Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Rduch MKS Wodzisław Śląski 22 717 32.59
2. Justin Kaczorek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II, Żorska Akademia Koszykówki 19 399 21.00
3. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 19 397 20.89
4. Jakub Kamiński Żorska Akademia Koszykówki 18 358 19.89
5. Filip Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 16 344 21.50
6. Witold Czerenkiewicz UKS MOSM Bytom 21 343 16.33
7. Mateusz Cieślak MOSM Tychy 21 340 16.19
8. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 20 323 16.15
9. Mateusz Frąc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 23 297 12.91
10. Maksymilian Buszka MKS Dąbrowa Górnicza 23 293 12.74
11. Bartosz Szklarski UKS Jedynka Niemodlin 18 285 15.83
12. Stanislaw Pelz MKS Dąbrowa Górnicza 22 284 12.91
13. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom 20 271 13.55
14. Michał Zięcina Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 23 269 11.70
15. Wojciech Findysz Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 19 267 14.05
16. Kacper Szybiński MKKS Rybnik 17 264 15.53
17. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 20 260 13.00
18. Jakub Ucieszyński MKS Dąbrowa Górnicza 14 259 18.50
19. Oliwier Rak STELA Cieszyn 11 251 22.82
20. Karol Rakszawa MKKS Rybnik 19 249 13.11
21. Brajan Płatek MKS Dąbrowa Górnicza 21 246 11.71
22. Kajetan Kuczawski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 20 245 12.25
23. Jakub Gruszka UKS SPRINT KATOWICE 17 232 13.65
24. Kacper Cichy Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 23 230 10.00
25. Miłosz Bełdycki Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 23 230 10.00
26. OLIWIER WOŹNIAK MOSM Tychy 17 226 12.56
27. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 14 215 15.36
28. Gracjan Ciupek MCKiS Jaworzno 18 213 11.83
29. Łukasz Łaski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 23 210 9.13
30. Karol Tokarz MKS Dąbrowa Górnicza , MCKiS Jaworzno 19 206 10.84
31. Mateusz Pluta STELA Cieszyn 14 204 14.57
32. Kamil Fudali MCKiS Jaworzno 18 198 11.00
33. WIKTOR WOŹNIAK MOSM Tychy 20 192 8.35
34. Mikołaj Kolarski MKS Wodzisław Śląski 22 192 8.73
35. Oliwier Zogrodnik MOSM Tychy 20 190 9.50
36. Michał Lenart Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 23 182 7.91
37. Oliwier Panek MKS Dąbrowa Górnicza 17 180 10.59
38. Kacper Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 21 177 8.43
39. Marcin Mastalerz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 21 175 8.33
40. Mateusz Walkowicz UKS Jedynka Niemodlin 18 172 9.56
41. Jakub Skorupa MKKS Rybnik 18 167 9.28
42. Igor Śliwiński UKS SPRINT KATOWICE 18 161 8.94
43. Maksymilian Cesarz KS Pogoń Ruda Śląska 13 159 12.23
44. Aleksander Wójcik GTK Gliwice 17 151 8.88
45. Marcin Miklaszewski UKS Jedynka Niemodlin 16 151 9.44
46. Kamil Smyła Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 24 149 6.21
47. Dawid Cichocki UKS SPRINT KATOWICE 17 148 8.71
48. Bartosz Studniarski UKS MOSM Bytom 19 147 7.74
49. Patryk Czop UKS Jedynka Niemodlin 17 142 8.35
50. Bartosz Gajda Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 23 140 6.09
51. Maksymilian Siwik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 21 135 6.43
52. Dominik Dura UKS Jedynka Niemodlin 18 134 7.44
53. Marcel Dziewior AZS Częstochowa 16 130 8.13
54. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 14 130 9.29
55. Dawid Feluś MCKiS Jaworzno 16 129 8.06
56. Piotr Pożarowszczyk MKS Wodzisław Śląski 19 127 6.68
57. Adrian Plewnia MKS Wodzisław Śląski 20 127 6.35
58. Samuel Kuczera STELA Cieszyn 12 121 10.08
59. Adam Przybył UKS MOSM Bytom 15 118 7.87
60. Wiktor Woźniak GTK Gliwice 16 117 7.31
61. Bartosz Jordan MKS Wodzisław Śląski 20 113 5.65
62. Krzysztof Jargoń MKS Wodzisław Śląski 19 111 5.84
63. Paweł Kuras UKS SPRINT KATOWICE 17 111 6.53
64. Sebastian Tkocz MKKS Rybnik 19 108 5.68
65. Konrad Zychowicz UKS Jedynka Niemodlin 12 107 8.92
66. Dominik Kondratowicz GTK Gliwice 17 105 6.18
67. JAN SITARZ MOSM Tychy 16 105 6.56
68. Igor Szydłowski MOSM Tychy 20 102 5.10
69. Maciej Januszek Żorska Akademia Koszykówki 15 102 6.80
70. WIKTOR CZYŻEWSKI MOSM Tychy 20 100 5.00
71. Łukasz Singh Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 16 97 6.06
72. Dawid Hrapkowicz MCKiS Jaworzno 14 93 6.64
73. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 14 92 6.57
74. Robert Respondek AZS Częstochowa 9 91 10.11
75. Jeremiasz Santarius STELA Cieszyn 12 91 7.58
76. Szymon Kawka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 12 90 7.50
77. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 11 89 8.09
78. Konrad Hendel KS Pogoń Ruda Śląska 14 87 6.21
79. Filip Pyrzyna AZS Częstochowa 14 87 6.21
80. Adam Kępski MKS Dąbrowa Górnicza 20 87 4.35
81. Bartosz Dziekański UKS MOSM Bytom 19 86 4.53
82. Jonasz Cieśla MKKS Rybnik 20 84 4.20
83. Jakub Cisowski UKS MOSM Bytom 22 84 3.82
84. Dorian Krasiński Żorska Akademia Koszykówki 15 84 5.60
85. Jakub Hoinkis GTK Gliwice 15 84 5.60
86. Wojciech Bywalec UKS MOSM Bytom 22 83 3.77
87. Robert Misiak MKS Dąbrowa Górnicza 22 83 3.77
88. Bartosz Tkaczenko Żorska Akademia Koszykówki 16 82 5.13
89. Szymon Hajbowicz GTK Gliwice 13 79 6.08
90. Kacper Szulc Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 20 78 3.90
91. Igor Gajda UKS SPRINT KATOWICE 13 78 6.00
92. PATRYK LITWIŃSKI MOSM Tychy 11 75 6.82
93. Mateusz Mikoszek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 15 75 5.00
94. Kacper Szczęsny UKS SPRINT KATOWICE 16 75 4.69
95. Jakub Mędoń AZS Częstochowa 14 74 5.29
96. Wiktor Nogalski AZS Częstochowa 15 74 4.93
97. Kamil Witkowski UKS SPRINT KATOWICE 13 72 5.54
98. Szymon Mazur Żorska Akademia Koszykówki 13 72 5.54
99. Igor Mesjasz AZS Częstochowa 16 70 4.38
100. Krzysztof Świątkowski UKS SPRINT KATOWICE 15 69 4.60
101. Antoni Konieczny AZS Częstochowa 14 67 4.79
102. Igor Łuczkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 23 64 2.78
103. Mateusz Mazur UKS MOSM Bytom 16 64 4.00
104. Krzysztof Tomala UKS MOSM Bytom 18 63 3.50
105. Bartosz Ptak UKS MOSM Bytom 20 62 3.10
106. Bartosz Zmysłowski MKS Dąbrowa Górnicza 20 62 3.10
107. ROCH ANCZYKOWSKI MOSM Tychy 14 61 4.36
108. KAMIL STRZODA MOSM Tychy 16 59 3.69
109. Mateusz Hajzyk UKS SPRINT KATOWICE 15 59 3.93
110. Mikołaj Susłowicz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 58 11.60
111. Filip Sośniak AZS Częstochowa 15 57 3.80
112. Olaf Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 16 54 3.38
113. Kamil Rymsza GTK Gliwice 16 52 3.25
114. Bartłomiej Suder Żorska Akademia Koszykówki 16 52 3.25
115. Szymon Michalczyk MKKS Rybnik 11 52 4.73
116. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 13 52 4.00
117. Michał Nawrocki MKS Wodzisław Śląski 22 51 2.32
118. Wiktor Surma MKKS Rybnik 17 51 3.00
119. Mikołaj Olma DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 51 10.20
120. Tomasz Biernat GTK Gliwice 15 49 3.27
121. Adrian Lewczuk GTK Gliwice 10 48 4.80
122. Patryk Sas-Jaworski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 46 9.20
123. Mateusz Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 19 46 2.42
124. Kacper Pieniacha UKS Jedynka Niemodlin 18 46 2.56
125. Mikołaj Jopek GTK Gliwice 17 45 2.65
126. Oskar Ligęza MCKiS Jaworzno 13 44 3.38
127. Brajan Lulek KS Pogoń Ruda Śląska 15 44 2.93
128. Kamil Kielasiński AZS Częstochowa 13 44 3.38
129. Miłosz Heller Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 14 41 2.93
130. Mateusz Kadzimierz KS Pogoń Ruda Śląska 8 41 5.13
131. Kacper Bieniek STELA Cieszyn 11 40 3.64
132. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 16 39 2.44
133. Jakub Kasprzak AZS Częstochowa 16 39 2.44
134. Maciej Piwocha STELA Cieszyn 9 39 4.33
135. Marek Gębora KS Pogoń Ruda Śląska 14 39 2.79
136. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 16 38 2.38
137. Dominik Ufel KS Pogoń Ruda Śląska 15 38 2.53
138. Adam Polarczyk KS Pogoń Ruda Śląska 15 37 2.47
139. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 10 34 3.40
140. Igor Kuciński Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 24 33 1.38
141. Mateusz Kisała MCKiS Jaworzno 10 33 3.30
142. Igor Motoszko Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II, UKS SPRINT KATOWICE 7 33 4.71
143. Maciej Gawłowski MCKiS Jaworzno 9 32 3.56
144. PATRYK KOZUBEK MOSM Tychy 13 32 2.46
145. Jakub Baran Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 18 32 1.78
146. Marcin Nóżka MCKiS Jaworzno 14 32 2.29
147. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 13 32 2.46
148. Kacper Patucha MCKiS Jaworzno 14 31 2.21
149. Hubert Twaróg MKKS Rybnik 20 31 1.55
150. Maciej Chadalski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 3 31 10.33
151. Oskar Stoń MKS Dąbrowa Górnicza 20 31 1.55
152. Jakub Jakubowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 7 31 4.43
153. Radosław Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 12 30 2.50
154. Łukasz Chodaniecki UKS Jedynka Niemodlin 15 29 1.93
155. Igor Orlef GTK Gliwice 14 29 2.07
156. Mateusz Michnik MKS Wodzisław Śląski 17 28 1.65
157. Piotr Moczała MKKS Rybnik 18 28 1.56
158. Jakub Klemenc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 4 27 6.75
159. Maksymilian Wawrzyczek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 21 27 1.29
160. Kacper Majcherowicz MOSM Tychy 18 25 1.39
161. Mateusz Kuśka MKKS Rybnik 15 24 1.60
162. Dawid Kałwak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 19 24 1.26
163. Kacper Litwinowicz UKS Jedynka Niemodlin 18 23 1.28
164. Michał Kapała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 22 7.33
165. Przemysław Pawlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 21 5.25
166. Kacper Bartyzel DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 21 4.20
167. Kamil Targosz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 4 21 5.25
168. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 12 21 1.75
169. Jakub Bojanów UKS SPRINT KATOWICE 10 20 2.00
170. Paweł Magiera MKKS Rybnik 12 19 1.58
171. Dawid Manowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 3 19 6.33
172. Patryk Dudek GTK Gliwice 17 19 1.12
173. Patryk Kwiczala STELA Cieszyn 12 18 1.50
174. Kuba Żurek MKS Wodzisław Śląski 17 17 1.00
175. Kacper Opioła DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 17 3.40
176. Kacper Myszor Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II, UKS SPRINT KATOWICE 6 16 2.67
177. Jakub Król UKS Jedynka Niemodlin 11 16 1.45
178. Mikołaj Androsz MKKS Rybnik 12 16 1.33
179. Fabian Szubert KS Pogoń Ruda Śląska 11 15 1.36
180. Alan Sobków DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 14 4.67
181. Szymon Matusiak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II, UKS SPRINT KATOWICE 9 12 1.33
182. Igor Magiera MKKS Rybnik 12 12 1.00
183. Ryszard Przybylski UKS Jedynka Niemodlin 16 11 0.69
184. Kacper Makarewicz UKS Jedynka Niemodlin 10 11 1.10
185. Kamil Grochal Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 4 11 2.75
186. Kamil Chrzanowski KS Pogoń Ruda Śląska 15 10 0.67
187. Jarosław Fierut MKS Wodzisław Śląski 17 10 0.59
188. Michał Skiba KS Pogoń Ruda Śląska 8 9 1.13
189. Kornel Tatar Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 2 8 4.00
190. Maciej Stieler DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 8 2.67
191. Norbert Kołodziejski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 7 1.75
192. Michał Sznurawa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II, UKS SPRINT KATOWICE 6 7 1.17
193. Jakub Holewa Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 19 6 0.32
194. Bartłomiej Deda MCKiS Jaworzno 9 6 0.67
195. Adam Abatorab Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 3 6 2.00
196. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 11 6 0.55
197. Błażej Bakalarski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 6 2.00
198. Karol Izydorczyk MKS Wodzisław Śląski 14 6 0.43
199. Michał Krzykowski KS Pogoń Ruda Śląska 11 6 0.55
200. Jakub Margiciok MKKS Rybnik 13 5 0.38
201. Kosma Kolarczyk MKS Wodzisław Śląski 14 4 0.29
202. Gracjan Rogacz STELA Cieszyn 11 4 0.36
203. Szymon Ludwik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 15 2 0.13
204. Oliwier Kuczawski MCKiS Jaworzno 13 2 0.15
205. Dominik Pilarski KS Pogoń Ruda Śląska 11 2 0.18
206. Maciej Konderla STELA Cieszyn 7 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL