Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom 2 74 37.00
2. Igor Górzkowski MOSM Tychy 2 61 30.50
3. Samuel Kuczera STELA Cieszyn 2 40 20.00
4. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 2 39 19.50
5. Jakub Cisowski UKS MOSM Bytom 2 37 18.50
6. Wojciech Jagiełło MKS MOS Katowice 1 37 37.00
7. Bartosz Ptak UKS MOSM Bytom 2 35 17.50
8. Wiktor Dulian MCKiS Jaworzno 2 32 16.00
9. Patryk Sas-Jaworski Basket Hills Bielsko-Biała 2 32 16.00
10. Oliwer Śląski MCKiS Jaworzno 2 29 14.50
11. Mateusz Niemczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 29 14.50
12. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 2 28 14.00
13. Michał Koziej Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 27 13.50
14. Bartosz Jordan MKS Wodzisław Śląski 1 24 24.00
15. Bartosz Całusiński UKS MOSM Bytom II 2 24 12.00
16. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 2 23 11.50
17. Tomasz Trela STELA Cieszyn 2 23 11.50
18. Mikołaj Kolarski MKS Wodzisław Śląski 1 22 22.00
19. Wiktor Kurowski MKS Dąbrowa Górnicza 2 20 10.00
20. Antoni Mikłusiak Basket Hills Bielsko-Biała 2 19 9.50
21. Szymon Krzywoń MOSM Tychy 2 19 9.50
22. Maciej Pacześny UKS MOSM Bytom 2 19 9.50
23. Witold Krassowka UKS MOSM Bytom 2 19 9.50
24. Maciej Ciechelski MCKiS Jaworzno 2 19 9.50
25. Maksymilian Pleszczyński UKS MOSM Bytom 2 18 9.00
26. Piotr Pożarowszczyk MKS Wodzisław Śląski 1 18 18.00
27. Łukasz Chodaniecki UKS Jedynka Niemodlin 1 18 18.00
28. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 2 17 8.50
29. Patryk Czop UKS Jedynka Niemodlin 1 17 17.00
30. Tomasz Pancherz UKS MOSM Bytom II 2 16 8.00
31. Artur Szczeponek MKS Wodzisław Śląski 1 16 16.00
32. Jeremiasz Santarius STELA Cieszyn 1 16 16.00
33. Jakub Adamowicz MOSM Tychy 2 16 8.00
34. Błażej Damek MOSM Tychy 2 15 7.50
35. Igor Drajerczak STELA Cieszyn 2 15 7.50
36. Ksawery Skurzyński MCKiS Jaworzno 2 14 7.00
37. Michał Szarbatke MKS MOS Katowice 1 14 14.00
38. Marcel Lyko UKS MOSM Bytom 2 14 7.00
39. Nataniel Gołębiewski UKS MOSM Bytom II 2 14 7.00
40. Piotr Palmąka MKS Dąbrowa Górnicza 2 14 7.00
41. Kacper Wojtas MKS Dąbrowa Górnicza 2 13 6.50
42. Maciej Januszek Żorska Akademia Koszykówki 1 13 13.00
43. Krzysztof Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 13 6.50
44. Juliusz Moskal UKS MOSM Bytom II 2 12 6.00
45. Paweł Grzywacz MOSM Tychy 2 12 6.00
46. Konrad Litwin UKS Jedynka Niemodlin 1 12 12.00
47. Mateusz Walkowicz UKS Jedynka Niemodlin 1 12 12.00
48. Nikodem Korczak Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 12 6.00
49. Oliwier Kogut MKS MOS Katowice 1 12 12.00
50. Krzysztof Jargoń MKS Wodzisław Śląski 1 11 11.00
51. Mateusz Michnik MKS Wodzisław Śląski 1 11 11.00
52. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 2 11 5.50
53. Marcin Miklaszewski UKS Jedynka Niemodlin 1 10 10.00
54. Beniamin Hajda UKS MOSM Bytom II 2 10 5.00
55. Patryk Ludwiński UKS MOSM Bytom 2 10 5.00
56. Michał Zatoński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 10 5.00
57. Patryk Kwiczala STELA Cieszyn 2 9 4.50
58. Dawid Balcer STELA Cieszyn 2 9 4.50
59. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 2 9 4.50
60. Jarosław Fierut MKS Wodzisław Śląski 1 9 9.00
61. Kornel Tatar MKS Dąbrowa Górnicza 1 9 9.00
62. Paweł Rak MKKS Rybnik 1 9 9.00
63. Adam Kusa Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 8 4.00
64. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 1 8 8.00
65. Jakub Król UKS Jedynka Niemodlin 1 8 8.00
66. Tymoteusz Herda MOSM Tychy 2 8 4.00
67. Radosław Waluscha MOSM Tychy 1 7 7.00
68. Filip Wandzel Basket Hills Bielsko-Biała 2 7 3.50
69. Oskar Paśnikowski MKS Dąbrowa Górnicza 2 7 3.50
70. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 1 7 7.00
71. Franciszek Kala MKKS Rybnik 1 7 7.00
72. Kacper Wójciga Basket Hills Bielsko-Biała 2 6 3.00
73. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom II 1 6 6.00
74. Paweł Całka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 6 3.00
75. Kacper Pieniacha UKS Jedynka Niemodlin 1 6 6.00
76. Jan Iżak MOSM Tychy 2 6 3.00
77. Melsik Sargsyan MCKiS Jaworzno 2 6 3.00
78. Kuba Żurek MKS Wodzisław Śląski 1 6 6.00
79. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 1 5 5.00
80. Maksymilian Bauer MKS MOS Katowice 1 5 5.00
81. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 1 5 5.00
82. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 1 5 5.00
83. Dominik Kościelecki UKS MOSM Bytom II 1 5 5.00
84. Kamil Płoszaj UKS MOSM Bytom 1 5 5.00
85. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 2 4 2.00
86. Kacper Litwinowicz UKS Jedynka Niemodlin 1 4 4.00
87. Kacper Bartyzel Basket Hills Bielsko-Biała 2 4 2.00
88. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 1 4 4.00
89. Jakub Dudka MOSM Tychy 1 4 4.00
90. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 1 4 4.00
91. Bartosz Wędrychowicz MKS Dąbrowa Górnicza 2 4 2.00
92. Franciszek Wróbel Basket Hills Bielsko-Biała 2 4 2.00
93. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 4 2.00
94. Dawid Libecki MOSM Tychy 1 4 4.00
95. Emmanuel Johnson MKKS Rybnik 1 4 4.00
96. Piotr Gwiazda MKS MOS Katowice 1 4 4.00
97. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 2 3 1.50
98. Tymoteusz Krok MKKS Rybnik 1 3 3.00
99. Robert Mulka MCKiS Jaworzno 1 3 3.00
100. Maksymilian Steczek Basket Hills Bielsko-Biała 2 3 1.50
101. Michał Sawa MOSM Tychy 1 3 3.00
102. Marcel Flis MKS Dąbrowa Górnicza 2 3 1.50
103. Mikołaj Olejniczak MKS MOS Katowice 1 3 3.00
104. Antoni Rynkiewicz MCKiS Jaworzno 1 2 2.00
105. Dawid Kaniecki MKS MOS Katowice 1 2 2.00
106. Piotr Lupzik UKS Jedynka Niemodlin 1 2 2.00
107. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 2 2.00
108. Szymon Kamela UKS MOSM Bytom 2 2 1.00
109. Michał Malak STELA Cieszyn 2 2 1.00
110. Krystian Majda MCKiS Jaworzno 2 2 1.00
111. Oliwier Łopaciński UKS MOSM Bytom II 2 2 1.00
112. Jakub Jachym MKKS Rybnik 1 2 2.00
113. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 2 2 1.00
114. Daniel Smuszkiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 1 2 2.00
115. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 2 2 1.00
116. Michał Głaz MKS MOS Katowice 1 2 2.00
117. Daniel Gerula UKS Jedynka Niemodlin 1 2 2.00
118. Kacper Kratiuk MKS MOS Katowice 1 2 2.00
119. Mateusz Czarnojan STELA Cieszyn 1 2 2.00
120. Leonard Głażewski Basket Hills Bielsko-Biała 2 2 1.00
121. Krzysztof Bochenek MCKiS Jaworzno 2 2 1.00
122. Wojciech Banot STELA Cieszyn 2 2 1.00
123. Dominik Tórz UKS MOSM Bytom II 2 2 1.00
124. Tomasz Górski MKS Dąbrowa Górnicza 1 2 2.00
125. Jakub Jeleń Basket Hills Bielsko-Biała 2 2 1.00
126. Aleksander Bazański MKKS Rybnik 1 1 1.00
127. Jakub Reich UKS MOSM Bytom 1 0 0.00
128. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 1 0 0.00
129. Nataniel Jankowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
130. Mateusz Wilczek MKKS Rybnik 1 0 0.00
131. Paweł Malczewski MKS Wodzisław Śląski 1 0 0.00
132. Mateusz Budzicz MOSM Tychy 1 0 0.00
133. Paweł Bocian Żorska Akademia Koszykówki 2 0 0.00
134. Oliwier Stramek MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
135. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom II 1 0 0.00
136. Dominik Sikora STELA Cieszyn 1 0 0.00
137. Oliwier Szadziun MOSM Tychy 1 0 0.00
138. Michał Siedlecki MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
139. Igor Jarocki UKS Jedynka Niemodlin 1 0 0.00
140. Szymon Tomaszewicz MKS MOS Katowice 1 0 0.00
141. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
142. Jan Forfecki MOSM Tychy 1 0 0.00
143. Adrian Panuś Żorska Akademia Koszykówki 2 0 0.00
144. Mateusz Jamrozik MKS MOS Katowice 1 0 0.00
145. Michał Tyrpa MCKiS Jaworzno 1 0 0.00
146. Jakub Lesiak MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
147. Kacper Nawrocki MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
148. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
149. Hubert Heinrich Basket Hills Bielsko-Biała 2 0 0.00
150. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 2 0 0.00
151. Łukasz Nakielny MCKiS Jaworzno 1 0 0.00
152. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom II 2 0 0.00
153. Dawid Wątroba MCKiS Jaworzno 2 0 0.00
154. Franciszek Otorowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 0 0.00
155. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 2 0 0.00
156. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom II 2 0 0.00
157. Kacper Głowacz MCKiS Jaworzno 2 0 0.00
158. Jakub Wikło Basket Hills Bielsko-Biała 2 0 0.00
159. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 2 0 0.00
160. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 1 0 0.00
161. Grzegorz Frymus MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
162. Kacper Makarewicz UKS Jedynka Niemodlin 1 0 0.00
163. Kacper Zbijowski Basket Hills Bielsko-Biała 1 0 0.00
164. Jakub Lewandowski MKS MOS Katowice 1 0 0.00
165. Kacper Cepiga UKS MOSM Bytom II 2 0 0.00
166. Marcin Stypka MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
167. Franciszek Wręga MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
168. Mateusz Seweryn MKKS Rybnik 1 0 0.00
169. Łukasz Maliszczak MCKiS Jaworzno 1 0 0.00
170. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL