.5
02.07.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI NA OBOZIE SPORTOWYM W CHYBIU
20.06.2024
Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej 2024
16.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - TRZECIA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
07.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×