Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 14 349 24.93
2. Filip Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 13 296 22.77
3. Jan Czorny MKKS Rybnik 13 280 21.54
4. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno 12 237 19.75
5. Justin Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 15 228 15.20
6. Karol Łebek MOSM Tychy 15 226 15.07
7. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 16 217 13.56
8. Daniel Dopierała Zagłębie Sosnowiec 13 217 16.69
9. Seweryn Cysarz MKKS Rybnik 14 201 14.36
10. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno 13 187 14.38
11. Patryk Wojtyka MOSM Tychy 16 186 11.63
12. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 15 170 11.33
13. Filip Szuliński MCKS Czeladź 9 155 17.22
14. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom 16 152 9.50
15. Patryk Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 13 147 11.31
16. Wiktor Żurawik MOSM Tychy 14 145 10.36
17. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom 16 144 9.00
18. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 13 142 10.92
19. Dominik Godyń Zagłębie Sosnowiec 13 141 10.85
20. MICHAŁ DOMŻOŁ Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 140 10.77
21. Krzysztof Kempa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 139 11.58
22. Oliwier Kozłowski Żorska Akademia Koszykówki 12 138 11.50
23. Maksymilian Duda Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 136 13.60
24. Piotr Sobera KŚ AZS Katowice 10 131 13.10
25. Jakub Płuciennik KŚ AZS Katowice 12 126 10.50
26. Michał Mendyk Zagłębie Sosnowiec 12 126 10.50
27. Mateusz Żmuda MOSM Tychy 15 126 8.40
28. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom 14 123 8.79
29. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza 12 119 9.92
30. Krzysztof Machała MOSM Tychy 9 118 13.11
31. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 13 116 8.92
32. Kajetan Kuczawski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 109 12.11
33. Filip Wspaniały MOSM Tychy 8 106 13.25
34. Dominik Leśnik MOSM Tychy 14 105 7.50
35. Michal Kończakowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 102 9.27
36. Tymon Płochocki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 98 8.17
37. Tomasz Wysoczański-Jankowicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 98 9.80
38. Sebastian Kołowrot MKKS Rybnik 14 96 6.86
39. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 13 93 7.15
40. Kuba Piśla Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 92 9.20
41. Radosław Wandzel Żorska Akademia Koszykówki 12 91 7.58
42. Wojciech Jackowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 89 8.90
43. Tomasz Kłosok MKKS Rybnik 14 87 6.21
44. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 16 86 5.38
45. Kajetan Prusek KŚ AZS Katowice 13 85 6.54
46. Mikołaj Mansfeld MCKiS Jaworzno 12 83 6.92
47. Maciej Kaczmarek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 82 9.11
48. Przemysław Silski UKS MOSM Bytom 16 81 5.06
49. Bartosz Hetman Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 81 8.10
50. Maciej Radziszewski MOSM Tychy 9 77 8.56
51. Kamil Skrzypczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 77 5.92
52. Seweryn Maj-Czudecki Zagłębie Sosnowiec 13 73 5.62
53. Tobiasz Bernaś MOSM Tychy 14 72 5.14
54. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza 12 70 5.83
55. Damian Kania Żorska Akademia Koszykówki 14 70 5.00
56. Patryk Kośmider KŚ AZS Katowice 12 69 5.75
57. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 68 5.67
58. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza 14 66 4.71
59. Bartłomiej Staniak MKS Dąbrowa Górnicza 14 66 4.71
60. Igor Dudzik KŚ AZS Katowice 13 66 5.08
61. Kasper Październy Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 65 5.91
62. Krzysztof Buchta Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 64 5.82
63. Tymoteusz Procner DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 64 10.67
64. Ksawery Turek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 62 6.89
65. Gabriel Kruczek MKS Dąbrowa Górnicza 13 61 4.69
66. Oskar Petrykowski Żorska Akademia Koszykówki 14 61 4.36
67. Bartosz Jackowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 59 5.90
68. Bartosz Kudela MOSM Tychy 12 59 4.92
69. Jakub Kowalczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 59 6.56
70. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 11 59 5.36
71. Adrian Statkiewicz MCKiS Jaworzno 12 59 4.92
72. Filip Domagała Zagłębie Sosnowiec 11 58 5.27
73. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza 9 55 6.11
74. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom 16 54 3.38
75. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 9 54 6.00
76. Jakub Kamiński Żorska Akademia Koszykówki 15 53 3.53
77. Oliwier Wąsowicz Zagłębie Sosnowiec 11 51 4.64
78. Patryk Marszałek MKKS Rybnik 13 51 3.92
79. Radosław Śpiewak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 48 9.60
80. Mateusz Salamon MCKS Czeladź 9 48 5.33
81. Wojciech Król MOSM Tychy 11 48 4.36
82. Kacper Gil MCKiS Jaworzno 11 46 4.18
83. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza 9 46 5.11
84. Jędrzej Krywult Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 45 5.63
85. Tomasz Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 45 9.00
86. MAKSYMILIAN LIKUS Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 44 4.00
87. Piotr Iwanow KŚ AZS Katowice 8 44 5.50
88. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 13 43 3.31
89. Wojciech Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 42 3.82
90. Michał Kudela MOSM Tychy 9 42 4.67
91. Karol Tokarz MCKiS Jaworzno 9 42 4.67
92. Kacper Mrukwa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 41 4.10
93. Paweł Ilnicki KŚ AZS Katowice 8 40 5.00
94. Oskar Mularczyk KŚ AZS Katowice 7 39 5.57
95. Oliwier Białas Żorska Akademia Koszykówki 12 38 3.17
96. Marcin Skowierzak MKS Dąbrowa Górnicza 13 37 2.85
97. Kacper Juszyński MKKS Rybnik 8 35 4.38
98. Maciej Golinowski KŚ AZS Katowice 12 35 2.92
99. Antoni Grzybczyk MKKS Rybnik 13 32 2.46
100. Tomasz Holeczek UKS MOSM Bytom 16 31 1.94
101. Kamil Olkuśnik Zagłębie Sosnowiec 10 30 3.00
102. Igor Warchoł MCKiS Jaworzno 13 29 2.23
103. Frańciszek Skrabek UKS MOSM Bytom 9 29 3.22
104. Dawid Gardziejczyk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 29 4.83
105. Filip Dors KŚ AZS Katowice 12 29 2.42
106. Kamil Knetig MCKS Czeladź 7 28 4.00
107. Kacper Żesławski Żorska Akademia Koszykówki 14 27 1.93
108. Grzegorz Bartoniek MKKS Rybnik 13 25 1.92
109. Filip Wajda DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 24 4.00
110. Dominik Rachwalski MKS Dąbrowa Górnicza 14 23 1.64
111. Fabian Zając MCKiS Jaworzno 9 20 2.22
112. Adam Burczy Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 20 2.50
113. Oskar Lenarcik Zagłębie Sosnowiec 13 20 1.54
114. Jakub Kopiejka KŚ AZS Katowice 7 18 2.57
115. Oliwier Kliniewski MCKS Czeladź 7 18 2.57
116. Mikołaj Placek KŚ AZS Katowice 7 16 2.29
117. Jakub Kocurkiewicz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 16 3.20
118. Maciej Mianowicz KŚ AZS Katowice 9 14 1.56
119. Mateusz Mikoszek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 14 2.00
120. Sebastian Skowierzak MKS Dąbrowa Górnicza 7 14 2.00
121. Tymoteusz Stacha Żorska Akademia Koszykówki 13 14 1.08
122. Bartłomiej Wielgus MCKiS Jaworzno 13 14 1.08
123. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 7 13 1.86
124. Kamil Odya DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 12 2.40
125. Dawid Manowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 12 1.50
126. Jan Zwoliński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 11 1.38
127. Oskar Sikora MCKS Czeladź 5 8 1.60
128. Kacper Izbaner Żorska Akademia Koszykówki 9 8 0.89
129. Oliwier Musiał Zagłębie Sosnowiec 13 8 0.62
130. Fabian Szarek Żorska Akademia Koszykówki 11 8 0.73
131. Kamil Szafruga MCKS Czeladź 8 8 1.00
132. Krystian Parada MKS Dąbrowa Górnicza 12 8 0.67
133. Konrad Kowalik MCKS Czeladź 7 7 1.00
134. Oliwier Malinowski MCKS Czeladź 9 7 0.78
135. Filip Bałaga Zagłębie Sosnowiec 10 6 0.60
136. Mateusz Mazur UKS MOSM Bytom 11 6 0.55
137. Damian Rastenis MCKiS Jaworzno 13 6 0.46
138. Leon Herok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 6 1.50
139. Maksymilian Nowak MCKS Czeladź 6 6 1.00
140. Sofien Lamiri DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 4 1.33
141. Uladzislau Kuratnikau DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 4 1.00
142. Maciej Woźniak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 4 0.57
143. Oliwer Białkowski MCKS Czeladź 6 4 0.67
144. Stanisław Kukier Zagłębie Sosnowiec 9 4 0.44
145. Mateusz Płatek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 3 0.60
146. Kacper Dziedzic MCKS Czeladź 8 2 0.25
147. Paweł Sudoł Zagłębie Sosnowiec 8 2 0.25
148. Olaf Patucha MCKiS Jaworzno 10 0 0.00
149. Alan Sobków DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0 0.00
150. Kacper Wejder Zagłębie Sosnowiec 8 0 0.00
151. Filip Królczyk DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 0.00
152. Maciej Gut MCKS Czeladź 6 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL