Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2022/2023
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U14M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
O 1 miejsce
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O 5 miejsce
O 3 miejsce
O 1 miejsce
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty suma
Punkty śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty suma
Punkty śr.
1.
Nikodem Nowak
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
50
16.67
2.
Filip Kleser
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
38
12.67
3.
Błażej Tendelski
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
37
12.33
4.
Karol Sitkiewicz
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
37
12.33
5.
Franciszek Jabłoński
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
25
8.33
6.
Maciej Ćwienk
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
24
8.00
7.
Paweł Piecuch
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
23
7.67
8.
Maksymilian Męcik
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
20
6.67
9.
Maksymilian Kacperak
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
15
5.00
10.
Paweł Juraszek
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
13
4.33
11.
Franciszek Leńczyk
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
11
3.67
12.
Jakub Kudrycz
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
11
3.67
13.
Mateusz Sawko
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
9
3.00
14.
Jakub Lis
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
6
2.00
15.
Michał Żurek
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
3
1.00
16.
Alan Dworaczek
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
3
1.00
17.
Mateusz Lechowicz
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
2
0.67
18.
Jacek Pośpiech
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
2
0.67
19.
Adam Nowakowski
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
2
0.67
20.
Jakub Piasecki
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
3
2
0.67
21.
Marcin Rubaj
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
3
0
0.00
22.
Michał Bobecki
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
2
0
0.00
23.
Franciszek Kielar
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice
2
0
0.00
24.
Karol Ludwin
Gliwickie Towarzystwo Koszykówki Spółka Akcyjna
2
0
0.00
02.07.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI NA OBOZIE SPORTOWYM W CHYBIU
20.06.2024
Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej 2024
16.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - TRZECIA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
07.06.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×